Još jedan gay club?

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 14 ruj 2006 15:37

mozda me trebaju pozvati da im uredim enerijer???? :)
a gde je to????
VOLIM KAD VOLIM

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 14 ruj 2006 15:41

madam, dobra fora to da muškarci tu ne bi ušli. ali to rozo i prozračno... bljee

naravno, to je moj osobni ukus. ali zbele imaju općenito malo drugačiji senzibilitet

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 14 ruj 2006 15:41

mislim, malo drugačiji od neke hetero cure, ne kažem da ih nema koje bi pohrlile na takvo mjesto

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 14 ruj 2006 15:43

e,jebote,madam,a jesi ti gej uopce? :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 14 ruj 2006 15:44

a jesi li ti uopce citala nekad moje postove?! :)
VOLIM KAD VOLIM

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 14 ruj 2006 15:45

a uostalom sto dizete toliku prasinu oko toga roza...moze i neka druga boja... evo izaberite vi..ili jos bolje, kazite sto bi htele da tamo ima pa vam ja budem sastavila to...:)
VOLIM KAD VOLIM

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 14 ruj 2006 17:13

madam ti bi se trebala udruziti sa lelama oko mene koje protestiraju protiv mojih odjevnih predmeta u rozoj boji..
a ja nikako da ih uvjerim kako sam na rasprodajama uspjela uloviti bas te stvari samo u bas toj boji ;)
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 14 ruj 2006 21:01

kafic bi se zvao open space i bil bi kao dnevni boravak i sasvim opusten s jedne strane,uz nekaj jednostavno za papicu i lako prilagodljiv da postane klub s druge strane;sa podijem i separeima.i ultra klima. i flat screen jedan obavezno. da izgleda ko gallery na jarunu (za zgb curke vizualna opcija) ne bi mi bilo mrsko. nesto jednostavno i cosy.
zvir i bestimja.

Nadjin
Postovi: 30
Pridružen/a: 16 stu 2005 22:57
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Nadjin » 14 ruj 2006 22:11

Bilo bi zgodno, da postoji kafić,koji je baš "javno" deklariran kao samo homo,bi, kafić,i mislim da bi se trebao nalaziti u centru grada, ali ne u nekoj vrlo prometnoj ulici,posebno što se prolaznika tiće,jer mnogima bi sigurno bio bed,uči u kafić,ako bi sve oči bile uprte u njih dok ulaze, a posebno kad izlaze iz kafića..Mislim da faca baš i nebi imao puno prometa tokom dana..

Mislim da bi bio još bolji kafić, koji bi bio na glasu kao kafić za sve ljude , bez obzira na orjentaciju,koji su "slobodnijih nazora",,znači i za hetero populaciju sklonu avanturama,,svingere,,te naravno bi i homo populaciju..
Bit kafića bi bila, da postoji neki kafić, u kojem se mogu ugodno osjećati svi koji nisu "konzerve"..Mogla bi biti ugodna atmosfera tamo, a rulja bi bila raznovrsnija...Naravno,interijer bi bio ukusno uređen, sa umjetničkim fotkama, ali malo slobodnijeg "stila",,no pazilo bi se da gosti ne prelaze veće granice pristojnog ponašanja u kafiću ...
Mislim da bi takav kafić imao još bolji promet , i da bi se vlasniku isplatila investicija...
;)

Odgovorite