Još jedan gay club?

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
sole
Postovi: 15
Pridružen/a: 18 pro 2005 18:47

Još jedan gay club?

Post Postao/la sole » 22 srp 2006 14:55

Kada bi se u Zagrebu otvorio još jedan klub, da li biste dolazile u njega, što bi vas njemu privuklo i po čemu biste željele da se on razlikuje od Globala?

ljubicice
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 srp 2006 18:07

Post Postao/la ljubicice » 22 srp 2006 15:06

Meni fali nešto opušteno, ne kao noćni klub, nešto kao kafić sa udobnim foteljama - dnevni boravak. Po mogućnosti na Jarunu ili negdje u zelenilu. Pa da ima i knjiga i magazina za čitanje.

vampbruna
Postovi: 5
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zgb

Post Postao/la vampbruna » 22 srp 2006 16:40

ljubicice je napisao/la:Meni fali nešto opušteno, ne kao noćni klub, nešto kao kafić sa udobnim foteljama - dnevni boravak. Po mogućnosti na Jarunu ili negdje u zelenilu. Pa da ima i knjiga i magazina za čitanje.
Apsolutno se slazem !!

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 22 srp 2006 17:37

Nešto poput The Planeta u seriji L Word, ali ako to nije moguće onda je ono što predložiše ljubicice sasvim fino rješenje.
Uglavnom, bilo bi mi bitno da nije podzemna rupa bez ventilacije te da je ugodno daytime mjesto.

Avatar
Bob
Postovi: 225
Pridružen/a: 02 stu 2005 22:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: ..

Post Postao/la Bob » 23 srp 2006 10:05

ugodno dayli mjesto, ali gay friendly ofkors, al mi nekako glupo da bude iskljucivo gay :?

i ja i cura razmisljamo da otvorimo kafic u buducnosti, tog tipa... :cool:

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 24 srp 2006 10:18

tamara3 je napisao/la:Nešto poput The Planeta u seriji L Word...
i ja bi da bude nesto poput ovoga...

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 28 srp 2006 19:31

ljubicice je napisao/la:Meni fali nešto opušteno, ne kao noćni klub, nešto kao kafić sa udobnim foteljama - dnevni boravak. Po mogućnosti na Jarunu ili negdje u zelenilu. Pa da ima i knjiga i magazina za čitanje.
da imam para otvorila bih upravo to. danju kafic. nocu klub.
zvir i bestimja.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 28 srp 2006 19:39

Pa dnevni imate KIC, eto, nit je iskljucivo gay nit je u podzemlju.

I da... da ne bude iskljucivo gay, pa onda uletis curi tamo, pitas hoce cugu, neki sokic ili nesto, a dobijes vrist koji lomi zvucni zid i njen upitnotobozezbunjeni prestravljeni pogled, tipa ono - aliiii, ti... si... CURA :eek:

:roll:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 28 srp 2006 19:42

neka bude iskljucivo gej. dosta je tih heteronormativnih mjesta.
zvir i bestimja.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 28 srp 2006 19:44

yeah, nabijem ih, hocu ja malo diskrimiriat heterice :D

ko tamo negdje u Americi gdje na plazi u nekom poznatom gay-ljetovalistu homosexualci diskriminiraju i vrijedaju heterosexualne ljude nazivajuc ih "masinama za bebe" hahahaha :D
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 28 srp 2006 19:48

nek je iskljucivo. tak da nema jebenih zabuna. od 864960530 kafica po zagrebu jedan nek je just for gejz
zvir i bestimja.

Avatar
Bob
Postovi: 225
Pridružen/a: 02 stu 2005 22:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: ..

Post Postao/la Bob » 28 srp 2006 20:07

ali to ce biti sasvim financijski neisplativo..po mojoj racunici, a ja sam za ozbiljno razmisljala o tom...

u ovom kaficu kakav ja zamisljam nece biti takvih ispada, bit ce naglaseno da je to gay friendly mjesto, osoblje se nece zaposljavati ako ima predrasuda itd.

gosti ce znati da je to gay okupljaliste i prema tome nece ni dolaziti ako su protiv tog...uf, mozda samo sanjam daleku buducnost...zagreb kao gay friendly grad :roll:

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 28 srp 2006 21:08

call_me_slut je napisao/la:nek je iskljucivo. tak da nema jebenih zabuna. od 864960530 kafica po zagrebu jedan nek je just for gejz
a kaj ak si BI? jel smiješ onda u taj birc ili da naprave i poseban birc samo za bisexualce?
mislim da bi onda bilo dobro napravit 3 birca jedan do drugog. jedan za lezbe, drugi za pedere i treći za bipsiće, to bi riješilo sve probleme, s tim da bipsići tu najbolje prolaze jer mogu otić bar u 2 od tih birceva. najbolje bit bipsić.
I`m in touch with humanity.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 29 srp 2006 20:58

gej i gej friendly. al vidljivo i prepoznato gej, da nema zabuna-ak cura pridje curi da se ova druga ne zblenira. i mislim da bi to bila fenomenalna isplativvost jer ti je klijentela zagaranitirana /vidi primjer globala/ i jer nema konkurencije.
ne razumijem otkud ti racunica o neisplativost pobogu? :o nemas konkurenciju u citavoj hrvatskoj!!!!
zvir i bestimja.

Avatar
Bob
Postovi: 225
Pridružen/a: 02 stu 2005 22:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: ..

Post Postao/la Bob » 30 srp 2006 00:31

hm, mozda da pitas vlasnika globala koliko je do danas profitirao?! :cool:

klijentela je zagarantirana, ali koliko ljudi je toliko outano da ce doci tamo u pol bijela dana? i to ulazi u racunicu isplativosti pa ti vidi..

Avatar
sedma_od_devet
Postovi: 111
Pridružen/a: 12 svi 2006 21:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na obali najzelenije rijeke

Post Postao/la sedma_od_devet » 30 srp 2006 17:41

lounge bar s ugodnim ambijentom... bijeli veliki jastuci po podu, šiša, lagani chill preko dana , a navečer studio 54 :D
Oblikom sam kaplja, sadržinom more.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 31 srp 2006 01:51

i neizostavan dio - morala bi bit nargila :D (vise njih hihi)
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 31 srp 2006 19:31

nema jebene sanse da kafic za koji bi lezbigej populacija znala da je takav ne bi bio pun. kic,golf,apartman i svi slicni kaficici gdje se ukrug okuplja lezbigej ekipica-puna su takva mjesta koja su iole frendli, a kamoli kad se ne bi znalo da je to bas 'to' mjesto.i sasvim sam sigurna da je vlasnik globala profitirao od onog dole.
zvir i bestimja.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 31 srp 2006 19:43

haha, pa da, kao da nisu dovoljno prepoznatljivi i bez toga, sta ih ima bit strah KIC-a, Golfa i toga, vidjelo bi se da su gayevi i lezbe i da sjede u Piranhi :D :D

ja bih to osigurala tako na konobar tu bude zaposlenik Sokol-nesto nesto-osiguranja, i onda bih nabila oglase da je to gay-bar po svim ovim sajtovima i forumima i tako bi ostali ljudi nesto manje imali mogucnost skuzit da je to gay-bar, a ovi ostali bi procitali na forumima itd. pa bi znali :D :D

Nikad necu zaboravit kad je moja frendica sa faxa otisla u KIC i sjela i narucila cugu i sjela i veli ona meni: "ja tako sjedim i pijem colu i vidim oko mene secu se sve neki spickani likovi. sjedim ja jos tako, kad oko mene sve nekakve cure sa siltericama, meni cudno kako ja ne znam da je to u modi. i na kraju poljube se do mene dvije cure, i pitam ja konobara jel ovo slucajno gay-bar a on veli: ma neeee, ovo ti je samo jet-set"
lol :)
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 01 kol 2006 07:50

zakaj ja nisam nikada vidjela kak se dvije cure u kicu ljube??? Meni je malo fujko to mjesto.

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 01 kol 2006 19:42

Hidden_soul je napisao/la:...i na kraju poljube se do mene dvije cure, i pitam ja konobara jel ovo slucajno gay-bar a on veli: ma neeee, ovo ti je samo jet-set"
lol :)
:D :D :D

Tiho
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 stu 2005 23:20

Post Postao/la Tiho » 05 kol 2006 11:49

da bude malkice vece, odvojeni dio za dance i za sjediti/stajati, garderoba i sa dobrom ventilacijom..
i believe i do not ask much
I raised my head and saw you there
Across the room from me.
A smile had started in your eyes
And it was - good - to see.

When I feel tired, or low within
As I often do,
It's good to look across the room
And have a smile - from you.

ljubicice
Postovi: 22
Pridružen/a: 20 srp 2006 18:07

Post Postao/la ljubicice » 30 kol 2006 11:53

I bilo bi dobro da ima nekih događanja. Čula sam od frendice da u Beču u jednom bircu imaju npr. utorkom od 8 do 11 kviz znanja sa super nagradama a igra se u grupama od do 6 igrača. I svi se super zabavljaju, jer je nešto drugačije. A kad nekog upoznaš, odmah znaš i ima li soli u glavi. ;)

Mio mao
Postovi: 46
Pridružen/a: 29 tra 2006 12:16

Post Postao/la Mio mao » 12 ruj 2006 07:31

Gay friendly mjesto s foteljama.
Na zidove stavit slike dviju cura, poznatih homo ljudi i sl...
nek nikome ne bude dvomisleno kakav je to birc.

vikendnom nek bude nešto plesno.

:)
First it wasn't funny.
Now I have no other choice.

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 12 ruj 2006 14:09

novi klub bi mogo biti nekaj s vise zraka neg globe. nes ko birc prek dana, s tim da navecer poprimi stih ko klub. znaci navecer imas slusaone, tematske veceri, kviz, DJi u usponu, predstavljanje queera, jedan zid ostavis da netko postavi svoje fotke il slike ko izlozbu... Ma ko da zmiksas booksu, kolaz i masters!! :)
jedino kaj je problem.... ako stvar ima dozvolu za nocni klub i vikendom zeli raditi do 04h..kako i kad onda pocet naplacivat ulaz...hm. u globu bi tip u 22h prosetao i pitao zelite li ostati (than plati!) ili cete za 10min zavrsit cugu i krenut negdje drugdje..Malo nezgodno, al ne znam kak druckije...
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 14 ruj 2006 13:21

zvao bi se pink ili ladies...
sa velikim prozorima i snezno belim draperima a ispod njih tanke prozracne zavese... na ulazu velike vaze sa cvecem... pod od crnog mramora...zidovi beli sa crnim i roza cvetovima u donjem delu....slike poznatih cura...moze lesbians ali nije obavezno...fotke u intrigirajucim pozama....fotelje udobne roza ali ne prevelike da bi imalo vise stolova....neke pregrade izmedju stolova poput stolnih lampi ili malih zidova sa policam i knjigama....gledas malo dalje i tu ti je sank onako sjajan poput bisera....cist i svetao....prolazis pored njega i ides ka wc-u...stanes...na vratima jednoga pise musko a na drugim zensko...zbunjena stojis i provirujes u oba...potpuno identicna... sva u roze i belim plocicama sa prozracnim podom od pleksiglasa...kao da hodas po ledu....ogledalo iznad lavaboa veliko sa sijalicama kao u kazalisnoj garderobi...na jednom zidu mali peskirici a na drugom papirnati brisaci za ruke....

stvar je u tome sto se ne naglasi da je girls only ali koji bi str8 muskarac usao u takav kafic ili u takav wc?????????!!!!!!!!!!!
VOLIM KAD VOLIM

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 14 ruj 2006 13:26

eto, meni bi u takvom kakav je opisala madam bilo hladno, ruzno i neudobno... nikad zadovoljne!

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 14 ruj 2006 13:55

pa ti si donesi neke stvarcice koje bi ti stvorile atmosferu...
VOLIM KAD VOLIM

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 14 ruj 2006 15:26

to kaj si ti napisala me podsjeca na klub "Skola" kod nas.sam nije tak sve rozo :o
:D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 14 ruj 2006 15:29

pa ne znam ja to tako zamisljam...ima tu jos dosta stvarcica koje nisam opisala ali ne mogu pretvoriti u reci bas sve sto zamislim u glavi...
VOLIM KAD VOLIM

Odgovorite