post tulum!!!

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

post tulum!!!

Post Postao/la sumrak_zivota » 09 ruj 2006 17:16

i samo citam o groznim iskustvima, laktarenjima, losoj muzici, .....

a kaj ste ocekivale??

mislim, sve je pisalo na plakatu, osim laktarenja i groznog hermafrodita s ulaza....

ja mislim da je to bio jedan prekrasan pokusaj djevojaka ( duhice i ice obozavam vas!!) da naprave nesto za nas! potrudile su se i ja mislim da im se trebate zahvaliti!jer su se one jedine, koliko ja znam potrudile i uspjele!!

zato bravo djevojke!!!!

P.S. a vi ostale: mogle ste si popiti barem jos 3 pivice i uzivati s ljudima s kojima ste dosle, a ne srati!!!
jelda? :)
______

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 09 ruj 2006 17:25

cekaj, oprosti, a di ti to citas, ja ne vidim ni jedan topik na tu temu?
jel meni fali topika?haaaa?
il ti imas prividjenja :o
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

alexis83
Postovi: 4
Pridružen/a: 01 lip 2006 21:53

Post Postao/la alexis83 » 09 ruj 2006 17:27

party kao party je bio odlican..cure su si dale truda..muzika odlicna a i bio je dobar osjecaj vidjet toliko cura na jednom mijestu..

iako, istina da je bilo dole svega i svacega pa cak i fight ali sve u svemu bilo je super..naravno nebi bilo loše kad bi takvi party-i bili malo cesci.. :)
pravu ljubav nemožeš naći gdje je uistinu nema, niti je možeš sakrit gdje je uistinu ima..

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 09 ruj 2006 18:09

Isprike dj-ice(mene) zbog svih sranja, da tak moram reć, na partyiju! Istina, nisu pustili dragove unutra, bez obzira što su nama kao organizatorima rekli da će moć. A kad smo napokon našli vlasnika Globala, dragovci su nam već zbrisali...Ja kao dj, popizdila sam, jer su par puta isčupali žice, lijevi bas je bio pregoren od prije, tak da praktički nisam mogla puno toga radit sa opremom koju sam imala, al ajde, još je super ispalo. Pa pustim r'n'b-ekipa stoji, pustim house-ekipa stoji, pustim techno-ekipa stoji..Pa kaj mi zbele ne znamo plesat???...Jer takvu istu/sličnu ziku sam puštala i slušala cijelo ljeto po klubovima gdje je ekipa (uglavnom) str8 i to je takva čagica!!!..A ono poslje sa prijelazima i ja sam poludila jer je jedna cura uzela tamo moje cd-e i sve ih pomiješala dok ja nisam gledala, jer nisam htjela brijat s njom..Al ajde opraštam jer je bila zbilja pijana....E i onda je uletilo par dečkića i pred kraj podiglo atmosferu pred pultom! Pozdrav dečkima! E a onda su se cure bunile vlasniku da dal sam ja na ecstasyiju (Pozzdrav tim curama. Svaka čast al vi očito nikad niste vidjeli osobu na bombonu), pa mi dođu sa malim milijunom želja, koje se trudim svima ispunit do kraja večeri, pa onda dođu druge da kakvu to muziku puštam...Jbg ukusi su različiti a ja nisam mogla zadovoljit svačiji! Mislim, neću se pravdat, nema smisla, šta je bilo,bilo je, da se mene pitalo ja bi žežila po još žešćem!!!
Zato mene ubuduće zovite samo i isključivo da vam mixam na electronica partyijima pa ćete vidjet šta je party. Svi ćemo bit ko da smo uzeli ecstasy( Bože dragi, da mi je znat po čemu su to one zaključile..Smiješno, al ajde...Cure uzela sam šta god vi želite!)
A danas idemo fino u Glob i danas plešemo(pa makar na country i klasiku, hahaha)!!!
Pozz svima!

I fakat ono, sad sam se uvjerila u ono-fakat kad oćeš ispast dobar, napravit nešto za dobrobit svih, POJEDEŠ GOVNO!!!

p.s.Alexis,TNX, brijem da si ti jedina pozitivna koja je rekla na ziku.....I hvala Sumrakichu :) POzz tebi,ženi i Nirvani!
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Zita

Post Postao/la Zita » 09 ruj 2006 18:14

sorry, al kolko ti godina imas?

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 09 ruj 2006 18:31

brijem: malo.
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 09 ruj 2006 18:38

18
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

alexis83
Postovi: 4
Pridružen/a: 01 lip 2006 21:53

Post Postao/la alexis83 » 09 ruj 2006 20:42

ma pusti ih..znaš i sama da svačiji ukus nemožeš zadovoljit..a žene ko žene po kom će srat ako ne po svome..i kad ćeš puštat na još nekom party-u samo poruku pikni..
pravu ljubav nemožeš naći gdje je uistinu nema, niti je možeš sakrit gdje je uistinu ima..

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 09 ruj 2006 21:44

joj, to je trebalo ic na gay.hr........al ipak, drago mi je kaj sam i to ovde napisala, jer neko bi vec poceo srati...no, ipak...

na gay.hr ljudi samo seru! to je nevideno!! ja to nikako ne kuzim!! crol je definitivno najbolji sajt ikada, iako je ponekad dosadan..al to nema veze!!!

sorry-te curkice ako se neka uvrijedila, to nije bila moja namjera!
al sam i htjela nekako zapocet takav topic da vidim reakcije!!!


Ice, zlato, muzika je bila predobra! ja inace ne slusam tu vrstu, al je bila namjerena drito za ples, sto je i najvaznije!!! a ostale "picekice" su se mogle odsetat do sanka i narucit si tekilu....
jelda? :)
______

Zita

Post Postao/la Zita » 09 ruj 2006 22:02

je..i dalje ne vidim da ovdje netko sere po tulumu :o
tj da pise ista o njemu..osim ovog topika

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 09 ruj 2006 22:03

ah! dont be so hard on me,please!:D:D:D:D:D:D:D
jelda? :)
______

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 09 ruj 2006 22:10

ah, don't you be so hard on us...
znam puno "pickica" koje su si narucile naramak tekila, pa im ni to nije pomrdalo guzice...tu i tam mozda

jebiga, nemre se svakom udovoljit,to je normalno...
plus za ideju i trud, lijepo je vidjet onolko zena na rpi :)
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 09 ruj 2006 22:26

fala!!! samo sam to htjela iskamcit iz tebe bas!!!

fala!!!!

:love:
jelda? :)
______

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 10 ruj 2006 00:33

i onda...kak vam je bilo?
zvir i bestimja.

layla
Postovi: 2
Pridružen/a: 15 kol 2006 18:26

Post Postao/la layla » 10 ruj 2006 08:40

meni je bilo super!!!!!! ice svaka cast na muzici, meni je muzika bila mrak..pa to i mi pustamo u Sarajevu:) dobro mozda malo vise drmiguza poslje 1 al takva nam je sredina ljudi vole i traze :D
to sto se neko buni i sto nekome nije valjalo rekla sam ti vec nije tvoj problem...da se svima udovolji nije moguce...meni je veci crnjak sto se u 4 moralo kuci, ja bi i zoru docekala tamo...
ja sam se super isplesala..i upoznala super novih ljudi :) :)
veliki pozdrav za ice, strujku i dusu sa plavim okom ;)
ps ocekujemo vas na jednom nasem drmiguzu :inlove:
pusa

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 10 ruj 2006 11:21

Hehe ma znaš da ti stižemo u Sarajevo prvom prilikom...Samo nadam se da si mi nabavila onaj kavez? :D
p.s.drmiguz je narodno za one koji ne znaju!
LAyla pozdrav tebi i svim Sarajevkama!
@ Sumrak-a curice su baš dolazile i srale mi kako one ne mogu plesat na to....Kolko sam vidjela,većina ne može plesat na ništa!
Ma boli me više briga, al onda ajde,drage moje pametne, ako vi znate bolje, zašto ne organizirate nešto!
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 10 ruj 2006 11:33

p.s.s.sinoć sam bila u Globalu, većinu su bili pederi i svirala je ista zika kakvu sam ja puštala,al da vi vidite koju su onu atmosferu napravili,za razliku od nas zbale,dan prije...A za sve one koji su srali o muzici,samo ću reći da su dj-i jučer imali isti problem ko i ja što se tiče ozvučenja,a oni tamo rade svaki vikend,tak da molim lijepo....
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
rijetka ptica
Postovi: 277
Pridružen/a: 20 stu 2005 00:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: lokativna
Kontakt:

Post Postao/la rijetka ptica » 10 ruj 2006 11:56

ja sam se dobro naplesala. nije sve u glazbi, nesto je i u prepustanju-opustanju-zabavljanju ;)
hotice, keep on the good work. umiksala si stvarno svega, tak da ako barem jednom neka nije hopsnula, nju ni LTJ Bukem ne mre pokrenut...
liquid running...

Avatar
rijetka ptica
Postovi: 277
Pridružen/a: 20 stu 2005 00:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: lokativna
Kontakt:

Post Postao/la rijetka ptica » 10 ruj 2006 12:04

i da, p.s. il offtopic il votever: jebala vas droga i eksevi i sve, da vas jebala. lepo si zapali joki pa da vis miksanja.....
liquid running...

Zita

Post Postao/la Zita » 10 ruj 2006 12:57

meni nije jasno sa kim se vi to svadjate na crolu :o

Avatar
rijetka ptica
Postovi: 277
Pridružen/a: 20 stu 2005 00:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: lokativna
Kontakt:

Post Postao/la rijetka ptica » 10 ruj 2006 13:21

ja isto ne vidim svadju :o
liquid running...

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 10 ruj 2006 14:57

meni je bilo bas super. muzika mi je odgovarala bez obzira sta je tu i tamo bilo tehnickih poteskoca. opet, sve je stvar sta ko od nas slusa i po tome se ne moze sudit i to je to. svak od nas je stekao sasvim drugaciji dojam o partyu i to je to... :) mozda je bilo malo dosta povucenih pa se malo nas prijavilo npr za ples i tako nesto slicno... ali sve u svemu.. meni je bilo jebeno!!!

Ice, hvala jos jednom na pustanju onog mog iznenadjenja... :kiss:

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 10 ruj 2006 15:05

Čitam na gay.hr, da nisu pustili neke drag queenove unutra, a prije i poslije toga su puštali dečke unutra. Trudim se pronać neku logiku u tome, ali nikak ne uspijevam. Ne znam, ak ima neko ko može volio bi da mi to pojasni malo. Osim toga kaj to nije bilo girls only?
Što se tiče partija, vidim da su i to tamo popljuvali no to me ne čudi. Gotovo je nemoguće zadovoljit jednu ženu, a kamoli njih ne znam kolko.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 10 ruj 2006 15:26

sumrak_zivota je napisao/la:joj, to je trebalo ic na gay.hr........al ipak, drago mi je kaj sam i to ovde napisala, jer neko bi vec poceo srati...no, ipak...
Ne kužim kak možeš pobrkati i tak se zabunit :o.
I btw, ova druga rečenica ti je uvredljivi bullshit jer u krajnjoj liniji, da je netko htio srat, onda bi se to već dogodilo.
I koja vam je to fora uopće, napadati ljude bez razloga? Ako ste nešto organizirale, ne morate očekivati dizanje spomenika - nekima se dopalo, nekima nije. Ako to ne možete prihvatiti, tough luck jer eto, zaista nije moguće zadovoljiti sve ukuse.

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 10 ruj 2006 15:40

voteva........
jelda? :)
______

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 10 ruj 2006 15:53

apsolutno se znažem s tamarom. naročito zato jer sam napisala izrazito pozitivan osvrt na gay.hr. i nisam bila jedina. parti je bio vrlo ok, super je već kaj se tak nešto isfuralo.

a to da će svi reći da je divno, prekrasno, neusporedivo, to zaboravite. realno je bilo ok i manje ok stvari. a realno su napadi kojima je započet topic apsolutno neutemeljeni i bezobrazni.

Zita

Post Postao/la Zita » 10 ruj 2006 16:30

:thumbup: tam i may

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 10 ruj 2006 18:42

ajde,ajde vi i vasa zrela razmisljanja.cure su mlade, moraju se jos malo muciti i vuciti :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 10 ruj 2006 20:31

malena........okrenula bum te na ražnju ili ispod peke ak buš jos zezala mog sumrakića. Meeeeeeeeeeeeeee!!!!!!
Meni je baš bilo super! Upoznala sam puno simpatičnih cura, darežljivih (dete ide van bez uloška) i vidjela mnogo lepih devojaka:)
Kaj se tiče upoznavanja jedino sam zapamtila curu iz Sarajeva,al nisam stigla porazgovarati s njom,kaj definitvno moram popraviti.:D

Btw,tko je uopće bio na tulumu sa crola?
Duhica,ice,ja,sumrak,swayka,starka,....?

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 11 ruj 2006 08:41

wimpi i ja se slozile da smo bile najveca penzija na tulumu. :D u prvih sat vremena prepoznala sam samo starku i swayku, sve ostalo mi je novo, novo, najnovije..a tak je i ostalo jer sam morala rano zbrisat. tak da ne znam kaj je s fajtom bilo. kakav fajt? tko? jel unutra?
ne bi me cudilo da je izbio kod vrata od WC-a. glasam da ih netko skine vec u pocetku partija jer samo stvaraju nerede.
s muzikom me nis nije smetalo. zapravo me nis ni nije smetalo osim 5. i 6. tekile koju je na maykin nagovor popila babyface. :twisted:
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Odgovorite