moj san o gay baru u zadru

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

moj san o gay baru u zadru

Post Postao/la Kroacija » 14 ruj 2006 12:11

ok, sinoc sam sanjala da u zadru postoji jedan gay bar-disko, votevr, u kojemu se odrzavala zabava povodom necijeg rodjendana. i doslo je poprilicno cura, cak neke s faksa :) poprilicno ugodan san. atmosfera ni priblizna onoj u globala-cure su sjedile sa strane i sve su se ustrucavale pocet plesat, bile su ful uplasene i ustogljene, bas ono nevino skroz :)
i bilo ih je dosta dugokosih i onih za koje nikad prema izgledu ne bi vjerovao da jesu..ovo mi je bio super san...da je barem stvaran :(

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 14 ruj 2006 22:04

kaj znaci ovo....dosta dugokosih i onih za koje nikad prema izgledu ne bi vjerovao da jesu...kaj to to kakti pozeljna osobina medj populacijom? je vraga, onda ti retko ko osim onih koje znas vjeruje da si gej.
zvir i bestimja.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 15 ruj 2006 12:14

pa ne znam, nije da patim za tim, dapace sasvim mi je svejedno kom je kakva kosa ali je interesantno, zanimljivo vidjet nesto malo drugacije..
moja iskustva vidjenja lezbi su bila uglavnom s kratkokosima.. rijetko koja dugokosa femme ili polu femme.
a u snu su bile uglavnom dugokose pa mi je bilo weird but interesting.

Avatar
bambola
Postovi: 882
Pridružen/a: 10 stu 2005 15:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: na turbo maximusu:)

Post Postao/la bambola » 17 ruj 2006 22:28

zvuči jako zanimljivo taj tvoj san...daj bože pa da i mi to doživimo..ali da ne budu bas sve dugokose :))))))

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 17 ruj 2006 22:32

da da...malo celavica po tvom gustu :D

Odgovorite