Prvi Gay- Lesbian Klub u Skoplju, Makedonija

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Prvi Gay- Lesbian Klub u Skoplju, Makedonija

Post Postao/la madam » 18 ruj 2006 17:51

Prekosutra u 20 sati gej udruzenje MASSO otvara klub "Sekvence", prvi oficijalni gej-lesbian klub u Skoplju. Gej klub ce se nalaziti u nocnom klubu odranije poznat kao "Golema Zmija", sa radnim vremenom od 19 sati do ponoci.
Bice dostupan samo za osobe iznad 18god. i to samo sa posebnim VIP karticama. Klub ce biti pod jakim obezbedjenjem, a bit ce i posebna taksi kompanija koja ce prevoziti goste do kluba.
Iz MASSO kazu da ce otvaranje ovog kluba staviti kraj mracnoj eri gej ljudi u Makedoniji i da ce oni dobiti mesto gde bi mogli da se dobro zabavljaju, a da pritom ne budu maltretirani od homofoba.

www.vest.com.mk
VOLIM KAD VOLIM

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 18 ruj 2006 18:57

Bravo :thumbup: i sretno!

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 18 ruj 2006 20:02

"golema zmija" :o :D ajme :D

uf, svaka cast i sretno, nadam se da ce klub zazivjeti i raditi bez problema na veselje gej populacije skopja :)
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
wimpi
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:15

Post Postao/la wimpi » 18 ruj 2006 22:02

Jeeeeee, evo razloga da idemo u skopje :)
"The Doctor of the future will no longer treat the human frame with drugs, but rather will cure and prevent disease with nutrition"

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 19 ruj 2006 19:10

lijepo da se pokreće, ali tužno je da ti treba osiguranje i propusnica da preživiš...
mazohist & truba

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 19 ruj 2006 21:30

hvala na info. ako me put nanese vo makedonija, znat cu kud da idem.blagodarim :)
zvir i bestimja.

strujka
Postovi: 131
Pridružen/a: 16 svi 2006 22:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: tamo gdje se cuga....

Post Postao/la strujka » 19 ruj 2006 22:21

jeee ja sam ovo ljeto trebala u makedoniju ali nisam otišla tako da mi je jos u planu, a svakako moram sletiti ili što več u Skopje :) tako da jeee samo se nadam da ču imati vremena i nekoga da odem do kluba
Let your mouth do the talkin' and your tongue do the walkin'

madam
Postovi: 606
Pridružen/a: 15 srp 2006 16:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Post Postao/la madam » 23 ruj 2006 16:25

jedini problem kod ovog kluba je to sto moras izvaditi clansku kartu t.j. deklarirati se...diskrecija je zagarantovana ali pobogu pa ko je jos video da u makedoniji skoro svako nije prijatelj ili neki rod sa nekim????...pa to i nece biti neka tajna...tako da nista od ulaza u klub...
sta bi ljudi hteli vise kad glasnogovornica udruzenja MASSO kaze da nije gej vec je prihvatila taj posao posto dobro placaju :? ma daj molim te...

e bas mi nije dan :x
VOLIM KAD VOLIM

pizza
Postovi: 182
Pridružen/a: 25 kol 2006 23:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: right here, right now

Post Postao/la pizza » 30 ruj 2006 14:13

polako... korak po korak.

bitno da je muving! :)
for a minute there i lost myself...

Odgovorite