Hm...Global

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

Post Postao/la superstar » 27 kol 2007 19:28

:D :D :D :D :D :D
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

cuja-17
Postovi: 2
Pridružen/a: 29 ožu 2007 11:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZAGREB

Post Postao/la cuja-17 » 29 kol 2007 20:36

global????ja sam tam tek pocela izlazit....onak okej je sam bas ni nema zraka dolje jedino je to koma..dobro sad su klime itd... kak se vama cini u globalu????ja uglavnom idem subotom....... :) :) :) :) :inlove:

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 01 ruj 2007 21:26

global je rupetina u koju se ne bi došla popišat više ikada. vidjela sam je par puta, ali samo njezino podrumovanje je namijenjeno em pederima jebačima em pederima skrivačima. ne spadam ni u jednu kategoriju. :twisted:
from my cold blooded hands!

weirdo
cudnovata
Postovi: 1343
Pridružen/a: 26 sij 2007 19:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la weirdo » 03 ruj 2007 02:34

svako normalan u global ide tek toliko da ne ispadne manijak jer je u 4 i pol ujutro od doma krenuo kod I'mPotentne na after :D :D
meni je dolje prevruće i ne mogu disat, dakle isto mi je kao i u svakom klubu. obožavam ekipu s kojom tamo dođem, volim srest te babe koje dolje sretnem, ali da , svakako mi je bolji dio prije (od 21:00-00:30 u kicu) i od 4:30 do prekosutra po kućama.

info o globalu: nema veze što je ugovor desetogodišnji, josip će bit isplaćen. navodno se globala tj. nas žele riješiti neki crni perica koji partneruje sa šolom i drže onaj restać u dvorištu.

info 2: navodno netko u oglasniku traži prostor pogodan za gay club, tim rječima :o

mislim da ćemo neko vrijeme imati samo prije i poslje. :D bez dijela s globalom. Bog pomogao majkama koje se sa sitnom djecom između ponoći i 4 ujutro šetaju gradom. :D
slika
I'm normal enough to know that I'm weird...
But too damn weird to do anything about it!

Zita

Post Postao/la Zita » 03 ruj 2007 06:33

ajd, ak je to tak..mozda i odem jos jednom u tu groznu rupu..

samo bila bi velika sramota da jedan ovakav grad poput zagreba nema barem 1 gay klub
meni on nije neznam kak potreban al ima tona cura koje nemaju privilegiju da si curu dofuraju doma ili da odu kod nje i global im je bio jedino mjesto gdje su se mogle sakrit da budu zajedno, drze se za ruke, ljube itd bez da ih netko nesto pita..
sve u svemu..sramota

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 03 ruj 2007 08:04

Zita je napisao/la:ajd, ak je to tak..mozda i odem jos jednom u tu groznu rupu..

samo bila bi velika sramota da jedan ovakav grad poput zagreba nema barem 1 gay klub
meni on nije neznam kak potreban al ima tona cura koje nemaju privilegiju da si curu dofuraju doma ili da odu kod nje i global im je bio jedino mjesto gdje su se mogle sakrit da budu zajedno, drze se za ruke, ljube itd bez da ih netko nesto pita..
sve u svemu..sramota
ovo je tako istina.... :roll: :roll: :roll
Kad bolje pogledam,stalno serem po tom globalu,a bilo bi mi jako žao da ga nema.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 03 ruj 2007 08:08

Evo, ja cu ponovit samo ideju sa kave i iz Kica i reci kako bih ja rado iskljucivo zenski gay-club. I sad bi mene popljuvao dobar dio populacije na susjednom nam forumu. Zasto?

E pa zato sto one mogu pricati kako je njima super doc sa frendovima, pederima, malo djuskat i tako to, ali recimo meni nije.
Ono, nisam ih dozivljavala uopce ranije, ali onda skuzis da se tu trebas osjecat neugodno, da njima smetas, i ono, u svakom slucaju ugodnije bih se osjecala u iskljucivo zenskom gay-clubu. (toliko o onom kako su lezbe i pederi best frendovi :D ).
Oni dodu tu pronaci nekog za pojebat ili ajmo rec i isplesat se manijacki (onaj drugi dio, jel :D), i naravno da im smeta neka lezba od koje ne moze doc do sanka da plati liku pice i uleti mu.

Ovako imaju svaki dan osim cetvrtka na raspolaganju, i onda oni ne mogu da odole a da ne dodu i cetvrtkom. Pa di su tek organizirani partiji di se ne mozes okrenut od toliko zena, a oni nas takoder pocaste jos i svojim prisustvom...
To je jednostavno premali prostor da bi bio i gay i lezbijski klub istovremeno.

Okay, budimo realni, Global je oduvijek bio namijenjen pederima i pederski klub. A to sto je nekom sinulo prosirit to i na zene je bio iznad svega dobar poslovni potez, nije to radi ljubavi prema zenama.
I sto je s tim kako svaki veci party jedva dobije vikend, kako je cijena pica otisla u nebo i kako taj prostor ocajnicki vapi za nekim ulaganjima.
Da netko ima mozga, uletio bi sad u nesto takvo, kad je konkurencija na minimumu. I opet unatoc tome, ako i bude konkurencija, otvorit iskljucivo lezbijski bar (vidjeh u L-wordu - SHEBAR :D), ce mu opet potuc konkurenciju. Radije bih dala i 20 kn vise za cugu, ali da me bar nitko ne gleda preko kurca, a ja se ne osjecam kao da ja eksli smetam tu jer sam uletila a ostala sam samo zahvaljujuc njihovoj dobroj volji.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
nimfomanka
Postovi: 1673
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u šumarku skrivenom

Post Postao/la nimfomanka » 03 ruj 2007 08:23

pa to bi bilo divno! Ja sam uvijek govorila kak bi htjela neko mjesto gdje bi mogla doći prek dana popiti kavu i odmoriti se malo,a navčer doći popisiti par pića,vidjeti žene i malo zaplesati.
Meni užasnop smetaju uleti likovfa četvrtkom. Pa jebemu,ak sam tam četvrtkom,moraš biti kreten da ne shvatiš da ne želim da mi se frajeri upucavaju s tako vulgarnim forama da se zaklinjem na vječnu mržnju prema muškarcima kada to čujem.
Druga stvar me kod globala smeta da mi sve,ali nemojte me krivo shvatiti aludira na pedere i na šupu. Onaj dark room koji smrdi na vlagu:),od čega mi se diže želudac, onda nabrijani pederi koji plešu ko labudovi u labuđem jezeru, pederi koji su toliko agresivni i ako ih odjebeš,postaju jako prosti, nemaš se di sjesti i popričati s nekim, cuga je jako,jako,jako,jako skupa i teško dostupna,manjak wc,što su fakat već davno trebali riješiti, neljubazno osoblje na ulazu(ne svi,al jedna) itd.
A kaj ćeš?? Svi dobro znamo kak je to kad nema konkurencije. Znaju da ćemo doći i dati jebenih 30 kn za upad i nema šanse da izdržiš dole bez cuge,jer je toliko vruće
p.s. zaboravih reći da mi jako,ali baš jako,jako ide na kurac kad me ova krava na ulazu ne pusti van da dođem do zraka ili što već išla raditi:)

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 03 ruj 2007 12:44

nista od mog posjeta globalu,a iskreno vec u mnogim postovima procitala sam da odlazite u Kica,neka mi netko na pp napise gdje se to nalazi, :o

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Post Postao/la Ice » 03 ruj 2007 19:25

na Cvjetnom pored Escobara,a Escobar pored :dobronamznanog: Golfa
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 04 ruj 2007 07:37

HotIce je napisao/la:na Cvjetnom pored Escobara,a Escobar pored :dobronamznanog: Golfa
valjda i njega nece zatvoriti dok se i ja usudim uci :? spasiba :)

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 04 ruj 2007 08:39

Glob mi nebi uopce tako falio osim za otici na CroL party.....mozda ponekad sa curkama na neku kratku cugu. Ali to sam ja. S druge strane, kako je Zita rekla, ima cura kojima je gay club itekako potreban. Ne mogu svi doma vodit cure ili se druzit opusteno s frendicama doma.
Kada bi razmisljala o otvorenju gay cluba, najvise bi me mucilo pitanje sigurnosti. Josip je placao da ga ostave na miru. Meni bi to najvise brinulo. Placati? Komu? Koliko? Osigurati mir na drugi nacin?
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Avatar
didi0gisele
Postovi: 560
Pridružen/a: 04 ruj 2007 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Lost and never to be found..

Post Postao/la didi0gisele » 04 ruj 2007 13:59

Global. Fu.. mogu sam reci da me svaki puta bilo uzasno strah, al fakat ne znam kog ni cega. Mislim da ta rupa iz mene izvlaci upravo to, bila ja trijezna il pijana. Likovi oko mene me ne bediraju iako su fakat cudni/e i da je samo to gay svijet, vjerojatno bi pripadala UFO generaciji - alien. S ekipom mi je svugdje mrak, stoga.. bolje ić u Jabuku... :D
When for the last time you close your mouth, your words and soul will belong to the world of no place no time.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 04 ruj 2007 21:47

Zita je napisao/la:ajd, ak je to tak..mozda i odem jos jednom u tu groznu rupu..

samo bila bi velika sramota da jedan ovakav grad poput zagreba nema barem 1 gay klub
meni on nije neznam kak potreban al ima tona cura koje nemaju privilegiju da si curu dofuraju doma ili da odu kod nje i global im je bio jedino mjesto gdje su se mogle sakrit da budu zajedno, drze se za ruke, ljube itd bez da ih netko nesto pita..
sve u svemu..sramota
so rajt. ma koliko nam se ne svidjalo ipak je bitno da postoji neki jebeni gej klub, makar ga ne pohodili. jebes metropolu koja nema takav klub.

Avatar
Version
Postovi: 181
Pridružen/a: 02 sij 2007 09:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la Version » 12 ruj 2007 11:04

:o Global je rupa i ne volim ić dole osim na crol party i tak nekaj.
Ima previše veselih mladića a premalo žena. Bzvz! :nerd:
Ali, budući da nema niš drugo, OK je i to kaj imamo, barem za sada.
bezveze...

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 12 ruj 2007 21:39

dobro a kak to sad izgleda cetvrtkom?
jel nam taj dan uopce jos igra kakvu ulogu il vise ne?

meni s ovom hladnocom vani skoro vec i dolazi zelja da dodjem na cugu. osim ako to nije ona mocvarna pisalina tuborg green!!! :x :x :x
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 13 ruj 2007 10:50

cvapica, awwwwwwwwwwww :inlove: :inlove: :inlove:

pa ko te tera da pijes tuborg, svasta :D
al ti bi 2 za 1.... e nemre :D

nu, ne bit ljuta :D :inlove:
my only fear of death is coming back reincarnated...

dany

Post Postao/la dany » 13 ruj 2007 12:11

fak,s kim ću ja u global sad kad dođem u zg :?

Avatar
cvetka
nerealizirani potencijal
Postovi: 1203
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: blizu dalekog

Post Postao/la cvetka » 13 ruj 2007 12:22

mogu se kladit da si vec bar 5 pp-a dobila :D
my only fear of death is coming back reincarnated...

dany

Post Postao/la dany » 13 ruj 2007 12:34

nisan :eek:
bi li se tribala zamislit?

_Medolina_
Postovi: 41
Pridružen/a: 06 kol 2007 15:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la _Medolina_ » 15 ruj 2007 19:22

pa... ako želiš vidjeti taj famozni Global požuri jer se 30.12. zatvara...

shit... brijem da će mi to slomiti srce... tamo sam se sa dragom upoznala... :cry: :cry:

Avatar
sumrak_zivota
Postovi: 1183
Pridružen/a: 08 srp 2006 23:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: u mislima

Post Postao/la sumrak_zivota » 15 ruj 2007 22:11

ajme napokon da se to zatvori!!!!

hidden, imas pravo.. ocajnicki to mjesto trazi ulaganja u unutrasnjosti...koma izgleda..a jos gore smrdi..

nadam se da nekima se nece izgubiti uspomene zatvaranjem, al mozda napokon dobijemo nesto sto i zasluzujemo!! :ura:

Avatar
Version
Postovi: 181
Pridružen/a: 02 sij 2007 09:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la Version » 16 ruj 2007 08:45

Je, Global je rupa. I ne smeta mi kako izgleda vec kakva je atmosfera dolje, tako da ako nisi ludo zaljubljena, napaljena, pijana ili što vec, sve se pretvara u FUJ! :thumbdown:
ALI, činjenica je da se Global, kakav-takav ZATVARA za stvarno 30.12. i da druge alternative NEMA!!! :eek: :eek: :? To je zapravo zastrašujuće jer Zagreb nakon toga NEĆE IMATI SLUŽBENI GAY KLUB!
Kao što sam rekla, nije mi nešto stalo do Globala, ali kada i da li će se nešto drugo otvoriti?
Bila su neka nagađanja o nečem drugom, ali otvorili su samo Gay saunu i tak...niš za nas...
Treba nam par cura investitora, bauštelke imamo za projekte i gradnju :D :D i napravit nešto naše otkuda nas neće moći samo tako istjerati....
Žalosno mi je to kad neka druga mjesta gdje se širi kriminal i od toga se živi, opstaju.
Ma FUJ! :negoduje: :shakehead: :jezik: :jezik:
Bezveze.. :cry:
bezveze...

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 16 ruj 2007 10:54

Svatko tko ima malo poduzetnickog duha, razumije se u ugostiteljstvo, spreman je potrositi malo vise love....mislim da bi mu ovakav klub bio izvrstan potez. nadamo se da cese brzo naci netko takav. ako se napravi kako treba, a ne na pol i fusersi.... sa puno ulaganja......to bi mogla biti izvrsna investicija.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

Post Postao/la superstar » 16 ruj 2007 15:10

Hidden_soul je napisao/la:Evo, ja cu ponovit samo ideju sa kave i iz Kica i reci kako bih ja rado iskljucivo zenski gay-club. I sad bi mene popljuvao dobar dio populacije na susjednom nam forumu. Zasto?

E pa zato sto one mogu pricati kako je njima super doc sa frendovima, pederima, malo djuskat i tako to, ali recimo meni nije.
Ono, nisam ih dozivljavala uopce ranije, ali onda skuzis da se tu trebas osjecat neugodno, da njima smetas, i ono, u svakom slucaju ugodnije bih se osjecala u iskljucivo zenskom gay-clubu. (toliko o onom kako su lezbe i pederi best frendovi :D ).
Oni dodu tu pronaci nekog za pojebat ili ajmo rec i isplesat se manijacki (onaj drugi dio, jel :D), i naravno da im smeta neka lezba od koje ne moze doc do sanka da plati liku pice i uleti mu.

Ovako imaju svaki dan osim cetvrtka na raspolaganju, i onda oni ne mogu da odole a da ne dodu i cetvrtkom. Pa di su tek organizirani partiji di se ne mozes okrenut od toliko zena, a oni nas takoder pocaste jos i svojim prisustvom...
To je jednostavno premali prostor da bi bio i gay i lezbijski klub istovremeno.

Okay, budimo realni, Global je oduvijek bio namijenjen pederima i pederski klub. A to sto je nekom sinulo prosirit to i na zene je bio iznad svega dobar poslovni potez, nije to radi ljubavi prema zenama.
I sto je s tim kako svaki veci party jedva dobije vikend, kako je cijena pica otisla u nebo i kako taj prostor ocajnicki vapi za nekim ulaganjima.
Da netko ima mozga, uletio bi sad u nesto takvo, kad je konkurencija na minimumu. I opet unatoc tome, ako i bude konkurencija, otvorit iskljucivo lezbijski bar (vidjeh u L-wordu - SHEBAR :D), ce mu opet potuc konkurenciju. Radije bih dala i 20 kn vise za cugu, ali da me bar nitko ne gleda preko kurca, a ja se ne osjecam kao da ja eksli smetam tu jer sam uletila a ostala sam samo zahvaljujuc njihovoj dobroj volji.

joj kao u amsterdamu ... :)

bilo bi prekrasno..
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 17 ruj 2007 16:54

citam o zatvaranju i zelji za otvaranjem novog L-cluba,pitam se koga osim Bandica treba molit za dozvolu i koju zastitarsku tvrku da se unajmi, i koja lokacija bi bila dobra(koju mafiju da se potplati)..sve u svemu treba imat dobru zaledjinu(osim novaca u investiranje takvog kluba) ...

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 21 ruj 2007 22:46

Unatoč tome što su mi lezbe jedna od najarogantnijih i najstrašnijih društvenih manjina, apsolutno hoću women exclusively night club ili selim u London :cool:
from my cold blooded hands!

dany

Post Postao/la dany » 28 lis 2007 21:40

bijah u rupi
mogu reć da je stvarno rupa :D
al bilo je ok
osim šta san ja bila totalno ni za šta i umorna ko pas :spava:

Avatar
scream
Postovi: 243
Pridružen/a: 15 stu 2007 23:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na moru

Post Postao/la scream » 17 stu 2007 14:46

Nisam iz Zg. ali bila sam par puta u Glob. i znam da se zatvara uskoro, nego htjela sam pitati da li ima do kraja godine ikakav party samo za cure a da nije cetvrtkom.
ovoga nije bilo u brosuri

superstar
Postovi: 679
Pridružen/a: 17 vel 2007 12:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in your room

Post Postao/la superstar » 17 stu 2007 15:26

kakve smo sreće..nebu niš od toga..:)

zato ja odoh u Amsić ...u women exclusively night club..
jedva čekam!!! weeeeeeeeee!!!!
baš me zanima kak to izgleda ..
:)
+++++++++++++++++++
::superstar::
A friend in need's a friend indeed, a friend with weed is better
A friend with breasts and all the rest, a friend who's dressed in leather..

Odgovorite