sisak SKWHAT 24.7.

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
ChloeToy
Postovi: 320
Pridružen/a: 12 svi 2008 18:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: caught in between

sisak SKWHAT 24.7.

Post Postao/la ChloeToy » 21 lip 2008 13:14

evo ako koga zanima, ovo je copy/paste s njihove stranice www.skwhat.hr. zvuči zanimljivo, za sve koji vole elektronsku glazbu, I-F je zakon :cool:

Za kraj ove sezone Electro City ima čast predstaviti dva posebna gosta...

24.6.
Electro City

Psyche live
DJ I-F
Florence Foster Fan Club live
DJ ALen
DJ YAS

Od 22.00
40 kuna

Psyche live
( www.psyche-hq.de , www.myspace.com/psyche / CAN )

Psyche su trajna legenda nezavisne elektronske glazbe, od hladnog industrial zvuka, preko toplog synthpopa i dancefloor minimala, do dark wavea i dalje. Priča je krenula 1982. godine kada su braća Darrin i Stephen Huss prvi puta nastupili u Edmontonu u Kanadi, pod nazivom PSYCHE. Tri godine kasnije izlazi njihov debi album �Insomnia Theatre�, kada posti�u uspjeh na underground sceni sa pjesmom �The Brain Collapses�, a godinu dana kasnije slijedi veliki Eurohit �Unveilling The Secret�, koji je nedavno dobilo remix izdanje, koje potpisuju Rude 66, Beta Evers i Mas 2008.

Psyche su do danas nastavili sa izdavanjem pjesama i albuma koji obuhvaćaju svaki vid elektronske pop glazbe. Kroz dugo postojanje ovog benda, razni članovi su surađivali sa Darrinom, okosnicom benda i glavnim vokalom, čime su nastavili pro�irivati nasljeđe Psychea, od glasovite obrade �Goodbye Horses� do �Sanctuary�. To se mo�e čuti na albumu �The 11th Hour� i vidjeti na njihovom DVDu �Imaginary Life� koji obuhvaća 20 godina nastupa ovog benda.

DJ I-F
( www.viewlexx.net , www.cbs.nu / den hague NL )

Interr-Ference je osnivač labela Viewlexx na kojem su iza�la sad već legendarna izdanja za Alden Tyrell, Novemen, Electronome, Mr. Pauli i naravno I-F. Danas najvi�e vremena posvećuje, osim DJ nastupima, vođenju Internet radio stanice Cybernetic Broadcasting System ( www.cbs.nu ).

CBS radio je postao sinonim mjesta gdje se okupljaju producenti, DJi, clubberi, ljubitelja glazbe i analogne opreme. U programu CBSa se mo�e čuti čitav spektar stilova elektronske glazbe � od electro zvuka kojim započinje tjedan do italo / disco terora vikendom - sve od poznatih hitova do opskurnih pjesama koje su svoj put do CBSa na�le iz gotovo svakog kuta planete, a mo�da i galaksije.

DJ setovi I-Fa se baziraju upravo na glazbi koja se mo�e čuti na CBSu � italo meets house meets techno meets electro.

Kao producent, I-F je na �iroj elektronskoj glazbenoj sceni postao poznat u ljeto 1997. godine svojim hit izdanjem �Space Invaders Are Smoking Grass� na labelu Interdimensional Transmissions iz Detroita, dok su ostala izdanja i nastupi u okviru ha�ke underground scene postigli kultni status na toj sceni koju je velikim djelom stvorio upravo I-F. U Hrvatskoj su rezidenti dvaju klupskih programa, Soba 23 i Electro City, YAS i Zarkoff, ugostili ili nastupili sa sljedbenicima te scene: Sendex, Rude 66, Orgue Electronique, Legowelt, Catnip, Luke Eargoggle, Manasyt, Sneak-Thief, Alden Tyrell, Bangkok Impact, te nedavno Mr Pauli. Nastup I-Fa u Sisku će zaokru�iti ovu cjelinu.

I-F je izdao dva albuma za Disko B � �Fucking Consumer� i �Man from PACK� � sirovi electro po kojem ga dobar dio clubbera danas poznaje. 2002. godine Ferenc izdaje album �Cocadisco� kao The Parallax Corporation, projekt na kojem radi sa Intergalactic Garyjem. Početkom 90ih godina, I-F je bio član Unit Moebius, kolaboracije ha�kih producenata za koje mnogi ka�u da su bili jedini pravi europski odgovor na američki Underground Resistance.

Florence Foster Fan Club live
( www.myspace.com/florencefosterfanclub )

p.s. nije mi se dalo ispravljat ove upitnike umjesto š i ostalog, sorry :D
Whatever je ostala ovdje i predugo :o

Let's avoid death by small doses,
remembering always that being alive
requires a much larger effort
than the simple act of breathing.

Avatar
Tamelie
Postovi: 334
Pridružen/a: 17 pro 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Provincija.

Post Postao/la Tamelie » 21 lip 2008 14:48

Psyche <333
Ja idem naravno, kao i uvijek :inlove:

I jedva čekammm.
:D

ChloeToy
Postovi: 320
Pridružen/a: 12 svi 2008 18:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: caught in between

Post Postao/la ChloeToy » 21 lip 2008 14:49

onda se (vrlo vjerovatno) vidimo tamo :D
Whatever je ostala ovdje i predugo :o

Let's avoid death by small doses,
remembering always that being alive
requires a much larger effort
than the simple act of breathing.

Avatar
Tamelie
Postovi: 334
Pridružen/a: 17 pro 2006 16:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Provincija.

Post Postao/la Tamelie » 21 lip 2008 19:42

Vrlo vjerojatno, mene nije teško promašit nikad :D

Odgovorite