CroL party - traži se prostor

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 14 svi 2009 14:32

ne kuzhim..dali mislite unamiti prostor..tj. platiti..ili..u nekakvom dogovoru sa vlasnikom/icom-shank,ulaznice..ili slichno.
jer..ako mislite platiti prostor..pa mozhete tu lovu ubiti za najam nekog mini shatora ..tipo vjenchanja i slichno...a sigurno bi lakshe iskemijale neku lokaciju na otvorenom ( naravno..sa strujom i vodom + kemijski wc )..u tom sluchaju si mozhete organizirati svoj shank-bar...i..od tog profita..lagano imate temelj za 2.godinu...mislim..ako to radite..kada??6.mj.?? onda to..komotno mozhe biti i na otvorenom...evo..ja vam mogu srediti..povoljno..komplet dj opremu+razglas+neshto rasvjete...netko 2. mozhe srediti rashladne uredjaje..3. stolove&ice..i eto...
je malo vishe posla..ali..mozhete si i zaraditi na tu foru.+ uostalom..vas i ima masu i..sigurno bi..bez problema..nahli ekipu koja bi to organizirala..mislim..fala bogu-ima vas.ne?
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Post Postao/la vision-zlavjestica » 14 svi 2009 14:36

malo off..ali..moj ex frend i susjed..je tako slichno i pocheo (punk party...hahhahah)..pa je..na kraju..zavrshio organizirajuchi najvechi rave party u ovom djelu.."valkana bič"..i..stvorio si dechko posao od toga..zaradio..itd..
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 18 svi 2009 00:31

jel to znaci....nema partija dok nema prostora? sto se moze rastegnut do bozica teoretski?

Zita

Post Postao/la Zita » 18 svi 2009 06:45

polako
sve informacije cete dobit u pravo vrijeme :)

Avatar
KarenO
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 sij 2009 00:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la KarenO » 18 svi 2009 10:35

Jel Lastovo ? :osica:
Fell in love with a girl.

zlo
Postovi: 192
Pridružen/a: 03 srp 2006 21:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: iza ugla kraj hajduka i maksimira cilog zagreba mi milog

Post Postao/la zlo » 18 svi 2009 11:37

medika bi bila super,ima mjesta koliko hočeš,puno malih mračnih kutaka,nema ništa za razbiti i čisto je ok,neznam uopće zašto se tak zajebajete

moonsorrow
Postovi: 417
Pridružen/a: 29 srp 2007 07:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la moonsorrow » 21 svi 2009 10:28

vision-zlavjestica je napisao/la:ne kuzhim..dali mislite unamiti prostor..tj. platiti..ili..u nekakvom dogovoru sa vlasnikom/icom-shank,ulaznice..ili slichno.
jer..ako mislite platiti prostor..pa mozhete tu lovu ubiti za najam nekog mini shatora ..tipo vjenchanja i slichno...a sigurno bi lakshe iskemijale neku lokaciju na otvorenom ( naravno..sa strujom i vodom + kemijski wc )..u tom sluchaju si mozhete organizirati svoj shank-bar...i..od tog profita..lagano imate temelj za 2.godinu...mislim..ako to radite..kada??6.mj.?? onda to..komotno mozhe biti i na otvorenom...evo..ja vam mogu srediti..povoljno..komplet dj opremu+razglas+neshto rasvjete...netko 2. mozhe srediti rashladne uredjaje..3. stolove&ice..i eto...
je malo vishe posla..ali..mozhete si i zaraditi na tu foru.+ uostalom..vas i ima masu i..sigurno bi..bez problema..nahli ekipu koja bi to organizirala..mislim..fala bogu-ima vas.ne?

bravo slažem se :) :) :)
"Ja sam plod ove civilizacije, ali ne i njen sljedbenik"
(Satan Panonski)

Avatar
combiii
Postovi: 59
Pridružen/a: 20 svi 2009 17:43

Post Postao/la combiii » 21 svi 2009 10:33

vision-zlavjestica je napisao/la:ne kuzhim..dali mislite unamiti prostor..tj. platiti..ili..u nekakvom dogovoru sa vlasnikom/icom-shank,ulaznice..ili slichno.
jer..ako mislite platiti prostor..pa mozhete tu lovu ubiti za najam nekog mini shatora ..tipo vjenchanja i slichno...a sigurno bi lakshe iskemijale neku lokaciju na otvorenom ( naravno..sa strujom i vodom + kemijski wc )..u tom sluchaju si mozhete organizirati svoj shank-bar...i..od tog profita..lagano imate temelj za 2.godinu...mislim..ako to radite..kada??6.mj.?? onda to..komotno mozhe biti i na otvorenom...evo..ja vam mogu srediti..povoljno..komplet dj opremu+razglas+neshto rasvjete...netko 2. mozhe srediti rashladne uredjaje..3. stolove&ice..i eto...
je malo vishe posla..ali..mozhete si i zaraditi na tu foru.+ uostalom..vas i ima masu i..sigurno bi..bez problema..nahli ekipu koja bi to organizirala..mislim..fala bogu-ima vas.ne?
pa nije ti to tako jednostavno..za ovo sve šta si nabrojila ti treba mali milijun dozvola..

agasta
new york city girl
Postovi: 912
Pridružen/a: 03 stu 2005 07:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: New York City(wishful thinking :( )

Post Postao/la agasta » 21 svi 2009 10:59

i cekanje na te iste dozvole i odobrenja narednih nekoliko mjeseci.
i unatoc dozvolama, i mup-odobrenju, policija dodje i kaze: pa-pa zbog xy razloga.
I am not a myth.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 21 svi 2009 12:45

Agonija čekanja je završila - provjerite temu iznad ;)

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 21 svi 2009 15:14

medika je super
from my cold blooded hands!

Zita

Post Postao/la Zita » 21 svi 2009 16:24

tamara3 je napisao/la:Agonija čekanja je završila - provjerite temu iznad ;)
kao sto je tam3 rekla
http://www.crolportal.com/1/phpbb/viewtopic.php?t=5909

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Post Postao/la fakatja » 22 svi 2009 21:28

A za nas, jadne, koje nismo iz vase lijepe? Neke upute, tipa, gde je f.Medica, gde prespavat, il je to, da, previse tražim..O.K.znam, za one fuzbalerice sa majicama... :P zaljubit če se u nas i pozvat nas kuči, al za svaki slucaj...ne, .ako se previše povrača...:o

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Post Postao/la jpeg » 22 svi 2009 23:03

pa, zasto vec taj parti ne bude subotom kad svi mozemo stici sa svih krajeva zemlje?
:o

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 22 svi 2009 23:28

kaj petkom ne voze busevi i vlakovi iz svih krajeva zemlje? jebemu, odsad samo subotom putujem, bem ti Hrvatsku :o
I`m in touch with humanity.

Zita

Post Postao/la Zita » 23 svi 2009 13:10

nexus 6 je napisao/la:kaj petkom ne voze busevi i vlakovi iz svih krajeva zemlje? jebemu, odsad samo subotom putujem, bem ti Hrvatsku :o
:D:D:D:D:D:D:D:D
bravo!

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Post Postao/la jpeg » 23 svi 2009 14:34

:o
ima nas koji radimo do 18h i ne da nam se putovat nakon toga za zagreb.
tako da na ni jedan nisam stigla jer je svaki bio petkom.
aj dobro. :roll:

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 23 svi 2009 14:42

ne da se ni meni dizat ujutro za posao svaki dan, pa se ipak dignem, a na parti nisi zakasnila da dodješ i u ponoć ili kasnije :o
I`m in touch with humanity.

Avatar
combiii
Postovi: 59
Pridružen/a: 20 svi 2009 17:43

Post Postao/la combiii » 23 svi 2009 15:12

šta je u mediki na kraju?

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 23 svi 2009 15:13

Kao što je rekla Zita, kompletne informacije dobit ćete za nekoliko dana.

Avatar
combiii
Postovi: 59
Pridružen/a: 20 svi 2009 17:43

Post Postao/la combiii » 23 svi 2009 15:21

aha, ok, preskočih taj dio :roll:

ajmeee, jedva čekam, to će mi bit prvi na koji idem :D

Zita

Post Postao/la Zita » 23 svi 2009 16:17

nexus 6 je napisao/la:ne da se ni meni dizat ujutro za posao svaki dan, pa se ipak dignem, a na parti nisi zakasnila da dodješ i u ponoć ili kasnije :o
bas
dakle ne radi se o tome da se ne moze vec da se neda

a jebiga mravcice-ak propustis 10 partya za redom onda ti se fakat neda biti na njemu i ne vidim zasto bi ga mi trebali prilagodjavat nekom takvom dok sa druge strane cure iz splita mogu doci i jos niti jednom nisu radile probleme i zahtjeve vec su svaki put uredno dosle i zabavile se (bravo dalmosice!)

Odgovorite