Novogodišnji party u Opatiji

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
med
Postovi: 1
Pridružen/a: 14 pro 2009 23:06

Novogodišnji party u Opatiji

Post Postao/la med » 14 pro 2009 23:44

Dio sam organizacijskog tima super party-ja povodom ulaska u 2010. u Opatiji, te mi je neizmjerna čast pozvati vas sve da dođete i svojom prisutnošću uljepšate ovaj događaj.

Party nije isključivo LGBTIQ, ali je LGBTIQ friendly te organiziran u Disco Seven, Opatija.

Ovo je sluzbeni poziv:

Ne propustite vecer vrhunskog rocka i zabave!


Datum: 31.12.2009.
Vrijeme: 21:00 – na dalje
Mjesto: Disco Club Seven, Opatija
Događaj: Docek Nove Godine sa novom poslasticom na rock sceni, bendom Chicks & Freaks.
Ulaz: 60 kn, VIP ulaz (druzenje s bendom, autogrami, grickalice,..)150 kn. (ulaznice pokrivaju troskove i honorar benda.)

Mnogima ce biti poznata njihova pjevacica Sonja Bakic inace finalistica glazbenog reality show-a Operacija Trijumf gdje je duetima s brojnim stranim izvodjacicama i izvodjacima pokazala svu snagu i ljepotu svoga glasa.

www.chicksandfreaks.com

Chicks & Freaks ce vam svirati sve, od starog dobrog rocka do novijih stvari te pjesme kojom najavljajuju izlazak vlastitog albuma 2010. godine, a mozda ubace i koju trenutno poznatu skladbu odradjenu u njihovom stilu.

Udjite s Chicks & Freaks u 2010. Garantirano ce vam biti najbolja!


JEDNA NOC - TISUCU RAZLOGA DA BUDETE BAS TU!

Osigurajte/Obezbedite svoje mjesto - posaljite mail na: ng@chickdandfreaks.com

Dodjite! Dodjite!

Odgovorite