Nova Godina u Istri

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
vision-zlavjestica
Postovi: 663
Pridružen/a: 06 stu 2005 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: centar za rehabilitaciju
Kontakt:

Nova Godina u Istri

Post Postao/la vision-zlavjestica » 17 pro 2009 17:04

znam koliko volite istru ( skoro pa kao slovenci ) pa sam se sjetila vama nabaciti ponudu.
ovaj aranzhmanich je ovako sklepan za neku ekipicu slovenaca..ali morali su odustati..paa..ovako :

2 POLUPANSIONA ( 2 nochenja + doruchak i ruchak ili wcra ) + sam dochek nove godine-uz hladno predjelo+toplo+desert..i sve to za 650kn po osobi.. a najbolje od svega je shto imate prostor-bistro/kafich..samo za sebe. smjeshtaj je u malom privatnom pansionu u sklopu kojeg se nalazi i taj bistro-u kojem vam je organizirana klopa i dochek nove godine..bili biste smjeshteni u dva apartmana.. to je planirano za ekipu od 12 slovenaca..pa bi broj trebao biti tu negdje..od 9 do 13 osoba..+ josh se mozhe dogovoriti dali bi to bila noch sa 30. na 31. i 31. na 01. ili 31. na 01. i 01. na o2... fotke smjeshtaja mozhete pogledati na www.pulaarthostel.com
i sve informacije na 098-196-31-37 ili 098-866-28-49 ili 099-711-35-89

ee da..imate free net i kablovsku tv + sve skupa se nalazi u samom gradu cca 3-5 min. hoda od najstrozheg centra.
"The last mosquito that bit me had to check into the Betty Ford clinic."

Odgovorite