Partycipacija + ZbeLeTron w/ DJ DarkAngel @ Medika, 24.04.

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Partycipacija + ZbeLeTron w/ DJ DarkAngel @ Medika, 24.04.

Post Postao/la syrinx » 13 tra 2010 11:38

Pandemija proljetnog umora hara gradom!!!

Nakon dugog i hladnog zimskog sna pojavile su se boje. Sunce je provirilo, nebo je poplavilo, cvijeće je posvuda a ptičice pjevaju. Proljeće je stiglo. A s proljećem novi simptomi vašeg psihofizičkog stanja. Probudili ste se.


Patite od nesanice i otežanog disanja? Tijelom vam kolaju sokovi?

Srce vam ubrzano lupa? Znoje vam se dlanovi, a i mučnina je prisutna?


Mi imamo lijek za vas! Partycipacija + ZbeLeTron terapija u subotu, 24. travnja.



Uz VJ Tanju u ordinaciji vas zabavljaju ZbeLeTron residents:

DJ Nora - riječima neopisiva, impulzivna, pušta onako kako ju publika nosi.

DJ BO1 - maherica koja liječi sve rane i inicijator Das Effekt programa.

+ posebna gošća iz Srbije s elektrošok terapijom:

DJ DarkAngel a.k.a. DeadTrashSuperstar

Kada odlučite svom kreativnom biću darovati alter ego, jer ste se umorili u kafiću pa ste preuzeli glazbeno kormilo i počeli puštati glitch hitove, jasno je da ničeg osim iskrenosti tu neće biti. Tako je Dark Angel dobio svoj alter ego DeadTrashSuperstar. Njezin je set retro electro mega giga shiny trash, a jedna od njenih rezidencija Elektrana stejdž koji kako kaže "opseda", jer je tamo prijatno i zabavno. Radila pored mnogih disc jockeyja: Ahmad, Flip, MKDSL, DigiKid84, Yeah Left, Nad Mika, Caligari, Kalson, Toby, Trash...

http://www.myspace.com/djdarkangel_alternacija

Duboko udahnite i dođite u našu ordinaciju da vas stručni sexy liječnički tim ZbeLeTrona i Partycipacije pregleda, postavi dijagnozu i olakša vam simptome uz neizostavnu infuziju Cedevodkom; a uz shots of love dobrodošlice u čekaonici pred party okiti bedževima iz kreativnih radionica QUIRKS i Metamorph.
http://9uirks.tumblr.com/

Dođite i partycipirajte zajedno s ZbeLeTronom i Zagreb Prideom.

Vrijeme početka: 24. travanj 2010 u 22:00
Vrijeme završetka: 25. travanj 2010 u 4:00
Lokacija: AKC Medika
Ulica: Pierottijeva 11, Zagreb

Liječnička partycipacija: 25kn


slika

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Partycipacija + ZbeLeTron w/ DJ DarkAngel @ Medika, 24.04.

Post Postao/la Moloko » 19 tra 2010 19:50

Ovaj fotoaparat na plakatu znači da će netko glumiti paparazza ili? :shock2:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Odgovorite