Sarajevo-putovanja

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Zita » 18 stu 2010 01:12

koliko vremena toliko muzike stoga-sto nudi Sarajevo?
do sad nisam imala srece obici ga sa vodicem, koliko god da se trudila, pa me zanima koje kvartove obici a koje izbjeci?
Mogu li se ponasati kao u zagrebu? Mogu li doci autom sa ZG regom?
postoje li kafici u koje nebi trebala ulaziti itd
kako sacuvati bubreg il sto je vec na cijeni ovih dana?
htjela bi skocit do Sarajeva i svaka informacija mi je bitna!

gdje odsjesti???

hvala
Measure of a woman is her sense of humor

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Ameli » 18 stu 2010 11:20

Valjda ovdje ima netko iz Sarajeva?
NostalgijamedicinskaKoševođačkiGrbavica

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Zita » 18 stu 2010 12:12

NostalgijamedicinskaKoševođačkiGrbavica

sto to znaci?
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Ice » 18 stu 2010 15:33

Zadnji put sam bila u Sarajevu ovo ljeto. Svi su mi se obračali na engleskom.hmmm.... :D
odsjela sam privatno kod FatalFemme ako je se još sjećaš :D Mogu ti dat njen kontakt pa da joj se javiš,ona će ti najbolje znat reć više o tome,pošto sada dolje živi
Nisam imala nikakvih neugodnih iskustava,čak niti kad sam progovorila svojim zg naglaskom,niti kada sam rekla da sam iz zagreba
Nisam izbjegavala niti jedan kvart,ali najviše sam se držala samog centra i baščaršije
Sve uber jeftino,tako da... :)
Vege sam,pa ti ne mogu preporučit gdje su najbolji ćevapi,ali moji mesojedi kažu na Baščaršiji ''Kod Želje'' :pivo:
Bilo je krkana koji su valjda prvi put u životu vidjeli istetoviranu ženu,punk skate stila, piercinge, pa su bacali neke komentare i dalje misleći da neću razumijet jer sam strankinja,ali dobro...njhove ''pokrivene'' žene su me gledale samo s ljubomorom u očima jer je vani +40 a ja u potkošuljici i kratkim hlačama :D :D :D
sve u svemu, za otić :)
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Zita » 18 stu 2010 15:39

sjecam je se. nisam znala da je tamo odselila :) puno je pozdravi
ma nebi je davila..mislila sam ak netko ovdje ima kakav info a ak ne, proguglat cu :)
puno ti hvala na informacijama!
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Ice
Postovi: 1158
Pridružen/a: 12 sij 2006 16:49
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Space

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Ice » 18 stu 2010 15:41

Ma odselila,ali ne može ona bez Zg-a. Vraća se iduće godine :)
I nema na čemu,fkt ako će ti trebat informacije oko smještaja,reci pa ću ti dat njen mail
My face radiates with after-glow
My pillow scented by you
A fragrance which haunts me
My room smells of the best sex
I
Covered in body prints and finger prints and you above me
Your name written indelibly upon my body in your genetic history

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Ameli » 18 stu 2010 17:01

Evo za tvoj odlazak, jedna pjesma :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=umUr88Zi0Gs[/youtube]

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Zita » 18 stu 2010 17:23

pa nejdem lumpat tamo sa zenama :D :D
idem fino turisticki pa radje ti meni umjesto pjesme napisi znamenitosti koje je zgodno pogledat ;)
Measure of a woman is her sense of humor

san
Postovi: 39
Pridružen/a: 03 stu 2005 23:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: sarajevo

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la san » 18 stu 2010 22:15

Mogu se iznajmiti moderne dimije univerzalni br. :ok:
naravno markirane,
cisto da se uklopis u ambijent dok jedes cevape
okacis tespih oko retrovizora zbog uroka oko zg tablica :lol:
Mozes da udjes u svaki kafic i dzamiju bez brige sa sirokim osmjehom i selamom.
Ostaje ti jos smjestaj jel tako,
i to ti mogu ponuditi ukoliko si zainteresirana,palacanje u naturi bez obaveze vodica kroz Sarajevo :haha:

(salim se)

Ako ti zaista treba stan dok budes boravila u Sar.slobodno se javi na pp sa zeljama cim da ti napunim frizider :dada:
dobit ces kljuceve,parking ,
(bez ikakve naknade)
a za ostalo se sama moras snalaziti oko razgledanja Sarajeva.
Malo li je od Sarajeva :)
Gay godine mlade,gay godine lude
bolje da smo lezbe,nego da smo trudne

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Zita » 18 stu 2010 22:35

ma prava si :D :D :D
hvala na ponudi al vec sam snimila neke hotele :)

jel zbilja takva koma sto se tice krade automobila il je to malo napuhano?
vidim da neki hoteli nude cuvane parkinge.. :nezna:
nemrem odlucit dal ic busom il autom :/
Measure of a woman is her sense of humor

san
Postovi: 39
Pridružen/a: 03 stu 2005 23:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: sarajevo

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la san » 18 stu 2010 22:48

slobodno kreni autom da mozes biti mobilna u svakom trenu :dada:
Gay godine mlade,gay godine lude
bolje da smo lezbe,nego da smo trudne

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Zita » 18 stu 2010 23:09

a taxi?
Measure of a woman is her sense of humor

san
Postovi: 39
Pridružen/a: 03 stu 2005 23:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: sarajevo

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la san » 18 stu 2010 23:23

start taxija je 1.5 km a vi imate u planu obilaziti tako da nisam sigurna koliko vam se to isplati.
Toplo preporucujem da dodjete autom i da ne ovisite ni od cega,kaznu za pogresno parkiranje mozete komotno odmah pokidati,ko da ce vas ganjati po zg :haha: ,ne ganjaju ni sarajlije bona
Gay godine mlade,gay godine lude
bolje da smo lezbe,nego da smo trudne

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Zita » 18 stu 2010 23:38

moram nabavit monopoly novac :D
Measure of a woman is her sense of humor

san
Postovi: 39
Pridružen/a: 03 stu 2005 23:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: sarajevo

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la san » 18 stu 2010 23:44

a ha :wacko: sa ovim zvjezdicama vise ni u sar. ne mos placati,
a sa ovim :predaja: mozes vec pregovarati ovisi od velicine :hihi:
Gay godine mlade,gay godine lude
bolje da smo lezbe,nego da smo trudne

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Zita » 18 stu 2010 23:52

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
osjecam se kao glavna crolovska prostitutka :D :D :D
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
mootawo
Postovi: 15
Pridružen/a: 24 vel 2011 02:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la mootawo » 25 vel 2011 21:45

U Sarajevu više tetoše Hrvate i Srbijance, negoli domaće. :D

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la call_me » 26 vel 2011 02:42

moja iskustva nisu takva. mama se netom vratila iz sarajeva di su joj jebali mater hrvatsku?!?1 i to taxisti kojima se vozila. to nije ono prijeratno sarajevo. sumoran grad, zimi pogotovo. sve je to postalo avlija.

san
Postovi: 39
Pridružen/a: 03 stu 2005 23:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: sarajevo

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la san » 26 vel 2011 13:21

taxisti??? Cijeli stand ili samo jedan taksista koji ju vozio??
Pa to se moze desiti i u Zg i bilo gdje drugo jer svugdje ima budala, ne bih to zakacila samo Saarajevu kao njegovu karakteristiku.
A ono sto mi je vrlo interesantno je da se uglavnom za Sarajevo kaze "nije to prijeratno Sarajevo" a svi ostali gradovi su kao isti( ZG, BGD,....) i u njima se ne moze desiti da vam neko opsuje ovu ili onu majku. :shock2:
Mislim da ova avlija ipak ima vise ljepseg za ponuditi nego sto je sumorna,samo ovisi skim si u "setnji" avlijom. :dada: :pivo:
Gay godine mlade,gay godine lude
bolje da smo lezbe,nego da smo trudne

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Ameli » 26 vel 2011 13:49

Sve što mi je ostalo u sjećanju su druženja srednjoškolaca i studenata u domu na Grbavici, Baščaršija, Marin Dvor, pa pored Skenderije uz Miljacku (koja je često smrdjela :D ), Momo i Uzeir, Holiday Inn, Koševo, Pionirska dolina itd. Bilo nas je iz svih krajeva ex države. Grad, mješavina dviju različitih kultura vidljivih po zgradama i mnogo čemu, imao je ipak nekakvo zajedništvo, dušu, pjesmu, šalu, povijest i mnogo toga što se neda tek tako opisati.

Kako je sad? Ne znam. Ali vjerujem, kako je call me napisala, da je to više nije ono Sarajevo kakvo je nekad bilo. Nažalost takvo što je bilo za i očekivati. I kao da nekima nikako u glavu ne ide, da to Sarajevo je postojalo i prije dolaska i Slavena i Turaka i da ga nitko nema pravo svojatati da je njegovo. :nah:
p.s. odi fali autorica teme.

Avatar
ejla
Postovi: 174
Pridružen/a: 01 vel 2010 01:40

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la ejla » 26 vel 2011 18:38

Eh sad ne znam kakvo je bilo prijeratno Sarajevo ali bila sam tamo ove godine 4 dana na dočeku Nove i vratila se samo sa pozitivnom dojmovima! upoznali smo mnogo ljudi i svi su bili izrazito srdačni i susretljivi a kad bismo spomenule da smo iz Zagreba samo bi uslijedila neka priča o tome kada su oni bili tamo ili kako neki rođak ili prijatelj tamo živi :D
najviše su me zaprepastile tete u pošti koje su odmah krenule ispitivati otkud smo? gdje ćemo na doček? jesmo li bile kod Želje na ćevapima?- ako nismo- moramo! i zaželjele nam dobar provod!
a ove naše skup s onima iz referade su oličenje živčanoće i samo čekaju da te se riješe...
posebni su ljudi ti Sarajlije <3

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la call_me » 28 vel 2011 03:33

san je napisao/la: A ono sto mi je vrlo interesantno je da se uglavnom za Sarajevo kaze "nije to prijeratno Sarajevo" a svi ostali gradovi su kao isti( ZG, BGD,....) i u njima se ne moze desiti da vam neko opsuje ovu ili onu majku. :shock2:
u pravu si. al sarajevo je proslo najzesce sranje pa je i reakcija na to sranje najvidljivija i posve razumljiva. btw, taxisti su bili od vecinom do uglavnom neljubazni sa iznimno cudnim komentarima na konto neke nacije, pri tom se stalno vozila taxijem, pa moze bit da nije izdvojeni slucaj. no velim, posve razumljivo. hrvati jesu bili supci u toj zemlji na konto mnogih situacija.
i da, to nije ono prijeratno sarajevo.

Avatar
yellow
Postovi: 4
Pridružen/a: 23 pro 2012 02:29
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: zg

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la yellow » 25 vel 2013 01:24

Pozdrav!

Evo da malo oživim ovu temu...
Postovi su dosta stari,pa me zanima jel ima nekih novih doživljaja..
Sljedeći tjedan idem turistički u sarajevo,odsjest ću u hotelu u centru, pa ako tko ima kakvih prijedloga gdje izaći,gdje jesti,piti kavu,neke muzeje ili izložbe posjetiti?
I naravno ako ima kakvih upozorenja čega ili koga se kloniti.

Zahvaljujem :)

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la slapa » 25 vel 2013 08:05

možda bi ti ovo bilo od koristi. malo je manje riječ o muzejima i izložbama. :D
tatin sin je napisao/la:a ono ne znam šta da ti kažem, ja u bagdad i haciendu ne bi ni na nosilima ušla, bar dok sam svjesna. previše mi tukne na krimi društvo, duckfaceice, pijavice.

od kafana kafančuga tu je pussy galore, jedno od bar se tako priča friendly rupa u gradu. (to ga dođe lijevo od haciende kad stojiš ispred njenog ulaza prema miljacki) bude pedera, lezbi, svega.. 20-30-35 god neki raspon koji dolaze, mada nisam neko procjenjivačko oko. muzika varira.. od varijanti videosexa, denis&denis, olivera mandića, do svega. :D cuga - razumno jeftina. uglavnom se ispija pivo, a happy hours rakije su tako negdje oko 10-11 navečer pa tad teče u potocima. ljeti je zakon jer se sjedi na stepenicama okolo.
babylon još uvijek se drži kao super prometna kafana.. dobra ekipa i muzika, ali uvijek gužva tako da iza 11 teško da možeš otvoriti vrata. ljeti u prolazu bude dobro jer je u nizu sa đulaginim dvorom i zembiljom.. u ova dva možete šta i pregristi. to zovemo, bar ja jelte, propuh sokakom, jer i kad je navečer +30 tu puše da ti bubrege odvaljuje. :D al neloše. odma tu u prolazu je i barhana. kod njih je super pizza, rade je na drvima pa tijesto fino miriši :nomnomnom: al su konobari lijena stoka i dok ih dočekaš prođe te volja i da jedeš. -.- al eto. imaju dobre rakije. :D relativno nedavno se otvorila nova mala malešna kafanica miris dunja u jednoj od onih sporednih uličica kad se ide baščaršijom. izgleda fino, kafa je oke.. al eto nisam se zadržavala previše. u tom još nizu kod sebilja ljetos je otvorena kafana galerija kunst i kažu da je tu bilo nako ludilo tokom film festivala. ne znam jer sam se dobro potrudila da ne budem u gradu u to vrijeme. :D

e sad polako popuštam čaršiju.
al još uvijek malo tu negdje da se zadržim. :) imaju ta dva restorana, zapravo prvo je restoran, vele dobar i zove se kibe, a drugo je dibek - ne znam ni kako to nazvati uštipkarnica, ugl mi tamo odemo kad nam dođe ko sa strane na uštipke i neku mezu jer bašta ima pogled na cijeli grad. :)

u ovom dijelu od čaršije do marijin dvora imaju druge blagodeti saraj'va:
vegehana - do sad jedini zvanični vegi restorančić u gradu (kod optike baroš).. cheers, malo ukočenija varijanta puba.. meni malo jel šminkerska verzija kornera koji je opet propao u zadnjih nekoliko godina a bio je super mjesto za zacugati se. kakav je cheers ne znam, al prometan je kao i nešto što se zove city lounge koje je odmah preko ceste i ljudi se guraju i obilaze ne bil sjeli tu (?!). u tom nizu je i city pub koji je oke ljeti. kod saborne crkve, ekonomije je podroom koji se puni oko 2 ujutro. ranije je bilo super mjesto, a sad nekako ne znam, nisam tamo ušla bar godinu dana a i tad kad sam bila zadnji put stamina mi je presušila.

od velikog parka prema britanskoj ambasadi kad se ide imaju dva super restorančića koja su sad tako prometna - noovi i začin. do njih je balkan expres - yu nostalgic kafana uređena tako sa reklamama za stojadina, borosane, itd.
dole titovom zlatna ribica je <3 mjesto, kao zapelo u istoriji tamo negdje između svjetskih ratova. ribica je u uličici iza benettona. dalje prema velikom parku, predsjedništvu i bbi centru je i metropolis. pizza im je super, sladoled isto. wok bezveze iako ga nešto kao reklamiraju. :D kod vječne vatre je pingvin koji radi oke sendviče, jedno vrijeme su im bili i najbolji u gradu, al eto ima i boljih.. ugl rade svu noć i tu se nakon pijanke može svratiti na klopu pred spavanje bez straha od toga da će se ekipa potrovati.
vapiano je u alti na marijin dvoru. ima neke klope na zadnjem spratu u bbi-u, al mi to izgleda ko kakva kantina appleovih radnika u kini.
e da, tu je i kriterion.. art kino sa kafanicom. bude oke, free wi-fi. u zadnje vrijeme su im super silent partijane.
eto.
ako ima šta specifično da koga zanima nek pita. :D

dalje od marijin dvora baš i ne poznajem, sem eto što znam ponekad svratiti u aquarius - kafanica na grbavici. ionak tamo se nema šta vidjeti. (sreća nema sad tu ko da me pljusne po lijenoj njušci) :coffeedance:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la Afrodita » 25 vel 2013 13:56

Uživati ćeš ...tamo je uvijek posebna atmosfera (bila prije rata i poslije rata).
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la miss_misty » 25 vel 2013 17:00

u rahatlooku te teta može naučit radit kahvu
i ako naručiš palačinke pred tobom ih radi
http://www.rahatlook.ba/" onclick="window.open(this.href);return false;
baci oko na 4 sobe gospođe safije
http://www.4sgs.net/" onclick="window.open(this.href);return false;
uđi u gazijevu džamiju
zaguglaj malo muzeje
ima svega stvarno
iskoristi jeftino piće
i očekuj duhanski dim svugdje oko sebe :D
ne može ti bit loše nikako
javi dojmove po povratku
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
yellow
Postovi: 4
Pridružen/a: 23 pro 2012 02:29
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: zg

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la yellow » 25 vel 2013 17:59

Hvala na prijedlozima :hugsqueeze:
Polako čekiram i guglam da odem spremna :veryhappydance:

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la tatin sin » 26 vel 2013 19:39

gazi husrev-begova olitiga begova džamija - velika na čaršiji. ako mislite ulaziti unutra, trebate se pokriti maramom. ne znam jel se može uzeti na ulazu ili gdje, nisam nikad ulazila.

od muzeja i ostalog, well, zemaljski muzej je zatvoren, kao i umjetnička galerija bih. muzej revolucije (historijski muzej) još uvijek kao radi. vijećnica (nacionalna i univerzitetska biblioteka) bi trebala biti završena tokom ove godine. za vidjeti još: despića kuća, svrzina kuća, muzej književnosti i pozorišne umjetnosti bih (to je sve u starom gradu), galerija 11/07/95, tunel, tu su i galerijice 10m2 i blackbox ali ne znam da li ovih dana ima kod njih išta.

eto, kloni se belaja. :D
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 26 vel 2013 22:46

E tatin sine :) reci mi kakvo je stanje u Sa za Uskrs,da li kafici i ostalo po starom gradu rade normalno?
Gazijeva dzamija je fascinantna izvana,unutra nisam bila ali sad ovaj put obavezno,inace otvorena je za turiste od 9-11 ujutro..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Sarajevo-putovanja

Post Postao/la tatin sin » 26 vel 2013 23:32

sve radi isto nebitno koji je praznik, izuzev tokom film festivala kad skoro pa svaka kafana radi do jutra. :)
i could surf the earth on a banana peel

Odgovorite