G - Sensation Party@Red Line/Subota/30.04.

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
LezBi
Postovi: 39
Pridružen/a: 02 vel 2010 13:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

G - Sensation Party@Red Line/Subota/30.04.

Post Postao/la LezBi » 19 tra 2011 16:29

G - Sensation Party@Red Line/Subota/30.04.




Tražili ste...i napokon dobili!


Girls4Girls ponosno predstavlja novi serijal partija pod imenom G -SENSATION namijenjeno ujedinjenju LGBTQ zajednice u Hrvatskoj i široj regiji. Cilj nam je pružiti Vam drugačiju vrstu atmosfere uz razne gostujuće izvođače.

Naš prvi party dovodi dva vrlo posebna gosta:

ONO (ALI NE YOKO) - multilingualni cross over između stand up komedije, drag'a bez lip synchinga, pokvarenog telefona i glazbene persiflaže jednog Weird Al Yankovicha. Produkt nekoliko sistema, jezika i tektonskih ploča since 1978: Made in Croatia, Assembled in Canada, Jamming in Japan, Functional in France and Back to Croatia.
MARINA ORSAG - profesionalna komičarka u Hrvatskoj i nekadašnja zvijezda hrvatskog Celebrity Big Brothera, osnivačica je PANČ-a (festivala stand up komedije) te prvog comedy club-a u Hrvatskoj „Studija Smijeha“ .

Party će se održati u novootvorenom RED LINE klubu (http://www.red-line-hr.com) s našim rezident DJ-om MAE (Canada) koja će vam puštati najnovije house i dance hitove uz zagarantiranu zabavu i cjelonoćno plesanje.

Ostavite svoje brige i dođite na zabavu uz mnogobrojne komade i neizostavnu šipku koja raspiruje maštu.
Mnoga pića bit će na akciji. O detaljima ćemo uskoro izvijestiti.


Svojim dolaskom pomoći ćete odlasku PRVE ženske LGBT košarkaške ekipe (Cro DIVAS) na EUROGAMES-e u Rotterdam u srpnju ove godine. Cro DIVAS su dio sportskog društva za queer sportske entuzijaste i rekreativce qSPORT (http://hr.qSPORT.info/).


TOGETHER AS ONE !


Kada: : 30.04.
Gdje: : RED LINE klub , Gajeva 26, Zagreb
Vrijeme: : 23 - 04
Cijena: : 20kn
Gosti: : MARINA ORSAG – 23:30 h (15minuta)
ONO (ALI NE YOKO) – 23:45 h ( 20minuta)

„(Mio-i-) drag queen show“
„stand up comedy“

md^2
Postovi: 12
Pridružen/a: 26 sij 2011 08:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: G - Sensation Party@Red Line/Subota/30.04.

Post Postao/la md^2 » 20 tra 2011 13:45

slika

Avatar
LezBi
Postovi: 39
Pridružen/a: 02 vel 2010 13:58
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: G - Sensation Party@Red Line/Subota/30.04.

Post Postao/la LezBi » 30 tra 2011 10:19

G - Sensation Party se premješta na 14.05.@RED LINE


Party smo primorani PREMJESTITI na 14.05. zbog administrativnih poteškoća kluba koji danas ne može raditi.

Iznimno nam je žao i ovim putem se ISPRIČAVAMO svima na eventualnim neugodnostima koje smo Vam možda prouzročili. Baš iz tih razloga potrudit ćemo se još više da Vam 14.05. podarimo NEZABORAVAN i LUD PROVOD uz iste specijalne goste ONO (ALI NE YOKO) i MARINU ORSAG koji su danas trebali biti s nama.


VIDIMO SE 14.05. u subotu u RED LINE-u.

Odgovorite