Gdje su bebe golubovi?

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la jpeg » 30 ruj 2011 19:51

nezadovoljni ljudi su svud oko nas.
evo trenutno mi se desilo unutar obitelji di je ona odrzavala dodatnu vezu 8godina i tek je sad muz sazna, a i mi skupa s njim.
al fora je ta, da je to moja zena, znaci lezba jel, da bi u tih 8 godina varanja ona imala 4,5 razlicitih veza i partnera a ne jednu istu ka ovi moj (ne)sretnik.

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la divlja.ruza » 30 ruj 2011 19:55

zakljucak: varaju i homoseksualno i heteroseksualni parovi. sta se tice beba golubova, ima nas samo se ne mozemo drzat sa curama ili ljubavnicama pa da nas se vidi ili sto nijedna od nas nece javno davat do znanja da je lez jer kao sto sam spomenula, takav nam je mentalitet i o nekim stvarima se ne prica previse ili uopce ne.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Afrodita » 30 ruj 2011 20:44

Imam kolegu koji je oženjen zgodnom obrazovanom ženom ima dvoje djece a promijenio je žena ne znaš broja tako da i oni imaju bezbroj ljubavnica... žene preko 40 sjede kod kuće ... ne izlaze na mjesta gdje su mlađi imaju hrpu obaveza... možda i kompleksa... možda su u vezi s nekim... možda su umorne od skrivanjas...
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la samo ja » 30 ruj 2011 20:56

Oke, nekako mi je još i shvatljivo zašto pucaju hetero parovi, brakovi... ono, ona obično pere veš, brine se za djecu, kuha, čisti, pored posla kojeg ima jel... on... njemu je predosadno jer ona sve radi i onda ima vremena švrljati i tražit si ljubavnice... al zašto veze između žena onda pucaju? :nezna:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la jpeg » 30 ruj 2011 21:05

zato sta je lakse otic jer nemas skoro pa nista sta te veze. ni svekar ni jetrve i svi oni nadimci bez broja.
dica i familije nekad spasavaju.
da nema toga, nista ne bi bilo vazno.
svi bi izlazili iz veze u vezu i sta. nista.

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la samo ja » 30 ruj 2011 21:12

a dobro, znači svi smo mi balavci neki koji ne znamo i ne umijemo zadržati nešto osim ako nam netko ne sjedne na glavu (čitaj obitelj)... lijepo... idem u u tarzane odma...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la jpeg » 30 ruj 2011 21:14

:D
rekla sam da je lakse.
citaj bolje

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la samo ja » 30 ruj 2011 21:18

aha, znači oćeš reć da od tih veza neće biti niš dokle god se opće ne prihvati gay obiteljska zajednica i kao takva imala podršku objih obitelji!? meni ovo zvuči kao izgovaranje... tipa, budimo sad raskalašeni dok još možemo... :/

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la jpeg » 30 ruj 2011 21:23

koji vrag s tobom ne stima?? :-o
ne kazem da je nemoguce nego da je lakse otic kad te nista s vise instance ne veze, stovise, nego krijes tu vezu.
jebote.
mrav je napisao/la:zato sta je lakse otic jer nemas skoro pa nista sta te veze. ni svekar ni jetrve i svi oni nadimci bez broja.
dica i familije nekad spasavaju.
da nema toga, nista ne bi bilo vazno.
svi bi izlazili iz veze u vezu i sta. nista.

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la samo ja » 30 ruj 2011 21:26

:D pa nezz... nekako sam mišljenja da bi ljubav trebala bit dovoljan razlog za ostanak s nekime... obitelji i ostalo je sporedno... mislim da je veći problem danas voljeti nekoga

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la jpeg » 30 ruj 2011 21:34

ajme..
stvarno je tesko s tobom govorit.
ajd, sad, vratimo se na temu.

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la samo ja » 30 ruj 2011 21:36

mravac, preozbiljno si me shvatila :D
ajd, back na temu

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Afrodita » 30 ruj 2011 22:36

Propali brak ne može ništa spasiti pa ni djeca ako nema ljubavi kao niti bilo koju drugu vezu ... mislim da se danas ljudi nisu spremni sporazumjeti prihvatiti druge .. spoznati da s vremenom treba prihvatiti i neke kompromise ...da nije sve crno-bijelo... da ljudi sa vremenom sazrijevaju i mijenjaju se ... da varajući druge u biti varaš samog sebe...
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la divlja.ruza » 01 lis 2011 08:11

ima nesto u tome sta se tice djece, jer se vecinom gleda na djecu kako bi na njih djelovalo razdvojenost roditelja pa onda se ostaje u tom mucenju od braka.
za sebe jos znam da cu ostat u ovoj zemlji, ali tko zna jos di cu bit i s kim cu bit. mozda i odem negdje van gdje cu moj posvojit dijete sa curom...tko zna...

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Afrodita » 01 lis 2011 08:19

Da upravo mučenju od braka... ali to je gore od noćne more... kad čovjek gotovo prostituira sebe ...
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la jpeg » 01 lis 2011 11:41

nasla se jedna utapat tugu u svom mucenickom braku i sad nemos ni ti radi sebe citat ono sta govorim.
o poze, poze..

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la samo ja » 01 lis 2011 12:59

anbifakinlivable! :-o

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Afrodita » 01 lis 2011 13:21

Ja ništa ne utapam jer sam uvijek imala petlje izaći iz sranja... a mislim da ti stvarno imaš malo previše negativne energije ili možda sve znaš iz svog iskustva ili možda neki ljudi najbolje funkcioniraju kajlajući druge... ljube moja:P
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la jpeg » 01 lis 2011 13:31

:D ne, ne skuzaj.
samo sam se tila vratit na temu.
jer ja govorim gledajuci masu kako se ponasa, ne uzimam za govorit svoj osobni dozivljaj jer to nije referenca.
gledam kako se dogadja vecini hetero ljudi, kako se ponasaju i sta ocekuju, i tako i za gej odnose.
moje osobno iskustvo nije validno da govorim, zato sam se sarkasticno osvrnula na tvoj dojam.
sta se tice toga, gledam svoje roditelje, tudje roditelje uzih i ne tako bliskih frendova, pa moje frendove koji su roditelji i tako.
svi se ljube i mire, idu si na zivce, al za dobar odnos je kljucno da se ne uzima osobno.
najcesce se ne histerizira na sitnice, i ne histerizira ako on/ona joj se sad ne daje pusa. ne shvaca dr strana to osobno. i to mi je lipo.
isto tako se posalju u pm, i ne shvacaju to osobno.
i za 5min je opet sve na mistu.
a kod gej ljudi, ajme meni sta su svi osjetljivi. i sve je intenzivno i sve je raspad sistema.
i onda je sve drugacije. i kratkorocnije i nikako nac srodnu dusu kofol. stalno je traze i nikad nisu zadovoljni.
sa 2 opustena covika mos nacinit tu fakin srodnu dusu. samo se o tome radi.
a pari mi se da je tesko nac 2 opustenih.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Afrodita » 01 lis 2011 13:44

OK... problem je u zrelosti i odgovornosti i u tome da kad si sa jednom osobom onda doista i jesi sa njom ali joj daješ i potpunu slobodu jer voljeti ne znači nekom visjeti stalno za vratom niti praviti ljubomorne ispade .... crugom trebaš dati ono što želiš i sebi... ali dobro možda je tvoja hetero okolina drugačija od moje... ili možda moja sestrična ima pravo jer mi je jednom rekla da se ona nikad ne bi mogla odlučiti i biti kao ja jer je sa ženama puno veća drama a muškarci su puno jednostavniji... ja naprotiv mislim da je sa ženama puno bolje... nježnije, emotivnije ali možda trebaju slažem se sa tobom neke poraditi više na samokontroli...
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Gost

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Gost » 01 lis 2011 16:34

Mislim da je ono što mi najviše smeta... i to sam tek sada poptuno iskreno osvijestila... taj cjelokupni osuđivački/komplesaški/nesretan stav gej ljudi prema drugim gej (a i općenito) ljudima.
Valjda kad ne voliš i prihvaćaš sam sebe, ne možeš ni druge... Nažalost, to je vidljivo i u ovoj temi.

Nisu ok one koje su dugo u vezi i ponose se time, nisu prav ni one kojoj je bivša od bivše sadašnja, nisu na mjestu one koje su se povukle sa scene, nisu baš poželjne ni one koje su potpuno u "lezbačkom" mentalitetu... nije pozitivno često mijenjati, nije pozitivno ostati, nije pozitivno biti out, nije pozitivno imati isto društvo, nije pozitivno imati odvojeno društvo...

Nema pozitive, točka. Samo pity fest.
Šteta je to.

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la fakatja » 01 lis 2011 17:13

ReaTM je napisao/la:Mislim da je ono što mi najviše smeta... i to sam tek sada poptuno iskreno osvijestila... taj cjelokupni osuđivački/komplesaški/nesretan stav gej ljudi prema drugim gej (a i općenito) ljudima.
Valjda kad ne voliš i prihvaćaš sam sebe, ne možeš ni druge... Nažalost, to je vidljivo i u ovoj temi.

Nisu ok one koje su dugo u vezi i ponose se time, nisu prav ni one kojoj je bivša od bivše sadašnja, nisu na mjestu one koje su se povukle sa scene, nisu baš poželjne ni one koje su potpuno u "lezbačkom" mentalitetu... nije pozitivno često mijenjati, nije pozitivno ostati, nije pozitivno biti out, nije pozitivno imati isto društvo, nije pozitivno imati odvojeno društvo...

Nema pozitive, točka. Samo pity fest.
Šteta je to.
Hohoho.
Pa zasto mislis, da je homo svijet drukciji od hetero? Mislimo, da su lezbe pametnije, da valjda one znaju (kao dvije zene ,ne), kako funkcionira dobra veza?!
E, neznaju.Isto sranje, drugo pakovanje. U biti, je da je cudno, al opet: uvijek su dva svijeta, pa makar isti donji organ nosila.( ne cini p...a covjeka :D )
I promatracice su iste...blablajevice ...( ne cini homo boljeg covjeka)
A ja pitam vec stoti put: ne ovo, kako funkcioniraju stariji parovi, nego sta rade i kako u drustvu funkcioniraju lezbe, pa dajmo rec oooo, pregrozno,zene koje u kasnim godinama zive same? One u najboljim godnama pa i LezBake.
Al da, ovdje nema starijih.Steta.
"for me it is more about seduction than just a pretty face"

Avatar
forgotten
Postovi: 40
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Kontakt:

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la forgotten » 01 lis 2011 22:20

ReaTM je napisao/la:Mislim da je ono što mi najviše smeta... i to sam tek sada poptuno iskreno osvijestila... taj cjelokupni osuđivački/komplesaški/nesretan stav gej ljudi prema drugim gej (a i općenito) ljudima.
Valjda kad ne voliš i prihvaćaš sam sebe, ne možeš ni druge... Nažalost, to je vidljivo i u ovoj temi.

Nisu ok one koje su dugo u vezi i ponose se time, nisu prav ni one kojoj je bivša od bivše sadašnja, nisu na mjestu one koje su se povukle sa scene, nisu baš poželjne ni one koje su potpuno u "lezbačkom" mentalitetu... nije pozitivno često mijenjati, nije pozitivno ostati, nije pozitivno biti out, nije pozitivno imati isto društvo, nije pozitivno imati odvojeno društvo...

Nema pozitive, točka. Samo pity fest.
Šteta je to.
:thumbup: :pivo:
"U pravu si. Oprosti što sam se trudio da budeš sretna. Oprostii i što sam se brinuo za svaku sitnicu, a sve da tebi bude dobro. Pokušavajući ukloniti tugu sa tvog lica, stvorio sam tugu na svom! To je moja jedina greška."

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Afrodita » 02 lis 2011 11:46

Pozitivno je živjeti onako kako želiš i truditi se uspjeti u tome bez obzira na okolinu... život je lijep ali trebaš uživati u malim stvarima i svi trebamo prestati filozofirati a više se zabavljati... :pivo:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la gigiONlajna » 10 pro 2013 21:16

Kolko godina imaju starije lezbe? Kad počinje to starije ? Zadnji zaključak koji sam pročitala je da poslije 25-te :)
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Rock Faerie » 10 pro 2013 21:22

Lezbe ne stare, zar nisi to znala????
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la gigiONlajna » 10 pro 2013 21:23

:)...istina osjećam se već 13 godina ko da imam 26 godina
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Rock Faerie » 10 pro 2013 21:24

Eto nema muškarca nema starenja :D
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
insatiable
Postovi: 64
Pridružen/a: 28 sij 2012 23:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la insatiable » 11 pro 2013 19:13

vidim ovo pitanje cesto.obe imamo iznad 25 i vecina nasih prijatelj isto..
izlazimo jos uvijek,samo malo raznolikije.i osim sta smo smo se uparile izgradile smo i neko prijateljstva koja traju.pa smo vise manje s njima.
valjda je i to nesto sto se desi s godinama osim nedostatka vremena zbog posla...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la JaNNa » 12 pro 2013 10:02

gigiONlajna je napisao/la:Kolko godina imaju starije lezbe? Kad počinje to starije ? Zadnji zaključak koji sam pročitala je da poslije 25-te :)
ma jel to sa Haera vučeš konkluzije? a? :lol:
i jel si to i sebe i mene nazvala starima? :sulking:

Odgovorite