Gdje su bebe golubovi?

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Kroacija » 12 pro 2013 10:49

gigiONlajna je napisao/la:Kolko godina imaju starije lezbe? Kad počinje to starije ? Zadnji zaključak koji sam pročitala je da poslije 25-te :)

ja sam čula da su lezbe i sa 50 godina na mentalnoj razini "mlađeg", tako da mislim da su svevremenske. nema starenja. :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Andain » 19 ožu 2014 10:05

gigiONlajna je napisao/la:Kolko godina imaju starije lezbe? Kad počinje to starije ? Zadnji zaključak koji sam pročitala je da poslije 25-te :)
Ak je po sceni vani, bojim se od tridesete nadalje :D

Doduše, ne čudi..što se gay ponude bar tiče, kod nas nema previše (zapravo uopće) sadržaja za one nešto starije..S druge strane, koliko sam imala prilike pogledati, u Barceloni su jako popularni after-work tulumi sa uglavom neš starijom ekipom..ono, chillanje degustacije i sl. :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la black.cat » 05 tra 2014 19:03

tu sam :D

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 07 tra 2014 09:21

Andain je napisao/la:S druge strane, koliko sam imala prilike pogledati, u Barceloni su jako popularni after-work tulumi sa uglavom neš starijom ekipom..ono, chillanje degustacije i sl. :D
U CH je ista stvar i jako mi se sviđa taj koncept. :)
Baš me zanima tko i gdje bi kod nas mogao organizirati takvo nešto. :shakinghead:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Odgovorite