Kulturno-zabavna ponuda Zagreba

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Kulturno-zabavna ponuda Zagreba

Post Postao/la pihach » 14 lis 2011 15:48

... svodi se na house, electro i cajkaske klubove.

Uz cast (ofucanim) izuzetcima poput Kseta, Saxa i Purgeraja, jel postoji neki klub u gradu gdje je cuga financijski pristupacna, ekipa nije dominantno muska (kao u vecini klubova. Zar samo muskarci bare?), lokacija oko centra i okolicu (da ne moram kilavit' do save ili samobora), a ponuda jazz, blues, indie?

Jel ima tako nesto u (sirem) centru zagrebu ili je tzv. metropola postala rezervirana samo za otvaranje klubova poput H2O (ciji je kum btw. Maminjo i otvara se veceras), Groovea ili Shambale?

Bas sam razocarana i pissed! :agresivna:

Na Zagreb in your pocket se navode sljedeci klubovi:
Jazz/blues - Sax i Bacchus
Alternativa - http://www.inyourpocket.com/croatia/zag ... lternative, za srednju skolu :roll2:
Nocni klubovi - sve vise manje house/clubbing.

Kad vidim kakva je ponuda u susjednoj Ljubljani i Beogradu... Sramota za Zagreb!

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Kulturno-zabavna ponuda Zagreba

Post Postao/la JaNNa » 14 lis 2011 16:21

dok mi ne otvorimo nema ništa! :D
šalu na stranu.. slažem se.. fali neka dimna mračna rupa u kojoj teta pjeva jazz sa pratećim bendom..
u ono doba (kad sam se ja malo više socijalizirala, jel), Buldog je znao dole u podrumu imati jazz večeri i svirao je poprilično dobar bend. bio je i onaj Jazz cafe ili club u Gundulićevoj, ali nisam ziher da to više postoji..
mene intersira što je sa BP club? to stvarno više neće ugledat svijetlo dana?

guglala sam jazz places zagreb i ovo mi je još izbacio :nezna:

Sax - ne sjećam se kad sam tamo zadnji put čula jazz! samo ona Kindlica, Živa legenda i sl.
a što se tiče ovih klubova koje si navela.. ma.. Zagreb je prepun glumaca kojima je bitno da budu viđeni, a žive život na rate! nažalost, takvi nam i diktiraju ponudu klubova, jer normalnoj ekipi se ne da izlazit među taj svijet..
a i činjenica je da danas više nigdje nema dobne granice za upad, pa vani možeš nać od 15 pa do 25 na istom mjestu...

žalosno je, ali istinito! nekako sam oguglala na to i pomirila se s tom činjenicom - ipak smo mi jedan od najdosadnijih gradova u svijetu... :kava:
joker pitaj publiku: zašto se onaj klub u Gajevoj sada zove Red carpet? jel prestao biti gay klub ili kaj?
Zadnja izmjena: JaNNa, dana/u 14 lis 2011 16:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Kulturno-zabavna ponuda Zagreba

Post Postao/la Jadzia Dax » 14 lis 2011 16:24

ne znam jeli još uvik radi ali
route 66 (blues, rock) i željezničar (tamo zna biti trash 90-tih), oko nsb-a, ako me sjećanje dobro služi.
naravno sve one barake na Savi itd.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Kulturno-zabavna ponuda Zagreba

Post Postao/la shizika » 14 lis 2011 16:29

J.Fe je napisao/la: joker pitaj publiku: zašto se onaj klub u Gajevoj sada zove Red carpet? jel prestao biti gay klub ili kaj?
Hahahah to je sad striptiz klub, ja zadnji put kad sam bila u Zg, upala tamo misleci da je jos gej klub, i ostala gledat dva odrona kako plešu na štangi !:D
...život je lijep... (:

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Kulturno-zabavna ponuda Zagreba

Post Postao/la Jadzia Dax » 14 lis 2011 17:18

Praćka u Dalmatinskoj (blizu Pravnog faksa), sjetit ću se ja još ali su mi ta mjesta malo u magli :sarkasticna:

Avatar
zee
Postovi: 367
Pridružen/a: 23 stu 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Lokacija: ZG

Re: Kulturno-zabavna ponuda Zagreba

Post Postao/la zee » 14 lis 2011 19:04

knjižara Rockmark utorkom ima akustične svirke.
nije baš klub, ali je kulturno-zabavna ponuda :)

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Kulturno-zabavna ponuda Zagreba

Post Postao/la Daisy » 15 lis 2011 04:10

jadziadax je napisao/la:Praćka u Dalmatinskoj (blizu Pravnog faksa), sjetit ću se ja još ali su mi ta mjesta malo u magli :sarkasticna:
:haha:

i ja imam amneziju.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Kulturno-zabavna ponuda Zagreba

Post Postao/la Zita » 15 lis 2011 08:55

ponuda je sramotno losa.

osim klubova-dal bi mogle navesti i neke birceve u koje se izlazi?
petak-kic je bio prazan, u wimpiju neki stariji muskarci..
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Kulturno-zabavna ponuda Zagreba

Post Postao/la Fuga » 15 lis 2011 09:23

Nema toga u Zagrebu, sve se svodi na birtije.
Jedino relativno novo vezano za jazz je udruga jazzart, s vremena na vrijeme bude zgodnih zbivanja i tako to. :)

Odgovorite