Zbeletron is in the house!

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Fuga » 10 stu 2012 19:01

Koliko znam, nije bilo riječi o privatnom partiju, oglašeno je kao nešto javno i svi su bili slobodni doći, uz to, bilo je više partija, naravno da su ljudi prolazi svuda i željeli vidjeti/čuti što se nudi i to mi je sasvim okej, dapače, baš mi je drago što se toliko ljudi izmijenilo, vidim to kao vid senzibiliziranja.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Kroacija » 12 stu 2012 11:28

ja se samo nadam da ce se za sljedeci naplacivati upad. :D

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la jpeg » 12 stu 2012 11:42

sporka mi je medika. bljak.
zasto nije vise u funka?

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 12 stu 2012 12:05

Sad kad citam ovo sve gore jos vise sam hepi sta je nasa mala skakutava ekspedicija pametno odlucila ipak otic u Sirup tu vecer i preskocit Mediku..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Kroacija » 19 stu 2012 21:41

Disco zbeletron ovaj petak :) plesnjak! \o/

Stain
Postovi: 9
Pridružen/a: 11 pro 2012 11:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Stain » 11 pro 2012 11:54

^ Exactly ^^

Evo i malo opširnije:

Prošle su više od dvije godine od partyja koji je nakrcao Mediku: Sicko Disko i ZbeLeTron ponovno su udružili snage uz dodatni šut energije zahvaljujući Universal Musicu. Čekali smo dugo da ponovno napravimo party epskih razmjera, a ovaj put smo za pripremili metamorfozu iz malih kukaca u opake kukce. (kehm Kafka!)

° Dva floora. ° 10 DJ-a.° 2 VJ-a. + ° Promocija albuma Totally Enormous Extinct Dinosaurs - 'Trouble' powered by Universal Music.

°° A koji su to DJ-i? °°

~~ ZbeLeTron DJ/VJ LGBTIQ kolektiv ~~ predstavljen je u ovom obliku zagrebačkoj publici tek na dva partija, a ovo je prvi put da kolektiv nastupa u potpunosti. Samo za Vaše uši: DJ Sorel, DJane Nori Gnom, DJane Das Frau, DJ Bo1 te DJ duo MiNe, a samo za Vaše oči: Tanja & 400 zečeva uz gospodina VJ Flyoda. Uz ZbeLeTron, preko cijelo Europe ponovno se u grad vratio ~~ Sicko Disko ~~. Marmat, Jan Frensin i Freez bolesno će nas zabaviti svojim koketiranjem s diskom u žestokim aranžmanima elektronske glazbe.


°° + GOSTI °°

~~ Vanja Bursać ~~
Rođena 1990. u Beogradu. Navikla na život u "Krugu Dvojke". Ne smatra da je DJ, već samo selektor i zabavljač. Selektingom se bavi od neke 2008. godine. Muzički pravci koji u klubu privlače su svi osim gitare, a kod kuće sluša uglavnom gitare. Voli muziku za booty shaking i sa jakim bassom. Skoro da ne postoji ozbiljniji klub u Beogradu koji nije razdrmala svojom muzikom.

~~ Evox ~~
Uroš Radenković a.k.a. Ewox, rođen je 1984. godine u Beogradu. 2001. godine pristupio je organizaciji Electric Factory, gdje je kroz istoimenu radijsku emisiju započeo svoju karijeru. Od 2009. godine uređuje muzički program u Kutlurnom centru “GRAD”, u Beogradu. Ono što u njegovom setu prevladava jeste čvrst underground zvuk, koji predstavlja fuziju deep house-a, new disco-a i indie elektronike.

Subota, 15.12. @ Medika (Chakka's & Attack)
UPAD: 20kn do ponoći /30 kn nakon.

We cum one!

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 11 pro 2012 16:36

Ewox :touched: obavezno momka idite poslusat, vi koji ste u prilici, rastura!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Kroacija » 11 pro 2012 22:33

Iđe se :) ima upad, znaci nema nepotrebne gamadi :D

Stain
Postovi: 9
Pridružen/a: 11 pro 2012 11:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Stain » 15 pro 2012 16:02

Ukoliko idete na Hercules & Love Affair, svratite do nas kasnije. 10kn popusta na cijenu ulaznice s predočenom kartom koncerta. :)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Kroacija » 16 pro 2012 10:44

Bilo je dobro, jako puno mjesta za ples i zezanciju :) Samo da se ne nadjem na kojoj od slika jer je D. stalno fotkala -.-

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Kroacija » 27 sij 2013 16:36


Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 27 sij 2013 18:42

Isuse 4 g već? :o

:starim:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Kroacija » 27 sij 2013 19:28

s obzirom na kolicinu partija meni se cini da je vec deseta godisnjica. :D

Stain
Postovi: 9
Pridružen/a: 11 pro 2012 11:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Stain » 20 ožu 2013 14:13

ZbeLeTron ne čeka kraj korizmenog posta da bi osigurao dobar party; a ukoliko su odlična glazba, rasplesanost i atmosferičnost među novim smrtnim grijesima, skrušeno ih ispovijedamo u Gjuri 2, u petak 29. ožujka s početkom u 22h. Ove godine bogohulno odgovaramo na tradicionalno zatišje i nedostatak mjesta za izlaske u blagdansko i prazničko vrijeme!

Prvi proljetni ZbeLeTron ujedno je i prva suradnja s kolektivom Pi krü iz kojeg stižu pojačanja domaćinima. Ritualni dio ZbeLeTrona sastojati će se tako od pripravne molitve u invokaciji ĐuKelle a potom poslanika Sorela, Miss Iconic, MiNa i BO1. Oni koji pobožno otplešu prigodnih pet postaja, vjerujemo, zaslužiti će brojne milosti i potpun oprost grijeha!

Obećavamo kvalitetnu elektroniku, razbibrižno drpanje i prstohvat aktivizma.

BLESS US FATHER FOR WE HAVE SINNED!
Upad: 20 Judinih škuda za djevojke, 30 za dečke

slika

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Kroacija » 20 ožu 2013 19:50

a neki idu i doma za uskrs. zao mi je sto necu biti tamo thou. kad mis ajkonik opali prodigy... :)

Avatar
fluorescent
Postovi: 110
Pridružen/a: 27 lis 2012 01:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la fluorescent » 25 ožu 2013 23:06

Jel idete na križni put? :D
Ja sam mislila, ali moja ekipa ide doma za Uskrs, pa ako netko ide, rado bih se skrpala ^^

Stain
Postovi: 9
Pridružen/a: 11 pro 2012 11:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Stain » 27 ožu 2013 02:01

Neki od nas ostaju samo zbog toga duže. :veryhappydance:

Inače, ptičice iz ZbeLeTrona pjevuše nešto kako upad za 20kn imaju i dečki na popisu, koji pošalju mejl na zbelenatron@gmail.com
Pray your gay away! :D

Stain
Postovi: 9
Pridružen/a: 11 pro 2012 11:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Stain » 27 ožu 2013 11:54

+ Tanja dovodi svojih 400 uskršnjih zecova. :cameraman:

Stain
Postovi: 9
Pridružen/a: 11 pro 2012 11:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Stain » 16 tra 2013 12:37

slika

ZbeLeTron NUCLEAR BLAST | 26.4. @ Gjuro2

U posljednjih desetljeće i pol preživjeli smo štošta: od Y2K preko najava nekoliko dolazaka (spiritualnih ili SF) bića s nebesa do majanskih proročanstava ali i realnih aktualnih prijetnji nuklearnim ratovima.

Srećom, predviđanja apokalipsi uvijek su bila povod za dobar, ono - kao da je posljednji, tulum. ZbeLeTron se u svom idućem izdanju poigrava s idejom post-apokalipse, distopijskom budućnošću i steampunkom obuhvaćajući pri tom sve izgledne fallout scenarije: od kemijskog ratovanja, invazije vanzemaljaca ili uskrsnuća horde zombija.

Prolazili kroz posljednje dane pred-apokalipse ignorirajući neizbježno, sakupljajući hranu i oružje ili osvetničkom pohodu spram svih koji su vas na ovaj ili onaj način skratili – jedno je sigurno – apokalipsu treba dočekati i preživjeti zajedno, u društvu onih koji će biti u stanju obnoviti čovječanstvo i njegove ideale, ali i pritom se jebeno ubojito zabaviti!

Na post-apokaliptičnom ZbeLeTronu nadu u bolje sutra daje nuklearna obitelj kolektiva: Nori Gnom, Sorel, Das Frau, MiNe i Bo1 uz vizualizacije Tanje i 400 zečeva.

Environmental and hazzard suits, gas masks and leathered dusty outfits – more than welcome!

Cijena skloništa: 15kn do 23:30, 25kn nakon
S obzirom da datum partyja simbolično pogađa i obljetnicu nuklearne katastrofe u Černobilu, osobe rođene 1986. uz predočenje osobne iskaznice, imaju jeftiniji upad čitavu noć!

Stain
Postovi: 9
Pridružen/a: 11 pro 2012 11:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Stain » 22 tra 2013 10:10

Upadom nagrađujemo najoriginalnije priče kako preživjeti apokalipsu! Prijedloge šaljite na zbelenatron@gmail.com; nagradna traje - čitav tjedan! I u apokaliptičnoj krizi, ZbeLeTron je uz vas. :)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Kroacija » 22 tra 2013 13:18

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=81Qhw81jTU8[/youtube]

:D cem definitivno nabaviti tu gas masku i doci ako ne odem u zadar. steta sto su mi ostali rekviziti u splitu. :/

Stain
Postovi: 9
Pridružen/a: 11 pro 2012 11:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zbeletron is in the house!

Post Postao/la Stain » 02 srp 2013 22:34

slika

ZbeLeTronov imamo udrugu partEEEEy!
petak, 5. Srpnja @ Peron 8, Savska cesta 16
upad: free / start: 20h


Četiri godine u okviru života čovjeka nisu puno, no četiri na party sceni Zagreba nešto već znače; a u tom starosnom trenutku, kojeg mnoge neformalne inicijative nisu ni doživjele – ZbeLeTron se odlučio priključiti onim drugim, koje su se sazrele za nove društvene, aktivističke i partijanerske pobjede. S ponosom stoga najavljujemo da će posljednji ovosezonski ZbeLeTron, kojim će se zatvoriti nezavisna LGBTIQ party sezona metropole, ujedno biti velika proslava kolektiva, naših prijatelja i podržavatelja inicijative zbog novostečenog statusa udruge, čije djelovanje već neko vrijeme najavljujemo.

Nastavljajući misiju zauzimanja gradskih prostora koji nisu striktno vezani za LGBTIQ clubbing, u petak 5. srpnja partijamo u nedavno otvorenom Peronu 8 u sklopu DIY pop-up festivala Hladan tuš. S početkom u 20h zabavljat će vas melodije ZbeLeTronovih uzdanica Nori Gnom i Sorela, te novo pojačanje kolektiva – DJane maRie cheRie iz Banjaluke.

maRie cheRie svoj je DJ zanat brusila kao članica audio-vizualnog sastava Elektropionirke od 2008., a svoje dugogodišnje iskustvo stječe po klubovima i festivalima u Banjaluci, Sarajevu, Beogradu i Zagrebu. Za sebe će reći da je plod ljubavi Madonne i Courtney Love za vrijeme tamo neke žurke 1986. koja je stjecajem okolnosti završila u Bosni pod budim okom staratelja Lepe Brene i Morrisseya. Jedno je sigurno, njen set (koje inače naziva bosanskim loncem u kojem dominira electroclash) neće biti dosadan, a sve je ostalo stvar atmosferskog pritiska i vlažnosti vazduha. (Link na Mixcloud: http://www.mixcloud.com/maravisnjica/te ... ie-cherie/" onclick="window.open(this.href);return false; )

Pridružite nam se u fešti ovog velikog koraka za kolektiv. ZbeLeTron su uvijek činili naši podržavatelji i prijatelji zbog kojih smo se u konačnici na ovaj značajan korak i odlučili, a toj podršci se nadamo i u daljnjem djelovanju.

Upad i tuširanje besplatni! (ali primamo donacije u teglicu :veryhappydance: )

Odgovorite