<3 Partycipacija <3 -- Klub Attack, Medika, 15.2.2013.

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
Cedevodka
Postovi: 23
Pridružen/a: 21 ožu 2011 12:55
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U otvorenoj vezi

<3 Partycipacija <3 -- Klub Attack, Medika, 15.2.2013.

Post Postao/la Cedevodka » 12 vel 2013 20:37

slika

PARTYCIPACIJA
AKC Medika - Klub Attack
PETAK, 15.2.2013., 22h
Upad: 15kn do 23h, 30kn nakon


Postvalentinovska partycipacija samo za vas!

Po prvi put samo DJevi! Creme de la creme!

Sa zadovoljstvom vam predstavljamo:

- K.I.L. DIGITAL -
https://www.facebook.com/kil.dgtl?ref=ts&fref=ts" onclick="window.open(this.href);return false;

Ideja se rodila u jednom berlinskom baru kada je dvoje mladih sanjara zamišljalo kako bi bilo divno posjedovati komadić njihove klupske scene, izlaziti preko tjedna i slušati super glazbu...stalno...i srećom nije sve ostalo riječima, već su stvorili ovaj zarazan program koji objedinjuje alternative, indie, synthpop, electroclash, dance punk i electro.

- DJ GIO -

Iza ovog pseudonima krije se talentirana Andrea Giordani koja je u glazbenim vodama od ranog djetinjstva, prvotno svirajući raznorazne instrumente, a kasnije baveći se glazbenom produkcijom i stvarajući glazbu za kazališne predstave. Kao dj producentica radi glazbu koju opisuje kao nešto između electra i minimal techna, a ovom prigodom će rasplesati vaše bakandže veselim groove electrom.

- DARK ANGEL -
https://soundcloud.com/dark-angel-aka-dtss" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.myspace.com/djdarkangel_alternacija" onclick="window.open(this.href);return false;

Novosadska DJica i producentica, rezidentica najvećeg festivala na ovim prostorima EXIT-a. DJ set gradi fuzijom minimal zvukova protkanih istočnjačkim melodijama, a inspirirana atmosferom i ponesena retro raspoloženjem, dozvolit će Vam da u tim setovima nekada primjetite posljedice jakog utjecaja synth-popa osamdesetih, na njen urbani, balkanski, "Dead Trash SuperStar" DJ stil, što je pseudonim za njeno drugačije raspoloženje, izazvano flash-backom iz muzičke prošlosti, potpomognuto ovacijama zadovoljnih slušatelja. 2009. godine je bila prva dama koja je otvorila Dance Arenu na Exit festivalu, na kojem je dugo godina radila u bek-stejdžu kao najbliži čovjek svjetskih DJ zvijezda.


- PI KRÜ -
Rezidencijalni Partycipacija kolektiv će, radi redukcije prostora, nastupiti u sažetom izdanju, no unatoč tome, pružit će vrhunski ljubavni tretman za cijelo tijelo i sva osjetila.

Predstavu izvode:
DJ Đu(kella)
DJ Miss Iconic
VJ Tin
VJ Tanja i 400 zečeva

--
Vidimo se! ;)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: <3 Partycipacija <3 -- Klub Attack, Medika, 15.2.2013.

Post Postao/la Kroacija » 13 vel 2013 18:45

We be there \o/

Odgovorite