Otvorenje LGBT centra u Zagrebu

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Kontra
Postovi: 63
Pridružen/a: 02 sij 2007 14:44

Otvorenje LGBT centra u Zagrebu

Post Postao/la Kontra » 01 svi 2013 19:42

Petak 3.5. / 19-22h / Petrinjska 27 / Zg

Iskorak i Kontra vas pozivaju na otvorenje LGBT centra ili ti druženje/henganje!

Dok je tjedan na izmaku, ljetne vrućine vas pomalo omamljuju, a vruće hlačice su izašle iz ormara pa se ponosno šepurite na špici, pitate se kuda u petak. Pozivamo vas da uz red pjesme i red plesa prominglate LGBT centrom, novim društvenim prostorom za LGBT zajednicu. Dođite u svoj svojoj veličini, ispeglajte laneno odjelo i malu crnu haljinu, nabacite plesni korak, razvucite osmijeh i flertajte s osobom u kutu. Prije ludog noćnog izlaska, zagrijete s s nama. Recept je jednostavan: kilogram muzike pomiješan s druženjem i preliven pićencem.

Zabavljat će vas:
DJ Baba – svjetla glazba, najbolji mix mjuze iz druge polovice prošlog stoljeća
DJ Hekate – malo mračnija glazba 80-ih iz slovenske perspektive
Mima i gitara – vino i gitare LGBT scene, svira dvokorak, a vi plešete stiskavac
Tombola by Palome – transvestitske ruke izvlače brojeve a vi dobivate vrijedne nagrade!

Vidimo se!

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Otvorenje LGBT centra u Zagrebu

Post Postao/la tamara3 » 02 svi 2013 15:18

Je li ovo jedini način na koji obavještavate javnost :o?

Kontra
Postovi: 63
Pridružen/a: 02 sij 2007 14:44

Re: Otvorenje LGBT centra u Zagrebu

Post Postao/la Kontra » 03 svi 2013 09:33

ne, info nije samo ovdje.

GreenLantern
Postovi: 49
Pridružen/a: 14 lip 2011 11:49
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: gej

Re: Otvorenje LGBT centra u Zagrebu

Post Postao/la GreenLantern » 03 svi 2013 13:45

Mozda je vazno napomenuti da je rijec o nesluzbenom otvorenju, dok ce sluzbeno biti kroz koji mjesec. Razlog tome je najviše nedostatak financijskih sredstava za opremanje prostora.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Otvorenje LGBT centra u Zagrebu

Post Postao/la Popeye » 04 svi 2013 12:15

pa zasto ne organizirate javno sakupljanje novaca za opremanje centra? ako će on služiti potrebama LGBT zajednice, onda i ta zajednica može pomoći.

zagreb pride je prošle godine od podržavatelja/ica dobio 15 tisuća kuna, ove godine traži 8 tisuća i ne sumnjam da će ih sakupiti. :)
naravno, da bi ljudi dali novac potrebno je biti vjerodostojan, financijski transparentan, objasniti konkretno za što taj novac treba, ne trošiti ga na vlastiti honorar itd.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Otvorenje LGBT centra u Zagrebu

Post Postao/la ticklebook » 15 svi 2013 08:30

Popeye je napisao/la: naravno, da bi ljudi dali novac potrebno je biti vjerodostojan, financijski transparentan, objasniti konkretno za što taj novac treba, ne trošiti ga na vlastiti honorar itd.
Ajd da se i ja jednom slažem s tobom :hihi:
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Otvorenje LGBT centra u Zagrebu

Post Postao/la Popeye » 15 svi 2013 09:15

hajde, tebi to očito znači više nego meni ;)

Odgovorite