A song of ice and fire

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Re: A song of ice and fire

Post Postao/la lizistrata » 23 srp 2011 22:33

Ryu je napisao/la:
Lizistrata je napisao/la:da bar, da ga pitam samo kak je dopustio da ovak iskasape seriju...
u svakoj epizodi sve više razočaranja.... -.-''
Oh, the horror! :aaaa:

Zasto svi fanovi koji toliko seru po seriji ne odu u Irsku ili gdje se vec snima i nekako sudjeluju u razvitku serije kako bi bila prema njihovim zeljama? :sarkasticna:

Pobogu, sto vas boli ona stvar? :roll2: Uzivajte, ako vam se tako jako ne svidja nemojte gledati.

Oke...ovako..gledam zato da ne pljujem na slijepo...
i naravno da pljujem..ne možeš mi od jedne od najboljih fantasy franšiza napraviti još jednu tipičnu američku glupost za mase i izbaciti i promijeniti bitne dijelove kak ti dođe...onda to više nije to, ne?
mislim ljudi wtf...a kaj se *takvih* fanova tiče... i da nam daju mogućnost da pridonesemo idejama, i bismo...ali eto Martinu je očito sve samo u lovi... -.-''
a i mislim u čemu je problem...neka svi kojima se ne sviđa šute?mislim da su takvi argumenti ok, i da topic nije ajmo hvaliti lošu adaptaciju knjiga....jer to je ono što ova serija je..adaptacija...
no dobro...svakom svoje..



enivejz...navodno će druga sezona možda biti snimana u hrvatskoj =)

http://winter-is-coming.net/2011/07/cro ... to-follow/

i jel tko pročitao već Dance of Dragons? Blago sam razočarana, puno praznog hoda... ali kraj je :O ...
da ne spoilam...haha sad jedva čekam novu (opet) ...bemu....sam da ne umre ili nešto prije nego završi sve to skupa... :/
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: A song of ice and fire

Post Postao/la Jadzia Dax » 24 srp 2011 12:07

fuck, navukla sam se....

Odgovorite