TV voditelji

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

TV voditelji

Post Postao/la slapa » 26 ožu 2014 15:26

Nisam kopala po arhivi ali dokad me sjećanje služi nije bilo teme za stavljanje tako tih nekih highlight-ova televizijskih voditelja. I sad mi je takva pofalila pa evo da počnem...
Slobodno napišite ovdje i koji su vam najdraži. U biti pišite i stavljajte štogod. :D

slika
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: TV voditelji

Post Postao/la tamara3 » 26 ožu 2014 15:43

Od stare garde definitivno Helga Vlahović, danas više takvih (kao i drugih iz njezine generacije) nema.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jfQcchTEGjc[/youtube]

Od novije generacije Barbara Kolar (dikcija itd.) i Ana Brdarić. Štajaznam.

Ooh

Re: TV voditelji

Post Postao/la Ooh » 26 ožu 2014 18:41

tamara3 je napisao/la:Od stare garde definitivno Helga Vlahović, danas više takvih (kao i drugih iz njezine generacije) nema.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jfQcchTEGjc[/youtube]

Od novije generacije Barbara Kolar (dikcija itd.) i Ana Brdarić. Štajaznam.
o da! meni je muka svaki slj. novogodisnji koncert :( necu vise gledati! sda nema omiljenog voditelja/voditeljicu. svi me zivciraju.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: TV voditelji

Post Postao/la ariadne » 26 ožu 2014 19:38

Jon Stewart. Kod Larryja Kinga i na Crossfireu. Nakon ovog drugog intervjua, ta emisija je otkazana jer ih je totalno uništio. It's a beautiful thing to watch. :inlove:

Stephen Colbert. Obviously. Ovo je must-watch. Brutalno je posrao Busha dok je ovaj sjedio dva metra dalje od njega. :inlove:

Rachel Maddow. Is my spirit animal. :D Nisam znala što da stavim, pa evo njen intervju s Jonom. Mogu ju slušat zauvijek, dođe mi ko melem na ranu ako pročitam previše gluposti. Gledala sam i slušala njene intervjue/govore etc. koji traju i preko sat vremena, poput onoga s Howardom Sternom i nikad mi nije dosadno.

Od naših Barbara Kolar i Danijela Trbović. Latin mi je bio drag. I Šprajc, I guess. Nemam TV. :lol: Draga mi je i Ivana Petrović s Nove, al ona nije voditeljica.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: TV voditelji

Post Postao/la Aven » 26 ožu 2014 20:10

Ne pratim baš stranjske, osim Cat Deeley koja vodi So You Think You Can Dance i Ryana Seacresta koji vodi American Idol. Oboje su izvrsni. :touched:

Od stare garde mi je bila odlična Helga Vlahović, a od nove jako volim Danielu Trbović, i to otkad se pojavila (drago mi je da je odustala od medicine i prihvatila se voditeljskog posla : D). :inlove:

Antonija Blaće mi je isto simpa, a Barbara Kolar kao da je izgubila karizmu otkad se isušila. :shrug:

Kao da je ispala iz filma W. Allena. Inteligentna, elokventna, (blago) neurotična i duhovita.
Jedna frendica mi je rekla kako bi ona bila prava žena za mene. Dakle, Danči, ako čitaš, tu sam. :*

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: TV voditelji

Post Postao/la margarita » 26 ožu 2014 21:59

I Jon Stewart i Colbert su mi genijalni, ali Jona ipak stavljam mrvicu ispred. Rachel Maddow mi je ok, ali nisam toliko luda za njom da bi bas sad sjela i gledala njenu emisiju.
Ellen mi je genijalna u svom showu. Onak, opustena, smjesna, zabavna, imam feeling kao da je skroz kucna atmosfera.

Od domacih mi je, sto se dnevnika i slicnih emisija tice, Sprajc genijalan, a s radija Zrinka Vrabec Mojzes. Slusala bi bila bilo sto na stojedinici kad bi ona bila vodila. :touched:
I naravno, Danijela Trbovic mi je vrh, Barbara Kolar mi je isto draga, a po novome i Martina Validzic koja mi je k tome jos i jako lijepa i sexy. :D

slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: TV voditelji

Post Postao/la ariadne » 26 ožu 2014 22:54

Meni se Ellen nekako pokvarila lejtli. Show joj se basically sveo na surfanje netom pred kamerom. Tweetovi, videi s Youtubea, ljudi s videa s Youtubea uživo itd itd. Odustala sam kad je riješila neki Buzzfeedov kviz pred publikom. Propucat sam se htjela.

Plus, djeluje sve manje spontano i sve više kontrolirano i isforsirano. Jest da je i dalje smiješna tu i tamo al nije to meni više. A ovi late night likovi su isto bezveze. Kimmel naprosto nije smiješan, Fallon je ko dijete na sugar rushu, Ferguson većinom ima nezanimljive B-list goste, Letterman je za divno čudo još nekako i gledljiv s obzirom na staž, Conan ne može disat bez loših seksualnih aluzija zbog kojih mi se čini da je frustriran u tom području, Meyers je još nov, al nije mi nikad legao previše dobro ni u SNL-u tak da me nije baš briga. Još su mi i Britanci nekako draži. Jonathan Ross, Graham Norton i Alan Carr (kad ga uspijem razumjet.) :lol:

Stephen Fry je super, iako vodi samo QI koliko znam. Jimmy Carr isto, although njega gledam samo u Big Fat Quiz of the Year.

What I'm saying is, previše gledam stranih medija. Ili medija općenito. Volim komediju, leave me alone. :(
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Ooh

Re: TV voditelji

Post Postao/la Ooh » 27 ožu 2014 12:13

sjetila sam se...lik koji je vodio nocnu smjenu. ima super glas i jako fin, ali sma mu zaboravila ime. njega obozavam. zenila bih ga! taj glas i pristojnost! njaaami!

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: TV voditelji

Post Postao/la Andain » 28 ožu 2014 15:25

Pogledam isječke Johna Stewarta i Bill Mahera, znaju biti fun, od ovih ostalih, pogledam kad mi je zanimljiv gost.
Što se naših tiče, slabo pratim, nensi Brlek mi je možda neprežaljena voditeljica dnevnika :) i Milić je fora bio u emisijama koje vodio..
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: TV voditelji

Post Postao/la ariadne » 04 tra 2014 23:05

slika
slika
slika

:D

Falit će mi njegov lik ako stvarno zamijeni Lettermana. Falit će mi i Letterman. Al Stephen je super opcija. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite