Ispitni rokovi/bilo kakvi rokovi

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Malvina
Postovi: 15
Pridružen/a: 06 tra 2014 20:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Ispitni rokovi/bilo kakvi rokovi

Post Postao/la Malvina » 03 svi 2014 16:02

Što gledate kad biste ozbiljno trebale raditi?
Ja sam na pola ovoga, sjebat ću 5 ECTS-a. Obično se i angažiram na raznim forumima :D
https://www.youtube.com/watch?v=91jS_CjDtZk
Karirana košulja, torba priko ramena / do City Centra idem priko kamena.

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Ispitni rokovi/bilo kakvi rokovi

Post Postao/la Jadzia Dax » 04 svi 2014 12:10

Ajme nedavno sam nakon sto godina imala nekakav ispit. Dobila sam 10kg, zatvorila se doma, otkazala sve uobičajene aktivnosti, treninge i tečajeve koje sam imala i papala. NIKAD, NIKAD, NIKAD više ne idem na faks. Mrzim ispite i mrzim učiti. Položila sam taj glupi DSI, ali sam si totalno poremetila ritam i udaljila od svih ostalih ciljeva na kojima sam radila zadnjih 2,3 mjeseca.

Rekla sam svojoj family da budu jako sretni što sam uopće došla do ove akademske razine do koje sam došla. Mama je odgovorila: "Znamo" :D

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Ispitni rokovi/bilo kakvi rokovi

Post Postao/la Fuga » 04 svi 2014 12:38

Imala sam i ja hitove za vrijeme ispitnih rokova.

Tipa, u jednoj noći sam prošla kroz sve serije Por tu amor, pred jutro se skršila i prespavala ispit. :D
Ovaj ses Marco Duran. :blushes:
Nju sam počela gledati u jednoj ispitnoj noći, svakih sat vremena sam ju puštala kako bi održala budnost. :D

Malvina
Postovi: 15
Pridružen/a: 06 tra 2014 20:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Re: Ispitni rokovi/bilo kakvi rokovi

Post Postao/la Malvina » 04 svi 2014 22:18

Jadzia Dax je napisao/la:Ajme nedavno sam nakon sto godina imala nekakav ispit. Dobila sam 10kg, zatvorila se doma, otkazala sve uobičajene aktivnosti, treninge i tečajeve koje sam imala i papala. NIKAD, NIKAD, NIKAD više ne idem na faks. Mrzim ispite i mrzim učiti. Položila sam taj glupi DSI, ali sam si totalno poremetila ritam i udaljila od svih ostalih ciljeva na kojima sam radila zadnjih 2,3 mjeseca.
Imamo sličnu metodologiju :D za ispita se potpuno zakopam kući. samo što se ne udebljam 10 kila već ih izgubim i svi se poboje za moje zdravlje.

Umalo sam umrla od smijeha na ovu staricu :haha:
Karirana košulja, torba priko ramena / do City Centra idem priko kamena.

Ooh

Re: Ispitni rokovi/bilo kakvi rokovi

Post Postao/la Ooh » 07 svi 2014 09:48

a ha ha ha ha ha, ja redovito citam nesto sto nema nikakve veze s icim. ljudima nikada nije bilo jasno zasto citam carobnu goru i izgledam zen pred ispit koji je tezak. uvijek su mislili da sam spremna, sto nikada nije bila istina.
od zavrsetka faksa imam sve moguce vrste markera, olovki, samoljepljivih listica svih boja i u knjizare uopce ne ulazim, jer nemaju nesto sto nemam. kemiske svih debljina, biljeznice svih motiva...sve. stablo je hit i one olovkice za arhitekte. priprema ispita ovisila je o olovkama koje imam. tj.pocetak ucenja je ovisio o tom koje materijale koristim i ako nisam bila zadovoljna rozom ili dizajnom markera, morala sma naci novi. yap, pola faksa sam se spremala za ustolicenje feelinga "sada je vrijeme za ucenje", sto se naravno nije desavalo.
skriptama jos uvijek palim vatru, to radim poslije ispita :D

Aven

Re: Ispitni rokovi/bilo kakvi rokovi

Post Postao/la Aven » 08 svi 2014 23:08

Malvina je napisao/la:Što gledate kad biste ozbiljno trebale raditi?
Gledam svašta, ali najčešće radim ovo:
Obično se i angažiram na raznim forumima :D
Gotovo uvijek kad se uvučem u neku besmislenu raspravu u pozadini stoji ozbiljna obveza IRL. :D

Btw, ako išta ne volim onda su to rokovi. Sputavaju mi duh, kreativnost i volju. :faint:

Odgovorite