TheN & NoW

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite

da li kvaliteta izvođača kroz godine opada?

da
3
75%
ne
0
Nema glasova.
nisam školovala :)
1
25%
 
Ukupno glasova: 4

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

TheN & NoW

Post Postao/la JaNNa » 23 ožu 2016 09:42

nadahnuta comebackom All Saints, evo teme... i ankete :inlove:

da li je kvaliteta glazbe izvođača koji se vraćaju na glazbenu scenu nakon godina apstinencije ista, lošija ili bolja?
kojeg bi izvođača (živućeg) voljeli vidjeti opet na sceni?
kako gledate na izvođače kroz godine? mislite li da se kvare ili poboljšavaju (npr. Madonna, Justin Bieber, Rihana, itd.)?



Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: TheN & NoW

Post Postao/la Andain » 23 ožu 2016 11:46

Dakle, pitanje je je li Bieber imao bolju mjuzu sa 14 godina ili sada, par godina poslije? A odgovor ne može biti ''nikad''? :D

Šalim se, rekla bih da to može biti individualno, tj. da ovisi..naime, Bieber je slučajno otkriven, i kako mu je fama i marketing sve više rastao tako je i njegova glazba bila sve više produkcijski jača pa bih rekla da on nije postao nužno kreativniji koliko je jednostavno njegov brand postao prepoznatljiviji i samim time ima na raspolaganju jači tim. S druge strane, kod glazbenika koji su više kreativci neg marketinški brad, rekla bih da kvaliteta opada kroz godine (Oldfield, Bowie, Kate Bush...). Madonna je iznimka, njen brand je godinama postojan, no u zadnje vrijeme joj je katastrofa mjuza (moj dojam, jel).
“She's hot. I trust her.”
Hansel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: TheN & NoW

Post Postao/la str8faith » 23 ožu 2016 12:47

Sve gore od navedinih su mi se pokvarili pa sam presla na Rusku/Ukrainsku muziku određene produkcije i jos uzivam u glazbi i spotovima , također na Talijanskoj sceni ima par izvodjaca koji su se s godinama poboljsali no od najvece zvjezde pop glazbe Laura Pausini za nju mogu rec da se pokvarila ko otvoreno mliko u friđu ! Od noviteta ima par koje iskacu direktno iz Amicija pa na sanremo ko i sad njihova nova predstavnica za ESC! Simpaticna!

S tim da sam jucer citala da Srb. Produkcija zeli povuci sve cajke s Hr. Prostora no samo sam zavarila na to dok se neki od mojih vesele tom apsurdnom clanku, ti u Beogradu sjednes u kafic svira ti oliver ,giboni,klapa .. Ako ces cajke odi na Adu!

Kad bi tila izvlacit iz naftalina izvukla bi Cher , onu staru Cher ne ovu balavicu sto skace ko vjeverica! Jer za mene je Cher kraljica koja zna napraviti SHOW !
S tim da i u zadnje vrime Britney se pokusava opet probit ,bumo videli!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: TheN & NoW

Post Postao/la JaNNa » 23 ožu 2016 14:05

Andain je napisao/la:Dakle, pitanje je je li Bieber imao bolju mjuzu sa 14 godina ili sada, par godina poslije? A odgovor ne može biti ''nikad''? :D
:lol:
nećemo ni izgled zanemarit...
slika

slažem se da je stvar produkcije, ali ima ljudi koji više vole staru produkciju i ova nova im ide na neku stvar... takvi će vjerojatno više cijeniti then muziku...

zapravo, da priznam, nije do Biebera, nego sama sa sobom mozgam oko All Saints...
nova stvar mi je vrh, ali nekako imam feeling da nije to to što je bilo nekada....

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: TheN & NoW

Post Postao/la JaNNa » 23 ožu 2016 14:17

str8faith je napisao/la:Kad bi tila izvlacit iz naftalina izvukla bi Cher , onu staru Cher ne ovu balavicu sto skace ko vjeverica! Jer za mene je Cher kraljica koja zna napraviti SHOW !
ame da....

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: TheN & NoW

Post Postao/la str8faith » 23 ožu 2016 14:27

https://youtu.be/O8aH7iLegP0 evo ga ...da mi ulipsa dan
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: TheN & NoW

Post Postao/la Little N » 23 ožu 2016 15:15

Ja ću pokunjene glave reć da su mi nove pjesme od Paprenog baš dobre. Ono baš baš. Pogotovo neke remixane sa house primjesama.
All saints nisam nikad pretjerano pratila, tak da ne znam poboljšanja u kvaliteti ako je ima. Ne želim guglat pjesme da bi ispala kul.
A Madonna..ona mi je horor. Ona je samo dobro prodana kao brand, pjesme nula, pjevački talent nula.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: TheN & NoW

Post Postao/la jpeg » 23 ožu 2016 15:29

madonna mi je ocaj od 2000godine kad je krenila sa densom. Justinova nova stvar je odlicna toliko da nisam skuzila da je njegova. Novac se u sve taka pa je i muzika postala nesto drugo. Trazi se izbacivanje albuma periodicno, rozga ima 2hita godisnje? Jel je? tako nekako. U sve novac paca i sve branse je dotaka, pa i glazbenu i zaj mi je masu toga.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: TheN & NoW

Post Postao/la JaNNa » 23 ožu 2016 16:05

mmmm...
F*** yourself! :inlove:
o Rozgi ne znam kaj bi rekla...
Madonin zadnji dobar album mi je bio Confessions on a Dance Floor, od tada mi je sve krenulo na gore... pogotovo ovi menopauzični ispadi u zadnje vrijeme.

Odgovorite