kak se zove?

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

kak se zove?

Post Postao/la nexus 6 » 13 srp 2006 18:19

i tko pjeva stvar koja ide prije dnevnika na novoj tv u 19 i 15. ženski vokal, u reklami je neki auto, a zapamtio sam dio teksta " never feel like you`re gonna make it (ili brake it), it`s gonna be alright" ? :o
I`m in touch with humanity.

Alia
Postovi: 42
Pridružen/a: 13 ruj 2006 14:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la Alia » 18 ruj 2006 21:29

Thievery Corporation - Until the Morning

mislim da su Francuzi.
slika

Alia
Postovi: 42
Pridružen/a: 13 ruj 2006 14:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la Alia » 18 ruj 2006 22:08

quisatz haderach
još jedna stvar... Kwisatz Haderach :wink:

po tome, mi smo brat i sestra, samo što se ja ubijem. Na kraju treće knjige. :!:
slika

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 19 ruj 2006 18:01

Alia je napisao/la:Thievery Corporation - Until the Morning

mislim da su Francuzi.
Ah, slušam ih, al nisam znao da su to oni. Tnx :)

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 19 ruj 2006 18:06

Alia je napisao/la:
quisatz haderach
još jedna stvar... Kwisatz Haderach :wink:

po tome, mi smo brat i sestra, samo što se ja ubijem. Na kraju treće knjige. :!:
Nisam čitao knjigu, samo gledao film. Da nisam Quisatz Haderach bojao bi se te klinke :D

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 19 ruj 2006 18:08

A vidim da su ti i nick, a i avatar povezani sa samoubojstvom. Trebamo li se zabrinuti? :o

Alia
Postovi: 42
Pridružen/a: 13 ruj 2006 14:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la Alia » 19 ruj 2006 23:38

nexus 6 je napisao/la:Nisam čitao knjigu, samo gledao film. Da nisam Quisatz Haderach bojao bi se te klinke
Šteta, jer film je promašen, ispao je zapravo smiješan... A knjige su institucija, najdublja analiza nekog društva koju sam ja čitala. A pročitala sam mnogo. Samo što je jako teško čitati... Ali isplati se na kraju. A što se tiče Alie kao lika u knjizi... Na kraju ispada da je Jessica jedina kriva za sve. No ako bude dovoljno strpljenja, pročitaj knjigu, vidjet ćeš.
nexus 6 je napisao/la:A vidim da su ti i nick, a i avatar povezani sa samoubojstvom. Trebamo li se zabrinuti? :o
ah... I dunno... valjda ne... Rekli su nam odmah na početku da ćemo imati te misli kada dođe onaj trenutak kada shvatimo da smo stavili previše na svoja leđa, pa pretpostavljam da nije tako čudno?
slika

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 21 ruj 2006 19:25

Ne znam, meni je film ok. No dobro, tebi je vjerojatno knjiga tolko dobra da je glupo bilo šta napravit po njoj jer bilo kakvo odstupanje od knjige stvara osjećaj gadjenja. Poznato mi je to.
Što se tiče ovog drugog mislim da su svi bar jednom u životu razmišljali o tome, tako da je po meni to normalno. Svakom dodje takav neki crni trenutak kad tad. Ne bi bilo normalno da na to pomisliš svaki dan bar jednom ko ja, no opet, daleko sam ja od toga, miles to walk.
I`m in touch with humanity.

Odgovorite