vizualni orgazam

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

vizualni orgazam

Post Postao/la Kroacija » 19 ruj 2006 23:23

klik je napisao/la:Može li danas išta više konkurirati fotografiji snimljenoj digitalnom kamerom te ne manje bitno dovesti mozak u stanje poznato i kao 'pred lansiranje'. Provjerite sami!

Neki izdaju antologije poezije, neki izdaju popise najljepših ljubavnih filmova, neki rade top liste najljepših ljubavnih pjesama te onih koje navodno pomažu prilikom upoznavanja, no oni nestrpljivi sve to preskaču i idu odmah u glavu pa izdaju antologiju seksa.

Eto, konačno dizajneri ne moraju više kukati da im klijenti prijete španjolskom čizmom da u svako rješenje moraju ubaciti zrno seksa. Štoviše, četrdesetpetorici dizajnera ruke su bile potpuno odvezane, a kako to izgleda na 128 stranica možete saznati naručite knjigu. Požurite, jer seks nikada nije bio jeftiniji Ó svega 13 eura...

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
malo mi je glupa ova s fazolom, ljuti me.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 20 ruj 2006 07:36

....joj ovdje ima svega
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: vizualni orgazam

Post Postao/la Moloko » 06 sij 2017 22:13

Da ne otvaram novu temu za plesne točke:

https://youtu.be/eI9yhLJbL5g

Malo vizualnog gušta u vidu plesa. :)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Odgovorite