Zadnji odgledani film - ocijenite

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Hidden_soul » 26 sij 2010 23:02

The Road - 1/10

Prestrasno, predosadno, prelose i opet prelose na kvadrat.
U cijelom filmu se pojave ukupno mozda pet ljudi koji nesto progovore, citav film tata i sin negdje hodaju, iako ne znas niti kuda niti gdje ce stici niti sto zele uopce. Sin je glup ko kurac a tata je jadan dovoljno i bez takvog djeteta.

2 sata psihickog iscrpljivanja u nadi da ce se nesto konacno poceti desavati i sad cu vjerovatno jos dva sata pokusati smisliti odgovor na pitanje kako uspijes snimiti film gdje se u dva sata ne odvija bas nikakva radnja i jos uz to da takav film ima sanse da bude nominiran za oscara!?

Mogu mi pricati kako to nije film namijenjen zabavljanju sirokih masa vec "intelektualnoj stimulaciji", ali fuck me, nisam nista intelektualno stimulirajuce nasla u dijalozima bez smisla, filmu bez radnje i blijedom pokusaju prikazivanja nekakvog postapokalipticnog perioda na zemlji i ljudske prirode koja pri kraju uvijek pocne teziti ka zivotinjskoj. Nisam nasla niti nista tuzno niti osjecajno niti pogadajuce u odredenim scenama koje su trebale ciljati na to.

Postalo mi je dosadno vec nakon pola sata, a svaka nova minuta poslije toga je u meni pobudivala nalete bijesa jer su minute i dalje odmicale a jos se nista nije pocinjalo desavati.
What a waste of time!
Bog blagoslovio fast forward opciju.
I bog pomogao onima koji ovo odu gledat u kino.
Zadnja izmjena: Hidden_soul, dana/u 30 sij 2010 00:59, ukupno mijenjano 1 put.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re:

Post Postao/la far out » 27 sij 2010 01:55

call_me_not je napisao/la:Rock boat...radio pirati iz 60-ih plove sjevernim morem i pustaju muziku. divan filmic :) obozavam te britanske. divna nostalgicna radnja. odlican soundtrack. lijepo :) 8/10
dobar je, dobar. koncentriras se na muziku i bude jos bolji. :)

Avatar
syrinx
Postovi: 698
Pridružen/a: 31 ožu 2008 23:25

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la syrinx » 27 sij 2010 16:32

ghost town.
ne znam šta je to, kao komedija neka. radnja se vrti oko duhova na neki način, tako
da ovi koji ne vole takve ne realistične filmove nek ne gledaju, a ovi kojima to ne smeta
nek pogledaju jer je skroz neki topao filmić. baš za ušuškat se uz njega.
čak ima i poantu. :shinner:

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Rock Faerie » 28 sij 2010 11:31

Two lovers 10/10
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Moloko » 28 sij 2010 11:34

Avatar.

6/10
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Hidden_soul » 30 sij 2010 00:00

The book of Eli/Knjiga iskupljenja - 5/10

Nah i blah...Prema traileru i najavi se cinio kao must see. Sad kad sam ga odgledala se cini kao "didnt really have to see".
Prva zamjerka mi je bila ta da prvih deset minuta filma nitko ne progovori.
Druga zamjerka je bila ta da se prvih 45 minuta filma nista ne dogodi niti film dobije zaplet.
Treca zamjerka je ta da i kad je dobio zaplet, cinilo se kao da se nije dobro "zapetljalo", a kad se raspetljao, cinilo se kao da je odjednom napravljen krug za 180 stupnjeva i film samo preokrenut kako bi se mogao nekako zavrsiti.

Film sam po sebi kao da je nekakav neuspjeli mix ovog novog The road i onog malo starijeg Children of men. Postapokalipticni period je valjda u modi, jedna bitna pizdarija o kojoj ovisi svijet je predmet cijelog filma a kanibalizam valjda najnoviji dodatak filmske industrije. O izmucenom altruizmu da ne govorim.
Sve u svemu, ne, ne i ne.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Hidden_soul » 31 sij 2010 10:45

Invictus - 7/10

Tako-tako. Krenulo je od dobre ideje i film se krenuo baviti dobrim i bitnim temama. A onda se sve nekako pretvorilo u puno rugby-a i dobilo tako predvidljiv zavrsetak. Film ce recimo leci obozavateljima lika i djela Nelsona Mandele, filmovima baziranim na povijesnim cinjenicama ili fanovima rugbya.
Morgan Freeman odlican kao i uvijek, iako si ne mogu pomoci ne gledat ga malo drukcije nakon svega toga sto sad ima sa unukom u real life-u :puke:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Peglam_subotom » 01 vel 2010 18:44

Antichrist

Odličan film, ali scary shit!!! :o Na neke scene skoro :puke: Treba imat želudac... 9/10
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Bash » 03 vel 2010 11:16

Zombieland. Generalno dobar. Malo je kliše love story, ali to nadoknađuje samom činjenicom da u filmu ima zombija :inlove: :inlove: :inlove:

Avatar
ejla
Postovi: 174
Pridružen/a: 01 vel 2010 01:40

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la ejla » 04 vel 2010 02:45

"Knjiga iskupljenja" katastofa, žešći trash nisam dugo gledala, priča je prepuna rupa i nelogičnosti, radnja dosadna, kraj preloš, sve u svemu užas.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Hidden_soul » 07 vel 2010 00:27

Hm, da se sjetim sto sam zadnje gledala...
Ovako -

An Education/Sve o jednoj djevojci - 8.5/10
Dobro, jako dobro. Odlicna prica, odlicne uloge, odlicno odradeni interijeri nekakvih suburbanih kuca u Londonu u 60tim. Ovo je bas drama u pravom smislu te rijeci. Drama vulgaris lol.

A serious man - 7/10
Ovo je gore od Preciousa. Dobro ajde, nije gore ali zbilja, ovo je onako nekako kvazi-satiricno. Dala bih mozda i vise, ali ja nikada necu razumjeti bracu Coen.
Mozda ipak malo prerazvuceno za moj ukus.

I da - Precious 7/10
Gore od toga da si zlostavljana pretila tinejdzerica je da si trudna zlostavljana pretila tinejdzerica. Gore od toga da si trudna zlostavljana pretila tinejdzerica je da vec imas jedno dijete. Gore od toga da si trudna zlostavljana pretila tinejdzerica koja vec ima jedno dijete je da je to dijete bolesno. Gore od toga da si trudna zlostavljana pretila tinejdzerica koja vec ima jedno bolesno dijete je da to dijete imas sa vlastitim ocem... I tako dalje i tako dalje. Sa zla na gore. Pomisli covjek - dobro jel ovo negdje staje?!
Ali gledat film bez titlova je ubi boze, imala sam dojam da se toj glavnoj glumici jednostavno nije dalo otvarati usta da izgovara rijeci :roll: Plus jos sleng i sve ostalo i trebas zavidnu razinu koncentracije da razumijes.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Mia. » 07 vel 2010 00:38

Paranormal Activity
10/10.
Za tak malo para, film je predobar.
Ali ga NIKAD više neću gledati jerbo je paranormalno strašan.
Stay tuned.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Hidden_soul » 07 vel 2010 00:41

Pa i nije bas toliko strasan, koliko je nekako... ne znam.... strasan :D

Ja sam ga morala gledati na fast forward, jerbo mi je bilo dosadno zuriti u ljude dok spavaju i cekati da se nesto krene dogadjati. Mislim, ko da gledas Big Brother bokte. Ne bih ga recimo gledala u kinu.
Ali da se ja na primjer probudim i vidim da cura stoji onako iznad mene, kao ona iznad njega dok spava, srce bi mi otkazalo u tom trenu :D
Ili bih je pitala - zar opet hrcem? :D

Ti bokca, bilo je strasno samo gledat je samo kako 2 sata stoji nepomicno iznad njega, dok on mirno spava. Toliko o tome kako ti trebaju filmski efekti da prestrasis publiku :D

Edit: Pogledala sam i Twilight - New moon - 5.5/10
Ali moram priznati da mi je bolji od prvog dijela definitivno. Zabrijali su malo zestoko na tu veliku ljubav i romantiku, ali eto, ovaj puta me i nije toliko ni smetalo. Neke su stvari doduse mogli i izbacit, ali pogledat cu sigurno i slijedeci nastavak i tako. However, curice ce opet imati za cim vristati, a i meni taj mali Pattinson postaje zgodan :D
Zadnja izmjena: Hidden_soul, dana/u 07 vel 2010 01:03, ukupno mijenjano 1 put.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Mia. » 07 vel 2010 01:02

Ne, ove scene NISI trebala reć na glas. NE.
Ustala sam se i upalila si svjetlo u sobi.
:p
Babo. :D

A ona scena (sad mogu pričat jer mi je svjetlo upaljeno ;)) kad se ljulja 2 dana? mojbože.
Ili kad diše pored nje? aaaa. :D

U kinu ga NIKAD ne bi pogledala. A-a. Ni za đabe.
Al je okej.
Stay tuned.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Bash » 07 vel 2010 09:29

no dobro, skidam paranormal activity :kiss:
jučer pogledala Lovely bones. priča je očajno šuplja i nelogična. oslanjaju se na bajkovite vizualne efekte tog svijeta između živih i duša. a i taj svijet je moćan, lokve i kukuruz. 5/10

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la call_me » 08 vel 2010 01:25

up in the air. prevedeno kao ni na nebu ni na zemlji. zgodan movie na razini tv filma u subotu uvece. sa uobicajeno dobrim clooneyem. al ne vise od toga. daleko od fascinacije.
sta danas sve nece nominirat za oskara :o
6.5/10

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Hidden_soul » 08 vel 2010 11:30

Bash je napisao/la:no dobro, skidam paranormal activity :kiss:
jučer pogledala Lovely bones. priča je očajno šuplja i nelogična. oslanjaju se na bajkovite vizualne efekte tog svijeta između živih i duša. a i taj svijet je moćan, lokve i kukuruz. 5/10
Ja ga nisam bas tako dozivjela. Prvenstveno to da ti je prica suplja. Ovi bajkoviti vizualni efekti bi znacili puno vise da ih nisu pokusali izbrijavati na fazon Alise u zemlji cuda. Stvarno sam na trenutke imala dojam da gledam taj/takav film. Ono, ok vizualni efekti koji imaju neki smisao, a ovdje je jednostavno previse nabacano nekih prenesenih znacenja (ruza koja se rasvjeta u njenoj ruci i ruza koja uvene na njegovoj ruci brijem da simbolizira bas nju), koja se ne mogu uvijek shvatiti (koji je kurac bila ona divovska lopta duginih boja?! :o ). I ta polja psenice i jedno jedino drvo fakat mi nisu bas ideja raja, valjda su se drzali netipicnih nekakvih ideja o tome. Ili bi po njima raj trebao biti drukciji za svakoga, ovisi kako svako zamislja raj. Jednostavno su mi zamorni bili sa toliko tih efekata i prikazivanjem njezinog svijeta gdje samo fali da uskrsnji zec iskoci iz neke rupe, dok se s druge strane fakat odigravao film koji zelim vidjeti.

Ali opet kad zanemaris te vizualne efekte, film je dobar. Na momente sam fakat imala knedlu u grlu i zbilja neke stvari su jako dirljive. Da su primjerice izbacili te vizualne efekte i sveli ih na minimum, a pustili da se film odigrava bez njih, bez da su ista izmijenili, bilo bi odlicno.
Ali eto, opet kazem, uvjerena sam da su te neke stvari prenesena znacenja i da je puno lakse i zanimljivije kad se shvate (pingvin u staklenoj kugli, razbijeni nasukani brodovi u boci, etc.).

Ja bih mu dala nekakvih 7/10.
(vise ne dam dokle god ne shvatim koji vrag znaci ogromna plutajuca lopta duginih boja :!:)
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la tamara3 » 08 vel 2010 11:33

Bilješke o jednom skandalu (konačno :oops:). Sjajan film.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Zita » 08 vel 2010 15:16

it's complicated 6.5/10 (prva polovica filma je bila bolja)
bas volim te hetero komedijice a i Meryl Streep mi je odlicna
takve komedije sa nekim hepi endom totalno razvedre dan

I mislim da sam zaboravila The Proposal 7.5/10
isti veseli shit :)
Measure of a woman is her sense of humor

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Bash » 08 vel 2010 20:25

Hidden_soul je napisao/la:Da su primjerice izbacili te vizualne efekte i sveli ih na minimum, a pustili da se film odigrava bez njih, bez da su ista izmijenili, bilo bi odlicno.
a meni su efekti jos ona bolja strana filma (nesto posli raznobojne kugle spomene raj u kontekstu mjesta gdje nema sjecanja ni sive boje pa mislim da se kugla odnosi na osobine raja prema kojem su isli?).. zasto mi je prica suplja? knjigu nisam citala pa ne znam koliko je se drze, ali ponasanje tih ljudi mi nije realno. neke su njihove osobine samo bezveze povrsno natuknute, npr. karakter bake. pa kontrast u reakciji oca na pocetku i kraju filma, pa totalna neuvjerljivost glavne junakinje u izrazavanju bilo kakvih osjecaja (moguce da sam tu subjektivna jer mi je uzasno pretenciozna i antipaticna). a i taj kraj nije mogao biti pateticniji, da ne iden u spoilanje :D zapravo je cijeli film jedna ogromna usporena patetika.

pogledah i Paranormal activity.. fali mi nekakvo objasnjenje u tome svemu. a ni nije bia nesto posebno strasan, osim jedne scene.. a koji tres kraj (oba :D ).. ali simpa mi je to sta su stavili bucmastu divojku kao glavnu glumicu, makar su me i ona i on zivcirali svojim stereotipnim ponasanjem. 6/10

Avatar
Mea!
Postovi: 55
Pridružen/a: 07 vel 2010 23:14
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Mea! » 08 vel 2010 21:01

Another Gay Movie

5/10

Fora za ubiti sat i pol ali stvarno ništa posebno. Puno seksa i svega takvoga. Full mi je išla na živce debela arogantna lezba :x
Volim te K.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Hidden_soul » 08 vel 2010 23:08

Bash je napisao/la:a meni su efekti jos ona bolja strana filma (nesto posli raznobojne kugle spomene raj u kontekstu mjesta gdje nema sjecanja ni sive boje pa mislim da se kugla odnosi na osobine raja prema kojem su isli?).. zasto mi je prica suplja? knjigu nisam citala pa ne znam koliko je se drze, ali ponasanje tih ljudi mi nije realno. neke su njihove osobine samo bezveze povrsno natuknute, npr. karakter bake. pa kontrast u reakciji oca na pocetku i kraju filma, pa totalna neuvjerljivost glavne junakinje u izrazavanju bilo kakvih osjecaja (moguce da sam tu subjektivna jer mi je uzasno pretenciozna i antipaticna). a i taj kraj nije mogao biti pateticniji, da ne iden u spoilanje :D zapravo je cijeli film jedna ogromna usporena patetika.
E to da... Jebote Susan Sarandon kao baka koja dolazi u filmu spasiti stvar. Bokte! Ja sam nekako prije navikla nju vidjeti u ulozi napacenih majki nego super baki. Ako su vec nekog htjeli takvog stavit, onda mislim da bi na tu ulogu savrseno legla Meryl Streep. Jebiga, Meryl Streep savrseno legne u svaku ulogu. Ali je fakat glupavo da u takvom filmu onda odjednom pokusavaju isfurati i neku dozu humora i toga. I imas pravo, potpuno sam zaboravila na blesave reakcije samih likova, to su trebali doradit. Ono, mala je ubijena ali cini se da niko nije toliko bas zalio koliko sama prica cilja na to. Ponasanje samo ne.
A baka jebote :roll:
Najbolji je onaj dijalog kad je mali pita gdje je sestra i ona nesto glupavo veli, i mali kaze da se ona ne vraca ili sto vec. A baka mrtva hladna veli: "Alright then, she's dead!". Ma daaj :roll:
Manje tih predivnih rajskih eksterijera i bolja razrada reakcija likova i ovaj bi film bio fakat za desetku, tema je odlicna.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Zita » 09 vel 2010 00:55

the blind side 9.5/10
predivan film! odlicna i prekrasna Sandra Bullock!
svakako vrijedi pogledati :)
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Winter
Postovi: 84
Pridružen/a: 12 tra 2009 18:32

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Winter » 09 vel 2010 11:45

Avatar 5/10

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la tamara3 » 09 vel 2010 12:31

Hidden_soul je napisao/la:E to da... Jebote Susan Sarandon kao baka koja dolazi u filmu spasiti stvar. Bokte! Ja sam nekako prije navikla nju vidjeti u ulozi napacenih majki nego super baki. Ako su vec nekog htjeli takvog stavit, onda mislim da bi na tu ulogu savrseno legla Meryl Streep. Jebiga, Meryl Streep savrseno legne u svaku ulogu. Ali je fakat glupavo da u takvom filmu onda odjednom pokusavaju isfurati i neku dozu humora i toga. I imas pravo, potpuno sam zaboravila na blesave reakcije samih likova, to su trebali doradit. Ono, mala je ubijena ali cini se da niko nije toliko bas zalio koliko sama prica cilja na to. Ponasanje samo ne.
A baka jebote :roll:
Najbolji je onaj dijalog kad je mali pita gdje je sestra i ona nesto glupavo veli, i mali kaze da se ona ne vraca ili sto vec. A baka mrtva hladna veli: "Alright then, she's dead!". Ma daaj :roll:
Manje tih predivnih rajskih eksterijera i bolja razrada reakcija likova i ovaj bi film bio fakat za desetku, tema je odlicna.
Pogubila sam se, pričate o Lovely bones?

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Hidden_soul » 09 vel 2010 12:53

Yap, o Lovely bones je rijec.
I nismo otkrile nista od spoilera, sve se to skuzi vec na samom pocetku, ako vec ne iz samog opisa filma :)
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Hidden_soul » 12 vel 2010 11:02

Jebote sta ja samo gomilam postove u ovoj temi.
Mislim da sam postala totalni filmofil :o
Anyway...

The Blind side - 8/10

Totalno sweet film, koji govori o tome kako na svijetu jos ima dobrih ljudi. Odmah sam se pitala jel to bazirano na istinitom dogadaju i navodno je. U tu ruku je jos ljepse. Sandra Bullock odlicna. Ona i Cameron Diaz su po meni napravile najveci pomak u svojim karijerama i konacno se pocele bavit ozbiljnim filmovima i ozbiljnim ulogama, ostavivsi se tih "the funny girl next door with a gun" uloga. Film je obradio gotovo sve, od americkog sustava skolstva, rasizma, obitelji i pa nadalje.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Pi » 12 vel 2010 16:43

Prvi film koji odaberem downloadati nakon pola godine - The Proposal.

Sandra Bullock je jedina kojoj bi trebalo dopustiti da snima komedije. Ismijala sam se u dvije situacije do hipoksije.

God, što ne volim romantične komedije. 5/10.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la tamara3 » 13 vel 2010 16:58

Mambo Italiano, o dva pedera iz tradicionalnih talijanskih obitelji, 7/10, zabavno :).

Avatar
Mea!
Postovi: 55
Pridružen/a: 07 vel 2010 23:14
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: zadnji odgledani film-ocjenite

Post Postao/la Mea! » 13 vel 2010 19:05

sul. je napisao/la:Prvi film koji odaberem downloadati nakon pola godine - The Proposal.

Sandra Bullock je jedina kojoj bi trebalo dopustiti da snima komedije. Ismijala sam se u dvije situacije do hipoksije.

God, što ne volim romantične komedije. 5/10.

I ja sam si skinula film nakon što sam pročitala tvoj post.

isto nekak 5/10. Jako čudna priča. Nekak ide sve sporo i onda u 5 min ispadne da se vole truć srać...
Volim te K.

Odgovorite