Zadnji odgledani film - ocijenite

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 29 stu 2015 17:03

By the sea..ovo je film za najvjernije Angelinine ili Bradove fanove, i time sam dosta rekla. :D Brad je bolji glumac od Angeline, i u ovom filmu i općenito, ona mi je super za određene uloge, al nije svestrana kad je riječ o glumi. Ovdje je bila malo predramatična :)

Čitala sam malo o razlozima snimanja ovog filma (koji čak i nije toliko loš, al nije dobar i da sam ga gledala doma, premotala bih barem trećinu radnje), i žena je najvjerojatnije imala neke full osobne razloge za snimanjem ovog sporog filma. Kako god, ak ga planirate gledati, uzmite neš za cugu tijekom gledanja tako da ste većinu radnje pripiti i gledajte na sve kao na dobru zabavu.
SPOILER Zanemarite glasine, nitko nikog ne ubija :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 03 pro 2015 08:47

Bridge of spies..meni se dosta svidio film. Ok, tipična priča o američkom herojstvu i tom kak su Amerikanci bolji od svih drugih nacija jer se drže onih ustavnih principa koji drugi (očito) ne poznaju, bla bla :roll: i druga bedasta spika, no van tog, kao prikaz jedne špijunske afere tijekom hladnog rata skroz mi je ok funkcionirao film, a dosta mi se svidio i lik kojeg je Tom Hanks glumi..smiren i racionalan tip koji ne gubi glavu pri izuzetno intezivnim situacijama. I točno mogu zamisliti da je rješenje hladnog rada doista i bilo velikim dijelom zasluga takvih pojedinaca s obje strane koji u određenom, bitnom, trenutku nisu donosili krive i preuranjene odluke. Nije nekakva eksplozivna radnja sa jurećim automobilim već nadmudrivanje protivnika da ''spasio'' svijet. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
salander
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 pro 2009 11:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Kontakt:

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la salander » 03 pro 2015 15:33

Everest (2015)

Preskočiti,izbjeći.Nešto u maniti nedjeljnog tv filma,ono po istinitoj priči.Ubio me s dosadom.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 06 pro 2015 17:38

Danas je dan za lezbijske filmiće :feelingfree:

1. High art
Isusati. Slab pokušaj ljubavnog dočaravanja odnosa, ljubavi, štogod.
Osobno nisam nikad kužila to da se urokaš i stvaraš umjetnost i onda se pojavi netko tko će te spasiti.
Bla.

2. Floored by Love
slika
Preporuka. Predivan topao filmić + Lez azijatkinje su mi prekjut!
Dalo bi se povući paralela sa našim krajevima u odnosu roditelja prema gay djeci, u nadi da će u konačnici dosta tih odnosa završiti kao u filmu.

3. The Investigator
slika
Dosta mi je trebalo da nađem ikakvu relevantnu info na internetu o ovom filmiću. Na kraju sam ga morala preko lika glavne glumice tražiti, i to na guglu, ne u imdb.
Jako mi se svidio. Pokazuje lik ženske vojnikinje čiji je zadatak istražiti lezbijke u nihovim redovima dok se i sama još pronalazi.
Neke scene koje su doslovno wich hunt su grozne, što dodatno ističe jakost glavne junakinje gdje se u nekim trenucma vidi njena borba sama sa sobom: da se borim ili idem linijom manjeg otpora?
Odlično!

4. Lost and Delirious
slika
Prekjut filmić. Piper Perabo i Mischa Barton i onda treća lepa curica. Slatka tinejdžerksa ljubav.
I patnje... onaj šekspirovki osjećaj : to je to...i ta slatka nježnosti i svako djelo je o tebi....

Prekjut je sve do zadnih nekoliko minuta.
Onda romeo-i julija-alike sve ode kurac.
:runaway:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 12 pro 2015 15:08

^kad smo kod lezbijskih filmova, ja planiram ovaj sljedeći gledati..u pripitom izdanju, nadam se :D
ot. Steve Jobs.. gluma je super, Fassbender ga je baš super skinuo, od nekakve odlučnosti, arogancije do nekakvog emotivnijeg odnosa s klinkom. Al cijeli film ostavlja dojam da baš i nema neke radnje, ono dijalozi su super, al nakon par njih, poželiš vidjeti i malo više 'mesa' u radnji, u smislu nekakve radnje i priče bilo u tvrtci bilo privatno. Nije da je manjkalo istog. Svejedno, nije mi loš film, osrednji zapravo.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Little N » 12 pro 2015 18:07

Foxcatcher
http://www.imdb.com/title/tt1100089/

Užas. Težak, usporen, crn, psihički naporan.
Kad na koncu razmisliš da je po stvarnom događaju, još gore.
Jako sam se mučila da ga pogledam do kraja.
Plus (ili minus, ak si ja) :) shvatis u prvih pet minuta koliko ružne uši ima Channing i nakon toga ne možeš se fokusirat na niš drugo. :confused:

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:Foxcatcher 2/10

Brate mili. :faint:
Priča je dobra, po istinitom događaju, ali izvedba...no no...
Channing je većinu vremena imao facu sjebane patničke zagrebačke lezbe, a Steve Carell je scary shit cijelo vrijeme... :runaway:
Tek sad vidim ovo :faint: :sealedlips:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Moloko » 13 pro 2015 11:42

slika

Imam osjećaj da sam ga 2.puta pogledala. Sladak filmić, za nedjelju popodne kad želite odmoriti mozak.
Volim Murray-a pa mi je valjda još i draži.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Moloko » 13 pro 2015 15:40

Dodajem i ovo:

slika

Odvratan otac. Još odvratniji mediji koji su u stanju sjebati nečiju psihu na najjače. Kaotična Amy posebnog glasa. Sve u svemu, žalosno, baš žalosno nekako.

Nije loš film.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Little N » 14 pro 2015 20:08

Knock Knock
http://www.imdb.com/title/tt3605418/

Triller my ass.
Dosadno. Predvidljivo.
Mogli su stavit mrvicu starije ženske u film da Keanu ne izgleda baš TAK star i TAK ofucan. Ili su ga mogli natjerat da se opere.
Pogledala jer nisam imala kaj pametnije za radit.
Jebene prevare foršpanovske :)

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Little N » 15 pro 2015 19:40

Still Alice
http://imdb.com/title/tt3316960/

Solidna drama. Volim Julianne
Svako toliko dobro se podsjetit kak je zivot nepredvidiv cak i ako si visokoobrazovana, imucna zena koja drzi do svog statusa u drustvu, i da je familija jedino kaj imamo bez obzira na sve.
Cak mi ni ona mala iz Sumraka nije bila iritantna :nemremsesjetitimena:

Avatar
salander
Postovi: 252
Pridružen/a: 06 pro 2009 11:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Kontakt:

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la salander » 18 pro 2015 20:05

Kraftidioten aka In Order of Disappearance

odlična nordijska crna komedija,glumi i naš Goran Navojec malu sporednu ulogu.Mene malo podsjeća na uratke braće Coen.
http://www.imdb.com/title/tt2675914/?ref_=tt_rec_tt

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 21 pro 2015 11:29

Star Wars: The Force Awakens film je imao par kul momenata; iako bez Dartha Vadera (koji, budimo iskreni, čini cijelu prijašnju trilogiju..one prve nastavke blago ignoriram iako mi je i tamo malo Anakin bio najbolja stvar), cura koja se pojavljuje je jako kul, i njeni dvoboji sa tamnom silom (ne želim previše otkrivati). Skroz ok film, preporuka za gledanje jednom, dvaput (ak ste veći fan), triput ak ludi.. :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 28 pro 2015 20:44

Carol Film djeluje toliko 'bland' da se pitam što su gledali svi ovi kritičari koji vele da je ovaj film jedan od glavnih kandidata za oscara. Velikim dijelom je dosadan jer _nema radnje_ (tj. grozno je spora) što bi bilo ok da su likovi dobro razrađeni, da ih razumiješ i da se kemija među njima može iščitavati i bez gledanja nekih velikih aktivnosti ili dijaloga na ekranu, no ovdje je sve to izostalo, uključujući i onaj trenutak tenzije otkrivanja (osjećaja). Glumice nisu pokazale nikakav flert, zavodljivost il zaljubljenost prije neg je do tog došlo. Što je najbolje, sporedni likovi mi djeluju življe i daju nekakvu energiju cijelom filmu, tako da ne znam u čem je problem. Nisam čitala knjigu pa ne mogu reći jesu li gl. glumice namjerno morale glumiti ovako dosadno i bez strasti il je to redateljevo loša mašta oko ženskih/lezbijskih odnosa u 50ima :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 07 sij 2016 09:47

Spotlight Dosta dobar film, za one koje ne znaju, bavi se novinarima Boston Globe-a koji su razotkrili cijelu priču oko pedofilskog skandala u Crkvi, prvenstveno na njihovom području; od samih počinitelja do cijelog sustava (biskupa, kardinala) koji su štitili svećenike i praktički ih bez kažnjavanja samo selili iz župe u župe gdje su nesmetano i dalje zlostavljali djecu.
Film nije toliko fokusiran na samim zločinima pa ni na Crkvu (dotiče se sveg, naravno), koliko se bavi novinarskim timom koji je to razotkrio, problemima i sustavom koji ih koči u samoj istrazi, ali i malim detaljima koje su ljudi ignorirali kroz desetak godina jer ''nitko ne ide protiv Crkve'', ''radi se o par trulih jabuka'' i sl. opravdanjima.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la degenereginald » 09 sij 2016 01:24

The Lobster (2015)
slika
Ovo mi je definitivno ušlo u najdraže filmove ikad.
In a dystopian near future, single people, according to the laws of The City, are taken to The Hotel, where they are obliged to find a romantic partner in forty-five days or are transformed into beasts and sent off into The Woods.
Na temelju sinopsisa je očito da može biti ili film stoljeća ili treš kakvog nema (dakle, i dalje film stoljeća, samo iz posve drugih razloga).
Fantastična satira/ komedija s najboljim, apsurdističkim (?) humorom. Prvih par sekundi me uvuklo i od tog trena samo bude bolje i bolje. Gluma je prezabavno odlična, scene su divne (also, random (zapravo ne toliko random) deva u pozadini, povremeni flamingo,...), glazba je... primjetna. Mislim, imaju jednu stvar od Nick Cavea (i drugu koju je preradio), pa ne može biti loše, sigurno!
Da ne spominjem stellar cast.
Mislim, Olivia Coleman! I Ariane Labed i Angeliki Papoulia, koje su mi divne za popizditi (i, coincindentally, glume u zanimljivim filmovima tipa dogtooth i attenberg, gdje sam ih primjetila i zapamtila. Uhvatile su me na prepad u ovom filmu).

Also,
The production worked almost entirely with natural light and without make-up. Lighting was only used for some night scenes.
Woah, there!

Uglavnom, preporuka. Ocjena na IMDB-u implicira da film nije za svakoga. Meni je bio 10/10.
I have no money and I have to scream.

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Teich » 09 sij 2016 12:47

127 sati..jako dobar film...shvatis sto je zapravo život..vrijedi pogledat definitivno!
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Hidden_soul » 09 sij 2016 15:10

reginald je napisao/la:The Lobster (2015)
slika
Ovo mi je definitivno ušlo u najdraže filmove ikad.
...
Mislim, Olivia Coleman! I Ariane Labed i Angeliki Papoulia, koje su mi divne za popizditi (i, coincindentally, glume u zanimljivim filmovima tipa dogtooth i attenberg, gdje sam ih primjetila i zapamtila. Uhvatile su me na prepad u ovom filmu).
...
Uglavnom, preporuka. Ocjena na IMDB-u implicira da film nije za svakoga. Meni je bio 10/10.
Dogtooth je i meni jedan od najluđih europskih filmova ikad. Ludi Yorgos Lanthimos, sve što je valjda ikad izašlo iz njegove glave je bilo pomaknuto :D
Probaj dati priliku i Alpama (The Alps/Alpeis), isto glume Ariane Labed (koja je i moj crushić već par godina, sve otkad se pojavila u Attenbergu :inlove: ) i Angeliki Papoulia, i isto je ideja potekla od Lanthimosa, tako da znaš da to ne može razočarat:
A group of people start a business where they impersonate the recently deceased in order to help their clients through the grieving process.
Give it a shot, seriously! :D
Ja ću vidjet kako ću se provest s ovim Lobsterom :giraffe:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 10 sij 2016 19:36

The Hateful Eigh..ok mi je bio film. Nije mi svrgnuo s trona prijašnja tri najbolja (Pulp, Jackie, Inglourious), al mi je među njegovim boljim il barem ok filmovima.Tarantino je stvarno maher u pisanju scenarija i dijalozi mu uvijek čine sve u filmu pa tako i ovdje, i naravno, random uvrnute pričice koje ubaci usred priče i koje zapravo tvore film u filmu. :) Jedini i najveći nedostatak ovog filma mu je nedostatak super likova za koje navijaš i s kojima se poistovjećuješ, a što je imao u većini svojih najboljih filmova (Butch ili Wolf iz Pulpa, Shosanna iz Inglouriousa ili Jackie Brown). Ovdje su mi svi bili..meh; samo sam pratila i nastojala skužiti tko je s kim u dosluhu. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la megan » 10 sij 2016 20:01

^ meni se film nije svidio.. sukladno očekivanjima koje sam imala.
likovi uglavnom bez dubine, potpuno nerealna postava cijelog događaja (za razliku od ostalih filmova, usprkos suprotnim tvrdnjama nekih :P ), nejasni motivi, razočaravajući rasplet napete situacije, predvidljivo.
bilo mi je zabavno gledati zbog tarantinovih dobrih mikro-scenarija, detalja i karikatura, ali ništa više od toga.
Desert je visnjica :(

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tratinčica » 13 sij 2016 16:42

The hateful eight - dobar film. Par scena crnog humora (jako dobrih scena) i to je to. Očekivala sam da ću se više puta nasmijati na onaj tipični tarrantinovski humor, ali ništa od toga. Vjerojatno je razlog taj što nema gospodina Waltza jer on je svjetla točka u svakom filmu.
The Revenant - ajme, smor. Jesam ja jedina ili onaj odnos glavnog glumca sa sinom je skroz neprirodan, tako loše i nekvalitetno dočaran. Jebate k'o da ga je u šumi prije pet minuta pokupio, a ne bio uz njega cijeli život. Osim scene s medom na sve ostalo sam bila ravnodušna.
Carol - zašto je taj film uopće nominiran za zlatni globus? Volim Kate, ali u ovom filmu mi je bila negledljiva.
Burnt - bez ikakvih emocija me ostavio taj film. Šteta jer do sada je svaki film s Bradly-em bio više nego ok, ali je ovaj daleko ispod prosjeka.
Jedina svjetla točka ove godine je The Martian - smiješan, tužan, napet...uglavnom jako dobar film.
Čekam da pogledam još Spotlight i Room možda ta dva filma spase ovu tužnu godinu što se filmske industrije tiče. :shakinghead:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 17 sij 2016 19:09

rudderless - divno snimljena drama. teška ali divna.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 19 sij 2016 10:17

danny collins - opet sam lila suze samo tako. nije loš film.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 20 sij 2016 20:46

victoria (2015) - jebenije snimljen film nisam jako dugo pogledala. izvanredan!
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la degenereginald » 21 sij 2016 02:03

Hidden_soul je napisao/la: Dogtooth je i meni jedan od najluđih europskih filmova ikad. Ludi Yorgos Lanthimos, sve što je valjda ikad izašlo iz njegove glave je bilo pomaknuto :D
Probaj dati priliku i Alpama (The Alps/Alpeis), isto glume Ariane Labed (koja je i moj crushić već par godina, sve otkad se pojavila u Attenbergu :inlove: ) i Angeliki Papoulia, i isto je ideja potekla od Lanthimosa, tako da znaš da to ne može razočarat:
Što je najbolje, skinula sam The Alps valjda istu večer, na kraju, jer sam provela jedno vrijeme kopajući po filmovima koje su dotične snimile, a da ih već nisam pogledala (ili da im sinopsis nije užasbožedosadan) jer ih, ahem, zbilja volim gledati na svom malom ekranu :D
Doduše, nisam još pogledala; valjda čekam da mi se poklopi raspoloženje za isti? Ugl., sad svakako nemam više opravdanja :dork:
I have no money and I have to scream.

backspace

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la backspace » 24 sij 2016 23:21

Pogledala sam Carol sada.
Neloš film, baš po mjeri za ovu nedjelju navečer :)

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 24 sij 2016 23:30

Carol? Zar je došlo u kina već? Ili si ga negdje *khm* našla? :P
Tome se nekako baš veselim, po trailerima se čini kao da bi mogao biti dobar. Dakle, ok je? :)

Ja pogledala High art opet večeras, lošiji mi je nego kad sam ga prvi put gledala prije nekoliko godina :/
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

backspace

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la backspace » 24 sij 2016 23:34

mhm, našla sam ga. vidiš nisam ni gledala release date dosad. 20.11.2015. dobar je. pogledaj :)

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tratinčica » 27 sij 2016 12:30

...and the Oscar goes to...Room - za početak trebam napomenuti da nisam ljubitelj drama, ali ovaj flm je savršen. Kakva priča, kako dobri likovi, a tek glumci. Film je pun emocija, nježnih, tužnh, veselih...savršeni miks. Ovo je daleko najbolji film koji sam gledala ove godine. Ako ga niste gledali pogledajte ovo savršenstvo. Ocjena 10/10 toliko je dobar. :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 28 sij 2016 08:35

The Big Short..meni dosad možda i najbolji film iz prošle godine. Sviđa mi se tematika i kako su je obradili, praktički su uzeli idejo o financijskom kolapsu 2008. i na jednostavan način je prezentirali da svima bude razumljivo da se tu ne radi nužno o nekakvim apstraktnim činjenicama i zamršenom poslovanju (mislim, da :D) koliko o osnovnim ljudskim manama-pohlepi i lakomislenosti. Ali ideja koja se provlači kroz film je naša opsjednutost pop kulturom i beznačajnim stvarima dok smo oko ovih doista bitnijih stvari kao nojevi u pijesku-nikog nije briga i nitko ne gleda, nitko ne želi razmišljati o neugodnim stvarima jer je svima ugrađena inherentna pretpostavka ''bit će sve ok'' i alternativne njoj su preneugodne za bavljenje čak i u teoriji.
Bila bi skroz ok s idejom da ovaj film dobije oscara za najbolji film, gledajući sve ostalo što sam ove godine pogledala (ok, Povratnika još nisam).
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 31 sij 2016 17:25

Pogledala i ja Carol :veryhappydance: Prekrasan je. Apsolutno prekrasan. I svakako ga hoću gledati i u kinu jer je vizualno jako lijepo sniman, a Cate je savršena :inlove:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Odgovorite