Zadnji odgledani film - ocijenite

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la zwarte paard » 08 kol 2016 15:01

the game

legao!
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 10 kol 2016 16:24

Jason Bourne - Dobar. Bojala sam se da će spetljat previše i gluposti kojekakve natrpat s obzirom na to da je ovo 97. nastavak, al bio je baš onakav kakvog ga volim. Alicia Vikander je bila super isto, osim što se nije nasmijala nijednom. :lol: Plus, u svakoj sceni sam ju zamišljala kao Laru Croft jer će ju ona glumit u rebootu, a to je vrlo relevantno mojim interesima. :ubergeek: I approve. :ubergeek:

Legend of Tarzan - Bolji nego sam očekivala, iako je njegova ozbiljna brooding faca koju je prenio iz True Blooda malo previše, kao i demonstracija njegove povezanosti s prirodom kroz imitiranje životinjskih zvukova. To je bilo blago smiješno, and not in a good way. Otherwise je bio OK. Nek me neko vodi na safari, dat ću vam svoje prvorođeno dijete. S.L. Jackson awesome kao i obično. Njega bi gledala i da mi čita telefonski imenik. Christoph Waltz također super. Margot Robbie je jadna veliku većinu filma bila dama u nevolji. :twitch: Dama u nevolji s oštrom jezičinom, ali i dalje dama u nevolji.

Suicide Squad - Ja ne znam šta se ovdje desilo. Zaplet nema smisla previše, nekako je samog sebe iznjedrio. Ono, da nisu išli skupljat Suicide Squad, jedan član se ne bi odmetnuo pa im ne bi trebo Suicide Squad. :shakinghead: :lol: Morali su valjda nekako predstavit te likove za buduću korist DC Universea al ovo je bilo traljavo dosta, baš ko da su ih na silu ugurali jer su ih natjerali Marvelovi Avengersi. :D I film je očito bio heavily edited, i to loše. Dosta scena je ostavljeno bez konteksta, kao npr. velika većina Jokerovih. Trebali su tu ulogu skroz izrezat, ali onda većina scena s Harley ne bi imala smisla jer se njeno postojanje vrti oko njega praktički. Tako da je Joker ostao nedorečen, a njegovo ludilo je djelovalo preforsirano i smiješno. I iritantno. Također, mislim da zbog tog silnog editiranja nikako nisam mogla provarit međusobnu povezanost Squada. Kao smatraju da su obitelj, a imali su samo jedan ~~emocionalan razgovor od pol minute. "Bonding" nula bodova. Uloga Viole Davis je bila loša jako, iako je ona učinila sve što je mogla. Ženska je ispala unhinged sociopat bez razloga i konteksta. Harley je bila previše seksistički tretirana za moj ukus. Talent Margot Robbie zaslužuje bolje imho. Will Smith je iznio cijeli film na svojim leđima. All in all, film nije dosadan i zabavit ćete se ako od njega prestanete očekivat stvari poput konzistentne naratološke niti i sličnih detalja. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Mar » 16 kol 2016 20:14

Jason Bourne (Paul Greengrass, 2016) - 5/10

The Legend Of Tarzan (David Yates, 2016) - 5/10

The Huntsman: Winter's War (Cedric Nicolas-Troyan, 2016) - 5/10

The Jungle Book (Jon Favreau, 2016) - 6.5/10

southofnowhere
Postovi: 1
Pridružen/a: 04 srp 2016 22:37
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la southofnowhere » 18 kol 2016 00:57

Io e te (2012) - 8/10

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Mar » 21 kol 2016 17:16

Warcraft (Duncan Jones, 2016) - 4/10

Glenn Close na godišnjem odmoru.

Warcraft is a language you don't speak, a code you can't crack, a party you weren't invited to.

Al' vjerujem da gejmerima ta filmsko-scenaristička anemija ima smisla.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 27 kol 2016 22:39

Bad Moms

Rasplakala se od smijeha skoro. Zbilja ne znam jel mi samo jako dobro sjeo il je stvarno toliko smiješan. Al i cijelom kinu je bilo superzabavno, tak da vjerujem da je ovo drugo. See for yourself.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la zelena žabica » 28 kol 2016 11:26

Bad moms also.

Nisam se prestala smijati...
Još se kontam bit će teško sranje,a i ne podnosim milu kunis,kad ono vristim i svidila mi se mila kunis.
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la talented miss cohen » 28 kol 2016 11:35

slika


Documentary · A history of the Louvre during the Nazi occupation and a meditation on the meaning and timelessness of art.

10/10
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 28 kol 2016 14:45

The Transporter

Simpatičan mi je ovaj Statham, nekako je šarmantan čak i kad je sve oko njega šit. Tipa svi sporedni glumci, for starters. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tatin sin » 30 kol 2016 23:46

Julieta 7/10

slika
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 09 ruj 2016 20:24

The Invitation

Ono kad želiš reć tolko toga a ispadne samo "aaaaaaaaaaaafdghjkglhjgfdghadsfghgfg" e tako nekako. Nisam imala pojma o čemu se radi, skinula ga i pogledala naslijepo jer je jedan filmski kritičar kojeg volim reko da bi tako bilo najbolje. Tak da kad bih puno trkeljala o tome sad, to bi mooooožda pokvarilo doživljaj nekome ko bi htio pogledati. Pa ću zato obilježit post, a vi kako hoćete onda.

[kvazispojleri]Ovo je prejeben film. This is the kind of shit that happens kad si ne dopustimo osjetit negativne emocije. Zato što su negativne, pokušavamo ih eliminirat ili potiskivat ili što god jer se osjećamo loše zbog njih il se bojimo da će netko mislit da smo slabi ili da im ne bi bilo neugodno ili šta već. Zamislite kad vam pristojnost ima prioritet nad emocijama. Barf. Al ono, OK je ne bit OK. Naravno da to ne znači predat se i samosažalijevat u nedogled, nego si uzet vremena da ih osjetimo, procesuiramo, i krenemo dalje. Koliko god neugodan proces bio za nas i možda za ostale. Ne možeš si zabranjivati cijeli jedan spektar emocija jer su neugodne, to tek vodi prema sjebanom emocionalnom i otherwise životu. Da slightly proširim temu, moram reć da mi se nimalo ne sviđa trend bivanja prekul za uzrujanost ili ljutnju ili za to da nam je do ičega stalo. Danas mi se sve više čini da se ljudi increasingly prave kako ih ništa ne dira i misle da je to znak jačine karaktera. Ali to samo znači da vam nije stalo. Ništa drugo. Nemojte se pliz pravit da vam nije ni do čega stalo, mogli bi takvi i ostat. To generally nije dobra stvar. That's all.[/kvazispojleri]
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 10 ruj 2016 09:35

^ Sad si me totalno namamila da ga pogledam :)

Sinoć napokon gledala The Runaways. Meni je odličan - al ajde, ja volim te biografske, i volim I Runawayse i Joan Jett. Kristen Stewart i Dakota Fanning su fantastične, ugodno sam iznenađena.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tatin sin » 10 ruj 2016 16:04

The Inervention | 6/10
Clea DuVall i Natasha Lyonne together again. :D
Likovi poput onog Melanie Lynskey me toliko idu na živce da bi ih ili lupala mokrom čarapom ili nakon 15min napustila prostor u kom se isti nalaze.

Money Monster | 5,5/10
Meh.

Now You See Me 2 | 6/10
Mislila sam da će biti zabavniji, prvi mi je bio super. <3


Mislim da ću si opet naviti Deadpoola, ili po ko zna koji put Battle of Bastards. :kokice:
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 11 ruj 2016 12:06

Sully skužila sam, gledajući ovaj film, zašto volim filmove Clint Eastwooda. Na prvu, to je priča o ''čudesnom slijetanju na Hudson'', al na drugu, film se, kao i većina njegovih drugih filmova, bavi onom unutarnjom hrabrošću pojedinca da 'samo vršeći svoju dužnost', radi stvari koje većina oko njih ne bi mogla ni zamisliti.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Moloko » 13 ruj 2016 18:20

slika

Iako je priča već viđena film je emotivan, topao i tužan.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 20 ruj 2016 09:30

Weiner, dokumentarac o posrnulom NY političaru/demokratu. Cijela situacija oko dokumentarca je tragikomična. Naime, krenuli su snimati dokumentarac u vrijeme kad se lik odlučio kandidirati za mjesto gradonačelnika, par godina nakon izbivanja sa političke scene jer je pred nekoliko godina pomiješao svoja dva twitter accounta, profesionalni i privatni, pa je na profesionalnom objavio sliku svog međunožja i time obavijestio cijeli svijet o svom sextanju s anonimkama dok mu je, da stvar bude gora, žena bila trudna. Well, što se desilo, tijekom kandidature za gradonačelnika, iscurile su nove fotke i naravno promijenile tijek i narav cijelog dokumentarca i zapečatile njegovu političku karijeru.

Film je dosta dobro snimljen, kao što sam rekla gore, ne fali mu tragikomedije, otkriva određene političke zakulisne igre, ali i koliko je cijela stvar oko organizacije tih kampanja ne-glamurozna i ponižavajuća, zapravo. No, meni je prvenstveno bilo zanimljivo gledati Humu Abedin (desnu ruku Hillary Clinton) i način na koji se ona nosi sa cijelom stvari. Obzirom koliko kalkulacije je pokazala, ne bih se čudila da je nedavni njegov treći 'ispad' sextanja zapravo politički dobro odigran potez s njene strane. Ali žena je hot :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 28 ruj 2016 15:22

Snowden

Meni osobno odličan. Dovoljno biografski, dovoljno uvjerljiv, a nije otišao u vode akcijskog spektakularnog smeća. Malo sam se od nekih stvari ježila dok sam gledala (definitivno treba prekriti nečime web kameru na laptopu :D), i sve skupa jest zastrašujuće, ta spoznaja o količini informacija o nama koja kola svijetom, a da toga nismo ni svjesni. Rasprava nakon filma je bila očekivano sjajna, kako bi zapravo i trebalo biti nakon gledanja nečeg ovakog. Svakako pogledati, ma što mislili o tematici.

Also, Joseph Gordon-Lewitt je odličan u glavnoj ulozi. Ne mogu reći da me dosad ikad impresionirao svojom izvedbom, ali ovdje je stvarno jako dobar. Ovu malu iz Divergenta mi je bilo malo čudno gledati u ozbiljnoj ulozi, ali ajde, bila je probavljiva.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 28 ruj 2016 19:26

sinoc sam proplakala, ovaj pogledala, zvizdan u jeku pms-a. ako se trebate posteno isplakati, to je to. inace mi je isto dobar film.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 29 ruj 2016 09:13

Drugo stanje Bridget Jones Preskočiti.

Ali She is My Son..dosta zanimljiv RT-ov dokumentarac o curicama u Afghanistanu koje su prisiljene (više ili manje) preuzeti ulogu dječaka i muškaraca u familiji.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 01 lis 2016 15:53

The Handmaiden

Dosta mi je zasmetao male gaze, moram priznat. I njihov odnos nema baš neki buildup ni previše romantike, a ni kemija nije nešto izražena baš. Pretpostavljam da mu je to bilo sekundarno. Meni je primarno s obzirom da jako volim Fingersmith, koji je prvi lezbo roman koji sam ikad pročitala (i najbolji so far). Fali mi malo taj angst. :D Bit će da je taj dio njihove priče patio jer se ovaj htio malo iživljavat u svojem stilu pa nije sve stalo u skoro 3 sata filma. :D Ono što dobro radi je smrt i seks, fetiši in particular. Sviđa mi se kako je to uspio prikazat kao normalan dio života i nešto što može bit i smiješno i awkward i pružat ljudima užitak bez srama, kao i bilo što drugo. Iako, opet, male gaze. Al ono, you win some, you lose some. Pustite ljude da gledaju tentacle eroticu ako hoće, koga briga honestly. :shrug: Film je vizualno super, btw, volim jako tu estetiku.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Capt. Kirk » 09 lis 2016 02:14

The Neon Demon. Nepotrebno/10. Ok, 4/10 i to samo zbog ljubičaste boje, par lijepih haljina i malo šljokica. The rest of it sucks balls.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 10 lis 2016 09:05

The Girl on the Train Svidio mi se film. Ima doista sličnu atmosferu kao i Gone Girle, ali je šlampavije od potonjeg napravljen. Priča je super, meni je gluma bila dosta dobra, ali se zaplet i rasplet odvio u 10ak zadnjih minuta filma i nije previše vremena dano na razvijanje priče i pogađanje krivca.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 10 lis 2016 13:28

Andain je napisao/la:The Girl on the Train Svidio mi se film. Ima doista sličnu atmosferu kao i Gone Girle, ali je šlampavije od potonjeg napravljen. Priča je super, meni je gluma bila dosta dobra, ali se zaplet i rasplet odvio u 10ak zadnjih minuta filma i nije previše vremena dano na razvijanje priče i pogađanje krivca.
Idem ga ovaj tjedan gledati, baš me zanima hoće li mi dojmovi biti u skladu s tvojima :)

Gone girl mi je bio sjajan, tako da mi ohrabrujuće zvuči ovo da ima sličnu atmosferu :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 11 lis 2016 07:59

^Onda bi ti se mogao svidjeti i ovaj; napiši osvrt kad pogledaš, zanima me još nečija usporedba ta dva filma. ;)

ot. Jack Reacher, prvi dio..zabavno i dinamično. Dovoljno da me uvjeri da odem u kino kad dođe drugi nastavak.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 13 lis 2016 06:36

Dakle, The Girl on the Train. Andain ga je super opisala - princip kao u Gone girl, ali slabije izveden. Sve što se događa nakon velikog obrata je prebrzo i prenaglo, dok je sve do velikog obrata jako atmosferično, tajnovito, intrigantno. Trenutak u kojem se i glavnoj likici i nama obznani koji je twist je super odabran, nisam očekivala twist na tom mjestu u filmu i na takav način. Imam problem s crno-bijelom karakterizacijom muža, ali karakterizacija glavne likice je fantastična i Emily Blunt je sjajna, naprosto sjajna. :inlove: Općenito je cast super, volim kad se na istom mjestu nađe toliko glumica (i ajde, pokoji glumac) koji su mi i inače dobri :) Očekivala sam malo zapetljaniju priču nakon twista, pa mi je malo razočaravajuće što je na kraju bilo dosta jednostavno, ali me khm zadnja scena s mužem khmbezspojlera iznenadila, nisam očekivala takav rasplet.

Sve u svemu, valjda pogledati, ali nije tako dobro kao Gone girl.

Also, ona ogromna dvorana u Cinestaru je bila dupkom puna, čak i prvi red. Nisam imala dojam da je to takav hit, bila Cinestar srijeda ili ne.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 13 lis 2016 12:36

Da, i nama je bilo prepuno. Možda to ima veze s tim što u kinu trenutno nemam nekog dobrog izbora filmova :zeljno.iscekujem.dr.strange: :)
A Emily Blunt je u svem u čem sam ju gledala bila super, ona mi je trenutno jedna od naj glumica (uz Amy Adams, Kate i Charlize).
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 15 lis 2016 11:27

The Accountant..mislim da se već iz trailera vidjelo da je Ben Affleck loš izbor glumca za ovu ulogu. U onim trenutcima gdje se jasnije trebao odražavati njegov autizam i genijalnost, jednostavno vidiš lika koji namjerno nastoji biti awkward, uopće ne dobivaš dojam o nekakavom unutarnjem svijetu i nedostatku povezanosti s vanjskim s njegove strane.
Van tog, film je dobar-radnja je zanimljiva i napeta cijelo vrijeme, međutim, film ima par slijepih točaka, tj,sretnih slučajnosti koji su malo naivno napravljene dovoljno da dosta ranije bude jasno u kojem smjeru će sve se razviti (bez da spoilam konkretne stvari). Osim toga, po nekakavim osnovnim karakteristikama ovo je trebao biti nekakav mračni triler, dojam nakon kraja filma je da smo gledali film o superheroju s, vrlo vjerojatno, budućim nastavcima :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 20 lis 2016 07:36

Ustav Republike Hrvatske

Dobar je. Iznenađujuće dobar za jedan hrvatski film ;) (dobro, moguće da koprodukcija ima neke veze s time) Sama osnovna postavka je odlična, likovi su odlično karakterizirani, teške scene izbalansirane sa humornima, i čak sam se u dva navrata rasplakala, makar razlog tome ipak najvjerojatnije leži u tome da sam jedan aspekt filma (umirućeg oca) doživjela na osobnoj razini. Poruke su dosta snažne - a posebno treba naglasiti da u filmu najgore predrasude imaju mlade osobe, što je potpuno u skladu s diskusijom koju smo prije nešto vremena startali tu na forumu pa se pretvorila u temu o aktualnim društvenim zbivanjima.

Jedino što mislim da opća populacija neće shvatiti poruku filma kako treba, posebno jer u filmu nije dovoljno jasno naznačeno da gejevi nisu nužno transvestiti.

U svakom slučaju, svakako preporučujem svima da ga pogledaju :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
peskafondo
Postovi: 34
Pridružen/a: 06 srp 2016 23:48
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la peskafondo » 21 lis 2016 15:51

Nuestros amantes 
http://www.imdb.com/title/tt4631532/

izi, sweet

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 27 lis 2016 08:12

Kubo and the two strings Prekrasan crtić, odite ga pogledati, al bez klinaca :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite