Zadnji odgledani film - ocijenite

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Mar » 17 pro 2016 15:12

ariadne je napisao/la:Underworld - Blood Wars

:inlove:/10
+ nadam(o) se da će snimati nastavke dok god Kate bude žifa.

A sad zaozbač; nisam apsolutno ništa očekivala (osim da Kate bude hot dok šamara ostale i čupa kralježnice) jerbo je prethodni Awakening bio smijeh od scenarija, ali eto, ovo je ČAK imalo kakvu takvu priču i par cool fora. Hipi-vampiri-šveđani su simpa.

Must-have kaput winter 2016/17. slika

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 19 pro 2016 21:09

slika

simpatična dramokomedija. sally je odlično odglumila tu žensku koju glumi. cijeli film mi je bilo žao nje.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 22 pro 2016 12:47

Liz in September

Ako želite gledati lezbijski film sa zgodnim glumicama, ovo je film za vas. Ukoliko želite gledati lez film sa zgodnim glumicama, ali i dobrom pričom, preskočite. :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 22 pro 2016 13:07

london has fallen - zabavio me na sat i pol. takva su mi bila i očekivanja.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Moloko » 23 pro 2016 06:16

State of play- 7/10.

Nije loš,volim Russella. Neke stvari jesu malo predvidljive ali dobri..Film kojeg sam nakon dugo vremena (obzirom na svoju koncentraciju) napokon uspjela pogledati do kraja. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 26 pro 2016 09:00

A Christmas Carol (2009)

Već sto godina nisam pogledala neku ekranizaciju ove priče. Jedna od pomisli dok sam gledala mi je bila kako danas ima puno više ljudi koji se identificiraju sa Scroogeom nego ikad prije. Danas vide ono njegovo "nek si pomognu sami, pa neću valjda ja" kao nešto hvalevrijedno I guess. Prije je bila sramota. Ili kako bi neki rekli "ova priča nas uči kako je doslovce potrebno čudo da bi bogataši brinuli za siromašne" :lol: (They kind of have a point tho)

I onda još puste It's A Wonderful Life (1946) za kojeg znam da je tradicionalno popularan božićni film u Americi, ali dosad ga nijednom nisam gledala. Relativno slična tematika. I onda danas nađem ovo: Ayn Rand Helped the FBI Identify It’s A Wonderful Life as Communist Propaganda. Lol :lol:

Ono šta su kapitalisti radili ljudima za vrijeme McCarthyja je totalna ludost. I nije da su proganjali samo takozvane komuniste, nego su i masovno otpuštali i progonili gejeve i lezbijke i stavljali ih na kojekakve liste jer su kao bili ideološka il otherwise prijetnja Americi. Nije da je McCarthy bio jedini. Imali su prije (i za vrijeme) toga i House Un-American Activities Comittee za kojeg je onaj jebeni debil Gingrich (Trumpova kuja) nedavno reko da bi ga bilo dobro opet oformit jer muslimani <3

"Maknut vladu iz ljudskih života," osim kad treba maltretirat manjine hurrrrrr
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la inani » 27 pro 2016 20:41

El cuerpo (The Body) 10/10

Intrigantan i napet do samog kraja, na trenutke i malo zastrasujuce djeluje, odlicna prica koja na pocetku djeluje dosta naivno i jednostavno se tokom filma jako zakomplicira. Jedan od boljih filmova koje sam pogledala u zadnje vrijeme.
... :nesvjest:

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tratinčica » 03 sij 2017 00:14

the girl on the train - napokon da i ovo pogledam, čekam film još od prošle godine :lol: i svidio mi se. Mystery je što znači da prva stvar koju radim je traženje završetaka bez smisla i tom nekom logikom izbjegnem twist i zapravo predvidim kraj. :D u ovome nisam uspjela, toliko o tome. Super je film. Jedan od boljih mystery filmova do sada.

Assassin's creed - moja ljubav. :inlove: Uopće ne mogu biti objektivna kada komentiram ovaj film, ali ja ga obožavam i iskreno se veselim nastavku. Međutim ako idete u kino pokušajte izbjeći 3D, meni je bilo too much. Jedva čekam da ga pogledam u 2D. :duckdance:
falilo mi je malo više povijesnog prikaza, ali ja sam zaljubljenik u povijest i vjerujem da ostatku normalnog naroda to ne bi trebao biti problem. :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 03 sij 2017 17:08

inani je napisao/la:El cuerpo (The Body) 10/10

Intrigantan i napet do samog kraja, na trenutke i malo zastrasujuce djeluje, odlicna prica koja na pocetku djeluje dosta naivno i jednostavno se tokom filma jako zakomplicira. Jedan od boljih filmova koje sam pogledala u zadnje vrijeme.
Now THIS is what I'm talking about. Hvala ti na ovome, film je odličan, right up my alley. Evo sjedim tu i umirem od smijeha, navuklo me ko budalu. :lol: :inlove: Baš sam sretna. :happycry: Ovom mogu dodat jedino još da mi se sviđa i kinematografija. Cijela atmosfera i način na koji je snimljen je super, i glumci su odlični. Sve je super i sve je za 5, kad si ja i voliš trilere. :lol:

Kad sam već kod trilera, i ja pogledah The Girl on the Train. Emily Blunt je super odglumila. Film kao film je dobar. IDK, bio mi je nedovoljno napet, doduše. Ne možeš puno toga napravit kad se radnja događa... u prazninama. Ne znam kak to drugačije opisat. Al valjda su napravili najbolje što su mogli. Možda je roman bolji, nisam ga uspjela do kraja pročitat jer silom pokušava bit novi Gone Girl, al ne moš to toliko isforsirat, išlo mi je na živce.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Mar » 03 sij 2017 17:14

Finding Nemo & Finding Dory - ❤ & ❤/10

slika

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 04 sij 2017 19:11

Fantastic beasts and where to find them..jako zabavno

13 hours..meni možda najbolji film od Michaela Bay-a. Super akcija, bavi se više vojnom neg političkom stranom cijelog incidenta, al da do znanja, između redova, što misli o sposobnosti i odgovornosti administracije (Clintonice) u cijeloj stvari..

Day after Tv film 80ih, samim time produkcijski lošije od onog što smo danas naviknuli, al solidna priča sve u svemu. Odlučila sam ga pogledati zbog priče i utjecaja koji je imao na politiku, a što je pomalo nestvarno iz današnje perspektive. Film se bavi hladnim ratom SAD i Rusije iz pozicije stvarnog uzajamnog nukelarnog napada (imamo dvije perspektive-život u Kansas city-u i okolnim mjestima prije napada i kaos u kojem se nađu preostali preživjeli nakon). U filmu namjerno nije dano do znanja tko je od njih prvi ispalio bombu, međutim, jasno prikazuje da nakon nuklearnog napada nema pobjednika. Ono što je zanimljivo u cijelu stvari je što su bile organizirane posebne projekcije za am. predsjednika i administraciju u to vrijeme te je Reagan poslije izjavio da je film duboko utjecao na njega. Zanimljiv je i stav tadašnje javnosti-nakon prikazivanja film (a film je btw najgledaniji tv film svih vremena) organizirana je tv diskusija o ozbiljnosti i posljedicama nuklarnog rat u kojoj je i Kissinger sudjelovao. Gledateljima su sugerirali da film gledaju s djecom kako bi im mogli objasniti svu stravu jednog takvog sukoba. Što želim reći, takav mentalitet je sasvim nešto drugačije od masovne histerije i maltene huškanja na rat kakvom danas od američkih medija svjedočimo, koji gotovo da su nesvjesni ozbiljnosti potencijalnog sukoba. Pogledati. :)

edit. Assassin's creed..skoro sam ga zaboravila navesti koliko je bio loš :) Jedine scene koje su vrijedile u filmu su scene povratka u srednjovjekovnu Španjolsku i iako s u mi donekle smetali pogrešni povijesni podaci, taj dio je bio dinamičan i fun (pretpostavljam da su tu dobro prenijeli igricu). Ostatak priče je bio loš.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 05 sij 2017 11:01

Gledala sam sinoć po drugi put Kyss mig. I dalje mi je jednako dobar, daleko bolji od Imagine me and you. Cijeli njihov odnos i unutarnja previranja su jako realistično prikazani, bez holivudske patetike (čak i scena na aerodromu, iako se u početku čini kao uobičajeni trope, ne razvije u smjeru u kojem je to u američkim ljubavnim filmovima), iako se sve skupa razvija malo prebrzo da bi bilo potpuno uvjerljivo - ali to filmu opraštam jer nije lako ugurati sve to u trajanje jednog filma. Sve ljubavne scene su mi i dalje jednako fantastične kao i kad sam prvi put gledala :inlove: I super mi je što njih dvije poprilično djeluju kao prosječne, normalne žene, za razliku od holivudskih filmova (da, Imagine me and you, tebe gledam) u kojima su protagonisti kao sišli s naslovnica.

However, imam jedan problemčić s filmom. Zapravo to nije problem samog filma nego stvar mog osobnog uvjerenja, i tek sam ga sad potpuno osvijestila. Smeta mi predstavljanje zaljubljivanja koje je kao grom iz vedra neba i potpuno te preuzme, kao idealne ljubavi. Smeta mi taj "to je jače od njih" postulat koji je prezentiran (i ne samo ovdje) kao dovoljno dobro opravdanje za prevaru. Jer duboko vjerujem da se oni najkvalitetniji odnosi razvijaju postupno, i da ljubavi koje započnu tako naglo i intenzivno da ti oduzmu tlo pod nogama jednako kao i sposobnost samokontrole i racionalnog pogleda na situaciju, imaju daleko manje šanse za dugoročni opstanak. U filmu se njih dvije zapravo uopće ne poznaju i zaljubile su se onako "kemijski", i iako jest implicirano da su obje bile nedovoljno zadovoljne svojim vezama u tom trenutku, rado bih vidjela kako njihov odnos izgleda godinu-dvije ili više kasnije. Jer su obje zapravo preokrenule svoje živote naglavačke (posebno Mia) kako bi slijedile tu intenzivnu zaljubljenost koja ih je obuzela i "bila jača od njih", i zanima me kolike su uopće šanse da se taj intenzitet neće ispuhati i da nakon njega neće ostati spoznaja da zapravo nisu jedna za drugu, i da su jedna drugoj poslužile kao katalizator bijega od dotadašnjeg života ili dolaženja do spoznaje o vlastitoj seksualnosti. Jer ni po čemu u filmu nisam stekla dojam njihove kompatibilnosti u stvarima doista bitnim za vezu.

Naravno, svjesna sam da vjerojatno previše učitavam u film :D Rant gotov :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Mar » 07 sij 2017 12:45

Goran (Nevio Marasović, 2016) - 5.5/10

slika

Dobro jutro! Baš je lijep dan. Mogli bi do Opatije.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 07 sij 2017 18:39

Passangers..ne želim previše spoilati film (a teško je sumirati što mi sve smeta u filmu bez većih spoilera) pa ću reći da sam očekivala solidan sf triler, a dobila bizarnu ljubavnu priču s teško probavljivim twistom. Meni, jel. :) Film ima hrpu nelogičnosti, al one čak i ne smetaju toliko koliko određena moralna dvojba i način na koji se ista rasplela. Bilo bi zanimljivo anketirati gledatelje poslije filma, čisto me zanima nekakav uzorak mišljenja nakon sveg.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 07 sij 2017 18:44

practical magic
gledala sam nekad prije na tv-u ali više manje sam ga bila zaboravila. i sinoć sam ga gledala s frendicama jer je jednoj taj film vrhunski - gledala ga je masu puta i obožava ga. micek (moj peder) ga isto obožava. ono na razini kulta nekog (sex i grada). mogu ga gledati kad god. a ja baš ne kužim zašto. zna neka od vas možda zašto? što to ima ovaj film da ga ljudi opetovano gledaju?
po meni je film tako... nja. ima par slatkih scena a ostatak je prilično trashy.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la omnia » 07 sij 2017 21:41

^pa sva čar je u tome što je trashy :D
Ima par dobrih fora, plus magija, plus Sandra Bullock <3
Kud ćeš više :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 07 sij 2017 21:51

da, zvuči slično tome što mi je ona govorila. pluš što je feelgood. očito nemam taj klik za to nešto. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Kroacija » 08 sij 2017 11:43

Girl on the train

A ništ, standardno komentiranje kad gledam film s curom, spoiler alert: Ona se godinu dana samo vozi vlakom nezaposlena i pijana ko smuk, treba to poslat na rad u Gulag pa joj ne bi padale na pamet ove pizdarije.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 08 sij 2017 23:46

nocturnal animals
originalna priča i dobra gluma, natprosječno dobra drama/triler. ali ipak mislim da nije jedan od onih koje ću zapamtiti. 7/10
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 12 sij 2017 09:12

Incendies ne znam zašto ovaj film ima toliko visoku ocjenu i super kritike. Mislim, ok, premisa mi se jako svidjela-nakon smrti majke, djeca saznaju da imaju još jednog brata i da im je otac živ i po njenim zadnjim željama odlaze na drugi kraj svijeta (Bliski Istok) istražiti svoju povijest i pronaći ih, usput otkrivajući majčinu mračnu prošlost. Prva polovica filma je ok funkcionirala, međutim u drugoj sve ode nizbrdo i kulminira u nekakvom nevjerojatno šok kraju koji je, meni barem, skroz pokvario sam film.

La la land jako sladak film, ne znam tko mi je simpatičniji u njemu, Ryan ili Emma. Nije mi među prvih par naj filmova godina, ali jako dobar film..i to dolazi od nekog tko ne voli mjuzikle (činjenica što oni dvoje nit znaju super plesati nit nešto posebno pjevaju mi nije ni najmanje smetala :gigglenod: ). Baš dobra filmska godina.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 12 sij 2017 09:27

Goran

Obično nemam baš visoka očekivanja od hrvatskih filmova, ali me sve više ugodno iznenađuju. Ovaj mi je bio vrlo dobar, iako na kraju malo prebrutalan - ali ta brutala na kraju ima dobar build up kroz cijeli film, pa ajde. Ono što mi se jako svidjelo su neočekivani trenuci - neću spojlati, ali ima ih par koji baš izazovu onaj OMG efekt jer te film navede na pretpostavke u jednom smjeru, a onda izvede nešto (meni barem) sasvim neočekivano. Dosta se dobro poigrava s tropeovima na taj način. Tempo je dosta spor, ima dosta dugih i sporih kadrova, ali nije mi bilo too much i nekako mi je pasalo, posebno s obzirom na hektičkih zadnjij desetak minuta.

Nataša Janjić je odlična. I drugi su glumci jako dobri, ali ona je baš sjajna jer svojom (posebno neverbalnom) glumom navede gledatelja na jedan zaključak, pa se ispostavi nešto sasvim deseto, ali opet logično proizlazi iz njene glume. Ne mogu bolje objasniti bez da spojlam :D Ugodno me iznenadio i Janko Popović Volarić (ne njegova golotinja, ali hrabrost za istu definitivno da, posebno s obzirom na količinu snijega :D).

I da, film ima gej podradnju, odnosno par - i iako u jednom trenu malo ode u stereotipiziranje, zapravo dosta dobro prikazuje neke (bolne) segmente LGBT problematike.

Also, količina snijega u filmu je takva da mi istovremeno bude i žao i drago što nemam neko getaway mjesto u Gorskom Kotaru :D

Sve u svemu, vrijedi pogledati :)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 15 sij 2017 00:58

across the universe
čudno mi je kako to nisam prije pogledala. nisam inače neki fan mjuzikla ali ovo mi je divan film. i divan soundtrack. jedino mi kod glavnog para fali malo kemije (lik koji je glumila evan rachel wood nisam baš uspjela doživjeti) ali sve ostalo mi je vrh. i... naravno da sam cmoljila. u više navrata.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Mar » 16 sij 2017 18:02

Star Trek (J.J. Abrams, 2009) - 6/10

Star Trek Into Darkness (J.J. Abrams, 2013) - 8/10

Star Trek Beyond (Justin Lin, 2016) - 7/10

slika

Pokušala sam pogledati prva tri dijela Star Warsa, ali sam stala na pola drugog.
Osjećam da me vrijeđa kao gledatelja koliko je loš taj scenarij. : D

S ovim filmovima je sasvim druga priča; uzbudljivi su mi i scenarij i akcija i efekti.
Gluma je također neloša, iako mi Chris Pine nije sjeo. Radije bih da su on i Chris Hemsworth zamijenili uloge još u prvom dijelu. ^^
Benedict Cumberbatch u ulozi Khana je odličan (i sexy bome). Uživala sam u Into Darkness.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 22 sij 2017 16:46

Children of Heaven (1997)
divan film i divna priča.

Arrival (2016)
nekako sam po rejtingu očekivala više. ovaj mi je film imao sličan efekt ko gravity - pun potencijala i vizualno lijep al su ga za moj ukus zasrali holivudskom patetikom i forsiranjem te paralelne patničke priče. stvarno ne volim kad to naprave od sf filmova.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 23 sij 2017 09:23

Jackie Uh..dosadno. :/
Natalie Portman ju je odlično skinula, baš sve, način hoda, pokrete, glas i način na koji je govorila..ono, baš je postala Jackie na ekranu, međutim ta Jackie je bila toliko ukočena i dosadna osoba da je sam film onda od iste kvalitete (što je možda u neku ruku kompliment, jer je doista ostao izvoran originalu :)).
Komentirali smo nakon filma nešto što mi je baš upalo u oko, žena svjedoči groznoj tragediji, ima malenu djecu i onda sve čime se idućih dana bavi jest slika koja ostavlja pred javnošću. Ne znam, nije mi film prenio tu jackie u pozitivnom svjetlu, voljela bih možda da se više dotakao načina na koji je podnosila suprugove konstantne nevjere (iako je film natuknuo malo, da joj je praktički bilo dovoljno to što je prva dama,..jer, eto, neke žene ne dobiju ni to:)).
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 23 sij 2017 19:38

^ Potpuno se slažem s ocjenom filma. Još bih se nadovezala na ovo s nevjerama - jako mi je žao što nije bilo ni spomena Marilyn Monroe, jer mi priča o JFK-ju i Jackie ima veliku rupu bez te njegove najpoznatije afere. A Jackie i jest fascinantna zbog toga što je te afere ishendlala kao dama :D

Natalie je fantastična i ona je jedino što valja u filmu. Tempo je prespor, radnje zapravo nema, scenarij mi je izazivao reakciju "Majko mila, tko je pisao ovu strahotu?" i zapravo mi je jako žao što je ovo mogao biti jako dobar film, a ispao je dosadan i gubitak vremena.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 24 sij 2017 21:10

The Salt of the Earth (2014)
jedan od najpotresnijih filmova koje sam pogledala u životu. odličan dokumentarac o vrhunskom fotografu i čovjeku koji je puno i previše toga vidio svojim očima.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 28 sij 2017 20:14

eastern promises
gledala već nekad prije. bila ja pa zaboravila da sam ga gledala. uglavnom, jeben film.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 29 sij 2017 12:20

Patriots Day Skroz ok film, ono što bih očekivala za tu tematiku i političku akciju. A inače, moram priznati, da volim filmove P. Berga.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tratinčica » 01 vel 2017 20:07

hacksaw ridge Majko moja. Pa to je nominirano za Oscara! Zašto? Kako? Film nije toooliko loš, ali daleko od toga da zaslužuje nominaciju. Morala sam ga gledati u dva navrata. To se kod mene ne događa često.

Arrival to je jedini film kojem sam se veselila prošle godine. Razočaravajuće. Sve u njemu je u najboljem slučaju osrednje.

Mislim da ću ove godine prekinuti tradiciju gledanja filmova koji su pokupili nominacije.

Odgovorite