Zadnji odgledani film - ocijenite

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la megan » 31 sij 2016 18:09

^ ja ne znam koji ste film ti i backspace gledale, ali ja nikakvu kemiju nisam osjetila među njima, osim u onoj jednoj prekratkoj sceni :D usprkos tome što je glumila cate :inlove:

;)
Desert je visnjica :(

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Moloko » 01 vel 2016 00:20

Dakle napokon sam odgledala Carol..

Iskreno, ne znam zašto mu je dana tolika medijska pozornost, po meni se radi o prosječnom "lezbijskom" filmu.
Osrednja kemija među glumicama, već viđena priča (nesretan brak i žudnja za mladom neiskvarenom djevojkom) i očekivan završetak.
Ništa nova, ništa nova rekla bi Radojka Šverko. :D

Jedino što moram pohvaliti je Cate jer je do sada nekako nikada nisam gledala sa takvom pozornošću. :D Žena definitivno ima tu neku energiju koja mi je hot hot hot. Čak je meni u nekim trenucima bilo neugodno koliko zrači tim nekim seksipilom koji rijetko koja žena ima..
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Xenna » 09 vel 2016 00:56

Carol

Dva sata zivota koje nikad nebum dobila natrag :visi:

Radnja je preeespora i naravno, skroz predvidiva (ne kuzim zakaj ljudi koje rade filmove misle da se ako stave lezbe za glavne likove ne moraju potruditi da film actually ima radnju). Mislim, u filmu se radi o tome kak se one zaljubljuju, a opce nema nikakve romantike ni one napetosti i iscekivanja... I jos k tome nema ni kemije između njih (osim eventualno u sex sceni).
Ne znam, mozda je sve tak namjerno suzdrzano zbog razdoblja u kojem se odvija radnja, ali svejedno, film je dosadan.

Jedina dobra stvar je da je to (prvi?) "mainstream" film o lezbijkama, ali bas zato mislim da su se trebali vise potruditi (jos k tome je i reziser gej).

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 09 vel 2016 08:22

Nemam ot. al razmišljala sam nakon Carol koji je dobar filter za lezbijske filmove i procjenu njihove kvalitete - dal bi mi film bio jednako dobar/priča zanimljiva da su umjesto dvije cure frajer i cura u pitanju. Dosta lez filmova bi palo na tom testu, na žalost. :/
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Xenna » 09 vel 2016 20:13

Upravo o tome pricam. Cim su dvije cure u filmu, kvaliteta radnje, dubina likova itd. padaju u drugi plan. I onda moras gledati sat i pol filma koji inace nikad nebi gledala zbog 5 min girl-on-girl romantike.
Nadam se da je Carol prvi korak prema poboljsanju; mozda se poradi na kvaliteti ako lezbijski filmovi prestanu biti vise-manje low budget.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 11 vel 2016 09:05

Trumbo skroz ok film, nekako marketinški prošao ispod radara, al među 10 ak boljih filmovima ove godine. Ukratko, o 50-ima u Hollywoodu i 10 ''ozloglašenih holiywoodskih komunista''. Nevezano uz sam film, al sjećam se pred nekoliko godina kad su oscara dodjeljivali Elia Kazanu, kak je bila cijela dilema oko toga dal isti zaslužuje nagradu za životno djelo i auditorij se više manje podijelio između onih koji su ustali i pljeskali mu i onih koji su sjedili bez pljeska .Kazan je naime tijekom McCharty-eve ere cinkao ''komuniste'' po Holywoodu.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Kroacija » 11 vel 2016 19:25

Room (2015) - malo deja-vu ideja, nelogične akcije glavnog lika (why the fuck ranije nisi smislila način za oslobodit se, ne razumin, tava, vatra, nož, nokaut od iza vrata, nešto), nabijeno emocijama, izvanredna gluma, ali ja bih to drugačije završila. svakako pogledat.

Bridge of Spies (2015) - Hank, I almost died. predugo, presporo, odlično doduše razrađeno, na momente napeto, sve u svemu prosječno.

The Big Short (2015) - svečano potvrđujem da je c. bale najružniji glumac na planeti, a r. gosling najljepši <3 stević carell i on su definitivno najbolje utjelovili uloge, dinamika odlična, dašak Scorsesea koji je s Wolfom "poseksio" financijsku i ekonomsku tematiku u filmovima. preporuka.


The revenant (2015) - usprkos predivnoj fotografiji i impresivnom vizualnom predočenju, ovaj film nema ništa novo ni zanimljivo za ponudit. tragedija je šta će dicaprio dobit oscara za film koji ne zaslužuje oscara, jer eto, ipak je tu scena hrvanja s međedom i spavanja međ konjskim iznutricama. skoro 3 sata mog života bačenih u prazno.

The hateful eight (2015) - jedan od najjebenijih soundtrackova nakon "The Guest"-a, tarantina sam već odavno otpisala kao i burtona jer su jednolični i dosadni s uvijek istim konceptima, ali ovaj film mi se ekšli svidio jer je odlično razrađen i drži napetost. igra se s groteskom i crnom komedijom pred kraj i to je ono što lajkam u filmovima :) predbacujem radi duljine.

serije:

The Booth at the End - ne gledajte ako ste klaustrofobični, premda je jedna od genijalnijih ideja za seriju. čekam novu sezonu.

Inside Amy Schumer - ne znam zašt mi se cura pali na to, priznajem da ima dosta smiješnih momenata ali sam više za brži i dovitljiviji humor kao u Unbreakable Kimmy Schmidt :D <3 intelignetni humor s više prizvuka šašavosti i debilizma nego ruganja.
fakat sam najveći fan Tine Fey u rvackoj. :D

Mr. Robot pogledat svakako, c. slater i rami malek, malčice predvidljivo ali jako napeto, intrigantno i inteligentno.

Better Call Saul - nakon breaking bada, to više nije to. ali kroz sam lik odvjetnika se mnogi od nas mogu poistovjetit s njim kroz razne faze života, stoga je zanimljivo pratit njegovu sudbinu. preporuka.

iiiii The Office (US) - za ovo imam traktat, najbolja serija svih vremena ikad u svemiru na planeti u galaksiji, sve šta ću reć - GLEDAJ ako nisi, ja sam neke sezone i po 3 puta odgledala. :hideunderrock: Parks and recreation mu nisu do koljena.

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Teich » 11 vel 2016 23:26

How to be single...prejako ahahahahahaha plakanje def treba pogledat :)
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tratinčica » 17 vel 2016 17:52

uma je napisao/la:Room (2015) - malo deja-vu ideja, nelogične akcije glavnog lika (why the fuck ranije nisi smislila način za oslobodit se, ne razumin, tava, vatra, nož, nokaut od iza vrata, nešto), nabijeno emocijama, izvanredna gluma, ali ja bih to drugačije završila. svakako pogledat.
SPOILER!!

Kada ju je oteo imala je 16 godina(?), kako netko može biti dovoljno snažan i sposoban da onesvijesti ogromnog čovjeka, a sve do te situacije je živjela pod staklenim zvonom mame i tate. U jednoj sceni je rekla da ga je pokušala udariti najtežim predmetom u sobi. Onda je došlo dijete, mislim da niti jedna majka neće riskirati svoj život dok mora hraniti novorođenče koje nije poželjno od strane oca. Možda je zato prolongirala bijeg dok mali ne bude dovoljno jak. Meni je cijela ta situacija itekako realna i mislim da je napravila najbolje što je mogla. Nije ga mogla ubiti zato što iste sekunde zatvori vrata, a pin zna samo on.
Meni je film apsolutno prekrasan, čak sam i suzu pustila, ali to je zbog pms-a vjerojatno. :D

I još nešto, Better call Saul mi je puno bolji od breaking beda. U BB su mi obojica naizmjenice išla na živce. :D Saul mi je bio dosadnjikav lik u BB-u, ali u spin-offu mi je odličan. Onaj njegov psycho brat, ajme. :D Jedva čekam novu sezonu. :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Kroacija » 17 vel 2016 18:32

Istina, istina. Djeluje nesposobno u svakom aspektu, nije ni cudo sto je failala sa 16 nesto poduzet. Razumijem da nije htjela riskirat radi djeteta but fuck, woman, mogla si, MOGLA SI, nesto uciniti da se izvuces dok nisi bila trudna. Meni bi recimo palo na pamet nekako se popet do prozora i derat se za pomoc. Ili jednostavno nekako probost luđaka nozem na ulazu/izlazu. Ljudi su u napadu bijesa i straha sposobni svasta napraviti, nije mi jasno kako to nije izvukla iz sebe.
I onda sebicnoj tuki padne na pamet riskirat malog od 5 (6?) godina.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tratinčica » 17 vel 2016 18:49

uma je napisao/la:Istina, istina. Djeluje nesposobno u svakom aspektu, nije ni cudo sto je failala sa 16 nesto poduzet. Razumijem da nije htjela riskirat radi djeteta but fuck, woman, mogla si, MOGLA SI, nesto uciniti da se izvuces dok nisi bila trudna. Meni bi recimo palo na pamet nekako se popet do prozora i derat se za pomoc. Ili jednostavno nekako probost luđaka nozem na ulazu/izlazu. Ljudi su u napadu bijesa i straha sposobni svasta napraviti, nije mi jasno kako to nije izvukla iz sebe.
I onda sebicnoj tuki padne na pamet riskirat malog od 5 (6?) godina.
Soba je jako dobro izolirana. Ima scena gdje se onda i Jack deru. Čak i da je uspio netko čuti to bi bio samo on jer je šupa u njegovom dvorištu. Zar se ne sjećaš kada je rekla da ga je jednom udarila najtežim predmetom i da je pao i zatvorio vrata. Meni ne bi palo na pamet ubiti ga jer svašta može poći po zlu, što ako zatvori vrata i umre unutra, tek je onda gotova. Sve je ona to objasnila Jacku.
Malo izgleda sebično što je riskirala život malog slatkiša, ali daj, da nije ne bi film bio tako divan. :D
Pet godina ima mali, računaj da je 9 mjeseci bila trudna i hormoni su ju pucali pa nije mogla. xD Očito je zatrudnjela čim je došla unutra jer je izašla s 22 (23?) godine. to je to..

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Kroacija » 17 vel 2016 22:32

ma sjećam se svega. "udarila najtežim predmetom" mi je isto divan koncept, ono, idem uzet špaker i udarit ga, možda padne i ja pobjegnem.
:/
enihu, lajkam film sveukupno.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 18 vel 2016 08:51

Creed Rocky je jedan rijetkih likovih iz filmskih serijala koji je ovak emotivno napisan i privlačan publici. Velikim dijelom jer je Silvestar valjda autentičnost osobne priče prenio kroz njega (pred koji mj. sam naletjela na pričicu o njegovim počecima, lik je tijekom pisanja scenarija prodao svog psa za 50 $ kak bi mogao imati za kruh, ono očajnički potez na samom dnu i onda je tog istog psa, kad je dobio lovu za scenarij, otkupio za 15k $ :)). Uglavnom, što sam htjela reći, super boksačka scena na kraju, jako dobra gluma, i u duhu starih Rocky-a.

Deadpool ..zabavno, al neće mi postati najdraži Marvelov junak, malo mi je bio previše isforsiran na momente.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
In vino veritas
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 vel 2016 15:36
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la In vino veritas » 22 vel 2016 21:35

Nije zadnji, cak naprotiv odgledala ga prije par godina. Begotten
ono sta sam htjela reci je da nemogu vjerovati da sam imala vremena i volje to gledat. Razumijem da ima svoj poseban nacin.. mislim da sam napravila gresku kad sam film samo tako odlucila pogledat. Za ovo se treba donekle mentalno pripremit
Folks, I hate to spoil your fun but-there’s no such thing as rights, okay? They’re imaginary. We made them up! Like the Boogie Man, the Three Little Pigs, Mother Goose, sh*t like that. Rights are an idea, they’re imaginary, cute idea, but that’s all, cute, and fictional.They’re privileges, that’s all we’ve ever had, a bill of temporary privileges.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tratinčica » 28 vel 2016 22:59

Budući da je dodjela veceras dugo zelim napisati nesto o spotlightu. Film je dobar, tema je "kontroverzna" (kako za koga, ja osobno mislim da je vise nego dobrodošla). Traje jako dugo, detaljno su prikazali svaku radnju novinara 2001., u jednom trenutku sam izgubila pažnju i pauzirala film, ali kraj me oduševio! ostavio me sa osjećajem prezira i imala sam potrebu ispričati svima sto se dogodilo u Bostonu 2002. Godine, a vjerujem da je to bio cilj novinara i producenata ovog filma, da se priča o onima koji nas uče moralu. Nadam se da ste ga pogledali, ako niste dajte mu šansu. Nemojte odustati nakon nekoliko desetaka minuta. :)
Mislim da nece dobiti Oscara, ali ako osvoji kipić necu se buniti, dapače! :)

elaine
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 vel 2016 00:45
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la elaine » 03 ožu 2016 17:18

Wild Tales (2014)
Six short stories that explore the extremities of human behavior involving people in distress.

9/10
jako zabavan i zanimljiv film, jedan od onih koje bih gledala još koji put, zasigurno!
vrlo dobro je osmišljeno koliko daleko su ljudi spremni ići u svojim osvetama, vođeni emocijama, kako bi postigli svojevrsno zadovoljstvo.
osim toga, forma 6 priča u jednom je pun pogodak. da je film samo o jednoj takvoj situaciji, mogao bi biti naporan. ovako je baš - madness, madness!

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 10 ožu 2016 08:54

Divergent: Allegiant Joj. Volim ovu sagu, volim i glumce i likove, al ovo je bio najlošiji nastavak, previše rupa u priči, preloše napisano.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 10 ožu 2016 14:34

Voliš Divergent, really? :wow: :faint: Meni je posve bezveze. Nisam doduše čitala nego gledala samo filmove (zadnji nisam pogledala), ali u usporedbi s Hunger games mi je bilo znatno slabije.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la megan » 10 ožu 2016 16:15

^ma to je njoj više zbog kate winslet i shailene woodley :D

OT - da, allegiant je stvarno bezveze. plus, ubiju jedinu zgodnu curu odmah na početku :cries:
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 10 ožu 2016 22:44

A nekako mi je Divergent oduvijek bio draži od Igra gladi, možda je stvarno do glumaca, iako bih ja prije onda rekla likova (u Igrama, najimpozantniji lik je Snow :D) jer su mi obje priče pune rupe nekako i površno napravljene. Mislim, Divergent gledam više manje radi elementa zabave, no na žalost i to je u zadnjem falilo (a može i zbog tog što više nema Kate Winslet, iako mi je i Naomi super ;)).
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Gogica30
Postovi: 5
Pridružen/a: 10 ožu 2016 22:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Gogica30 » 10 ožu 2016 22:49

Latter days..definitivno jedan od boljih gay filmova koji sam gledala i to upravo danas. Btw ja sam nova tu tako da pozz curke :) Inace sto se tice Carol ..gledala u kinu nedavno i iskreno film ne plijeni pozornost cak ni za vrijeme dok traje tako da mi svakako nije ostavio neki poseban utisak.:)

Gogica30
Postovi: 5
Pridružen/a: 10 ožu 2016 22:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Gogica30 » 10 ožu 2016 23:13

Gogica30 je napisao/la:Latter days..definitivno jedan od boljih gay filmova koji sam gledala i to upravo danas. Btw ja sam nova tu tako da pozz curke :) Inace sto se tice Carol ..gledala u kinu nedavno i iskreno film ne plijeni pozornost cak ni za vrijeme dok traje tako da mi svakako nije ostavio neki poseban utisak.:)

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la str8faith » 21 ožu 2016 21:15

https://youtu.be/3BUSPNN8Svw
Ovi film bi mogla gledat iznova i iznova i nebi mi dosadio , to je bio prvi film koji mi je stara donila doma i sila samnom pogledat nakon odluke da me ostave doma!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 22 ožu 2016 14:36

Gledala s frendovima bollywoodski Singham - očekivali smo potpunu trešinu, i jest, ali ima čak i nekih dubljih momenata, i uopće je film jako zabavan. Makar nije uopće film kakve inače gledam :D

slika
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
curica
Postovi: 35
Pridružen/a: 15 ožu 2016 16:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la curica » 22 ožu 2016 14:43

Survivalist. (2016)
SF, ali bez CGI.
Strašno dobar, arhetipski, gradi psihološku napetost zvukom i pokretima glumaca. Izludio me u gledanju, ali ovih par dana poslije mi se vraća, te nalazim toliko dobrih aspekata o njemu da ga moram preporučiti.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 24 ožu 2016 14:04

Ex-Machina..hm..nekako me ostavio ravnodušnom. Kužim moralnu dilemu cijele priče, al priča mi nekako nije bila dovoljno ili uzbudljiva ili realna.. :/
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 27 ožu 2016 20:19

Batman v Superman: Dawn of Justice..katastrofa što su napravili od filma, katastrofa prema fanovima stripa i likova. Ovo je prvi valjda film o Batmanu koji mi je zgadio Batman, a nije čak ni do Afflecka, tj. teško mi je to uopće procijeniti kad je priča toliko jadna.
Anyway, ovaj video govori o filmu više neg ja mogu prenijeti :D
Jedini tračak svjetlosti je bila Wonder Woman.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la megan » 27 ožu 2016 20:50

^ :lol:

Ot: Ex Machina - slazem se s Andain. Mislim da je najveci problem u tome kako su raspleli radnju, jer mi je na pocetku bilo dosta zanimljivo.
Desert je visnjica :(

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la degenereginald » 27 ožu 2016 21:42

:0

Šteta što sam predavno gledala Ex Machinu da uđem u razgovor o filmu.
Meni je bio super. Ništa revolucionarno, ali su ubacili neki element uz (u?) cijelu AI priču koji mi je bio sjajan. Alas, pamćenje zlatne ribice. :D
+
Ova scena :aha:
I have no money and I have to scream.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Kroacija » 27 ožu 2016 22:24

Andain je napisao/la:Ex-Machina..hm..nekako me ostavio ravnodušnom. Kužim moralnu dilemu cijele priče, al priča mi nekako nije bila dovoljno ili uzbudljiva ili realna.. :/
Napokon netko, hvala.

Film je lignja, jednostavno rečeno. Oscar - ok, ali sveukupan dojam nategnuta 7/10.

Iznenadi me 'vako kad vidim da netko ima ukusa :D

Odgovorite