Zadnji odgledani film - ocijenite

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 03 stu 2016 13:40

Jack Reacher malo slabije od prvog nastavka, ne bih preporučila gledanje u kinu, al ono, u nedostatku dobrih (čistih) akcijskih filmova, i ovo mi je bilo zabavno :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 07 stu 2016 09:32

Hacksaw Ridge Mel Gibson se vratio. :) Jako dobar film, nije mi u rangu Bravehearta, ali Apocalypta da (iako mi je taj bio draži, al čisto zbog nesklonosti ratnim filmovima) i svakako, uz Sully, najbolji film ove godine. Međutim, van nekakve ocjene filma, priča, koja je ujedno i istinit događaj, je nevjerojatna...do te mjere, da sam poslije pročitala da neke stvari koje su se, također, zbile nisu htjeli stavljati u film jer bi gledateljima djelovalo previše nestvarno.

Ima jedna stvarna slika s tog grebena koja je napravljena u vrijeme akcije koju film prikazuje; vojnici se penju uz greben, a na njemu sam stoji jedan lik skroz na vrhu i čeka ostale, Desmond Doss. Slika je fotkana iz veće udaljenosti jer su Japanci pucali cijelo vrijeme te se fotograf nije htio previše približiti. Lik se jednostavno nije bojao smrti i ono što razmišljam je, tom liku su se valjda cijeli život svi ismijavali jer čudno imati toliko čvrstu vjeru i principe. Prosto je nevjerojatno danas da doista živiš po onom što vjeruješ i da ne radiš iste kompromise kao i svi ostali, tj. ak nisi površan u principima, čudak si.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Capt. Kirk » 08 stu 2016 21:56

Amanda Knox. 8/10
Jako jako dobar dokumentarac, preporučujem. Sjećam se točno kad se to sve događalo ali nisam pratila, valjda nisam bila toliko into true crime kao sad. Kakav rollercoaster of emotions od filma! Kakav shoddy policework! Cringe i rage inducing od početka do kraja. Bottom line - ako mi se ikad išta desi u Italiji najbolje da se ubijem odmah, valjda bi bolje prošla u tajlandskom zatvoru kao osuđeni narcotraficante.
I da, Amanda me kao mlada sajko dvadesetogodisnja idiotkinja totalno podsjeća na Pernara. Strašno.

Avatar
Neznanka2
Postovi: 43
Pridružen/a: 31 lis 2016 17:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Ostalo

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Neznanka2 » 08 stu 2016 22:07

Sausage Party 7/10

Zabavno i smiješno. Jasno kao dan da su pucali na zasljepljenost religijom i prikazali su to kao neku vrstu satire. U svakom slučaju preporučam☺

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 09 stu 2016 10:09

Doctor Strange
Moram priznati da sam očekivala više. Efekti su skroz fora, Benedikt je dobar, al priča mi je malo previše newagerska, pa čak mi je i Tilda Swinton malo previše tu klišeizirano djelovala. Ono, ona je nekakav stari guru koji se i zove the Ancient One, obrijane glave i izgleda by the book kak zapadnjaci zamišljaju da gurui s istoka izgledaju (osim što je žena :)). Malo mi je sve prepuno nekakavih klišea u području priče, malo matrixa, malo inceptiona, malo duhovne spike s istoka. Nema mi onu originalnost kakvu recimo je Batman Begins imao kad se dotakao istih elemenata.

Nadam se da će Thor vs Doc.Strange biti bolji :)

p.s. nemojte prerano izaći iz kina :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 09 stu 2016 10:22

toni erdmann - mozda i najbolji film ikad. najdojmljiviji svakako. igrat ce uskoro u zg i ri, ne propustite!
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Mar » 09 stu 2016 11:27

Doctor Strange (Scott Derrickson, 2016) - 4.5-5/10

Prva trećina filma mi se jako svidjela, djelovao je obećavajuće, a onda se sve pretvorilo u nekakav ffwd čušpajz >>>>


Obožavam ovu scenu, tho:

slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 11 stu 2016 18:27

Taj Dr. Strange je gori od smeća. Mediokritetan je. :lol: Ajd da je smeće, bar bi bilo NEŠTO, ovak nije ništa, sutradan sam ga zaboravila već. Nijedne scene se ne sjećam. Hoće se dotaknut filozofije kao, a ni to ne znaju jer nemaju pojma o čem pričaju i na kraju sve ispadne ko ekvivalent onih motivational postera s kvazidubokim citatima. Ništa gore od dobre namjere koja se ne zna artikulirat. Bah. Moja ljubav Rachel McAdams nije ovo zaslužila. Ti njihovi performansi su bili... well, kao phonetical singing, samo sa scenarijem. Govoriš, al nemaš pojma šta. U ridikuloznim kostimima i popraćeno urnebesnim gestikulacijama. I mean... da bi tu estetiku uopće mogli prodat, sadržaj je trebao više nego imat smisla. Ugh.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 17 stu 2016 16:09

Steve Jobs

Stvarno mi je lagano dosta fetišizacije tzv. genija. Ovaj čovjek je bio karizmatični šupak. Cult leader koji lakovjernim debilima nije prodao proizvod, nego identitet. Al zato što je slučajno završio u IT-u, nije skončao u nekom masovnom samoubojstvu, nego ga još i zovu genijem. Please.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Moloko » 20 stu 2016 19:19

slika

Ne loš film, dosta zapleta i neočekivanih situacija. Taman za nedjelju popodne.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 21 stu 2016 19:24

I Am the Pretty Thing That Lives in the House

Ovo nije tipičan horor. Zapravo ne znam šta je. Ghost story? Haunted house story? Apparently, postoji razlika al ja se ne razumijem u horor žanrove. Anyway, dosta je creepy, al ne iz tipičnih razloga, I guess. Dojmovi mi se vrte po glavi oko jedne točke koju ne mogu artikulirat još al kunem se da je tamo. Not that anyone cares osim mene, al moram to izvuć iz glave nekako. Film je o izolaciji, imho. Koja ne mora biti isključivo fizička. Može biti psihička. Može biti u obliku vezanja za jednu stvar ili osobu ili čak i osjećaj, do te mjere da te izolira od svega ostalog. I da ne skužiš da si izoliran iako ti bulji ravno u facu. This is how you rot je rečenica koja se par puta ponovila u filmu, namijenjena našoj protagonistici, ako se tako može nazvat osobu koja pasivno dopušta da joj život prolazi pred očima u totalnoj indiferentnosti, ili radije nekoj vrsti paralize. This is how you rot, indeed. Film je primarno atmosferičan, tak da ak očekujete jumpscareove, nećete ih dobit. Moja buduća žena Ruth Wilson standardno odlična, uspjela iznijet cijeli film na svojim leđima, opet. Kaže da je bazirala lik na Pepeljugi, što je weird jer je i ona weirdo al stvarno ima nekog smisla when I look back on it.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Moloko » 21 stu 2016 20:52

slika

Crnogorski film.. Nema neku posebnu radnju ali sam se dosta nasmijala..baš za opuštanje. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tamara3 » 01 pro 2016 13:17

Absolutely Fabulous: The Movie. Prilično sam razočarana, sad mislim da snimanje filma nije bila dobra ideja. Red već viđenih fora (Gabon, padanje iz auta nakon pijanke,...) "svi koji su se ikad pojavili u seriji" nižu se kao na traci bez nekakvog smisla, a Patsy čak postaje na neki način humana :o.

3/10

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Nirya » 02 pro 2016 10:36

Allied

Dobar. Zapravo me iznenadilo koliko - jesam po traileru očekivala ok film, ali baš je bio dobar. Karakterizacija najs, par jako pamtljivih scena (npr. rađanje djeteta usred bombardiranja Londona, ili auto u pješčanoj oluji - Andain i megan znaju na što mislim :D), vizualno sve jako dobro, i napeto do zadnjeg trena. Onaj šećerlemasti trenutak s pismom je doduše bio malo previše emo, al ajde, oprostit ću to filmu jer mi je generalno dosta dobar.

Brad Pitt je super :D :touched:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 02 pro 2016 13:19

^Baš je i mene nekako pozitivno iznenadio film. Nisam očekivala da će biti baš loš, al možda dosadnjikav (dijelom zbog trailera, dijelom ne bajnih ocjena), međutim, film je cijelo vrijeme napet i zanimljiv. A i priča, iako na momente pre cmizdrava i romantična ( a i događa se u Casablanci pa baš imam dojam da su u par elemenata iz tog filma crpili inspiraciju), skroz sjeda za to razdoblje.

Marion mi se je bila poprilično dobra, posebno zadnje scene filma..no Brad mi je, moram priznati, nekako cijelo vrijeme imao istu facu tijekom filma (možda je stvarno botox kriv-u svakom slučaju, s borama puno bolje izgleda :D). Uglavnom, pogledati :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 03 pro 2016 10:23

Arrival
Moram priznati da mi je malo teško sumirati opis ovog filma; film je o vanzemaljcima, međutim, razgovori koji slijede nakon filma su o svemu, ali ne o alienima. Meni jedan od najboljih filmova proteklih godina, imam dojam da je ovo ono što je interstellar pokušao postići, ali nije uspio.
Velik dio izvedbe nosi Amy Adams koja je opet genijalna u svojoj ulozi, i to je ona razlika između nje i većine ostalih, ona nosi svoj lik suptilnom mimikom, pogledima.. skroz nenameljivo, a opet toliko jako da jedino njena izvedba ostavlja trag nakon pogledanog filma (a da se razumijemo, ostali su bili odlični).Film propituje određene koncepte kojih se držimo na ovom svijetu, sasvim nesvjesni mogućnosti da postoji način postojanja i komunikacije koja sa nama nije usporediva, gdje da bi uspostavio kontakt s drugom vrstom, nije dovoljno razumjeti jezik kojim pričaju, moraš razumjeti način na koji postoje. I onda mi je jedna stvar nakon pogledanog filma ostala u glavi..ljudski um se razvio do nevjerojatnih razina, u stanju smo razumjeti i filozofirati o apstrakcijama poput nelinearnosti vremena, a opet, život većine je i dalje u službi većinom animalnih instinkata.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 04 pro 2016 21:07

Rio Bravo

Ovo je baš klasični vestern, umjereniji od većine koje se sjećam. Još samo da nađem neki di se napucavaju po kanjonima i neki s Indijancima il oboje u jednom pa mogu i to prekrižit s popisa.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 06 pro 2016 20:40

Love & Other Drugs (2010)

7 cmoljeva od 10
anne mi je divna tu.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Little N » 06 pro 2016 21:59

Snowden
Dosadno u vrazju mater, nemam nis pametnije za rec. Congrats onima koji su ga pogledali do kraja

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 11 pro 2016 11:09

Fantastic Beasts etc

Meni je bio zabavan. Volim cijelu tu HP mitologiju i sve pa nisam objektivna doduše. Nije Harry Potter, al što jest? Ni Harry Potter nije Harry Potter tbh (knjige su mi bolje od filmova). In any case, cijeli cast je super i svi likovi su jako simpatični, Eddie Redmayne je prekjut, Colin Farrell je (wait for it) jako zgodan u svojoj kvazi nazi oblekici i dobro mu je sjela ta uloga i sve u svemu mi je drago što sam se još jednom vratila u taj svijet.

Što se Arrivala tiče, još pokušavam smislit što da kažem o tom filmu. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 12 pro 2016 13:16

shortbus
gledala sam ga i prije ali sam zaboravila da jesam pa sam ga sinoć pogledala opet. anyways, super je film. trebalo bi biti više tako seksualno otvorenih filmova.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 12 pro 2016 20:56

the purge
priča je scary i zanimljiva, izvedba svega skupa je onako, holivudska. mogao je film biti dosta brutalniji.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 14 pro 2016 14:21

Florence Foster Jenkins..ili, kako su naši preveli, Neslavno slavna Florence.

Zanimljiva priča i odlična gluma-Meryl je bila odlična u filmu, zapravo cijeli cast; Hugh Grant mi se dosta svidio, a bio je dobar i klinac koji je glumio pijanistu.

Radi se o istinitom događaju 40ih prošlog stoljeća kad je na NY muzičku scenu stupila Florence Jenkins, bogatašica koja je do tad bila uglavnom u ulozi mecene raznih umjetničkih i glazbenih događanja, a koja je u jednom trenutku zaključila da bi i ona voljela zapjevati, na opće oduševljenje tadašnje publike koju ju je više išla gledati iz komičnog efekta neg uživanja u glasovnim mogućnostima (fun fact..jedna poznata glumica tog razdoblja je morala biti iznesena iz carnegie hall-a koliko se u jednom trenutku histerično smijala :D).

Film cijelo vrijeme boji tu neku emotivnu notu oko Florence, žena je bila uistinu zaljubljena u glazbu, nosila glazbenu scenu NY tog vremena (imala je love na bacanje) i, da, spomene film tu i tamo da je imala sifilis i da je potonje možda imalo utjecaja i na njeno mentalne zdravlje. No, cijelo vrijeme je ta Florence Jenkins tužan i simpatičan lik, suosjećaš s njom i jako si negativno usmjeren na sve koji joj se izruguju jer..što, žena živi svoje snove; nema veze što nije nadarena, što joj partner mora potplaćivati publiku i kritičare da pišu hvalospjeve kako ne bi neka istinita kritika došlo do njenih ušiju, ljude treba pustiti da sanjaju..

Druga, sasvim vjerojatna, strana medalje je da je žena moguće imala narcisoidni poremećaj te je terorizirala sve oko nje da se prilagode njenim željama i snovima koji nisu imali veze s realnošću. Praktički sve čime su se ljudi oko nje morali baviti je sprječavati da ijedna istinita riječ dođe do njenih ušiju, kak se cijela iluzija koju je stvorila oko vlastitog lika ne bi automatski raspala. Mislim, ne suosjećam s njima, film ih prikazuje kao jako simpatične likove, ali činjenica je i da su svi oko nje su bili oportunisti koji su uživali velike financijske benefite iz cijele priče.

Osjećaj nakon gledanja filma je pomalo depresivan..ne zato što se na kraju doista njena priča raspala već zato što shvatiš da je to osoba koja ni u jednom trenutku svog života nije živjela u realnosti, cijelo vrijeme se odbijala suočiti s raskorakom između onog što doista može i što misli da može napraviti (još jedna stvar koja upadne u oko, osim što je pokušavala biti i pjevačica, suportirala je financijski i razne glumačke predstave, ali na način da je ona uvijek, neovisno o evidentnom nedostatku ikakvog talenta, dobivala glavne uloge).

Ali film ne upire prstom u te stvari, film ostavlja poruku da je lijepo sanjati.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 14 pro 2016 19:03

Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
baš mi je nekako dobro legao ovaj film. mislim da mi je falila originalna fantasy priča lately. gluma je mogla bit i bolja ali nekako mi nije toliko bitno kada je u pitanju film s klincima.

edit. eva green je prekokrasna.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la tratinčica » 15 pro 2016 00:09

The purge anarchy - nakon dužeg vremena sinoć sam napokon pogledala neki film i baš mi je drago što je bio ovaj. Možda ima blago površne elemente, ali mi je potresan na psihološkoj razini. Negdje u sredini sam se pitala što bih ja napravila kada bi nam se pružila takva prilika i...bojim se da ne želim znati odgovor. :D Film mi je bio napet i kroz nekoliko navrata izazvao velik bijes pa se nadam da je to znak da sam u dubini duše ipak dobra osoba. :D
Dakle, cijenjeni građani Amerike imaju mogućnost jednom u godini dana bez kažnjavanja ubiti koga žele na bilo koji način (iako navodno postoje neka ograničenja za metodu ubijanja, ali brate meni to nije bilo vidljivo)
Ocjena 8/10

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 15 pro 2016 07:43

^
funny, i ja sam ga sinoc pogledala. :D malo mi je bolji od prvog. dosta dobar akcijski film zapravo.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 15 pro 2016 19:09

escape plan - niš posebno ali prilično je zabavan za ogledati. ovu dvojicu mi je oduvijek bilo čudno gledati kako glume.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la Andain » 16 pro 2016 09:38

Rouge One..novi nastavak Star Wars.
Razočaravajuće, više neg išta drugo. Prvi dio filma je bio dosadnjikav, prebrzo su prelazili preko uvodnih pričica likova, nedovoljno da se upoznaš i povežeš s istima, plus, zapravo mi nitko od likova nije bio dovoljno zanimljiv da se baš uhvatim za isti (u prijašnjem nastavku, ona je cura je bar bila simpatična i imala kakvu takvu karizmu). Jedina svjetla točka su dva pojavljivanja Darth Vader-a, s tim da mi je njegova zadnja scena ujedno i najbolja scena filma. Zaboravljivo, više neg išta drugo. :/
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la slapa » 16 pro 2016 15:38

tre uomini e una gamba - super mi je film. jako duhovit, i to na neki lijep stari charlie-chaplinovski način.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zadnji odgledani film - ocijenite

Post Postao/la ariadne » 17 pro 2016 14:23

Underworld - Blood Wars

:inlove:/10
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite