preporucite neku dobru seriju

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
degenereginald
cryptid

Re: preporucite neku dobru seriju

Post Postao/la degenereginald » 12 vel 2020 21:36

Prvih par epizoda Big Moutha jebeno razaraju. Valjda su svi na twitteru koje pratim fakat bili u pravu, who knew. 🤷

e: epizoda 3 i već je eh :'(((((((((((
Straight outta bed.

prostorvrijeme
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Post Postao/la prostorvrijeme » 13 vel 2020 11:22

Ne znam da li je netko već preporučio https://en.wikipedia.org/wiki/Good_Omens_(TV_series)

Forica hehe :kokice:

degenereginald
cryptid

Post Postao/la degenereginald » 04 tra 2020 00:24

Euphoria
Znam da kasnim jedno milijardu godina, ali what else is new. Super je, preporučam ful, plakala sam jednom, triggeralo me bar pet puta-> would do again. Sad ću misliti da su svi gen Z-ovci u SAD-u vaki, kao što su mi skinsi i misfitsi oblikovali sliku britanskih tinejđera.
+
Nekak sam cijelo vrijeme bila anksiozna kad god bi likovi bili sami sa ženama u seriji, majkemi očekivala sam da će ubit trans likicu u najmanju ruku. Kondicioniranа lošim tv iskustvima, užas nad užasima.
+
Tinejđerske serije su najbolje serije :fact:
(makar je ova prva in a long ass fucking time koja me baš držala uz monitor)
+
Zendaya mi je nekak užasno hot u onim svojim dnevnim outfitovima. Kratke hlačice i hudica, J A O . A i inače, al ok. + Hunter Schafer, you can hurt me any day & any way you want, makar su ti obrve malo meh.
+
A vidim da je nedavno i najavljena druga sezona. Fingers crossed da kvaliteta na padne!

I brza runda:
Tiger King- 7/10, nikad neću prijeći preko toga da Joe Exotic skuplja klince narkomane koji uopće nisu gej, onak kaj. Lol mullet appeal. Def zaslužuje i neku nagradu za najgori pirs ikad. + jebe mi se za muža Carol Baskins, ali kaj sad.

Don't fuck with cats - 3/10, nije me ni zanimalo, ne znam što mi je ovo trebalo ovo u životu, uopće me nije briga za psihopate ubojice, fuck off and die.

Avenue 5 - 5/10, doslovno samo zato što je sf, pola scenarija mi djeluje kao da su probali imat bilo što prije deadlinea, ali kajću kad mi treba doza.

Marc Maron: End Time Fun - 8/10, onaj tip iz Glow-a, solidno, solidno. Ušla bez ikakvih očekivanja.
Straight outta bed.

Odgovorite