The Real L Word

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la pihach » 27 srp 2011 11:46

mala je, koliko sam uspjela pohvatati, super prema njoj i zaljubljena ful, samo sto je balava i ne vidi cijelu sliku.
mozda se i vrate jedna drugoj, tko zna.
a za crnkinje - no comment.

e da, kak vam djeluje mother/daughter odnos? meni je to nekak sve 2cheesy...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la JaNNa » 27 srp 2011 11:48

ma meni je sve u vezi te crnkinje neobjašnjivo, pa tako i taj odnos..
a općenito nemam takav odnos i nemam oko sebe ljude koji imaju takav odnos sa svojim majkama...
ne pušim ja te šprehe - mama mi je najbolji prijatelj! (sam sebi si najbolji prijatelj!)

Avatar
zee
Postovi: 367
Pridružen/a: 23 stu 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Lokacija: ZG

Re: The Real L Word

Post Postao/la zee » 27 srp 2011 11:53

JanaFern je napisao/la:
zee je napisao/la:eh whitney whitney.
nepopravljiva je.
a skužila sam ih već na onoj večeri.... žao mi je male...
i meni isto, al jbg.
osobno, mislim da je Romi malo pretjerala s tim traženjem da joj ni malička ne smije cugati.
okej mi je to što je tražila od nje da se ne nacuga kad je s njom vani, ali je malo previše to što joj je htjela doslovce zabraniti alkohol.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: The Real L Word

Post Postao/la jpeg » 27 srp 2011 12:07

pa dobro, da sam i ja u istoj situaciji i ja bih joj ili branila ili makla. al okej, branila joj je jer ova nije skuzila sta joj cura govori, a kako ce i skuzit kad je zaglibila. dakle par za razdvojit.
nisu na istoj razini, opce ne znam sta ih spaja osim provoda i alkohola.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la JaNNa » 27 srp 2011 12:10

zee je napisao/la:
JanaFern je napisao/la:
zee je napisao/la:eh whitney whitney.
nepopravljiva je.
a skužila sam ih već na onoj večeri.... žao mi je male...
i meni isto, al jbg.
osobno, mislim da je Romi malo pretjerala s tim traženjem da joj ni malička ne smije cugati.
okej mi je to što je tražila od nje da se ne nacuga kad je s njom vani, ali je malo previše to što joj je htjela doslovce zabraniti alkohol.
u potpunosti se slažem!
u toj situaciji mi nije bila Romi oke.
Mala je otišla taj vikend van solo sa svojim društvom, nije došla njoj pijana doma i ne vidim razloga za onaj njezin monolog i prodike!

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: The Real L Word

Post Postao/la Moloko » 27 srp 2011 12:15

Ja to baš i ne pratim tj. pogledala sam nasumice par epizoda i jedino što mogu reći je da mi je ona Rose jebeno odbojna. Može izgledati ne znam kako ali sa takvim karakterom teško da će ikada biti sretna s nekim. Te fore "ja sam pojebala 20 cura u jednoj večeri" su mi nevjerojatno degutantne. Uvijek sam se ježila takvih lezbijki. :fuj:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la JaNNa » 27 srp 2011 12:20

Rose ti više nema u drugoj sezoni.. niti sličnog lika, pa možda će ti bit bolja

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la pihach » 27 srp 2011 12:22

ti si na prvoj sezoni, vidim :D

kaj se romi tice, slazem se s mravcicom. spaja ih cuga i sex, i nista vise. bolje su jedna bez druge, bez prodika i nabijanja griznje savjesti. usotalom, romi je jedva cekala da ju with opet poseksa.

@jana - ja nemam takav odnos sa starom pa mi je to neshvatljivo. one su mi konkretno bile 2much za moj pojam, crkva, plakanje itd. not my thing.

Avatar
zee
Postovi: 367
Pridružen/a: 23 stu 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Lokacija: ZG

Re: The Real L Word

Post Postao/la zee » 27 srp 2011 12:23

mravcica je napisao/la:pa dobro, da sam i ja u istoj situaciji i ja bih joj ili branila ili makla. al okej, branila joj je jer ova nije skuzila sta joj cura govori, a kako ce i skuzit kad je zaglibila. dakle par za razdvojit.
nisu na istoj razini, opce ne znam sta ih spaja osim provoda i alkohola.
nisam baš stekla dojam da je i K. totalno zaglibila u taj alkohol, već da se voli nacugati kad ode van. ili?

ma mene su naprosto oduševile one bračne lezzice i njihova zrela komunikacija :)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: The Real L Word

Post Postao/la jpeg » 27 srp 2011 12:33

a gle to je prica svakog ovisnika kako je to samo ponekad, kad je drustvo kad su van... pa onda ne bi bio nit jednoj problem da se zezaju samo u drustvu ako necedu pit. jel tako? ili, ova vidi da druga pokusava bit trijezna pa ako nije ovisnica kako kaze bit ce joj podrska pa ni ona nece cugat nemilice ako joj to kao ne treba, bar za neko vrime dok ova koja zna da ima problem ne stane na noge.
nego se raspravlja i raspreda.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la JaNNa » 27 srp 2011 13:27

zee je napisao/la:
mravcica je napisao/la:pa dobro, da sam i ja u istoj situaciji i ja bih joj ili branila ili makla. al okej, branila joj je jer ova nije skuzila sta joj cura govori, a kako ce i skuzit kad je zaglibila. dakle par za razdvojit.
nisu na istoj razini, opce ne znam sta ih spaja osim provoda i alkohola.
nisam baš stekla dojam da je i K. totalno zaglibila u taj alkohol, već da se voli nacugati kad ode van. ili?

ma mene su naprosto oduševile one bračne lezzice i njihova zrela komunikacija :)
ma bračne lezzice su mrak! po njima se može vodič za lez komunikaciju napisat!
Želim biti ko one!! :D

a kao Romi je zaglibila skroz u alkohol? ona je ovisnik? cugala je kad su išli van i za večerama doma i bili totalni idiot kad se napila... pa nije ujutro za doručak pila vodku!

ako je ona ovisnik onda sam i ja....

@Pi - ni ja, i meni je to totalna glupost i mislim da ljudi koji imaju takav odnos nisu baš čisti!

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la pihach » 27 srp 2011 13:50

pa nije da 'nisu cisti', neg je to jednostavno takav privrezni odnos. u mojoj okolini sam ja ta koja je iznimka - ne znam nijednu zensku osobu koja nije takva s mamom, al niti jednu (osim sebe). zato moja sister nadoknadjuje ljubav :D

romi je cugerica i sama to priznaje. nije da se ne moze probuditi ni zaspati bez alkohola, ali uz bipolarni koji ima i alkohol - jako losa komba. dobro da je osvijestila i prestala s tim. ova mala je jednostavno mlada i bezbrizna, ne bih reka da je alkic, al ima potencijala postati.

lezz par koji pokusava zatrudniti je osvjezenje za ovakvu seriju/emisiju. od prve epizode ih lajkam :stop:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la JaNNa » 27 srp 2011 15:40

oko mene nitko nema takav odnos, a maknula sam one koji imaju, jel vrhunac mi je bio kad sam se zakačila s frendicom oko haljine, pa me njezina mama nazvala da to riješimo! :nah:

meni je to malo rigorozno sve što se tiče Romi, i mislim da je 70% toga samo radi show-a!
oke je da se suzdržava zato što je totalna glupsa kad popije,
ali sad baš da brani curi da i pomiriše alkohol i kad nje nema blizu, mi je too much!

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: The Real L Word

Post Postao/la Bash » 27 srp 2011 20:34

da, isto se ne slazem s tim Romijinim zahtjevima. ali ima i Kelsi dealbreaker mana, kao sta je to besramno krpeljanje od jedne divojke do druge. od srca sam se nasmijala kad je R pocela pricat ispred K prijateljici da ce joj dat para za hranu za doticnu i sta vec treba. meni bi bilo neugodno :D

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: The Real L Word

Post Postao/la jpeg » 27 srp 2011 21:10

:D je je, ka da je macke ostavila okocene

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: The Real L Word

Post Postao/la Bash » 27 srp 2011 21:13

bas tako. a K samo potvrdno kima glavom u stilu pa da, red je da se pobrine za nju :D
all that prettyness turned ugly in a sec.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la pihach » 28 srp 2011 15:48

... i onda se ode 'maziti' s whitney. epic!

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la Mia. » 29 srp 2011 14:17

one dvije divne buduće majke.
malo me ona dugokosa iživcirala u trenu kad joj je rekla da se prestane derati na nju.
ja bi se htjela izderati na nju (iako nisam dobra u tome) pa bi vidjela što je deranje.

ja se moram iživcirati u toj seriji, bar malo.
Stay tuned.

Avatar
zee
Postovi: 367
Pridružen/a: 23 stu 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Lokacija: ZG

Re: The Real L Word

Post Postao/la zee » 08 kol 2011 22:15

No comment?
moram reći da mi zadnja scena posljednje epizode djeluje vrlo namješteno (whitney&sara). sva sreća pa je real L w.
ali okej. :kava:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la pihach » 09 kol 2011 11:05

ok je zadnja epizoda, proslo je tjedan dana otkak sam ju gledala pa se ne sjecam detalja. jel u ovoj epizodi bilo hrvanje u cokoladi? :)

enihu, drago mi je kaj je japanka odje onu plavu glupacu.
whit ocekivano najavila trecu sezonu i nastavak 'saDa' drame.
nadam se da ce ove dve dobiti bebicu jer su super par i odlicno komuniciraju.
druga japanka se super autala mami i vratila mi sjecanje na moje autanje, iako nije proslo ni upola tako glatko.
crnkinje.. ah ah, protiv sam te veze pa necu komentirati reunion.
tko jos hm... aha, romie se uspinje u karijeri, super super. sam nek zabrije na to i okani se zena na neko vrijeme.

valjda sam ih sve pokrila :D

i da, mislim da ce biti 3. sezona s whit i romie, a sve ostale ce se izmijeniti. imam neki filing...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la JaNNa » 09 kol 2011 11:06

molim te mi sve prepričaj, molim te!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
danas ću je gledat...

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la pihach » 09 kol 2011 11:12

fkt? :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la JaNNa » 09 kol 2011 11:12

ma daj molim te.... joj, kako ću ti vratit.... joj!
čim glee počne.. premda teško da ću stić prije A, ali potrudit ću se! :P

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la pihach » 09 kol 2011 11:17

ma nisam ti nista rekla, samo natuknice. necu ti pokvariti, kao vas dve sa spojlerima na n-tu!
al vrati, sta da ti radim... ionak cu prije od tebe pogledati sve epizode :plazi2:
enivejz, dobra ti je zadnja ep. bus vidla... kao da i dulje traje od ostalih.
:pivo:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la JaNNa » 09 kol 2011 20:38

pogledala!!!!
zaključak nakon svega je sljedeći:
najbolji soundtrack svih serija, svih sezona, koje sam ikad pratila!

a inače, Whitney mi u ovom showu postaje što i Vicky u The real housewives of OC - bez nje više neće moć niti jedna sezona....
dobre su bile one udane na partyu! :D i samo su mi još porasle u očima..
a crnkinje... Bog ima dao sreće i pameti!
Plavka je dobila što je zaslužila - trebala je ostat u NY i tamo čubit!
Romi mi je preslatka s kratkom kosom
slika

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la pihach » 10 kol 2011 12:16

heh da, da sam ti rekla za soundtrack dobila bih antrax postom.
jes, odlican je. to sam prvo primijetila.
ne znam... imam filing da su lezbe u LA-u sve neke fenski shmensi, trendy, urbane i zgodne (osim one ruzne od japanke, brr) a kod nas kao da se sve skrivaju. mozda je do manjka klubova i straha od nasilja...
u svakom slucaju, trebali bi lezz scenu isfurati kao ovu njihovu - ogromni lezz klub (iskljucivo lezz), tu i tamo partiji, gostovanja, razna dogadjanja itd. treba malo podici scenu na ovu razinu kakva je njihova. imamo materijala, prostora i kapaciteta. :mjuza:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la JaNNa » 10 kol 2011 12:46

pihach je napisao/la:heh da, da sam ti rekla za soundtrack dobila bih antrax postom.
jes, odlican je. to sam prvo primijetila.
ne znam... imam filing da su lezbe u LA-u sve neke fenski shmensi, trendy, urbane i zgodne (osim one ruzne od japanke, brr) a kod nas kao da se sve skrivaju. mozda je do manjka klubova i straha od nasilja...
u svakom slucaju, trebali bi lezz scenu isfurati kao ovu njihovu - ogromni lezz klub (iskljucivo lezz), tu i tamo partiji, gostovanja, razna dogadjanja itd. treba malo podici scenu na ovu razinu kakva je njihova. imamo materijala, prostora i kapaciteta. :mjuza:
definitivno bi to trebalo napraviti! pa dobro sad nisu sve baš ljepotice, ima i butch cura u showu (cura od one japanke!), ali drže do sebe cure.. i vjeruj mi, ima takvih cura kod nas!

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la pihach » 11 kol 2011 09:08

lol, znam da ih ima al nam fali neko mjesto poput njihovog kluba (vise njih) za partijanje.
a valjda ce netko uloziti.
evo, ja bih prva da imam kapitala :pismo:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: The Real L Word

Post Postao/la Fusion » 11 kol 2011 12:25

Pogledala sam i tu sapunjaru slika

Družila bih se s Kacy. Rijetko zrela, stabilna i draga osoba. She's sooo sweet slika
Mislim da će biti krasna mama. I goofy cura Cori je skroz simpa, mada mi se čini da joj fali još malo da se izživi.

Whitney mi je unatoč tome što je retardirana za bilo kakav ozbiljniji odnos prilično simpatična. Podsjeća me na Shane (L Word) - koma cura, super frendica.

Romi - super, super styling. Žena je stvarno kreativna i talentirana za modu. Bilo bi je korisno imati u blizini kao stilisticu i vizažisticu. slika

Claire - isss koje užasno i iritantno piece of *cenzura* slika
Tražila bih sudsku zabranu da mi se takve spodobe ne približavaju u krugu 20 kilometara.

Khristianne - slika

Sajdah - kod nas takve lezbo-ženet'ne zovem žuja.je.zakon.lezbe. Za nju bih tražila da mi se ne približava na 15 kilometara.
Iako sam all about svatko ima pravo na svoju percepciju sebe i svijeta oko sebe i nikad nećemo razumjeti druge ako konstantno polazimo od sebe,
ipak se tu i tamo omaknem i stvarno mi nije jasno što Chanel radi s tom *cenzura* ... Izgleda da su curu stvarno tretirali u prošlim vezama ko smetje pa joj je
dovoljno da joj netko pokloni i malo pažnje slika Da je u Hrvatskoj volontirala bih u pružnjanju malo nježnosti. slika Jako mi je slatka. slika

Sve u svemu, većina ih je puna potencijala da spremi na psihijatriju sebe i sve oko sebe slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: The Real L Word

Post Postao/la JaNNa » 11 kol 2011 12:29

pihach je napisao/la:lol, znam da ih ima al nam fali neko mjesto poput njihovog kluba (vise njih) za partijanje.
a valjda ce netko uloziti.
evo, ja bih prva da imam kapitala :pismo:
loto Pi, loto! :plazi2:
a ne stvarno mi to nije jasno! zašto kod nas ne možeš doć u gay klub i vidjet bar za početak 10 lezbijki, pa da bar tri od njih budu lipstick...
odbijam vjerovat da su naše lezbijke pretežito butch - ODBIJAM!
Fusion je napisao/la:Sve u svemu, većina ih je puna potencijala da spremi na psihijatriju sebe i sve oko sebe slika
:haha: :haha: :haha: :haha:

Odgovorite