Zlatni globus i Oscar

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la ariadne » 04 ožu 2014 17:25

To bi bio prizor za pamćenje. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Bash » 04 ožu 2014 17:33

Držimo se relevantnih stvari, a manje offa, molim. :dork: Kao naprimjer relevantna činjenica da J. Lawrence pada i faila na svakom javnom događaju. Sve više pari namjerni kaskader.

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la margarita » 04 ožu 2014 21:55

Meni je Ellen bila dobra. Monolog mi je bio super i imala je dobrih fora poslije. Samo je bilo lezerno i u nekoj ravnini smijesno. Nije mi bilo nekih killer fora, a ni nekih failova. Sve u svemu, opusteno. Sto se nagrada tice, sve vise manje ocekivano i zasluzeno, rekla bih.
Najbolji dio veceri mi je jos uvijek faca od Kevina Spaceyja na onom selfiju. :D Covjek je legenda. :lol: :lol:

Jennifer Lawrence! <3 U svemu, bilo kada i bilo gdje! :touched:
A od haljina i sto se izgleda tice, Amy Adams mi je bila fantasticna, Charlize Theron, Sandra Bullock prekrasna, samo mi nije jasna bas ona prednaj strana haljine. :confused:

Do sljedece godine...

Joj skoro sam zaboravila!! Travolta i Adele Nazeem! WTF??? :haha: :haha: :haha: :haha: Uopce ne znam kako si to objasnit. :lol:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la ariadne » 04 ožu 2014 22:17

Oprosti, nije Nazeem, nego Dazeem. Jadna ona nitko ju ne razumije. :(
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la margarita » 04 ožu 2014 22:17

ariadne je napisao/la:Oprosti, nije Nazeem, nego Dazeem. Jadna ona nitko ju ne razumije. :(
:haha: :haha: :haha: :haha:
sorry! my bad! :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la ariadne » 06 ožu 2014 15:31

Idina Menzel replaced by 'Adele Dazeem' in 'If/Then' playbill joke

slika

Nisu mogli dobit bolju reklamu za njen novi mjuzikl. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la margarita » 06 ožu 2014 16:58

^ :haha: :haha: :haha: :haha:

Mozda je to sve dogovoreno s Travoltom? :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Andain » 19 sij 2016 21:43

Baš sam gledala danas, svakom novom godinom čini mi se da je slabiji izbor onih filmova koji su me stvarnu dirnuli i impresionirali. Trenutno imam velika očekivanja od The Big Short, sa Christianom Bale-om i B. Pittom, potajno se nadam da će bar to imati takav efekt na mene.

Revenant nisam gledala pa ne mogu komentirati (osim da vjerujem da je Leo odličan), a od cijele protekle godine i ozbiljnijih filmva, jedino su mi Bridge of Spies, The Martian, ok i Spotlight možda, te Mad max ostali u sjećanju..ali ne kao izvrsna ostvarenja, već čisto bolji filmovi. Mad Max jedino zbog Charlize, meni jedna od njenih najboljih uloga i baš mi žao što nije nominirana (s druge strane, pomalo sramotno da Cate Blanchett za 'Carol' je, jer joj to baš i nije bilo jedno od boljih izdanja). Oh well. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Andain » 04 sij 2017 19:21

Moram priznati da mi je ovo bila super godina za filmove. Vidim da najavljuju Hacksaw Ridge kao jednog od glavnih favorita za naj film godine, s čim se donekle slažem (donekle, jer mi je Arrival možda ipak malo bolji, al sf uglavnom ne konkurira dobro za te nagrade pa tu nemam nekih očekivanja). Super mi je bio Sully, a poprilično se veselim pogledati i 'Silence' od Scorsese-a, vele da je super film.
Jedno su me blockbuster malo razočarali (osim Iron Man-a :)); Deadpool mi je bio bezveze, Doctor Strange, DC neću ni komentirati.. E da, i Kubo je u kategoriji najboljih animiranih filmova nominiran za globuse, odlličan crtić.

Što se tiče nagrada za glumce, držim palčeve da Amy Adams napokon osvoji oscara, mislim da će joj ovo biti potencijalno peta il šesta nominacija (računam da će svakako biti nominirana :D).
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Andain » 10 vel 2017 11:33

Skroz sam razočarana činjenicom da Amy nije nominirana za naj glumicu na oscarima, bila sam sigurna da će i dobiti ove godine. I premda mi je i Natali u ulozi Jackie bila super kao i Meryl u ulozi Florence, Amy me najviše dirnula svojom izvedbom. Emma mi je draga, al nije mi zaslužila biti u ovoj kategoriji, nije mi bila toliko impresivna. Anyway, predviđam Natali drugi kipić (osim ak ne iznenadi netko kog još nisam vidjela).

Što se tiče najboljeg filma, od 9 nominiranih, 5 sam pogledala, a od njih bez premca su mi najbolji Arrival, Hacksaw Ridge i La la land (tim redom :)). Hidden Figures mi je bio solidan, al ne bih ga svrstala među 10 najboljih naslova ove godine. Manchester bi mogao još iznenaditi, vele da je super.

Anyway, vjerojatno najbolje stoji La la land kao izgledni pobjednik. Moonlight je, također, jako dobar film, a ujedno je i politički korektan (Melu je premije što i bio nominiran uopće) :), pa možda osvoji kipić i on, al nekako mi je za nijansu lošiji od ova tri gore nabrojana.

Što se tiče crtića, to je još jedina kategorija gdje se nadam da će moj favoriti (Kubo) i osvojiti nagradu. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite