Zlatni globus i Oscar

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la margarita » 14 sij 2014 22:42

Amy i Tina su mi ubile! Opet! :) Vise manje se sa svime slazem. Nije dobio nitko za koga bih rekla "uf zasto bas ta(j)". Posebno mi je drago zbog Robin Wright! :touched: Drago mi je i za Jennifer jer je genijalna u American Hustleu i preslatka je opcenito, ali i da je Julia Roberts dobila ne bi mi bilo zao jer je fakat bila fantasticna.

Uma i Reese su mi bile vrh!

slika

slika

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Andain » 15 sij 2014 22:50

Kad su nominacije za oscare?
Ove godine mi je nekako najuzbudljivija baš ova glumačka kategorija, više manje, zadnjih par filmova koji su izašli su mi izvukli godinu od totalnog debakla, al i to ponajviše super glumi, nešto manje originalnim pričama.
Uglavnom, favoriti za sada su mi Vuk s Wall Streeta, Leo il Tom Hanks i Amy Adams il Julia Roberts. Doduše, Amy još nisam vidjela u filmu Her.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
diskrepancija
Postovi: 27
Pridružen/a: 15 sij 2014 23:30
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la diskrepancija » 15 sij 2014 23:39

Andain je napisao/la:Kad su nominacije za oscare?
Ove godine mi je nekako najuzbudljivija baš ova glumačka kategorija, više manje, zadnjih par filmova koji su izašli su mi izvukli godinu od totalnog debakla, al i to ponajviše super glumi, nešto manje originalnim pričama.
Uglavnom, favoriti za sada su mi Vuk s Wall Streeta, Leo il Tom Hanks i Amy Adams il Julia Roberts. Doduše, Amy još nisam vidjela u filmu Her.
16. siječnja, tj. sutra. Ne bih se složila s tobom vezano za filmski debakl u prethodnoj godini, ima pregršt genijalnih filmova. A Her je definitivno jedan od njih.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Andain » 16 sij 2014 08:51

@diskrepancija Imaš topic 2013., daj slobodno neki prijedlog ;)
Mislim, nije bio baš debakl, al loša do prosječna godina sve do Gravity-a i Captain Phillipsa...al moguće da su mi neke stvari izmakle.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la JaNNa » 16 sij 2014 11:46

evo link za pratit nominacije Oscara

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la JaNNa » 16 sij 2014 16:24

LEO je dobio nominaciju! držim fige!

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la ariadne » 16 sij 2014 21:39

Ja isto. Za ostalo me zapravo ni nije toliko briga, dosadnjikava mi je ova sezona nešto, ali on je zaslužio već, jadničak. :lol: Pomaže i što je stvarno odličan u WOWS. Ako dobije onaj debilček McConaughey, bojim se da će Leo morat na psihoterapiju. Pogotovo ako ovaj ponovno oslobodi svoju unutarnju južnjačku seljačinu dok bude držao govor.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Andain » 17 sij 2014 08:30

Super, Amy i Julia u različitim kategorijama :D
Doduše, u gl. ulozi će biti ok ako i Cate Blanchett dobije.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la str8faith » 17 sij 2014 14:54

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6AoBH6BoDOI[/youtube]
ja samo nju čekam iako joj je gravitacija sranje !
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la tamara3 » 17 sij 2014 16:09

Zakaj svi drukaju protiv McConaugheya :(?

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la ariadne » 17 sij 2014 16:37

Ne znam za druge, al meni je antipatičan. Uvijek bio. Ne kažem da mu neke uloge nisu dobre, al ne želim ga slušat ni gledat izvan filmova, a bude li nastavio dobivat nagrade, morat ću. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Kroacija » 17 sij 2014 19:38

Matthew je meni preseksi i jedan od najdrazih glumaca.
Cura mi na njega reagira otprilike ko ova u postu iznad :D i redovito me zajebaje.
However, leonardu drzim fige, odlican je :)

Avatar
diskrepancija
Postovi: 27
Pridružen/a: 15 sij 2014 23:30
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la diskrepancija » 18 sij 2014 02:02

DiCaprio zaslužuje Oscara ; on je to odradio kako spada, a i četvrta mu je nominacija u ovoj kategoriji. Može i Bale, svejedno. Sandra Bullock je dobila Oscara 2010., ne ponovilo se. Iste je godine dobila Zlatnu malinu, pa je okej. Žestoka je konkurencija u kategoriji za najbolju žensku ulogu ; Streep, Dench i Blanchett već imaju kipiće, a Amy Adams je meni osobno bezveze. Držim fige za Cate ipak.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Andain » 18 sij 2014 11:44

diskrepancija je napisao/la:Amy Adams je meni osobno bezveze.
Sacrilege ;)

ot. meni s druge strane Meryl nije bila toliko impresivna u August..baš sam razmišljala kako bi Judy Dench možda bila super za tu ulogu; ne da M. Streep nije bila dobra, al nisam toliko imala dojam izgubljenosti u karakteru koliko baš glume (u pojedinim scenama čak i preglumljivanja). I dalje mi je Doubt njena najbolja uloga.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
diskrepancija
Postovi: 27
Pridružen/a: 15 sij 2014 23:30
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la diskrepancija » 18 sij 2014 15:08

Andain je napisao/la: ot. meni s druge strane Meryl nije bila toliko impresivna u August..baš sam razmišljala kako bi Judy Dench možda bila super za tu ulogu; ne da M. Streep nije bila dobra, al nisam toliko imala dojam izgubljenosti u karakteru koliko baš glume (u pojedinim scenama čak i preglumljivanja). I dalje mi je Doubt njena najbolja uloga.
Nisam gledala August: Osage County pa ne mogu prosuditi, ali meni je Meryl odlična u svakoj ulozi i teško mi je odlučiti koja mi je njena najbolja. U "Sumnji" je odlična, da. A tek "Adaptacija", "Sati" i "Devil nosi Pradu", da ne spominjem silne druge uloge. Neke stvari može odglumiti samo ona :strip:

Aven

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Aven » 18 sij 2014 15:21

Svejedno mi je tko dobije. :D Prestala sam aktivno pratiti tamo negdje poslije "Departed" (zadnji film koji je zaslužio biti najbolji film godine) kad je Oscar postao ekvivalent reality šovovima. :D
Jedino još ima smisla kategorija Best Foreign Language Film. Ostale kategorije i nagrade su mi nezanimljive kalkulacije akademije.

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la margarita » 18 sij 2014 15:59

tamara3 je napisao/la:Zakaj svi drukaju protiv McConaugheya :(?
Ni meni nije jasno. Meni on nije nesto simpatican inace, ali u Dallas buyers club mi je genijalan. Ja bi mu dala Oscara.
Meryl mi je fantasticna u Osageu, jedna od najboljih njenih uloga. Za oscara svakako, jedini mi je problem sta su mi i ostale zenske uloge, glavne i sporedne, sve bile nevjerojatno dobre pa mi se je jako tesko odlucit kome dat kipice. Meryl, Cate, Sandra, Amy, Jennifer, Julia...
Dok kod muskih bih dala McConaugheyu i Jaredu Letu apsolutno! Leo mi je bio dobar, ali ne toliko dobar, zato mislim da se opet nece docepat Oscara.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Andain » 19 sij 2014 19:03

Meni isto MConaughey nije loš glumac (privatno odaje dojam seljačine, al njegov problem :)). Doduše, imao je ograničen dijapazon uloga tako da je zapravo bilo što teško reći. S druge strane, nije mi bed kad netko izgradi karijeri na jednom tipu likova ili filmova, ako to radi doista dobro.

Julia Roberts mi je super u prikazu snažnih, temperamentnih žena koje onak 'život nije mazio'. Takva je bila i u Erin Brokovich i u zadnjem filmu. Meni osobno dobar glumac ne mora nužno biti versatilan u smislu da može odglumiti sve (oni koji doista mogu su klasa za sebe :)), ako na ekranu dok ga/ju gledam nemam ni u jednom trenutku dojam glume, već gledam likove koje glume.

Jennifer Lawrence (doduše, nisam gledala Winter's Bone) mi i prilikom zadnje nominacije kao i ove glumi sličan profil žene; ekspresivne neurotične luđakinje sa pomalo naivnim pogledom na život (lude i izgubljene, al ne i negativne ). :)
A kad sam kod nje, super mi je ova scena, ali ne radi nje. :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=f3afpkPAAQk[/youtube]
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la margarita » 21 sij 2014 23:29

A meni je bas Jennifer Lawrence super zato sta joj povjerujem u svakoj ulozi koju odglumi, da joj nesto autenticno, ne djeluje mi ni na sekundu kao gluma.
Meni isto MConaughey nije loš glumac (privatno odaje dojam seljačine, al njegov problem :)).
Tocno to. :D

Aven

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Aven » 11 vel 2014 11:32

Ovo bi bila moja lista u kategoriji Best Picture počevši od najdražeg:

1. Her
2. The Wolf Of Wall Street
3. 12 Years A Slave
4. Nebraska
5. Dallas Buyers Club
6. Philomena
7. Captain Phillips
8. Gravity
9. American Hustle


Mislim da će puno toga odnijeti 12 Years A Slave i Dallas Buyers Club.
Bilo bi mi drago da Cate bude nagrađena za glavnu, a Julia za sporednu žensku ulogu.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la JaNNa » 03 ožu 2014 09:51

nah.. ne mogu vjerovat da su Leo i Pharell spušili... danas ću gledat! čitala sam da je Ellen opet rasturila!

slika

i naravno, Jennifer L. je opet pala! :lol: ta žena je meni mrak!

Aven

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Aven » 03 ožu 2014 22:05

Ellen je uvijek super pozivnica za dobru zabavu. Bila je odlična. slika U prvih osam minuta sam plakala od smijeha. Fora s pizzom i twitterom joj je genijalna. slika

Nevjerojatno. Prošla filmska godina je izgledala sušna kao i prethodne, a onda su krajem prošle i početkom ove jedan za drugim počeli izlaziti dobri filmovi. O tome koliko su bili izgledni pobjednici dovoljno svjedoče kladionice. Gotovo za svakog pobjednika je koeficijent došao na 1. Mislim da su zaslužili svi koji su dobili. Ako već ne vanserijskom glumom, onda zbog posvećenosti ulozi/filmu. Malo me žuljala Lupita Nyong'o (iako je bila super u 12YAS) jer mislim da je Julia upila svoju ulogu do zadnjeg atoma, ali nekako kad je Lupita održala svoj spontan, iskren i topao govor, rekoh "ma neka ga je dobila". Jadan Leo pak očito mora smršaviti 30-ak kila da bi osvojio kipić. : D Okej mi je što je Gravity pobrao nagrade za tehnikalije jer je impresivno snimljen, no baš za najboljeg redatelja, ne bi išlo pored Scorsesea i McQueena. Najdraža nagrada mi je ona za Best Original Screenplay, koju je nakon Zlatnog globusa opet dobio Spike Jonze za Her. Taj scenarij je predivno kreativan, inteligentan i lijep na toliko levela, kao i sam Jonze. slika Ne mogu dočekat da ga opet pogledam u kinu. slika

Sve u svemu, bit ću happy puppy ako filmski svijet nastavi ovim putem. :cameraman: slika

Gost

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Gost » 03 ožu 2014 22:46

Niye zlato sve sto siya no yako ye liyep tay kipic vyeruyem i drzati ga u rukama a i crveni tepih.
Lupita i Leto naybolje obuceni definitivno.
Jennifer i Ellen glavne atrakciye.
Moji favoriti (iako nisam gledala bas sve nominirane ali cu) su
bili naravno Gravitaciya i 12Y uz Her, pa tako da nisam
puno iznenadjena osim za uloge, jer su mi favoriti bili iz prva dva
filma koye sam navela uz yedino Juliu,ali Lupita mi je sexy pa mi ye drago
sto ye dobila :D
A i nisam struka,pa sam subyektivna.Iako i oni su i sve su to niyanse,
pa govore kako ye sama nominaciya velika stvar.
So Gravitaciya 7ica. :D Glazbu imam na pleyeru otkad sam gledala film.
12Y film mi ye fenomenalan i glazba isto.
Her mislim da glavna uloga steka ty. trebala ye npr. glumiti Angelina :lol:
Onay animirani nisam gledala yos no cini mi se zabavan, a pyesma ye vrh.
A sad SF malo.
Spoyila bi ove stvari za koye su poyedini filmovi dobili oskare u yedan film,ubacila
zanimljive uloge i animirani nek bude :D tay bi pokupio sve
i oskare i globuse. :cameraman:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la ariadne » 03 ožu 2014 23:55

Najdosadniji Oscari ikad. It was a mess. Htjela sam se propucat nakon 45 minuta. S obzirom na to da me za kategorije nije bilo pretjerano briga one way or the other, veselila sam se vidjeti Ellen barem, al i ona je usrala motku. Bila je totalno off her game. Osim možda dvije ili tri stvari u monologu, sve ostalo je bilo bezveze. Još joj se i petljao jezik, što je poremetilo tajming, a svi znamo koliko je comedic timing i delivery važan. Jao. Bilo mi je bolno gledat kako se šeta među publikom u skoro pa mrtvoj tišini jer svi čekaju da nešto kaže, a ona samo pozdravlja rendom ljude i slika se s njima i koješta. Izgledalo je ko da im je nešto pošlo po zlu pa je morala improvizirat. Imala je godinu dana pripreme skoro, a jedino čega se mogla sjetit je bila dostava pizze i selfiji.

Kao posljedica svega toga, Oscari su bolje ispali na fotografijama. Kao ona slika Meryl Streep kako ždere komad pizze. Koju sad ne mogu nać.

Sandra, Charlize, Amy, Cate, Lupita, Jennifer i Meryl su izgledale odlično i činilo se kao da se baš zabavljaju. Kevin Spacey je faca i pol. :inlove: Gravity zasluženo odnio sve Oscare. Kao i Lupita. Jennifer je mogla odahnut napokon, ali je naravno imala svoj moment na crvenom tepihu kad se opet spotakla i poslije dok su se slikali kad je rekla "Someone should drop a boob if we want it to get retweeted that much." Meni je ta rečenica bila smješnija od 80% stvari koje je Ellen rekla il napravila. Cate je isto zasluženo dobila. Čitanje Allenovog imena u kategoriji za scenarij je bilo jako jako awkward. :lol: Kao pljeskali bi, al ne bi, al bi, al ne bi. :lol: Isto ko i za In Memoriam. Počeli su pljeskat, al su skužili da nema smisla. :lol: O McConaugheyju bolje da šutim. Al neću. (Have you met me?) Iritantan je bio otkako sam mu vidjela facu prvi put. Toliko se trudio odavat dojam opuštenosti, skromnosti i zahvalnosti da je na kraju izgledao fejk as fuck. Govor mu je otišo dovraga čim je spomenuo boga i nastavio ić nizbrdo. Seljo. Plus, jel još nekog iritira to što zviždi kad izgovara frikative? Kako? Zašto? Wtf?

Daleko najbolja stvar koja je iz ovog proizašla je kad je Travolta sjebao ime Idini Menzel. Čitala sam reakcije okolo i smijala se valjda 20 minuta ko idiot. Faca me boljela i suze su mi išle. Mislim da mi je to dodalo deset godina života. :lol: :lol:

im laughing bc idk what john travolta just said
ADEN NAZEEM?!?!?!
Thanks, John Travolta, for letting me know that this song is performed by Adele Dazime or somebody WTF.
Wtf Did #JohnTravolta just call Idina Menzel?!
(im still laughing)
In John Travolta's defense, Idina Menzel looks and sounds a LOT like Adele Dazim. #TheOscars2014
IT's worse the second time you watch it.
WHAT KINDA L RON HUBBARD LANGUAGE IS THIS
im still laughing at kamille saying abu nazir


slika

Travolta scoping out his next victim Becfjeslihct Cubiwoisdfch

slika

The rise of Adelamehdu Nadzeemfjjdhl

slika

Upiškit ću se. :lol: Šta bi da je nedajbože morao izgovorit Chiwetel Ejiofor? :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Kroacija » 04 ožu 2014 00:37

ariadne je napisao/la: veselila sam se vidjeti Ellen barem, al i ona je usrala motku. Bila je totalno off her game. Osim možda dvije ili tri stvari u monologu, sve ostalo je bilo bezveze.

..

Seljo. Plus, jel još nekog iritira to što zviždi kad izgovara frikative? Kako? Zašto? Wtf?

yup, potpisujem ovo s ellen, plus ja sam metjuvov fen ali mi ipak nije jasno to zviždanje u SVAKOM filmu. :o

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la omnia » 04 ožu 2014 00:46

ariadne je napisao/la:Kao ona slika Meryl Streep kako ždere komad pizze. Koju sad ne mogu nać.
http://i.imgur.com/PfozKEX.jpg?1

:D :D

Aven

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Aven » 04 ožu 2014 00:51

^
Julia pravo ženstveno vadi košticu od masline (pretpostavljam). <3 :D

Ko da smjera pogodit Jamiea Foxxa (ili nekog jako sličnom njemu) u glavu. :lol:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la ariadne » 04 ožu 2014 01:26

omnia je napisao/la:
ariadne je napisao/la:Kao ona slika Meryl Streep kako ždere komad pizze. Koju sad ne mogu nać.
http://i.imgur.com/PfozKEX.jpg?1

:D :D
Predivno. :inlove: Nikad joj se nisam osjećala bliže. :touched: :shinner:

E i ovo:

slika
#ROLL ME UP IN A SLICE OF PIZZA AND FEED ME TO KEVIN SPACEY
:lol:

slika

slika

<3
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la JaNNa » 04 ožu 2014 08:45

pogledala sam i ja sinoć.. nekako mi se čini da su trajali cijelu vječnost! :nezna:
Ellen, mi je bila so - so! imala je par dobrih fora, ali zna ona i bolje. Živciralo me što pred kraj (zadnjih sat vremena) je stalno muzika svirala dok je pričala prije odjave, pa ne znam ni tko ju je tamo čuo.
Što se dobitnika tiče.. Ne znam... Moj favorit je bila Merly, ali mi je drago radi Cate, no za Lea mi je fkt žao. Mislim da mu je prošla godina bila predobra i žao mi je što oni starčeki ne daju to zlatu njemu u ruke. 12YOS mi je tak tak film, Her mi je dobar i mislim da je Gravity zasluženo dobila sve Oskare što se efekata tiče.
a sada malo o look-u:

Ovo su mi tri the best kombinacije kod žena:
slika

a Jared Leto... ah, što se njemu dogodilo? sjećam ga se dok je glumio uz Claire i bio užasno kjut. Očito ne mogu svi s godinama postajat sve zgodniji, kao npr.
slika

moram pogledat taj film s Letom...

Gost

Re: Zlatni globus i Oscar

Post Postao/la Gost » 04 ožu 2014 08:59

Sto se tice Ellen
svi su ocekivali ne znam kay
e pa tako ye to kad se ocekuye "spektakl nevidjeni"
a takav se moze dogoditi yedino neplanirano
i bila ye zauzeta reklamiranjem samsunga dok ye u
beksteydju tipkala na ayfon :lol: zivota ti i te fore
sa naslikavanjem nisu fore vec isplanirano tocno
kako i sta marketing ofkors ali los marketing u ovom slucayu
Ova fora s pizzom ye ok kao nesto yednostavno i yos
da nisu pili sampanjac u beksteydju nego hladno pivo
uz ovu pyesmu koya opisuye sviyet glamura :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TUahudC- ... ata_player[/youtube]

btw. Tromolto ye zakon :lol:

Odgovorite