Overdoz glazbom?

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Overdoz glazbom?

Post Postao/la rainbow » 24 kol 2011 21:11

Kad sam bila malena, vječnost je trebala da mi se kazeta od Novih Fosila il soundtrack Flashdance-a premota; nije se toliko muzike slušalo, nije bilo toliko muzike dostupno, došao je diskmen pa se moglo malko više, došo je mp3 pa se moglo puno više, sad se može sve i odmah i puno i bez prestanka;
i nađem ja sebe tako kako mi nekad po 500 pjesama šafla, i skužim kako mi kod nekih od njih samo dođe do promjene raspoloženja, tj uvedu me u neki drugi đir od onog u kojemu sam do tad bila, čak i kad ne obraćam pažnju u tom trenu, pa m padne na um da možda ne bi bilo zgoreg da malko ciljanije konzumiram...

kako i koliko vi slušate glazbu? što vam ona znači? zabavu, razonodu, opuštanje, nabrijavanje, uzemljavanje, uzdizanje...?
jel shufflujete il ređate "smisleno" plejiste?
slušate li glazbu kad idete leć i tokom noći?
slušate li ju tijekom sexa? pospremanja kuće? učenja? vožnje bicikla? automobila?
doživite li ikad glazbeni overdoz?
mislite li da učestalije slušanje može doprinjeti moodswinganju?
jeste li teški, umjereni il mini konzument?
mislite li da će pola od nas bit nagluve babe zbog decibela kojima se obasipamo (po koncertima, klubovima, autima, slušalicama nabijenim u uši)?
i što vam još padne na um...

(i jedna prigodna)


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RfiEkI3Z0ig[/youtube]

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la jpeg » 24 kol 2011 21:26

ne slusam vise ko prije. samo budem opsjednuta nekom pjesmom pa mi je na repeat i na jutjubu i na mobu i u autu i onda predjem na radio. a nekad se vozim u tisini.
i da, pjesma mi mjenja raspolozenje, cesto na depresiju baca pa sam se dosjetila poskocica. nisam ranije bila dosjetljiva.
sad mi je draze slusat glupu pjesmu nego nest od The cure.

imala sam plan preci na narodni radio misleci da cu naic na tamburice i tako neke presretne ekipice al oni isto masovno pustaju depresivne a neslusljive izvodjace pa mi je propa plan.

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Capt. Kirk » 24 kol 2011 21:43

wave je napisao/la:kako i koliko vi slušate glazbu? što vam ona znači? zabavu, razonodu, opuštanje, nabrijavanje, uzemljavanje, uzdizanje...?
Tisuću pitanja! Ajmo po redu. slika
Slušam glazbu na kompjuteru i ipodu, a dani kada stalno nešto svira su češći od mute dana. I znači mi sve to, od čiste zajebancije sa Lonely Islandom i Mineom do opuštanja sa Chopinom ili Fieldom.
Shufflam nekada, obično na iPodu. U winampu glazba uvijek svira nekim meni logičnim redosljedom. Plejliste ne radim, osim onih 'idemo vani i ajmo prije toga pit i slušat Bijonse i Malu ćići jer to tako sada mora bit'.
Nyet, kada spavam onda je tiho. Osim ako susjed ne pušta neko sranje. :/
Music during sex? Obično da, nekada da bi kamuflirala zvukove koje ja proizvodim, a nekada glazba bude dio koitusa *Sheldon Cooper*
Overdoz se isto desi, ali sve rjeđe. I da, rekla bi da sam teški konzument, skidam previše toga - pola nisam nikada poslušala, a pola od toga nikada ni neću. Ali coveri su lijepi i neka to tu stoji i zauzima stotine gigabajta na mojim eksternim diskovima. Oh and yeah, da imam bilijun novaca, kupila bi sve te albume. Ovako nemam, pa kradem. :D
Nagluva baba sam već sada. Bojim se pomisliti šta će biti za 30ak godina, jer od koncerata i partija i guranja skroz naprijed da vidim svog najdražeg rockstara neću odustati.

slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la ariadne » 24 kol 2011 22:09

Slušam je u svakoj prilici. Uglavnom na laptopu, radio nisam godinama upalila valjda. Imam i mp3 player koji slušam prije spavanja (često i zaspem s njime) ili kad idem u grad. Pogotovo u javnom prijevozu. :D Većinom shuffleam ali imam nekoliko plejlista prema raspoloženju, kao i sa cijelim diskografijama određenih izvođača. Overdose nisam još doživjela, moram priznati. Valjda zato što imam raznovrstan ukus pa uvijek nađem nešto novo. Ako i ne slušam, uvijek se probudim s nekom pjesmom u glavi i tijekom cijelog dana mi se motaju neki ritmovi, refreni i svašta. S obzirom na to da sam teški konzument, pazim na to koliko glasno slušam glazbu. :D Na koncerte idem jako rijetko (jednom ili dvaput godišnje), u klubove nikako. I ne vozim. So there's that. :D Mp3 nikad ne pojačam toliko da mi potpuno isključi pozadinske zvukove. Samo dovoljno da mi je ljudski govor nerazumljiv. :D

Što se tiče raspoloženja, glazba mi ga uglavnom poboljša/održava na razini. Nikad nisam bila jedna od onih koji se deprimiraju tužnim pjesmama kad su već u lošem raspoloženju, to mi nikad nije bilo jasno. :nezna: Ponekad se i nabrijavam glazbom, ovisi o situaciji. Plejliste mi dosta ovise i o vremenu. :D Često imam čudne trenutke tipa "ovaj album je savršen za slušanje u proljeće/jesen dok hodam osunčanom ulicom neposredno nakon što je pala kiša". :nezna: Po zimi npr. slušam gotovo isključivo jazz tipa Sinatra i sl. i country rock/blues (neki kažu i swamp blues) kakav se čuje u True Bloodu. Kombinacija iz nečijih noćnih mora. :D

Previše Hollywooda valjda. :D

Ovo mi paše po ovim prokletim vrućinama:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PE3g2zeBVQQ&ob=av2e[/youtube]

Čak im je i spot prikladan. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Bash » 24 kol 2011 22:55

svaki dan i blagdanom. najgore je kad si u gradu i imaš pola sata šetnje do doma, a jer si glupa i ne puniš na vrijeme je baterija mp3ja koja traje pet dana crkla. it's just you and yourself then :the horror:
stavljam poznate albume osim ako nešto radim za kompom ili po stanu, onda stavim album koji još nisam poslušala (cca 80% glazbe na mom kompu) jer tako jedino mogu bit dovoljno strpljiva ekšli poslušat nešto novo bez da prekinem na prvoj stvari koja mi je dosadna i stavim nešto dobro šta sam čula sto puta.
glazbeni overdoz jedino na pojedine stvari zbog repeata jel. nije mi se desilo da uopće ne mogu ništa slušat čim uđem u tramvaj prema doma, pa ni nakon tntn partija od milijun decibela.
ha nagluva možda jesam jer mi je tiho i ako mi je mp3 pojačan do kraja, a imam sluše koje se guraju u uho. :/
seks ide uz muziku naravno, laganu.
raspoloženje ovisi o muzici. sjetnost, sretnost, ushit, suzice diktira klik na play. drago mi je da je tako.
a kad spavam, onda spavam i ne čujem ni muziku, tišinu, upaljeno svjetlo, pijane debile koji se deru, cigarete nagurane u usta ni blic od fotića.

Plague

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Plague » 25 kol 2011 04:22

muzika je moja prijateljica s povlasticama. provodim noći priljateljujući s njom i vodim ljubav sa slušalicama. dugo sam išla spat s njima, ali sam razbila tu naviku kad sam shvatila da neću moć bez bubnjića. gluha sam, jer mi kao i ovoj gore, najjače jednostavno nije dovoljno jako. plejlistu za čišćenje stana slažem duže nego što čistim. sreća pa to ne radim tako često. :D da vozim, sigurno to ne bi radila bez saundtreka. zasad samo maltretiram invalidnu tako šta joj pojačavam radio dok se pokušava uparkirat i pjevam i đuskam na suvozačkom sjedalu. izbjegavam slušat išta tokom seksa jer mi misli bježe. isto je i s upaljenom televizijom jer počnem pratit film/seriju. -.-
overdozam se kad nabasam na neku stvar koja me totalno opčini pa ju pustim 80 puta za redom, i onda je sanjam i budim se s njom.
kad sam bila mala i dok su bile te kasetice, snimala sam si pjesme koje volim u nekoliko primjeraka za redom da ne bi morala premotavat. :inlove: i tako.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xkp8fNODegU[/youtube]

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la JaNNa » 25 kol 2011 07:35

wave je napisao/la: kako i koliko vi slušate glazbu?
glasno i gotovo uvijek!
wave je napisao/la: što vam ona znači? zabavu, razonodu, opuštanje, nabrijavanje, uzemljavanje, uzdizanje...?
znači mi život! u svakoj pjesmi se mogu pronać i povazat se. bilo da je riječ o house-u, pop-u, dance-u, r'n'b-u. pretežito mi znači zabavu, ali postoje određene pjesme koje slušam ovisno o raspoloženju
wave je napisao/la: jel shufflujete il ređate "smisleno" plejiste?
u pravilu samo dodajem na jednu listu stvari koje mi se sviđaju, pa tako vrtim već par godina nekih 500 pjesama, ali ne slažem ih po nekom redu.. mislim da su po abecedi poredani, a shuffle je uvijek uključen.
wave je napisao/la: slušate li glazbu kad idete leć i tokom noći?
ne, potrebna mi je tišina kad idem spavat.. vjerojatno ne bi nikad zaspala jer bi pjevušila (lyrics freak!)
wave je napisao/la: slušate li ju tijekom sexa? pospremanja kuće? učenja? vožnje bicikla? automobila?
tijekom sexa - nekad! dok pospremam - uvijek! učenje - zaboravila sam kae to :D u vožnji - konstantno!
wave je napisao/la: doživite li ikad glazbeni overdoz?
pa ne toliko glazbeni overdoz koliko potrebu da jednostavno stišam jer mi glasnoća guši misli
wave je napisao/la: mislite li da učestalije slušanje može doprinjeti moodswinganju?
definitivno!
wave je napisao/la: jeste li teški, umjereni il mini konzument?
umjereni

za kraj moj doprinos ovoj temi...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kxZD0VQvfqU[/youtube]

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 25 kol 2011 11:16

my life is music and music is my life..ne mogu zamislit nijedan aspekt zivota bez nje ali tako je bilo jos iz doba kazeta pa naovamo..walkmani su prasili :D nekad šaflam,nekad biram po raspolozenju nekad jednostavno pustim radio ili mtv da me obasipa komercijalom i novitetima..i vjerujem da je mjuza somekind of drug..usi otisle odavno vjerojatno,i bas kako je picajzla rekla-nikad mi nije dovoljno glasno!
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Fuga » 25 kol 2011 11:37

Jebemu, što si znatiželjna :D
Puno slušam muziku, stalno imam nešto novo za čuti ili pak neko staro gradivo utvrditi.
I puno istražujem, pratim određene sajtove, prikupljam nove izvođače i tako to. I slažem si plejliste, ne prepuštam nikad to situaciji.
Muzika je važan dio mene, dođe mi kao neka stalna pozadina koja se prilagođava mojim raspoloženjima, glavna figura sam ipak ja :D.
Overdoz? Pa i ne baš, možda mi nekad ipak dođe na vrh neka stvar nakon uzastopnih «silovanja». Ne mogu se sjetiti tijekom kojih aktivnosti nisam u stanju slušati muziku, fakat.
Čak i na sprovode volim otić ako znam da će biti muzike i tako to :D Jedan od boljih osjećaja mi je kad imam slušalice u ušima i tako bez obaveze prolazim gradom i tako to.
Nagluha već jesam :D

Broken Down Angel
Postovi: 911
Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Broken Down Angel » 25 kol 2011 13:04

U posljednje vrijeme mi uglavnom najviše pašu jazz & blues. Bez obzira na raspoloženje ili doba dana. Trenutno skidam Manneovu obradu pjesama iz My Fair Lady i kratim vrijeme uz Hawesa. Uglavnom slušam i otkrivam nove stvari putem internetskih radijskih postaja, blogova i slučajnim nabasavanjem na Youtubeu. Nikada ne slažem playliste jer ne volim biti sputana tematskim okvirom ili nekom drugom logikom, samo posežem spontano za onim što mi u tom trenu padne napamet [osim u iznimnim situacijama]. Volim osjećaj smirenosti, opuštenosti i distanciranosti od ovozemaljskih stvari koji mi glazba pruža, zato se lako utopiti i prepustiti, iako [još uvijek] nisam zakoračila u sferu teškog konzumerizma.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dUDPc9whUfU[/youtube]

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la štrudla » 25 kol 2011 13:44

jeben topic! sad ću se razuzdat.
mjuza mi znači sve od navedenog, uz nju se probudim i zaspem i ide uz sva moguća raspoloženja. pjesma koju čujem prvi put (a paše mi) redovito mi odredi trenutno raspoloženje. mnoge stare i drage mi stvari su mi ko sentimentalna vrijednost jer me vežu za situacije, mjesta i osobe.
kupila sam si externi koji je rezerviran samo za mjuzu, sve je uredno organizirano po plejlistama i ništa me ne može iznenadit. winamp je uvijek na šaflu, ali stvari su pomno selektirane za svaku prigodu.
mogu/moram je slušat u svakoj prilici, jedino me ometa kod učenja. mrzim doć na druženja na kojima se domaćin nije pobrinuo za mjuzu. jeza me hvata od vožnje u vozilima u kojima ništa ne svira. neshvatljivo. ako izađem iz kuće bez slušalica, čitav izlazak provedem jebavajući si sve po spisku. nikad se ne zasitim mjuze, zasitim se samo određenog žanra.
u osnovnoj i srednjoj sam usrećila mnoge iz suprotnog turnusa jer sam redovito zaboravljala walkmane pod klupom, a 90% džeparca se trošilo na kasete i cdove. kad mi se kolekcija cdova proširila nosila sam ih na tulume i redovito dolazila doma sa manjkom cedeja. moj jedini fizički nasrtaj u životu je bio na curu za koju sam otkrila da mi je ukrala oriđiđi cd os aerosmitha. vratila mi ga je zgužvanog i izgrebanog, dobila po pički i bila natjerana na kupovanje novog.
mislim li da ću bit nagluva? već jesam.
slika

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Kroacija » 25 kol 2011 13:59

no dobro, glazba nam je svima ocito jedna velika strast, osobno se mogu naci u svim zanrovima osim cajki i narodnjaka i da, utjece mi na raspolozenje. s glazbom sam pocela od malih nogu i usmjerila se na duze vrijeme plesnom pravcu, gdje sam bila stvarno odlicna i fejms. sjecam se kad sam otkrila vivu, vivu+, cmc i slicno, kad sam plesala ispred tv-a, kad sam kupovala VHS kazete i hvatala spotove i intervjue s mojim najdrazim glazbenicima, kad sam manicno iscekivala pjesme na radiu koje bih snimila na kazete i pustala i izvlacila lyricse na papir, jos uvijek mi je cijela "insomnia" u glavi. :)
danas mi je malo zao sto se nisam usmjerila do kraja i tvrdoglavo u jednom od tih pravaca jer mislim da bih derala, rokala i guzila, samo da sam i jednu obicnu gitaru naucila svirati, u vise navrata su mi rekli da sam talent za to sve i da sam glupa sto se nisam profesionalno nastavila baviti plesom. ponekad samo s prvim taktom prepoznam neku pjesmu ili remiks iste, a glazbu cesto vezem i sa dogadjajima, mirisima, osobama, slikama, sjecanjima etc.
svejedno, glazba i ples su instalirani u meni i brijem da mi ritam, plesne sposobnosti i ljubav prema tome nitko nikad ne moze oduzeti. :)
mislim da malo potiskujem to sve i ne volim razgovarati o tome pa sad idem.

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la štrudla » 25 kol 2011 14:15

invalid_user je napisao/la:kad sam kupovala VHS kazete i hvatala spotove i intervjue s mojim najdrazim glazbenicima, kad sam manicno iscekivala pjesme na radiu koje bih snimila na kazete i pustala i izvlacila lyricse na papir
...šta me sjetilo na presnimavanje s radia. jedino sranje je bilo to šta je kazetofon, uz pjesmu, snimao i zvukove iz okoline. tako danas dok slušam old skul stvari redovito otpjevušim i djelove koji originalno ne idu s pjesmom, tipa "na spavanje", "stišaj" ili "ruuu-čak".
slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la JaNNa » 25 kol 2011 14:16

:haha: :haha:
a ja sam znala stavit kazić kod televizije i kad je bila neka pjesma tako snimat da mogu slušat na walkman-u uvijek... uf... vremena! :D

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Mia. » 25 kol 2011 17:39

muzika.
stalno ponavljam da je ta glazba nešto najsavršenije što je moglo biti izumljeno.
meni, jel.
imam podosta muzike, neku skinem random jer mi je na prvu bila supač pjesma pa mi se kasnije ne sviđa, pa nakon mjesec dana mi je vauu.kolekcionar sam svega.
ugl., obožavam zaspati uz muziku.obožavam-zar ima nešto savršenije od toga?
plejliste ne slažem, stavljam što mi je oku, pardon, uhu milo.
obožavam pjevati, onako u sebi dok hodam, trčim, stojim, nešto-nešto.
i da, volim cupkati s nogom, onako u ritmu.
ta muzika!
baš je zaistačna ljubav.
huh.
Stay tuned.

Gost

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Gost » 25 kol 2011 18:17

čini mi se da sam postala više kolekcionarski orijentirana (zbog prekomjerne (zlo)upotrebe glazbe kao pozadine)- neki albumi nisu nikad ni temeljito preslušani, pa sam odlučila prestati sa gomilanjem/miješanjem žanrova. u zadnje vrijeme slušam samo minimaliste.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la rainbow » 27 kol 2011 19:27

e (jedno možda zeru morbidnije pitanje) - da vam treba neka pjesma za zlatni šut, znači to je toi, zadnja pjesma s kojom želite otići s ovog svijeta, koju bi odabrale?

ja se ne mogu odlučiti sad

Plague

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Plague » 27 kol 2011 19:28

mislim da uz zlatni šut ne treba nikakva muzika :inlove:

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 29 kol 2011 09:46

mozda Riders on the storm..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la štrudla » 29 kol 2011 11:35

slika

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Fuga » 29 kol 2011 11:41

Prvo mi se učinilo da pitaš za zlatni tuš :D Čak sam i počela s pisanje o tome kako imam problema s piškanje pred drugim i kako ne mogu i ne mogu obaviti to, tako da mi za to treba nešto poticajno i bla bla.

Nda, za zlatni šut : [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K_IsptRr ... ideo_title[/youtube]

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Capt. Kirk » 29 kol 2011 11:53


Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Mary of Silence » 29 kol 2011 20:04

Ne mogu zamisliti da izađem vani, a da mi slušalice nisu u ušima, čak na pojedinim predavanjima mi se ne da slušati neke kvazi profesore sa još gorom pričom, tako da zahvaljujući svojoj kosi ne vadim slušalice iz ušiju ni na predavanjima. Što se tiče skidanja muzike i otkrivanja novih stvari nisam baš tu aktivna, imam određene žanrove koje slušam, određene bendove i tako ih vrtim u krug, nekad nađem nešto novo što mi se dopada, ali pretežno su to starije i klasične stvari.
Eh da sjetila sam se ove teme baš neku noć, tačnije kad sam gledala ovaj dokumentarac (traje nekoliko minuta) pogledajte video !
http://news.bbc.co.uk/2/hi/programmes/c ... 571809.stm

i da... pazite da ne završite na ovakav način; :D
slika

Znači, pogled lijevo-desno i obavezno prelaz preko zebre :D

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la talented miss cohen » 29 kol 2011 21:24

Waves, baš ti je temeljit ovaj uvodni post, ko Upitnik Evropske komisije :D

Bum ti rekla, muzika je... esencija mog postojanja. Ok?
Eto, to ti je destilat svih mogućih odgovora. Jer ne bih mogla stati... nije da mi se ne da (možda malo) :).

Što se onog dodatnog pitanja tiče...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Mjem3G_QsKA[/youtube]
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la rainbow » 29 kol 2011 21:31

talented miss cohen je napisao/la:Waves, baš ti je temeljit ovaj uvodni post, ko Upitnik Evropske komisije :D

Bum ti rekla, muzika je... esencija mog postojanja. Ok?
:ok:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=P7_Nj2IVEdE[/youtube]

Mia.
Postovi: 1411
Pridružen/a: 04 sij 2010 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: London calling.
Kontakt:

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Mia. » 30 kol 2011 19:05

LittleRedRidingHood je napisao/la:mozda Riders on the storm..
uh.
da, da, da.
Stay tuned.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Fusion » 31 kol 2011 20:06

wave je napisao/la:kako i koliko vi slušate glazbu? što vam ona znači? zabavu, razonodu, opuštanje, nabrijavanje, uzemljavanje, uzdizanje...?
Bilo je faza kad sam zaista željela biti prosječan glazbeni konzument (zabava, razonoda, opuštanje, nabrijavanje, uzemljavanje, uzdizanje) jer je ponekad zatomljivanje dara
i rada na njemu poradi nekih otegotnih okolnosti znalo boljeti više od kakvog prekida veze.

Danas sa svim svojim iskustvom sklonija sam reći da bih radije cijeli život bila solo nego bez glazbe jer jedino ona može pokrenuti
u pozitivnom i kreativnom smjeru sve ostale mehanizme u meni.

Nakon 5 godina stanke od aktivnog bavljenja glazbom što je rezultiralo velikom tugom krenula sam ponovno u šestu godinu rada na vokalnoj tehnici
i trenutno mi je samo bitno da se permanentno usavršavam budući to poput bilo koje vještine nema kraja.

Što mi znači? Neću pretjerati ako kažem – sve. Nešto poput djeteta koje je sveprisutno i traži puno brige, ljubavi i odgovornosti.
Znam samo da se ne želim više nikada odmarati i odvajati od Nje slika

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la rainbow » 31 kol 2011 20:34

Fusion je napisao/la: Nakon 5 godina stanke od aktivnog bavljenja glazbom što je rezultiralo velikom tugom krenula sam ponovno u šestu godinu rada na vokalnoj tehnici
:hepi: baš mi je to nekak drago, više puta sam pomislila kao bi bilo super da se ti kroz to izražavaš (i dalje) :)

-za ispraćaj na "vječna lovišta" mislim da bi mi možda pasala ovakva nekakva:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BKMUXKfxK9Y[/youtube]
već vidim "blešćeće" svijetlo i neku ekipu kak me skuplja na astralu i pičimo dalje u avanture :)

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Fusion » 31 kol 2011 20:56

wave je napisao/la::hepi: baš mi je to nekak drago, više puta sam pomislila kao bi bilo super da se ti kroz to izražavaš (i dalje) :)
Lijepo mi je vidjeti i čuti da je i drugima drago slika

~~~

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WrSdpiSUHoo[/youtube] slika

Htjela sam prvo staviti "More Than Ever People", ali mi ova trenutno više paše : D

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Overdoz glazbom?

Post Postao/la Zita » 01 ruj 2011 14:59

mislim da ne postoji overdoz
mjuza je uvijek tu-prvo sto me budi i zadnje sto cujem prije neg odem corit
pravi drustvo dok radim, dize me dok sam tuzna, smiruje kad sam ljuta, oraspolozi nakon prekida veze i uljepsa vrijeme provedeno sa osobom koju volim, zabavlja dok kuham itd itd
volim si stavit sluske u usi i tako otic spavat
jednostavno bez glazbe nemere :)
Measure of a woman is her sense of humor

Odgovorite