Reality zone

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Reality zone

Post Postao/la Fusion » 31 kol 2011 20:38

Varaš se ; ) Gledala sam 3 AI-a i pola posljednjeg.
Moram to nastaviti jer me zanima što je bilo s Piom i onim malim gingerom s kontrabasom koji me oduševljavao svojom kreativnošću:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ivkuwWr21Lo[/youtube] slika

Američki nije savršen zbog toga jer ponekad i tamo žiri (ženski dio) zna previše nerealno tetošiti, a glazbena industrija ne tetoši, već zna biti itekako okrutna
...ali je daleko profesionalniji, čak i kada stavimo produkciju sa strane.
Kandidati u 90% slučajeva zaista imaju talenta, osobnosti i gledanja vrijednu stage prezentnost + najvažnije - znaju pjevati, dok kod nas jedva da se može naći dvoje s karizmom i talentom. :/

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 31 kol 2011 20:42

uf... pia... nisi još sve pogledala vidim... zadnja sezona je najgora po meni...
ali ipak je još uvijek 500 puta bolja od naših... a njihov žiri mi je još uvijek bolji od našeg, premda bez simona nije to to...

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Reality zone

Post Postao/la Fusion » 31 kol 2011 20:47

Ma kažem, stala sam prije par mjeseci na 16-oj epizodi negdje jer sam to gledala s frendicom, a ona više nije imala vremena pa sam i ja prestala gledati.

J. Lo me ugodno iznenadila. Mislila sam da će parati nosom oblake i izigravati zvijezdu, kad ono žena je bila skroz ok i dala si je dosta truda oko selekcije tih kandidata
i vrlo emotivno reagirala neke od njih. Kasnije kad su krenule live emisije je bila malkoc nerealna jer joj je sve bilo super : D, ali opet neusporedivo bolja od ovih naših ____ *cenzurirase*

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 31 kol 2011 20:51

uf... j.lo! :srce:
meni je fascinatno kako sve one trebice još uvijek vrište za Stevenom!
ali evo, to je jedan od dobrih reality-a, kako bi Pi rekla, i baš ga volim pogledat... premda mi fali

slika

ali dobro.. šta je tu je... zaradio je svoje i sad uživa...
od svih tih izdanaka s takvih natjecanja definitvno mi se izdvajaju Jennifer Hudson i Kelly Clarkson...

onda ti neću ništa govorit za Piu, gledaj... ;)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Reality zone

Post Postao/la ariadne » 31 kol 2011 20:56

Dobro Jano zar ti zbilja ne znaš da Simon pokreće američku verziju X Factora i da će uz njega u žiriju sjedit i Paula Abdul (živjelo zlatno doba AI) i Nicole Scherzinger? Trebalo bi početi sad u rujnu, snimali su audicije po gradovima cijelo ljeto.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 31 kol 2011 20:57

molim????? ha????? stvarno????? ne zezaš me????? NIC??? SIMON??????? PAULA????????

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Reality zone

Post Postao/la ariadne » 31 kol 2011 20:58

JanaFern je napisao/la:molim????? ha????? stvarno????? ne zezaš me????? NIC??? SIMON??????? PAULA????????
Naravno da te ne zezam. Nisam toliko okrutna. :D

http://en.wikipedia.org/wiki/The_X_Factor_(U.S.)
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 31 kol 2011 21:01

slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Reality zone

Post Postao/la ariadne » 31 kol 2011 21:04

:pivo:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Reality zone

Post Postao/la Fusion » 05 ruj 2011 09:36


Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 06 ruj 2011 12:31

oh.. kako ću danas gledat... joj.....
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hUwChzl_jPg[/youtube]

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Reality zone

Post Postao/la bašja » 09 ruj 2011 10:54

e dakle, prije nego se razmašete previše s tim jubitoom i isječcima iz omiljenih epizoda, ja imam kao pametno pitanje!

zašto ne postoji reality show koji bi pratio život onako, pametniju skupinu ljudi, recimo neki studenti ili . Bez slavnih, promiskuitetnih (ili bar onih kojima to nije jedino zanimljivo obilježje) ili krnje inteligencije. Dakle neka grupa ljudi koja tu i tamo zapodjene kakvu pametnu temu, čiji se razgovori baziraju malo više na argumentaciji, a malo manje na vrijeđanju - što i samo vrijeđanje čini zanimljivijim kada do njega dođe; koji svoje životne probleme možda rješavaju nešto konstruktivnije nego da se napiju ko gujzice i popuše nekom - što opet takvo ponašanje čini zanimljivijim kada se ponekad zalomi....

Pitanje: jel bi vi koji već pratite realitije pratili tako nešto? Vi koji ne pratite realitije koji se sada nude, jel bi možda pratili takav?
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Reality zone

Post Postao/la Daisy » 09 ruj 2011 10:58

takav reality ne postoji, jer prosjecni gledatelj, a takva je velika vecina, ne bi razumio vokabular sudionika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 09 ruj 2011 11:04

bašja je napisao/la:e dakle, prije nego se razmašete previše s tim jubitoom i isječcima iz omiljenih epizoda, ja imam kao pametno pitanje!

zašto ne postoji reality show koji bi pratio život onako, pametniju skupinu ljudi, recimo neki studenti ili . Bez slavnih, promiskuitetnih (ili bar onih kojima to nije jedino zanimljivo obilježje) ili krnje inteligencije. Dakle neka grupa ljudi koja tu i tamo zapodjene kakvu pametnu temu, čiji se razgovori baziraju malo više na argumentaciji, a malo manje na vrijeđanju - što i samo vrijeđanje čini zanimljivijim kada do njega dođe; koji svoje životne probleme možda rješavaju nešto konstruktivnije nego da se napiju ko gujzice i popuše nekom - što opet takvo ponašanje čini zanimljivijim kada se ponekad zalomi....

Pitanje: jel bi vi koji već pratite realitije pratili tako nešto? Vi koji ne pratite realitije koji se sada nude, jel bi možda pratili takav?
ček samo malo.. to je TO??????
:roll2:
ja sam preglupa da pratim to... Kim mi je sasvim dovoljna :P

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Reality zone

Post Postao/la Fusion » 09 ruj 2011 11:11

bašja je napisao/la:zašto ne postoji reality show...recimo neki studenti ili .
Bio je, i to kod nas: http://www.jutarnji.hr/skolski-reality- ... om/920873/

Nisam ga pratila zato što je išao na TV-u, a na TV-u pratim samo informativne sadržaje (Dnevnik, Otvoreno i sl.) dok ostale downloadam i gledam u vrijeme koje meni odgovara.

Btw, uz HTZ : D, najgori i najzutupljujući reality show ikada smišljen mi je fejspjuk i ostale izvedenice. To ne mogu nikako provariti.
F5, F5, F5 slika
Zadnja izmjena: Fusion, dana/u 09 ruj 2011 11:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 09 ruj 2011 11:15

Fusion je napisao/la: Btw, uz HTZ : D, najgori i najzutupljujući reality show ikada smišljen mi je facebook. To ne mogu nikako provariti.
F5, F5, F5 slika
reality - facebook??? (bila sam nekad plava, pa se posljedice hidrogena još osjećaju)
molim te objasni :pardon:

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Reality zone

Post Postao/la bašja » 09 ruj 2011 11:17

ma joj to ono o maturi. ne, nisam ciljala na tako nešto. sve što sunčica findak dotakne spada automatski u glupo i promašeno. a i tinejđeri su prokleto dosadni i tupavi. cijela emisija o tome kako što manje učiti, a ne daj bože ne upisati fakultet.
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Reality zone

Post Postao/la Fusion » 09 ruj 2011 11:19

Što je drugo fejspjuk nego reality show na kojem milijuni ljudi svake sekunde izvješćuju gdje su/što su/kuda idu/što rade/jesu li solo/u vezi/ovo/ono/slika u sobi/na drvu/wc-u/lajkam/ne lajkam/je li tko komentirao ono što sam ja/on/ona/ono/refrešanje F5, F5, F5

slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 09 ruj 2011 11:23

aha.. mislila sam si da to misliš, ali nisam bila ziher... da... malo je postao naporan taj fejs i znam dosta ljudi što su već zasićeni s njime...
mislim da je on počeo lagano padati...

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Reality zone

Post Postao/la Daisy » 09 ruj 2011 11:31

ma, jana, tebi je izgleda poceo padati...

fusion, majke ti, zasto gledas dnevnik i otvoreno?

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Reality zone

Post Postao/la Fusion » 09 ruj 2011 11:31

Općenito pada kvaliteta života jer ljudi više nemaju vremena stati, razmisliti i isprocesuirati sve informacije koje do njih dođu tijekom dana.
Fejs je konstantno filanje informacijama. Stresss.
Osobno volim da mi ljudi nedostaju i da ih se zaželim, a ne mogu ih se zaželjeti niti mi mogu nedostajati ako vidim što svake sekunde rade i gdje su bili.
Paradoks tehnologije koja je učinila da smo dostupni 24/7 jest taj da ljudi nisu nikad bili udaljeniji jedni od drugih, a najviše su udaljeni sami od sebe. slika

@D.
Zato jer me zanima politika i volim biti informirana. Još više volim da to mogu slušati i gledati ležeći na krevetu. slika

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Reality zone

Post Postao/la Daisy » 09 ruj 2011 11:35

Fusion je napisao/la:Zato jer me zanima politika i volim biti informirana. Još više volim da to mogu slušati i gledati ležeći na krevetu. slika
aha, znaci dnevnik i otvoreno su za tebe cisti sex. ah, znam, hloverka je u pitanju...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 09 ruj 2011 11:43

Fusion je napisao/la:Općenito pada kvaliteta života jer ljudi više nemaju vremena stati, razmisliti i isprocesuirati sve informacije koje do njih dođu tijekom dana.
Fejs je konstantno filanje informacijama. Stresss.
Osobno volim da mi ljudi nedostaju i da ih se zaželim, a ne mogu ih se zaželjeti niti mi mogu nedostajati ako vidim što svake sekunde rade i gdje su bili.
Paradoks tehnologije koja je učinila da smo dostupni 24/7 jest taj da ljudi nisu nikad bili udaljeniji jedni od drugih, a najviše su udaljeni sami od sebe. slika
so true... a da ne spominjem namjerno nabacivanje informacija i igranje psihičkih igrica...
Daisy je napisao/la:ma, jana, tebi je izgleda poceo padati...
a nije više.. aktivirala sam ga opet! :D ali odem dva puta dnevno SAMO

Gost

Re: Reality zone

Post Postao/la Gost » 09 ruj 2011 11:48

I lol`d.:D

gledala sam real l word (dvije sezone), veći dio "real housewives" franšize (i brittany mutant serijal), trenutno sam na drugoj sezoni "the a list new york" (gej(skija) varijanta prije spomenutog serijala), masterchef US (dvije sezone) i AU (jedna sezona, koliko recepata s kivijem ima uopće?), davno prije toga jamie`s kitchen <3, kathy griffin - my life on the d list, nakon epizode "bones" gdje je brennan opsjednuta s "jersey shore" - pogledala sam jednu epizodu (i dalje ne shvaćam), trenutno sam na zadnjoj epizodi apprentica.

a sad...

slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Reality zone

Post Postao/la ariadne » 09 ruj 2011 21:10

bašja je napisao/la:e dakle, prije nego se razmašete previše s tim jubitoom i isječcima iz omiljenih epizoda, ja imam kao pametno pitanje!

zašto ne postoji reality show koji bi pratio život onako, pametniju skupinu ljudi, recimo neki studenti ili . Bez slavnih, promiskuitetnih (ili bar onih kojima to nije jedino zanimljivo obilježje) ili krnje inteligencije. Dakle neka grupa ljudi koja tu i tamo zapodjene kakvu pametnu temu, čiji se razgovori baziraju malo više na argumentaciji, a malo manje na vrijeđanju - što i samo vrijeđanje čini zanimljivijim kada do njega dođe; koji svoje životne probleme možda rješavaju nešto konstruktivnije nego da se napiju ko gujzice i popuše nekom - što opet takvo ponašanje čini zanimljivijim kada se ponekad zalomi....

Pitanje: jel bi vi koji već pratite realitije pratili tako nešto? Vi koji ne pratite realitije koji se sada nude, jel bi možda pratili takav?
Ne postoji zato što takvi ljudi ne bi ni htjeli bit u reality showu. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 21 stu 2011 13:38

osjećam se tako glupo što ovo gledam po enti put....
:sramise:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tIxAaFO0uQs[/youtube]

Don't touch my hair!

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 09 pro 2011 15:41

tko ne prati, a voli gledat ove stvari neka gleda..
ima dobrih natjecatelja..
od jučer... Drama!!!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xAF6QJxW ... r_embedded[/youtube]

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 18 sij 2012 11:11

jučer sam vidjela ovo i baš sam si sva hepi i znam da će Rea biti, a možda i još netko, pa evo:

vuhu!!!!!!!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pxqjza1G ... AAAAAAAAAA[/youtube]

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Reality zone

Post Postao/la JaNNa » 19 sij 2012 14:48

počinje nova sezona AI

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i-Nh7l-NSF4[/youtube]

Gost

Re: Reality zone

Post Postao/la Gost » 19 sij 2012 16:53

J.Fe je napisao/la:jučer sam vidjela ovo i baš sam si sva hepi i znam da će Rea biti, a možda i još netko, pa evo:

vuhu!!!!!!!
:duckdance:

Tnx, nisam imala pojma. :wow:
Taman će mi završiti drametinu sa RHofBeverlyHills, a zamjena It`s a BradBrad world mi je predosadna.

:kokice:

Odgovorite