..cajke/turbofolk..

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
backspace

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la backspace » 27 lis 2011 21:14

imam nekog iskustva, s ženama-cajkušama, pa evo par fakata iz mog tinejđerskog vremena:
-one koje su bile dio moje srednjoškolske i ponešto fax ekipe su mahom prekrasne (fizički jel :D) cure
-izlasci su bili gotovo uvijek besplatni, naivci i amateri su mislili da te rupe dna imaju :D (za dušebrižnike: ok, sponzoruše it is :D)
-inteligencija... prosječne inteligencije, par ih dosta bistrih, samo su se voljele glupirat, radile su obratno od većine ljudi-umjesto da se prave pametnije nego što jesu, one su se pravile gluplje nego jesu. lajkam :)
-i zadnje... hehe.. dakle, bile su vrlo izraženog libida i sexualno maximalno divlje. i da, voljele su žene. napadale su pojedinačno i u grupama, a ako bi zvala da dođeš spavat kod nje i ti pristaneš, odmah znaš da si najebala :D nda, fun times :D

danas su gotovo sve poudane. and that's how the story ends :D

evo, sročila sam ga konačno! WOHOOO :D

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la shizika » 27 lis 2011 21:17

a bekspejs nisi se izjasnila jesi ti cajkača? :D
...život je lijep... (:

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Faith » 27 lis 2011 21:22

slušam na dane al uvatila sam sebe da uglavno slušam ženske izvođače... nemam pojma zašto ....al za sva raspoloženja i svako doba dana mogu da slušam i baš uživam u ovoj pismi:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CKgiYaqVVOs[/youtube]
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

backspace

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la backspace » 27 lis 2011 21:31

cajke me upilaju, ne slušam ih, niti sam ikad, ali se ne gadim, nasmiju me nekad tekstovi skroz. što se iskustva tiče, nisam išla na ta mjesta generalno.. išla bih doma tada, no... nekoliko puta sam bila naivna i išla van bez auta (jer ću kao spavat kod te jedne đubretarke :D), pa sam tih večeri završila svuda i vidjela svašta. ne pitaj me ništa :D

ali opet, više se išlo po privatnim tulumima gdje nije bilo cajki nego nekih drugih igara jel :D

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la shizika » 27 lis 2011 21:32

Jel te ta bludnica iskoristila, što te odvela u stan ? :D
...život je lijep... (:

backspace

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la backspace » 27 lis 2011 21:43

a da si ti odeš u temu drkanje po materijal za drkicu prije sna ha? more marš :D

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la shizika » 27 lis 2011 21:45

a bekspejs, zar mislis da bi na tebe drkicu bacala? :shock2: samo me zanima, jel te iskoristila s obzirom da ne slušaš cajke (: :D :kiss5:
...život je lijep... (:

backspace

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la backspace » 27 lis 2011 21:49

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3rpaRR66xKs[/youtube]

shizika je napisao/la:a bekspejs, zar mislis da bi na tebe drkicu bacala? :shock2:
da. :*

Avatar
_burn_
Postovi: 357
Pridružen/a: 27 lis 2011 16:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Bogu iza tregera

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la _burn_ » 28 lis 2011 08:58

ariadne je napisao/la:Neki od vas se ponašaju ko da su vas cajke zlostavljale u djetinjstvu. Onak, seksualno.
hahahah! Kraljice! :-) :-) :-) :-)
..jedini nacin da se izbjegnu pogreske je steci iskustvo..jedini nacin da se stekne iskustvo je ciniti pogreske..

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Jadzia Dax » 28 lis 2011 10:48

ne slušam ih jer:
su mi glupe,
jer me iritiraju,
jer mi nisu zabavne,
jer nema šanse da me dirnu u dušu (kao što tvrde oni koji ih slušaju, wtf.? kako.? tekstovi su imbicilni)
jer me cijeli taj mentalitet silikona, sisetina, golih guzičetina, sponoruša, fudbalera... vrijeđa ko osobu, a pogotovo kao ženu

a najviše me smeta što mlade cure (po uzoru na cajkačke superstarove) misle da moraju biti polugole napirlitane kokoši bez mozga, da bi se uklopile u današnju sliku društva i bile popularne ili poželjne.

.... i jer su mi glupe

Avatar
Ana_st21
Postovi: 33
Pridružen/a: 09 lis 2011 11:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Ana_st21 » 28 lis 2011 11:43

volin poslusat folk narodnu kako god, volin nekad popit iskljucit mozak i zabavit se na tom tipu glazbe, ne volin ona zavijanja nego ovako novije stvari..i naravno da sad su svi izabrali glupe tekstove i sad se amo rugat, ima ih glupih ima ih dobrih ka u svakoj vrsti glazbe, tako da..i naravno zato i slusan sve i svasta, sve sta mi se svidi, i u svakoj vrsti glazbe mogu pronac nesto sta ce mi se svidit, odusevit me i sta cu slusat...tako da..ne mogu bas rec za nista da ne slusan hehehe,....
i bas ovi vikend iden na seku u splitu se malo zabavit.. (i eto npr ona mi je ajme uzas npr al pisme vecina super)...

Avatar
Ana_st21
Postovi: 33
Pridružen/a: 09 lis 2011 11:57
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Ana_st21 » 28 lis 2011 11:52

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dSC878lD ... re=related[/youtube]

i evo ova pisma mi je bas draga i tekst mi je super...

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Fusion » 28 lis 2011 12:23

kRasta štrudla je napisao/la: slika
Kosa ti je neooopraaanaaa
Nima koga da je peereee


slika slika

* * *

Sjetih se da mi jedna od najdražih osoba sluša cajke ...iiiii... slika...Eltona Johna. Kombinacija slika

Z. slika

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la štrudla » 28 lis 2011 13:01

a kretenoide :shinner: gle, imamo istu bradicu!
slika

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Bash » 28 lis 2011 14:25

ok, štrudla je prljavi hipi. moving on..
sestra mi sluša cajke. i Skunk Anansie. ima čudan modni ukus, kič i volani i push up do brade. mislim da su cajke tomu krive. i njene zgodne prijateljice :/

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la štrudla » 28 lis 2011 14:46

i moja susjeda isto. il se našika pa pravi haos s drugaricama uz tandrkalice, il ruje dušu Pearl Jamom/Nickelbackom kad (misli da) niko ne čuje.
a imam i susjeda kojem su cajke super u svakoj prilici.
eto, to je to.
slika

Avatar
plavo
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 stu 2011 14:31
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la plavo » 10 stu 2011 23:05

vecina vasih komentara na ovu temu mi je presmijesna. slusam sve, pa i cajke, uglavnom kada mi se ne razmislja o tekstu, nego su mi smijesni ili kad se popije. i da, primjetila sam nesto - vecina ljudi koji tu i tamo slusaju cajke(bio to turbofolk ili narodnjaci)najprije je slusala ex yu rock :o

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la JaNNa » 11 stu 2011 11:38

OPA!
nema me tjedan i štrudla najebe!
Nisi ti prljavi hippi! Ti si fina, čista i vrijedna djevojka tako mi svih mojih postova na ovom forumu!

ot. meni zaista nije jasna ta netrpeljivost prema narodnjacima i cajkama i kako se već zovu sve te šrot melodije...

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Jadzia Dax » 11 stu 2011 11:39

J.Fe je napisao/la:
ot. meni zaista nije jasna ta netrpeljivost prema narodnjacima i cajkama i kako se već zovu sve te šrot melodije...
eto, zbog toga ..... šrot melodije.... ne treba dalje objašnjavati

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la phos » 11 stu 2011 11:41

J.Fe je napisao/la:
ot. meni zaista nije jasna ta netrpeljivost prema narodnjacima i cajkama i kako se već zovu sve te šrot melodije...
jesi stajal kad pored narodnjackog kluba dulje od 5 min?
ako jesi...onda je sve jasno.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la JaNNa » 11 stu 2011 11:42

ma dobro, ali sad nazivati nekog glupim zato što to sluša??
nije to malo too much?
meni je to u rangu:
ti si glupa zato što si lezba!
ali ozbiljno! i da, znam da ovo prvo biraš i tak to, a ovo drugo "imaš u sebi" ali ono...

i ne da sam stajala, nego sam u Fontani pjevala na mikrofon! jel sam zato glupa?

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Jadzia Dax » 11 stu 2011 11:44

pa nisam osobe koje to slušaju nazvala glupim, neko su mi te "pjesme" glupe

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la JaNNa » 11 stu 2011 11:45

nisam se referirala samo na tebe, već na neke postove tu...
isto kao i ono da netko ko nosi dredlove smrdi!
to su gluposti i predrasude! i mislim da bi MI - gay ljudi najbolje to trebali razumijet jer se dosta srećemo s time..

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la phos » 11 stu 2011 11:49

J.Fe je napisao/la:
i ne da sam stajala, nego sam u Fontani pjevala na mikrofon! jel sam zato glupa?
ne, kod tebe je urodeno :D
a daj...
ne kazem ja da su ti ljudi glupi...
nego samo...mozda malo....ograniceniji.
muzika bira ljude, automatski imas selekciju u startu.
i sad...
nemam nista protiv niti jedne muzike. ali ovo...to nije muzika...to nikako ne moze biti muzika.
:ne prihvaca:

i sad- da si nekada radila anketu (ja jesam) koja je bas bila vezana za glazbene prravce i stavove, poveznice s agresijom i depresijom...onda bi vidjela da, kad sve oduzmes i zbrojis - dobijes jednu grupu ljudi kojima je zajednicko to da ne znaju eng jezik, imaju prosjecno manje godina od ostalih skupina, financijski su podmazani, jako su materijalno oblozeni, nizi stupanj obrazovanja i zelje za daljnjim, i osnova za procjenu karaktera im je ugl vzana za materijani status. sad toga ima....ne sjecam se svega...
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Fusion » 11 stu 2011 13:48

Jednom sam ušla u Lampaše po ključ od kuće koji je bio kod brata, a ja sam zaboravila svoj i dodatno me baš zanimalo što to tamo ima (možda promijenim glazbeni pravac i tako to).
Minutu-dvije nakon što sam ušla im je sklopka izbacila, nestalo je struje i prestali su svirati. slika
Sad me vječno zajebavaju da ne ulazim u narodnjačke klubove jer će nestati struje. slika

Debaser
Postovi: 520
Pridružen/a: 31 srp 2011 22:17
Spol/rod: žensko

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Debaser » 12 stu 2011 02:39

Fusion je napisao/la:Minutu-dvije nakon što sam ušla im je sklopka izbacila, nestalo je struje i prestali su svirati.
Sad me vječno zajebavaju da ne ulazim u narodnjačke klubove jer će nestati struje.
slika
slika

upravo suprotno, ja bih te vodila u svaki narodnjacki klub. :zla:

ont: cajke...pa sam termin je urnebesan. :D i btw, ne ogranicavam cajke samo na narodnu muziku.
da ne duzim - ne kozumiram. ne kapiram. toliko.

Debaser
Postovi: 520
Pridružen/a: 31 srp 2011 22:17
Spol/rod: žensko

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Debaser » 12 stu 2011 15:16

e da, izmedju ostalog evo i zasto ne kuzim te zasto ne volim.
doduse, i rock'n'roll je miljenica masa i kakofonija ukusa, i zna biti vulgaran itd. ali ako vec mogu (a mogu) radije cu birati zenu kojoj je blizi taj neki senzibilitet, pa da se medjusobno nadopunjujemo. protiv ovih drugih nemam nista, samo ih ne dozivljavam - stranci su mi.

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la divlja.ruza » 12 stu 2011 17:08


Avatar
didi0gisele
Postovi: 560
Pridružen/a: 04 ruj 2007 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Lost and never to be found..

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la didi0gisele » 14 stu 2011 14:49

Ne slušam cajke.

To mi je ispiranje mozga kao i jeftine španjolske sapunice i kad počnu svirat ne čujem ništa do li zvuka koji ispušta vešmašina kod pranja nakon kaj zaboraviš izvadit kovanice iz đepova i isto takav efekt prouzročuje kod mene.

Naravno ukoliko se nađem u društvu koje će se palit na par tih nekih narodnjačkih (a ipak se nadam da ih neće pustit), neću postat njurgava baba koja mrzi cijeli svijet. Ko voli nek izvoli, ali nek od mene ne očekuju da padam s njima u trans. Najviše kaj mogu je sprdat se i glupirat na te prepametnoduboke pjesmuljke i zabavljat se s svojom ekipom.
When for the last time you close your mouth, your words and soul will belong to the world of no place no time.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ..cajke/turbofolk..

Post Postao/la Andain » 29 kol 2013 20:32

Tema o cajkama il onima koji slušaju cajke? :)
Anyway, cajke su katastrofa za nečije, imalo sofisticiranije, uši, a što se tiče ekipe koja sluša cajke ( mislim na one kojima je to lifestyle i muzički doseg, ne one koji to rade iz zezancije u random pijanim momentima, iako ni taj ukus ne dijelim), već sam negdje rekla da razlikujem ukuse po nekakvoj suptilnosti gdje bi ukus koji cajke drži dobrom mjuzom bio na dnu ljestvice. Ne znam koliko bih to povezala s formalnom inteligencijom, al imam stav (predrasudu) da se generalno radi o publici slabije opće kulture, načitanosti, informiranosti i sl.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite