Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Nirya » 29 lip 2016 08:32

:D :D
Privitak/ci
got.jpg
(217.97 KiB) Preuzeto 3868 puta.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la JaNNa » 29 lip 2016 09:41

ono... kad napokon dođe...

S01
slika

S06
slika

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Yeci » 29 lip 2016 17:19

da c/p- am mog brata:
I šesta sezona GoT-a je završila.

I što sad?

I što sad ako crippled buraz kaze Jonu da je i Stark i Targaryen a ne bastard?

Daenerys će pobiti Lannistere kako god, čak je ova ludara sad na Iron Throne-u detonirala i "quickfire" da bi se riješila ovih još luđih "jehovinih svjedoka", pa neće imati kako paliti brodove.

Sad oboje imaju claim na Iron Throne... a Daenerys je Jonu tetka/strina.

(flashback scena na tornju: Sestra od Neda imala dijete (Jona) sa bratom od Daenerys)

Hoće li biti rodoskvrnuća? Obiteljskog pokolja?

Pošto se knjige zovu

Song
of
ICE (Stark-"Winter is Coming")
and
FIRE (Targaryen-"Fire and Blood")

mislim da se na kraju sve svodi na Jon-a pošto je jedini sa oboje u sebi.

U svakom slucaju izgleda da ce sedma biti zadnja sezona kako je i G.Martin poželio da bude.

Sapunica od 7 sezona
Don't talk about life, live it.

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la dany » 30 lip 2016 13:40

mene nervira šta u seriji cersei ispada nekakva big bad queen, a u knjigama je toliko očito da je nenormalno glupa i nesposobna i da joj se svakim postupkom samo bliži downfall, bez obzira na njene manijakalne ludosti. jaime će je defo ubit, on je garant valonqar iz proročanstva. serija je totalno sjebala prikaz njenog lika.
a šta se tiče jona, jasno je da je "njegova pjesma leda i vatre", ali ne mislim da je to martinu glavna misao vodilja. u seriji puno više koriste standardne trope fantasy žanra, dok je martin tu puno oprezniji i navede te da se uljuljkaš u takva očekivanja pa ti zapravo pokaže da je situacija sasvim drugačija. tipa s gorespomenutom cersei - dok nisu postojala poglavlja pisana iz njenog POV-a u knjizi, doimala se ko snažna neovisna žena koja će sve sjebat da dođe do moći, i onda skužiš da je zapravo iskompleksirana svojim spolom, poprilično neinteligentna i netaktična, te da su svi njeni postupci koji su urodili plodom zapravo inicirani ili dopušteni od drugih spletkaroša, koji su u tome vidili svoju korist. kakva će bit situacija s wildfireom u knjizi, ne znam, ali ne trebaš bit bogzna kako pametan da zapališ ljude koji ti ne odgovaraju supstancom koju je poprilično teško kontaminitrat. dapače, trebaš bit lud i glup.
i dalje me jedino zanima šta će u seriji napravit s malim aegonom, rhaegarovim sinom, koji je navodno zamijenjen ko beba i spašen od lannistera, s obzirom da se pojavljuje u zadnjoj knjizi. iako je to sve poprilično sumnjivo, čudno mi je da ga D&D nisu uopće uveli u seriju. storyline arianne martell su bar nekako, iako užasno, spojili s onim ellarije sand i oberynovih kćeri, al eto. špekulacije će počet kad počne casting.
jebote b*g

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Kroacija » 30 lip 2016 15:42

Meni je superkjut pomisao na tebe kako čitaš. :touched:

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la tratinčica » 30 lip 2016 17:08

Slatko finale, količina smrti me zadovoljava :D a i zmajevi su tu. Arya me ugodno iznenadila jer kroz cijelu sezonu sam pretpostavljala da bi mogla skončati smotanim padom niz nekakvu liticu, a na kraju vidi ti nje. :D Jako mi je žao što sam si spojalala R+L=J teorijom, ali budimo realni bilo je neizbježno i poznavanje te teorije je skoro spadalo pod opću kulturu.
Bran je još uvijek mali balavac i ne sumnjam da je njegova glavna uloga u životu ljudi Westerosa sve sjebati kako bi nama bilo zanimljivo gledati kako ostali popravljaju njegove gluposti. :kokice:
Nije mi jasno prikazivanje Dornea u ovoj sezoni kako i u seriji općenito, nekako sam se nadala da ću razloge saznati kroz ovu sezonu, ali..ostat' će misterij.
Kad sumiram, bez velikih misterija ulazim u iščekivanje travnja 2017., ali jedna stvar mi golica maštu..čemu je prethodio onaj višeminutni prekid Daenerys i Daaria? :impatient: :D

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Yeci » 30 lip 2016 21:09

Ja bih da se daenerys zaljubi u nečaka :')
Don't talk about life, live it.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la JaNNa » 01 srp 2016 09:17

tratinčica je napisao/la:Slatko finale, količina smrti me zadovoljava :D a i zmajevi su tu
ma e? ozbiljno? :lol:

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la tratinčica » 01 srp 2016 10:35

^a ono, drago mi je što doppelganger pape više nije u mogućnosti prosipati svoju pamet, jer mu je pamet prosuta.. :lol: toliko toga je bilo da više i ne pamtim koga nećemo gledati. za neke mi je žao, ali ne previše :D

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Nirya » 07 srp 2017 08:38

Uskoro se vraćaju, pa vraćam i ja temu na prvu stranicu :D :veryhappydance:

Excited, everyone? Teorije, pretpostavke, očekivanja?
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Capt. Kirk » 09 srp 2017 17:38

Veselim se novoj sezoni, iako mi je tajming malo kriv. Kakva mrtva zima i white walkers a meni u sobi 41 C, neću se moći uživit.
Kako god, nadam se da će Imp ft. Dany svima jebat mater i da će zadnja scena bit ona na tronu kao rightful queen of Westeros a maleni joj sjedi u krilu. Tako bi to ja napravila :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la ariadne » 17 srp 2017 18:37

Serijal se zove A Song of Ice and Fire, ne A Song of Imp and Fire. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

:roll:

:D :P

Očito će Jon Snow i Dany rulat cijeli svijet, duh #shippingitliketheironfleet :D Sviđa mi se ovaj kao malo sporiji pace, imaš vremena zapamtit šit. Kad su imali onaj mini recap na početku, osjećala sam se ko da je to bilo prije 700 godina, ničeg se ne sjećah skoro.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la tratinčica » 17 srp 2017 19:59

U uvodnom dijelu kada su prikazali sto se sve događalo u prošloj sezoni začudila sam se koliko toga sam se sjecala. :D Uvijek mi je drago ponovno vidjeti kada je High Sparrow lišen života. :D
Arya, draga moja Arya - ona je zasjala u prosloj sezoni i ovaj uvod s njom je bio savršen uvod u sezonu! "Idem ubiti kraljicu" - kraljica! :lol:
Jon Snow mi se jako sviđa kao King in the North i ne znam vise koliko ima smisla koristiti onu "you know nothing Jon Snow" :D
Sansa - smotnjikava as usual!
Zmajeviii uh :inlove: . Bas izgledaju battle ready, a Daenerys psihički spremna da pokori Cersei.
Sviđa mi se početak. Samo se bojim da su previse toga strpali u ovih par epizoda, tj., planiraju strpati. Neke, usudila bih se reci, bezvezne stvari su kroz ovih šest sezona dobile puno veću minutažu od onoga sto će dobiti jedna finalna bitka s Walkerima i dolazak Daenerys u King's landing! Fingers crossed da sve bude lijepo i temeljito prikazano.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la JaNNa » 25 srp 2017 13:50

jel ja jedina nisam imala snage pogledat uvodni serijal? :lol:

moram danas pogledat drugu ep, prva mi je čak bila i oke... a zmajevi... od kud ih troje sad? ili sam ja neš krivo vidjela? ili bi možda ipak trebala pogledati uvodni? :nezna:

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Capt. Kirk » 25 srp 2017 15:20

Sviđa mi se što su već krenuli sa makljažom, there's no time to lose. A Dany pizdica, pa mogla im je dat bar jednog zmaja da ih otprati tamo i nazad.
Btw skužila sam da mi je Yara kao malo seksi. Lastane, što se događa sa mnom?

I jedan mali #tbt na top babe of GoT
slika

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la tratinčica » 26 srp 2017 14:12

Uh, pa tri živčana sloma sam imala gledajući ove zadnje scene. I što će sad' biti s Yarom!? Oh my! I jesam li ja jedina koja misli da onaj potez Theona nije čisto kukavički nego potencijalni uvod u to da će on na kraju spasiti Yaru ili nešto tako. :blushes:
Daenerys je čak meni u ovoj epizodu bila bezveze, jebate ona ne zna što hoće. Pomalo je beskičmenjasta u ovoj epizodi i nema konkretne ideje. Još će 1245x promijeniti mišljenje kako osvojiti Westeros. Svatko joj može ubaciti neku bubu u glavu.
I zašto nema zmajeva!? :tantrum zašto su Greyjoi i ovi iz Dornea bili toliko odvojeni od ostalih, zar oni nisu zajedno išli prema King's landingu ili ja moram ponovno pogledati neke epizode. :confused:
Nymeria - "It's not you!" hou kjut. :touched:

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la tratinčica » 04 kol 2017 15:46

HBO je ponovno hakiran i već sada se može pronaći nova epizoda (04) GoT-a. Pa ako je netko nestrpljiv - uživajte.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la JaNNa » 08 kol 2017 11:59

Znači, peta epizoda mi je best ever! ne znam što bi izdvojila...

Aria - No one!
Jon Snow & Daenerys Targaryen - oće li doći do incesta ili ne?
Sansa - jadna, jedina bez talenta :lol:
Zmajevi - nisam bila impresionirana njima, ali u ovoj epizodi su me osvojili...
Cersei - taman sam mislila da me ničime ne može iznenaditi, a kad ono - metode mučenja :inlove:

a zadnjih deset minuta sam imala ovaj monolog:
da! napadni! Ne! Nemoj Jamie! da! prži! Ne! Ne zmaja! Ajme Jamie! Koliko dugo čovjek može držati dah pod vodom?

i tako u krug... ako nekome moram dati nagradu lika epizode to bi bila gospođa Olenna!

slika

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Bash » 08 kol 2017 14:32

Olenna je def highlight predzadnje epizode <3
slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la ariadne » 15 kol 2017 08:08

Ja zbilja ne mogu. NE. MOGU. Već sam invested u ovom heteroseksualnom paklu šta su Jon/Dany jer su mi tako slatki skupa, al ako ono šta je Gilly pročitala u knjizi istina, onda se to ne može desit. Can it? Prvo što je Jon MOST PROBABLY sin Danynog brata i Lyanne Stark, što znači da joj je nećak. To je uvijek bilo sticky, al incest nije nova stvar u Westerosu so whatever. Ali činjenica da su mu roditelji ekšli bili u tajnom braku znači da Jon ima više prava na prijestolje od Dany i cijela stvar se ruši :lol: Ionako je već poluluda, ja sam se nadala da će joj Jon bit hladnija polovica, Song of Ice and Fire, ovo-ono. Al šta kad se sve sazna, barring any other plot twists, njihova veza bi bila neodrživa. Wouldn't it? Ona bi trebala ostat hladne glave i maknuti se, odreći se nečega što ganja sedam sezona, a on prijeć preko problema incesta. Jel itko to vidi u budućnosti? Hmmmm? Šta ako je Jon sam Song of Ice and Fire. Fire je Targaryen, Ice je Stark, on je produkt i jednog i drugog, makes sense. Ja ovo neću moć gledat :lol:

RIP Dany :heartbreak: Moram se već sad počet pripremat because reasons. Who the fuck knows. Kakvi su Jonovi stavovi o incestu anyway, jel itko zna? :lol: Nisam čitala knjige. I just want them to kiss and live happily ever after :( Što sam sad upravo shvatila da je iznimno naivno jer je GRRM sadističko čudovište. Osim ako nam se ne smiluje na kraju i dopusti nam payoff za svu patnju koju je uzrokovao :lol: Odbijam prihvatit premisu da će sve uvijek i zauvijek bit užasno tamo :lol: Although deep down mislim da hoće.

Anyway, ako old man održi svoje obećanje, Dany bi trebala ostat živa barem. Al to ništa ne znači, možda će bit luda il u zatvoru. In any case, pretpostavljam da će sve naglo eskalirat nakon ovog, my body is most decidedly NOT ready for any of this bullshit.

RIP my favourite ship, sunk before it even set sail.

slika
slika

PRESTANITE GLEDAT JEDNO U DRUGO KO DA STE OSMO SVJETSKO ČUDO GODDAMN IT :lol:

Nisam se naspavala :(
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Capt. Kirk » 16 kol 2017 12:13

Izašla i šesta, jeste pogledale?

slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2017 14:15

Joj... jesam... ne kužim potrebu za igranjem "žabice" na ledu... i tako...

polubrata ostavit u pripizdini s vojskom mrtvaca - to je ljubav :lol: ja bi ju udavila, a on jadnik... mah
Sućut majci kraljici!
Čestitke mrtvacima!

nisam dobro ukapirala: tko je bio lik na konju?
a Sansa - opet se vraćamo liku zatupljene glupačice

ugl. NEloša epizoda

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la ariadne » 28 kol 2017 11:30

Shit has hit the fan :lol:

Ne mogu vjerovat da Zida više nema. RIP. Cersei je predvidljivo sjebala stvar. E al Sansa i Arya. :inlove: Nadala sam se da će se to dogodit al nisam bila 100% sigurna, for shame. Trebala sam im više vjerovat. Plus, svi oni ljudi kojima je Littlefinger dobar lik... side-eyeam ih 7 sezona već. NE MOŽEŠ bit tako pokvaren i očekivat da ćeš se izvuć svaki put. Kad se premažeš svim mastima, eventually naletiš na neke jebene mrave or whatever. Ako si u svakom trenutku voljan promijenit stranu da bi ugrijao svoje dupe i otvoren si za svaku mogućnost... onda si otvoren za SVAKU mogućnost. Jedino što drugi o tebi znaju je da ti je jedino stalo do sebe i da bi im zabio nož u leđa čim ti postane zgodno. Što znači da nitko TEBI ne čuva leđa, a iza njih će se eventually nać netko koga si ranije sjebao. Sebičnost se ne isplati. Tek kad je dobio što je zaslužio, shvatila sam da je Littlefinger kao lik u biti potpuno beskoristan. Smrti većine likova u GoT-u imaju posljedica. Njegova neće. Jer iza sebe nije ostavio ništa osim spaljenih mostova. Nitko ga neće osvetit, nikog ne boli dupe za njegovo prijestolje (il šta je već), njegov život nije sprječavao neku katastrofu da se dogodi pa da je nekome vrijedan živ, nikome nije vrijedan ni mrtav, ništa. Nema nikoga niti ničega. Pathetic. To je valjda tak kad ne predstavljaš ništa osim sebe. Good fucking riddance.

In other news, Dany and Jon finally did it. Jeeeeeeeej. Znam da je reveal da je on Targaryen namjerno tako tempiran da bi ljudima bilo neugodno gledat kak se njih dvoje štofaju BUT IT DIDN'T WORK. Znala sam to već i svejedno mi je drago. :lol: (Also, dobro dupe, hej). Možda ona ostane trudna pa čak i ako odluče ne nastavit vezu, barem će imat nasljednika/cu. Plus, on je loyal to a fault i zbilja mislim da će se odreć prava na prijestolje i prepustit ga njoj. Kraljevanje nikad nije bio njegov thing, let's be real. I ono što je rekao Theonu, da mu je Ned bio više otac nego njegov pravi otac i da ga to čini Starkom, možda će sam svoj savjet poslušat. On je Targaryen samo po imenu. Sad se okrenut i prihvatit cijelo naslijeđe nekog za koga nije znao nit vidio bi bilo out of character, jab rekla.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la ariadne » 28 kol 2017 11:58

Also, just throwing it out there, nismo sigurni da Night's King nije netko otprije poznat i bitan u mitologiji GoT-a. Ko kaže da su Children of the Forest uzeli i pretvorili nekog rendom lika u kralja. Možda je nategnuto, al sad fakat stvarno tko išta zna više. Ako je proročanstvo bilo da će postojat tri jahača zmajeva i sva tri su trebala bit Targaryeni, it stands to reason da je i on neki kurac isto. Not that it would matter, moraju ga ubit da bi ubili vojsku. Ili moraju li?

http://www.dramabutton.com/
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la tratinčica » 28 kol 2017 19:59

Nekako mi je ovo najdosadnija eoizoda do sada. Za Bealisha me boli briga oduvijek i samo mi je smetao u fabuli i mrzila sam ga sve vise svaki put kad bi se pojavio. Sansa me ugodno iznenadila, cijelo vrijeme sam mislila da je smotana i da ce takva ostati zauvijem, ali eto. Moram se pomiriti s tim da sam bila u krivu. :shrug:
Jon i Daenerys - oh hell no. Ne zato sto mu je ona tetka ili sto vec (na to sam imuna) nego sto su oboje tako, ne znam...aseksualni (sta ja znam) Jednostavno mi ne idu skupa - ne idu nikako.

e..e..A..plavi zmaj je tako prekrasan! Jel on to "riga" led!? Nadam se da je led. Da je bar led. Zamislite borbu izmedju njega i Drogona...oh, be still my heart. :inlove:

Mislim da ne moraju nuzno unistiti Night's kinga da bi porazili vojsku Walkera, mogu njih pojedinacno spaliti/ubiti dragon glassom - sto je tezi nacin!
Zbog te njegove povezanosti s vojskom kontam da imaju prednost (glupa rijec, ali ajde idem s njom) u borbi zato sto moraju "samo" njega unistiti i automatski nestaju ostali. Kako god, jedva cekam.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Bash » 28 kol 2017 20:11

Blabla Jon i Daenerys targaryening it up. Whatevs. Ne mogu prežalit ono cockblockanje Yare i Ellarie. Šta sad nećemo znat ništa o njima do 2019? I need closure! :mukajezeva:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la ariadne » 28 kol 2017 21:12

Mislim da nijednoj neće bit do makeout sessiona nakon svega šta im se događa :( Jadna Ellaria, kći joj je most probably već mrtva.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la JaNNa » 29 kol 2017 11:30

You know nothing Aegon Targaryen! :lol:

nda.. i tak sad.. čekat 2019...

btw. slažem se s ovime i veliki kiss za drama button, falio mi je:
ariadne je napisao/la:Also, just throwing it out there, nismo sigurni da Night's King nije netko otprije poznat i bitan u mitologiji GoT-a. Ko kaže da su Children of the Forest uzeli i pretvorili nekog rendom lika u kralja. Možda je nategnuto, al sad fakat stvarno tko išta zna više. Ako je proročanstvo bilo da će postojat tri jahača zmajeva i sva tri su trebala bit Targaryeni, it stands to reason da je i on neki kurac isto. Not that it would matter, moraju ga ubit da bi ubili vojsku. Ili moraju li?

http://www.dramabutton.com/
malo razonode:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la Bash » 29 kol 2017 12:34

ariadne je napisao/la:Mislim da nijednoj neće bit do makeout sessiona nakon svega šta im se događa :( Jadna Ellaria, kći joj je most probably već mrtva.
"Get it all out, Ellaria... ", Yara moaned for more
as they rolled around on the wet stone floor.
They clung to each other as if their greatest treasure
was kissing and coming in brief moments of pleasure.
The walls echoed their cries, both lustful and sad,
for hath they not fucked, they would have gone mad.
A constant reminder of terrible fate
a young girl hath suffered not of so late
was lingering in their minds and flesh as well
as a corpse nearby continued to smell.
And smell.
And swell.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Post Postao/la JaNNa » 30 kol 2017 12:09

volim kad indeks prevodi članke.. bar neka korist od njih...

http://www.index.hr/black/clanak/otkriv ... 91361.aspx

Odgovorite