Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
bašja
Objave: 2691
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Game of Thrones

Postby bašja » 23 Tra 2013 14:00

Bash wrote:ali baš mi smeta položaj žena.

Cersei te čula!
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

gigiONlajna
Objave: 2385
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Postby gigiONlajna » 23 Tra 2013 21:14

Aven wrote:a bih da se Sansa i Margaery zaljubiDu. :svelja:

Ja bih da Khal Drogo bude zombie :)...I da Ros služi Daenerys. I da Margaery ima incestuozan odnos sa Cersei.
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Aven

Postby Aven » 23 Tra 2013 21:19

Image

gigiONlajna

Postby gigiONlajna » 23 Tra 2013 21:33

Aven wrote:Počela sam gledati i treću sezonu. A što ću. :D

Dojam je isti kao i u prethodne dvije - dobra produkcija i kostimi, ali je dramaturgija loša. LOŠA. Like 4/10.
5 milijuna scena s 5 milijuna likova u jednoj epizodi, a niti jedna dovoljno koncizna, captivating i dorečena. Ili kraće - treš s dobrom produkcijom. :D
Vrijedi pogledati. :lol:

Ti jedna mučka provokatorice....:D...

ariadne
hladan tuš
Objave: 9755

Postby ariadne » 23 Tra 2013 23:04

Dany. :inlove: Ako nisam deset puta pogledala zadnjih deset minuta epizode, nisam nijednom. :happycry:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Postby Aven » 23 Tra 2013 23:08

^
Samo 10 puta? :wave:

ariadne
hladan tuš

Postby ariadne » 23 Tra 2013 23:14

Nećemo pretjerivat. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

roadkill
Objave: 3355

Postby roadkill » 24 Tra 2013 00:20

Jos se drzim. :D Doduse, stavila sam prve 4 na skidanje, ali odbijam skicnuti.
bring your mind into my head...

ariadne
hladan tuš

Postby ariadne » 24 Tra 2013 00:22

Da, da, tako to počne. :sinister:

roadkill

Postby roadkill » 24 Tra 2013 00:28

Vidim da sumnjas u mene. A ja olicenje svega postojanog! :D

ariadne
hladan tuš

Postby ariadne » 24 Tra 2013 00:49

Ma da. Prvo skineš epizode, onda si misliš da možeš pogledat trailere jer ono, to ionako stave i prije svake sezone i nije spoilery pa mogu. Onda vidiš nešto čudno u jednoj sekundi i pomisliš WTF JUST HAPPENED i onda te muči još i više, i onda zaključiš da je ovo odgađanje glupo i da samoj sebi stvaraš probleme ni za što jer nikog nije briga kad ćeš pogledat i hoćeš li uopće i onda pogledaš jer ti je usto i bed što ne možeš sudjelovat u razgovoru dok je još svjež.

Khm. Čula sam da tak ljudi rade. :D

roadkill

Postby roadkill » 24 Tra 2013 00:59

Trailere ni inace bas ne gledam, a sada za svaki slucaj ne skidam ni titlove da ne bi vidjela ni onih par sekundi epizode dok provjeravam pasu li. :D
Ne, potpuni mrak do zadnje.

gigiONlajna

Postby gigiONlajna » 24 Tra 2013 01:00

Do 2.06. ćeš izdržat?

roadkill

Postby roadkill » 24 Tra 2013 01:05

Kao lijeceni ovisnik, dan po dan. :D

ariadne
hladan tuš

Postby ariadne » 24 Tra 2013 01:06

Ha. Sretno s tim. :D Meni tjedan dana prođe u čitanju reviewova i reakcija, nagađanju i analizi s frendovima i tako koječemu. It's half of the experience. Ne znam zašto bih si to svjesno oduzimala. :D

Also, u podjebavanju ljudi koji čekaju. :sinister: :D

roadkill

Postby roadkill » 24 Tra 2013 01:10

Drugu sezonu sam si tako zeznula, odlucila sam da ovu necu. Pogledat cu jos jednom prve dvije prije nego sto krenem na trecu. U visokoj rezoluciji. Na projektoru. ODJEDNOM. :D Nastojat cu ne ocekivati previse od trece, da si ne sjebem sve na kraju.

gigiONlajna

Postby gigiONlajna » 24 Tra 2013 01:12

ariadne wrote:Ha. Sretno s tim. :D Meni tjedan dana prođe u čitanju reviewova i reakcija, nagađanju i analizi s frendovima i tako koječemu. It's half of the experience. Ne znam zašto bih si to svjesno oduzimala. :D

Also, u podjebavanju ljudi koji čekaju. :sinister: :D

A ja sam mislila da sam čudna kad prvo što uradim u ponedeljak, kad dođem s posla, je kaj palim komp.

ariadne
hladan tuš

Postby ariadne » 24 Tra 2013 01:17

Ja to radim čim se probudim. :lol:

I onda čekam da mi netko od frendova još to pogleda jer mi dođu vikat u inbox na Facebooku pa završimo sa geekfestom od pet ljudi koji više il manje koherentno prepričavaju i dijele dojmove/gifove o tome što se desilo. :lol:

Frcanje poruka na sve strane od ove zadnje epizode mi je srušilo browser koji mi se inače ne ruši. Damnit. :lol:

margarita
Objave: 1324

Postby margarita » 24 Tra 2013 15:52

Cak i bez famoznih zadnjih 10 minuta zadnje epizode, mogu slobodno reci da mi je ova treca sezona najbolja do sad. :gigglenod: Sve epizode do sad su mi bile skroz napete, prica se dobro krece, likovi su super. Jedino mi mozda malo fali da ima vise Tyriona i njegovih smicalica, ali cim vidim Daeny sve je za 5. :)

Bash
Objave: 5462

Postby Bash » 27 Tra 2013 20:02

bašja wrote:
Bash wrote:ali baš mi smeta položaj žena.

Cersei te čula!

mhm, micica. totalno je u pravu, još da se voli s manjim bratom, bili bi super strateški tim. ova epizoda je malo izjednačila vagu nasiljem prema muškarcima i epic ženskim pobjedama :strip:

Aven wrote:^
Ja bih da se Sansa i Margaery zaljubiDu. :svelja:

ne znam jel to moj wishful thinking, ali ima kemije među njima :faint:

Aven

Postby Aven » 28 Tra 2013 18:29

^
Zato su mi i zavele misli. :D

* * *

Image

Bash

Postby Bash » 29 Tra 2013 23:39

"When was the last time you had a shower?" Really? Tek nakon si to pitala? Ew :mukajezeva:

str8faith
Objave: 7075
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku

Postby str8faith » 30 Tra 2013 01:32

ja se moram javno ispricat Kalisi jer je ne umem da gledan jer sam pijana , i net mi šteka i šugav je i tako će biti do 1.6 možda i dalje . meni je stvarno jako jako žao jer pratim seriju otkad je poćela al životne muke su me navele na krivi put, zapravo proklet bio alkohol sve vrste , no odgledat cu te ja kad uzmem godišnji ili ako mi netko ne stavi na cd , no u svemu lepo bješe nju gotivim majku zmajeva, dabog da pomrli svi lanisteri da se curu mogu rugat jer je uzivljena u njih , nek im glave vise ko i jaja ispod piše,... da nebudemo prosti nema samilosti .... žnj
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Aven

Postby Aven » 30 Tra 2013 17:18

Bash wrote:"When was the last time you had a shower?" Really? Tek nakon si to pitala? Ew :mukajezeva:

LOL! Prioriteti, prioriteti. :D

* * *

Kak' je brzo Cersei skinula pokvareni cerek s lica. :lol:

2:0 za starog Tywina. <3

ariadne
hladan tuš

Postby ariadne » 10 Svi 2013 17:03

Šta je ovo, nitko nema komentara na zadnju epizodu? Svi ste pali u nesvijest? :D Ne krivim vas, ja nisam mogla gledat onaj dio s Theonom. :mukajezeva:

BTW, sword swallower. :lol:

bašja

Postby bašja » 10 Svi 2013 18:06

ma generalno mi je sad već došao trenutak u sezoni kad imam osjećaj da se sve nešto sprema pa ne komentiram dok ne vidim kuda će dalje... zatišje pred oluju.

al drago mi je da se braco i seka malo više druže :D
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

ariadne
hladan tuš

Postby ariadne » 10 Svi 2013 18:16

A kad se tamo ne sprema nešto? :D Al da, imam i ja osjećaj da će sranje udarit ventilator. A nije da već nije s onim SPOJLER clusterfuckom oko trostrukog vjenčanja. :lol: It's hard to say which of the four of us is getting the worst of this arrangement. Probably Sansa. Though Loras will certainly come to know a deep and singular misery. :lol: Kak su nastradali svi skupa. :lol: U biti ne znam zašto mi je smiješno. :/ /SPOJLER

Još tri ili četiri epizode do kraja. :kokice:

bašja

Postby bašja » 10 Svi 2013 18:53

:D a sad si me sjetila i jednog razgovora s martinom gdje se on jadan trudio ne spojlati treću sezonu, ali se dalo skužiti: generalno sranje se sprema, bit će suza i krvi!

Aven

Postby Aven » 10 Svi 2013 21:36

ariadne wrote:Šta je ovo, nitko nema komentara na zadnju epizodu? Svi ste pali u nesvijest? :D

Pala sam u nesvijest od grozomorne dramaturgije. :D

One scene s Daenerys koje jedva iscijede u svakoj trećoj epizodi su jedine vrijedne para koje su ulupane u tu seriju. :svelja:

Bash

Postby Bash » 13 Svi 2013 02:18

Pogledala sa zakašnjenjem. Dobro da je sutra već sljedeća :D

ariadne wrote:A kad se tamo ne sprema nešto? :D Al da, imam i ja osjećaj da će sranje udarit ventilator. A nije da već nije s onim SPOJLER /SPOJLER

Još tri ili četiri epizode do kraja. :kokice:

e ovo je možda bila jedina scena od svih epizoda na koju sam se od srca nasmijala :lol: osim one "I already killed one fat boy" :D

Return to “Knjige, filmovi, televizija, kazalište, glazba”