Sex and the city

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Sex and the city

Post Postao/la Billie Deadwilder » 19 lis 2012 00:32

Gledate ovu seriju? :D

slika

Ne mogu vjerovati da se ovoga uopće ne mogu zasititi i stvarno je to jedan krug koji nema kraja. Over and over and over and over again. Nekih serija se zasitim i slijuem i ne mogu smisliti a ova serija mogu reprize gledati na jednom programu pa na drugom pa sa dvda itd.

Imate najdraži lik? Koji je to? :D

Jeste gledale filmove i kakvi su vam? (:

Nadodajte neke najdraže scene, šale. Spam je poželjan. :gigglenod:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Sex and the city

Post Postao/la ariadne » 19 lis 2012 00:47

Gledala sam dvaput kad je išla na TV-u kod nas. Prvo u originalnom prikazivanju, kasnije kad su reprizirali na Novoj, mislim.

Imam dojam da sam možda bila premlada kad je prvi put išlo, ali svejedno sam gledala. :lol:

Nisam se nikad ufurala u to, nisam im valjda bila ciljana demografija. :shinner: Tako da ne pamtim baš citate i nemam najdraži lik. Iako sam Samanthu najbolje zapamtila, for obvious reasons.

E sad, filmove... prvog se ne sjećam, ali pretpostavljam da sam ga gledala. Drugi sam čak gledala u kinu s frendicama, više zbog sprdnje. A tome je i poslužio, s obzirom na to kakav je. To je bio jedan od zabavnijih izlazaka, moram priznati. Nije mi žao niti jedne kune koju sam dala za taj šrot. :inlove:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Sex and the city

Post Postao/la Aven » 19 lis 2012 01:04

Vidim tamo na gay forumu da sam ih zadnje gledala početkom prošle godine. :D

Serija je super. Format u trajanju od 25 minuta je odlično iskorišten kako bi se ostavio dojam zabavne i inteligentne serije s finom emocionalnom dozom.

Filmovi su mi baš zbog tog predugačkog formata bili fail, ali svejedno su me zabavili. :D

Samantha mi je najdraži lik.

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Sex and the city

Post Postao/la gemini » 19 lis 2012 01:51

Gledala i gledam jos uvijek kad naletim..super serijica..ne mogu odluciti koja mi je najdraza,svaka je posebna na svoj nacin,svaka ima predstavlja 4 ekstrema koji postoje kod vecine modernih zena..kreativnost,karijera,zelja za obitelji,seksualni nagon..filmovi mi nisu nesto super bili,ali ok..za pustit mozak na pasu..

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Sex and the city

Post Postao/la slapa » 19 lis 2012 07:23

preseljeno u pravu kategoriju.

onT. ne gledam više seriju ali jako je zabavna bila
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Sex and the city

Post Postao/la shizika » 19 lis 2012 09:57

Serija mi je odlicna, takodjer sam je gledala masu puta i nikad mi nije dosadilo. (: Samantha je najjaci lik.. :D ima masu citata koji su ODLICNI, ubacivat cemo na topic ;D a filmovi me bas nisu odusevili. ev jedna scena iz S&C 2 :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PgYpfTuPa4o[/youtube]
...život je lijep... (:

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Sex and the city

Post Postao/la gemini » 19 lis 2012 10:18

hahahahahah predobro..koja budala :)))

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Sex and the city

Post Postao/la gemini » 19 lis 2012 10:21


Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Sex and the city

Post Postao/la tamara3 » 19 lis 2012 14:20

U vrijeme u kojemu je serija krenula je to valjda imalo nekakvog rezona, ali kada danas pogledam pokoju epizodu, prilično me nervira to što im se životi (ipak) svode na traženje Gospodina Pravog.
Sav njihov "dirty talk" i silni eksplicitni razgovori o seksu (čega navodno dotad nije bilo u serijama, bar ne iz ženske perspektive) to nije uspio prikriti. Danas mi ostaje samo dojam, "izražavamo se, živimo i pristupamo seksu poput frajera (štogod to značilo), ali srce nam žudi za vjenčanim prstenjem". Bezveze.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Sex and the city

Post Postao/la Popeye » 19 lis 2012 20:11

simpatična moderna bajka, koja je donekle upropaštena ljudima koji je obožavaju.

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Sex and the city

Post Postao/la Angela07 » 19 lis 2012 20:34

tamara3 je napisao/la:U vrijeme u kojemu je serija krenula je to valjda imalo nekakvog rezona, ali kada danas pogledam pokoju epizodu, prilično me nervira to što im se životi (ipak) svode na traženje Gospodina Pravog.
Sav njihov "dirty talk" i silni eksplicitni razgovori o seksu (čega navodno dotad nije bilo u serijama, bar ne iz ženske perspektive) to nije uspio prikriti. Danas mi ostaje samo dojam, "izražavamo se, živimo i pristupamo seksu poput frajera (štogod to značilo), ali srce nam žudi za vjenčanim prstenjem". Bezveze.
:D kaj je je

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Sex and the city

Post Postao/la Billie Deadwilder » 12 sij 2013 00:33

Ovo je jedna od serija koje mogu gledati brez prestanka i nikada mi ne dosadi uz sve silne reprize. : D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gl73_Agg7YY[/youtube]

Somebody stop him, he took my strappy sandals! :happycry:

Plague

Re: Sex and the city

Post Postao/la Plague » 12 sij 2013 01:12

tamara3 je napisao/la:Danas mi ostaje samo dojam, "izražavamo se, živimo i pristupamo seksu poput frajera (štogod to značilo), ali srce nam žudi za vjenčanim prstenjem". Bezveze.
upravo to i meni ide na ku*ac.
zna bit zabavno s vremena na vrijeme kad se naleti na tv-u, ali ništa više od toga.

Debaser
Postovi: 520
Pridružen/a: 31 srp 2011 22:17
Spol/rod: žensko

Re: Sex and the city

Post Postao/la Debaser » 12 sij 2013 20:06

bas sam se skoro pitala ima li neko ko jos gleda tu seriju. :D iskreno, malo su dosadni vise.
ariadne je napisao/la:Imam dojam da sam možda bila premlada kad je prvi put išlo, ali svejedno sam gledala. :lol:

Nisam se nikad ufurala u to, nisam im valjda bila ciljana demografija. :shinner: Tako da ne pamtim baš citate i nemam najdraži lik. Iako sam Samanthu najbolje zapamtila, for obvious reasons.
a ne, nikad nisi suvise premlad za indoktrinaciju :D ja za sebe s pravom kazem da sam beverly hills-melrose place-dinastija dete :sealedlips: jer me to nasapunjalo za vijeki vjekova. :lol:

upravo mi je najatraktivnija stvar cele serije bila samantina seksualna politika.
inace, s ove vremenske distance, cak i pomalo nevino deluje prikaz ny dzet seta, mode i zivota na visokim potpeticama. sve to i politicku nekorektnost su fino upakovali kroz seks i to je u ono vreme bio hit (a pioniri uvek zavredjuju postovanje) jer nisu zavisili od cenzure i malogradjanskog morala, hvala blazenom hbo-u i kablovskoj. :D
nda, imala je briljantnih momenata ta serija ali mi nikad nije bila nesto spektakularna, sto bi se ocekivalo jer sam bila mladja. tj bila mi je "spektakularna" isto koliko i one zenske kolumne u cosmu. ili oprah, s otvaranjem tih nekih "skakljivih pitanja", ciji je produzetak.
islo mi je na zivce forsiranje te zenske" trileme "hocu li ostati devojka zauvek, ili cu mozda postati domacica ili pohabana baba-devojka koja deli postelju s mackama" :rolajz: i da nije lika samanthe, ne verujem da bih je ikada (bila) gledala, lol.
ali kad vec pitas, sto se tice likova, miranda mi je odma' do, iako je jadna i vazda zagorela. bezveze mi je taj tip zene kojoj je glavna maksima u se i u svoje... vibratore. u rasponu od leve do desne liberalke, charlotte je valjda najogavniji lik na televiziji. ikad. i otelovljenje svega ljigavog.

filmove nisam gledala i, bezbeli, niti necu.

nekad se desi da u drustvu poneko izvali koji samantin kultni citat tipa “who cares what you are, just enjoy it!” <3
omiljeni mi je onaj o niksonu - bolje je za citavu zemlju da zgodni muskarac sedi u b. kuci.
niksonu se desilo da niko nije hteo da ga kara, pa je on karao sve nas. <3 tako nekako

sarah jessica parker kao carrie je imala potencijala ali mi nikad nije bila zanimljiva niti je isla dalje od moderne lose verzije barbre streisand. evo
:/
najbolja stvar u vezi te zene je pesma "jessie" za koju se pricalo da je jadni momak posvetio njoj. :heartbreak:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Sex and the city

Post Postao/la Andain » 22 tra 2013 19:02

Serija mi je imala par zgodnih/smiješnih momenata (sporadično sam ju gledala, dovoljno da skužim tko je tko i ne više :) ), s tim da mi je Samantha (bila) ok lik dok je u filmovima nisu pretvorili u histeričnu babu, posebno u zadnjem nastavku.

Zapravo sve su žene prikazane poprilično histerično, preemotivno i ono što tamara veli, kao da im se cijeli svijet vrti oko frajera i veza što je pomalo depresivno kad uzmem u obzir da se serija prodavala kao nešto za 'it cure' koje žele biti neovisne, urbane i sl.

Osim odvjetnice, nije bila posebno smiješna, al je bila kul :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Odgovorite