Značenje određenih pjesama u vašem životu

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la ariadne » 30 lis 2012 12:35

Evo baš mi je maloprije na shuffle došla jedna pjesma koju mi je prvo preporučila osoba s kojom danas nisam uopće dobra, to put it mildly. To put it honestly, od te osobe bježim ko vrag od tamjana jer je poremećena. :lol:

Pjesma je divna, ali svaki put kad ju čujem sjetim se te osobe. To se ne odražava na glazbu, but there it is regardless.

Događa li se to i vama? Prestajete li slušati određenu glazbu ako ju vežete uz neki loš događaj ili neku osobu s kojom (više) niste OK? Odražava li se to uopće na glazbu ili vam je svejedno?

Isto tako, imate li glazbu koju vežete uz dobre događaje i osobe pa to slušate da se oraspoložite?

I treća opcija - postoji li glazba koju čuvate isključivo za sebe da izbjegnete asocijacije?

Ajd. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la slapa » 30 lis 2012 12:44

da, da, ne.

(bude mi žao drage pjesme nekad.)
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la ariadne » 30 lis 2012 12:51

Bedovi. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la JaNNa » 30 lis 2012 12:53

da
da
da
:D

evo par koje mene podsjećaju na osobe s kojima danas ne pričam!
više mi nisu drage te pjesme, a nekad sam ih ubijala...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1P80ruQCQbA[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jtjBXwwT2xE[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0Gl2QnHNpkA[/youtube]
oke! ova zadnja mi nije trebala... :roll:

Aven

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la Aven » 30 lis 2012 12:59

@slapa: :happycry:, mogla bi se početi izražavati binarnim brojevima. :D

* * *

Rekla je jedna frendica kako glazba nadilazi međuljudske odnose i samim time je ne bismo trebali vezivati uz jednu osobu niti se ograničavati.

Mislim da nikad neću moći postići tu razinu. Glazba je za mene poput Proustovog kolačića, link koji automatski aktivira sjećanje na neku osobu ili događaj.

Vremenom se može promijeniti samo intenzitet emocija koje pobuđuje to sjećanje. Ukoliko je sjećanje lijepo poslušat ću pjesmu i dodatno se oraspoložiti.

U suprotnom uglavnom stisnem stop.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la JaNNa » 30 lis 2012 13:02

Ja pokušavam ne stisnut stop, tj. doživljavam pjesmu kao neki filter - prisjećam se samo dobrih stvari s tom osobom.
Funkcionira jedno slušanje! :D

edit: evo, pokušavam Lost po drugi put, ali ne ide, pa ne ide...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la slapa » 30 lis 2012 13:07

imam još nešto za dodat :D glazba ne bi bila to što je da nije sugestivna. dobro je da je takva.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Plague

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la Plague » 30 lis 2012 13:08

nemam pojma... rijetko vezujem muziku uz ljude, a još rjeđe mi odnosi propadaju do te mjere da ne mogu slušat pjesmu zbog nekog.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la ariadne » 30 lis 2012 13:28

So what I'm getting from this, neke od vas trebaju dejtat ljude s užasnim glazbenim ukusom. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la slapa » 30 lis 2012 13:33

u mom slučaju to čak uglavnom nema veze s glazbenim ukusom osobe s kojom dejtam. nego s time što prepoznajem nas/našu priču/nju u nekoj pjesmi. dobro ima i par pjesama koje me asociraju na njih jer su ih voljele il puštale il su se vrtile negdje dok smo bile skupa pa mi se urazalo u pamćenje.
vidiš, baš bih voljela čuti koje su njima stvari ostale povezane uz mene :D ili možda ne bih...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Aven

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la Aven » 30 lis 2012 13:34

ariadne je napisao/la:So what I'm getting from this, neke od vas trebaju dejtat ljude s užasnim glazbenim ukusom. :D
Wrong. :D

Takve stvari se obično vežu uz zajedničke preferencije, a ne tuđe tj. pojedinačne.

Inače svi možemo početi izlaziti u Ludnicu. :D

* * *

Kod mene nije samo stvar osoba već i događaja.

Primjerice, kad sam imala sudar svirala je "The Dirty Disco - Rabbit Heart". Prije neki dan mi je došla na shuffle dok sam vozila auto i scimala sam se.

Isto tako, svirala je "Groove Armada - Time & Space" kad mi je brat došao u sobu i rekao da je macu pregazio auto. :(

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la ariadne » 30 lis 2012 13:40

Saša je napisao/la:
ariadne je napisao/la:So what I'm getting from this, neke od vas trebaju dejtat ljude s užasnim glazbenim ukusom. :D
Wrong. :D

Takve stvari se obično vežu uz zajedničke preferencije, a ne tuđe tj. pojedinačne.

Inače svi možemo početi izlaziti u Ludnicu. :D
Pa da bi bile zajedničke, prvo moraju biti pojedinačne. Ili postanu pojedinačne nakon što su prvo bile zajedničke. Ne možeš jednu pjesmu voljeti samo dok si s određenom osobom, a mrziti ju kad si sama. :D

Ili? :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la slapa » 30 lis 2012 13:41

ili možeš :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Aven

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la Aven » 30 lis 2012 13:45

Joj, sad ja rollam. Na --> :roll:

Naravno da prvo moraju biti pojedinačne.


Primjer:

[Svira Kićo Slabinac u mom autu...]

Ona: Isuse, kako obožavam Kiću Slabinca, a posebno ovu "Zbog jedne divne crne žene."

Ja: I meni je to njegova najdraža.

Ona: Hi hi.

Ja: Hi hi.


:imprinting:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la ariadne » 30 lis 2012 13:48

:lol:

Pa to sam i ja rekla. :lol: Da je svirala cajka, ne bi se imala na šta imprintat. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la Aven » 30 lis 2012 13:57

Druga varijanta je da ste negdje zajedno, prvi put čujete pjesmu i svidi vam se objema (< isss, koja glupa riječ). To je od zajedničkog ka pojedinačnom. IMO, još veći zajeb. :D

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la hops » 30 lis 2012 14:13

imam muziku koju sebicno cuvam samo za sebe :D
to mi dode kao segment identiteta.
i desilo mi se da mi se neka pjesma/izvodac jako svida, al usere stvar osoba koja ima tu pjesmu na mob ili ju cesto pusta ili...
isto tako imam jedan od omiljenih bendova, a oni imaju jednu od meni najomrazenijih pjesama. paradoks.
e za takve slucajeve su krive osobe.

mozda cesce od vezanja pjesama za ljude, vezem imena za ljude ili mjesta ili uzrecice ili jos cesce, gledam ljude i pripisujem im muzicke stilove. (neki bi se zacudio koliko ima cajkana :D)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la ariadne » 30 lis 2012 14:29

A šta kad saznaš da neka osoba koju ne voliš voli tvoj najdraži bend, recimo? Jel ti to malo pokvari bend ili popravi osobu? :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la str8faith » 30 lis 2012 14:31

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CnW_K7bczzU[/youtube]
zadnja pisma koju smo ja i sis slusale u autu prije njene prometne

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZPKlXaNJ1ig&noredirect=1[/youtube]
Moja i Bojanina zadnja pisma prije njene prometne

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Q1N96iEW1gk[/youtube]
Tijanina i moja posljednja pisma nakon njena intervjua u NS

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gALbunY5cOM&noredirect=1[/youtube]
"Ženina" i moja pesma već 6 godina

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MQNbKlvj7O8&noredirect=1[/youtube]
pjesma koju uvik pjevam kad nekud putujem

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=A9aPdlc_ ... redirect=1[/youtube]
i pjesma koju su mi puštali zadnji dan na poslu a dobrih 35 puta ...osoblje i gosti

eto to su pjesme koje obiljezavaju moj zivot zadnjih 7 godina o da i još jedna od osoblja:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sup5dGklAcI&noredirect=1[/youtube]
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la hops » 30 lis 2012 14:42

ariadne je napisao/la:A šta kad saznaš da neka osoba koju ne voliš voli tvoj najdraži bend, recimo? Jel ti to malo pokvari bend ili popravi osobu? :D
trece :
onda sama sebi padnem u ocima! :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la ariadne » 30 lis 2012 14:46

Did not see that coming. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la hops » 30 lis 2012 14:48

vjerujem...
najvise me boli kad vidim da moju muziku (onu za dusu) slusaju svi oni za koje oni drugi, koji ne slusaju tu muziku, kazu da su cudaci :D

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la sunflower » 30 lis 2012 16:41

eo...obožavam muziku :mjuza: ..i svejedno,da ...imam pjesme koje uredno nemogu čut radi nekih ljudi ili događaja vezanih uz te ljude ( šugavi događaji naravno i šugavi šugavi ljudi)
imam pjesme koje pojačam i volim jer su mi zajedničke s nekim ili povezane s nečim lijepim...
i da, nakon nekoliko takvih iskustava dok mi je neki serator(ali češće seratorica) pokvarila nešto što volim, postoji muzika koja je SAMO MOJA :touched:
...čisto preventivno...nebi li naišla kakva seratorica i opet ujebala stvar...
eto...

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la Afrodita » 30 lis 2012 19:10

iako neke pjesme vežem uz određene događaje i ljude ništa mi ne može pokvariti uživanje u muzici...a ionako postoje neke stvari koje samo ja slušam i koje su samo za moju dušu bilo u sretnim, tužnim ili trenucima nirvane :)
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Debaser
Postovi: 520
Pridružen/a: 31 srp 2011 22:17
Spol/rod: žensko

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la Debaser » 02 stu 2012 19:48

ne vezujem ih za ljude (osobe iz mog iskustva, to jest, ali nekad, kad se jako vezem za muziku mi je bilo vazno i da se vezem recimo za lik, materijalizacija...izraz lica autora, te crte lica nesto govore), muziku slusam bez tih predrasuda tj negativnih asocijacija na ljude, jer ona samo moze da oplemeni bilo lepo, bilo ruzno. ono sto me vise jebe jest sto ne mogu da se oslobodim tih odredjenih filmskih kadrova (Beethoven's 9 ili Vangelisova Chariots of fire, Streets of Berlin itd uvek ce biti propraceni makar delicem asocijacije. mada, to je ok)
katkad znam da se vezem za situacije, minula desetljeca, detinjstvo, predele, pejzaze... ali mislim da mi upravo ubitacna ljubav prema muzici nikad nije dopustila da zbog bilo koga manje uzivam/ne uzivam u necemu tako velicanstvenom. nije muzika kriva ni za sto, a pogotovo ne jer su ljudi gamad ili glupsoni ili, ne znam, moja cimerica tuka siluje tu stvar od the calling, koja je inace odron i to sam prerasla ali mi je nekad nesto znacila jebemu,sha sad. istina, mogu da me ubedace melodije (objektivno, uglavnom gitare) i pateticni tekstovi ali patetika je ionako jedina iskrena emocija koja postoji. sve ostalo je nastalo da bi se pobeglo od toga, da ne ispadnemo glupi, jadni i slabi, tako ogoljeni, pa smisljamo pametnije. :/

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la Fuga » 02 stu 2012 23:21

Zapravo obožavam atribuirati muziku drugima, to mi dopunjuje sliku o njima.
Svi oni koji su mi skroz na „lijevo“ imaju po par pjesama koje su usko vezane uz njih. To su oni životni suputnici koje nikad ne bi rado izgubila, ne neprirodno i nasilno.
Imam par primjera gdje su potencijalno životni suputnici pali u vodu i ostala je muzika, u početku baš nije bilo najlakše nešto zajedničko čuti, no s vremenom se to prebrodilo bez ikakvih trauma, jednostavan proces otpuštanja bez forsanja. To je tako kod muzike, nema granica i prolazi kroz sve prepreke, tako da sad mogu slušati i te stvari bez obzira na okolnosti.
Inače dobro memoriram i spremam muziku u ladicu po događajima koji su mi obilježili život, tako da za svako razdoblje života otprilike znam što sam slušala, kako sam došla do toga, manifestacije i bla. Za određene stvari znam i točni datum kad sam ih po prvi put čula i što se zbivalo u osobnom prostoru u ono vrijeme. Volim raditi takve inventure, vratiti se u ta razdoblja upravo pomoću muzike.
Imam taj paradoks da kad sam najsretnija u bivanju, slušam neku tužnjikavu i introspektiranu muziku.
Ne čuvam ništa za sebe, obično oduševljenje i ushićenje podijelim s bliskima i onda ih jedno vrijeme davim s raznoraznim otkrićima.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la omnia » 13 stu 2012 01:55

ariadne je napisao/la:Evo baš mi je maloprije na shuffle došla jedna pjesma koju mi je prvo preporučila osoba s kojom danas nisam uopće dobra, to put it mildly. To put it honestly, od te osobe bježim ko vrag od tamjana jer je poremećena. :lol:

Pjesma je divna, ali svaki put kad ju čujem sjetim se te osobe. To se ne odražava na glazbu, but there it is regardless.

Događa li se to i vama? Prestajete li slušati određenu glazbu ako ju vežete uz neki loš događaj ili neku osobu s kojom (više) niste OK? Odražava li se to uopće na glazbu ili vam je svejedno?
Nemam takvih pjesama koje vežem uz loše događaje, samo mi određena vrsta glazbe stvara neugodan osjećaj, a ne mogu ga povezati ni sa čim posebno. Ne znam... Valjda mi samo ne odgovara.
Isto tako, imate li glazbu koju vežete uz dobre događaje i osobe pa to slušate da se oraspoložite?
Imam par pjesama koje me dižu , a i nekoliko albuma koje povezujem s određenim događajima i osobama.
Npr: neke pjesme s Adelinog albuma vezujem (naravno, nesvjesno) s ovim jednim izletom lani kad sam s roditeljima i bratom putovala po Primorju, bio je tako divan i sunčan dan i neki krasan osjećaj me obuzeo slušajući te pjesme. Tako sam neki dan slučajno nabasala na taj album na Mp3ju i sjetila se tog dana. Eh, da, bratu mi se bilo smučilo i povraćao je nasred puta toga dana :D Zanimljiva asocijacija, kad malo promislim :D

Dva tjedna provedena u Osijeku prošloga proljeća mi je obilježio Amynin album i određene pjesme. I baš se sjetim šetnje tamo malo izvan centra uz prugu.

Šetnje malo izvan Grada, zima i proljeće, Hurts i Kings of Leon...
Gwen Stefani vezujem uz jednu frendicu koja mi ju je otkrila...

The point is, određene pjesme me vraćaju i proživljavam dio tih osjećaja koje sam doživljavala slušajći ih, i to mi je baš lijepo. Često me iznenade i budu mi baš intezivni, kao da me vrate natrag u vrijeme.
I treća opcija - postoji li glazba koju čuvate isključivo za sebe da izbjegnete asocijacije?

Ajd. :D
Ne. Kad me neka glazba oduševi, imam tendenciju silovati svoje bližnje istom. :D

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la Afrodita » 15 stu 2012 22:18

Momentalno su mi najdraže Čokolada i Ne gledajte crne oči :D ...ups ne kunite crne oči da vam srce ne iskoči :-P

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Z4GBhqICxu4[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L4kXtZ1JdpY[/youtube]
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
astra glacialia
Postovi: 218
Pridružen/a: 13 kol 2010 21:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la astra glacialia » 16 stu 2012 17:49

Jako često vežem pjesme uz osobe na koje me podsjećaju - npr. koje su me na njih uputile, s kojima sam nešto upečatljivo doživljela uz tu pjesmu ili nalik na opisano u toj pjesmi... Ima tu i lijepih i ružnih sjećanja, a najviše miješanih. Primjeri: Novi fosili - Da te ne volim i ples s osobom koju nisam smjela tako i toliko zavoljeti, She Wants Revenge - I Don't Wanna Fall In Love koju mi je poslala osoba s kojom unatoč ljubavi nije funkcioniralo (tijekom procesa ustanovljavanja da ne možemo funkcionirati), Kelly Clarkson - You Found Me i jedna forumašica koja me ovdje našla i bila mi podrška u jednom zeznutom razdoblju, 3 Doors Down - Pages i jedan prijatelj pisac, Bee Gees - Don't Fall In Love With Me i moj prvi internetski prijatelj (kojeg sam potjerala od sebe prije nego što smo se mogli upoznati uživo), Bon Jovi - Bed Of Roses koja je bila najdraža mojoj srednjoškolskoj najboljoj prijateljici dok smo bile najbolje prijateljice... i još puno njih. I naravno hrpetina pjesama koje vežem uz "aktualne" simpatije.

Ako me pjesma podsjeća na nešto loše/dobro pa izgubljeno, živcira me neko vrijeme (obično par mjeseci, ali i do par godina), poslije je to opet samo lijepa pjesma koja mi je nekoć nešto značila i koju ponekad čak i rado čujem (ako ne ustanovim da je bez te asocijacije bezveze :D ).

Nastojim imati poticajne pjesme koje ne vežem uz ikakve osobe i događaje, ali vrlo rijetko mi pjesme koje ne izazivaju asocijacije ostavljaju dovoljno snažan dojam da bi mi bile među najdražima samo jer su tako dobre pjesme. Primjeri: Coldplay - Viva La Vida, Bon Jovi - It's My Life, Faith Of The Heart iz Zvjezdanih staza (iako me ta već i pomalo podsjeća na jednu frendicu s kojom se dugo nisam čula, a možda sam joj neznajući upropastila život skupa sa svojim), Owl City - Fireflies, ABBA - Move On, Boney M - Somewhere In The World, Gloria Estefan - Reach, Hoobastank - The First Of Me, Natasha Bedingfield - Unwritten, Eye Of The Tiger, i to bi bile sve kojih se trenutačno mogu sjetiti, a baš mi je dobro došla ideja napraviti si listu, pa možda pomogne i nekoj tu koja je podjednako razočarana životom :)
per aspera ad astra

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Značenje određenih pjesama u vašem životu

Post Postao/la JaNNa » 17 stu 2012 08:35

mene ova song podsjeća na jednu dragu osobu...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p47fEXGabaY[/youtube]

Odgovorite