Kazalište

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Kazalište

Post Postao/la slapa » 22 ruj 2016 22:21

shirley valentine - monodrama/komedija u izvedbi ksenije pajic
jedna lagana feelgood komedija. ne trenutke jako zabavna, na trenutke dojmljiva, na trenutke te bas zamisli..
poslala bih sve parove s 10+ godina staza da ju odu pogledati jer bas navodi na promisljanje o zivotu i odnosima.
i da, ksenija prilicno rastura.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

adamzyan

Re: Kazalište

Post Postao/la adamzyan » 04 ožu 2018 13:18

Ovu godinu "visim" u Komediji. Pogledala Aidu, Mama miu i Faraon iz Ilice je mrtav. Uskoro gledam Ciganin ali najljepsi, za sto sam karte kupila prije par mjeseci. Zao mi je sto redovno Orasara prupastam, al valjda budem karte jednom ugrabila.

backspace

Re: Kazalište

Post Postao/la backspace » 04 ožu 2019 18:30

U petak sam bila u maloj sceni, gledala neku predstavu Za umrijet od smijeha. Ok je. Bilo je fora momenata. Ali mostly prozvakane ideje.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Kazalište

Post Postao/la Little N » 04 ožu 2019 23:30

Ciganin mi je bio ok, mrvu razocarana sa uber ocekivanjima koje su mi drugi nabili. HNK gamad lopovska sa prodavanjem mjesta na barskim stolicama. Dno dna.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Kazalište

Post Postao/la Little N » 04 kol 2019 21:38

Jel netko gledao Fine strine s opatovine? Zelim histrione prije kraja ljeta..

vratsedoma
Postovi: 2
Pridružen/a: 20 tra 2020 08:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Kazalište

Post Postao/la vratsedoma » 20 tra 2020 08:38

vidim da nije tema nešto živa pa možda se više ljudi zainteresira za kazalište sad kad su predstave dostupne online. evo gledala tko pjeva zlo ne misli od domaćih, je li netko pogledao? https://www.youtube.com/watch?v=hk2ly79cc_k&t=1s :touched:

Odgovorite