ciganovic, modni macak, robantico i ostali izrodi

Teme vezane uz aktivizam, djelovanje domaćih/stranih udruga, Pride, coming out, politiku i sve tome slično.
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

ciganovic, modni macak, robantico i ostali izrodi

Post Postao/la Kroacija » 03 ožu 2009 22:10

okej, pretpostavljam da vas je barem 50% upoznato sa doticnim pacijentima al kontam da je cifra i veca jer se od tog smeca jednostavno ne mozete braniti posto se eksponiraju u svakom mediju.

...on je operirao lice 258 puta, ovaj je operirao dupe odnosno micao dlake s istog, ovaj je izgubio psica i poslije ga prodaje za milijun kuna, ovaj/svaki ima zastitare gdje god se makne, ovaj se javno outa i sav onako jebeno retardiran, stupidan i sicko izjavljuje da je ostavio decka zbog 18godisnjaka (lik ima 40 godina, right?) i slicno, a prosli put je i ofisli "predstavljao" gay populaciju nebuloznim i sramotnim izjavama.

pa okej, sto te jebene gay udruge sada ne djeluju i zaustave tu gamad sto se eksponiranja tice ili daju do znanja ljudima da nisu svi (ili jesu?) robantico, modni macak ili onaj izrod sto prodaje psa "manekena"?

i onda se ocekuje da ova drzava legalizira gay brakove i slicno, a sama gay populacija se potkopava svakodnevno ovakvim pacijentima.

znam da svak s nekim iole normalnim common sense-om vidi da se tu ne radi o bas zdravim ljudima i ne uzima ih za zlo niti ih icim diraju i sve sto se moze oko njih je ili sazaliti se ili se jebeno dobro ismijati but then again, veliki postotak ljudi u drzavi je hetero jel, malen postotak od toga je open minded i ako vec cinite nesto za priblizavanje gay populacije ovim "zadrtima", cemu dopustanje ovakvih minusa u tom procesu i sramocenja?

mislim da je pride vise nego "bolan" i riskantan pristup zadrtoj populaciji, a gore navedeni bolesnici vidljivo sjebavaju bilo kakav koncept.

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 03 ožu 2009 23:53

ti stvarno imaš problema ak se identificiraš s navedenim pederima.
from my cold blooded hands!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 03 ožu 2009 23:59

naravno, shvatimo cijeli post drugacije :o

dany

Post Postao/la dany » 04 ožu 2009 00:18

nika331 je napisao/la:ti stvarno imaš problema ak se identificiraš s navedenim pederima.
:o

:ide pročitat post ispočetka:

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 04 ožu 2009 00:59

:o u čemu je problem?
u jadnim hetero ljudima koji misle da su ti navedeni izrodi cijeli pederski svijet koji postoji. zaboli me. ja s gore navedenima ne dijelim nikakve zajedničke epitete. čak ni pederluk. zašto bi me bilo briga dal oni egzistiraju il ne? stvarno ne kužim. :o
from my cold blooded hands!

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 04 ožu 2009 01:38

po istoj logici su svi hetero ljudi marko perkovic thompson ili slobodan milosevic. jebesga, svatko se moze eksponirat bez posljedica. odvratna je ta demokracija jelda.

janne
Postovi: 37
Pridružen/a: 24 lip 2008 15:49
Lokacija: zg

Post Postao/la janne » 04 ožu 2009 01:43

o poistovjecivanju. o prokletim predrasudama. o trpanju razlicitog u isti kos. nekima ce sad ova usporedba/prica zvucati nebulozno, al meni nije. niti sam jedina u tome. ugl, recimo, nije mi bilo nimalo svejedno kad su se u onoj jadnoj emisiji trenutak (shita) istine pojavile tri konobarice sa nebrojenim ljubavnim avanturama i brakovima upravo sa gostima njihovog kafica tj kafica u kojem su radile. i sad, nebrojena masa zatucanih seljacina dolazi meni na sank i gleda me ko osobu koja samo ceka da posluzi njega, svojega gosta, sa jos necim osim picem. nije da se do sad gledalo puno drugacije na zene konobarice (naglasavam da se radi o ljudima sa odredjenim karakteristikama, da ne bi sad ispalo da ja sve goste svih kafica optuzujem za takvo ponasanje), al ovo im dolazi taman kao potvrda tog svog primitivnog razmisljanja...
i tak...
...ambition is a poor excuse for not having sense enough to be lazy...

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 04 ožu 2009 09:36

ciganovic. modni macakak. robantiko....previse red carpeta. in magazina. storya i starsa. makni se od toga biti ce ti manje uocljivi.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 04 ožu 2009 12:53

nika331 je napisao/la::o u čemu je problem?
u jadnim hetero ljudima koji misle da su ti navedeni izrodi cijeli pederski svijet koji postoji. zaboli me. ja s gore navedenima ne dijelim nikakve zajedničke epitete. čak ni pederluk. zašto bi me bilo briga dal oni egzistiraju il ne? stvarno ne kužim. :o
erm..problem je u tome sto oni ocito spadaju u gay populaciju, koja je manjina. koja se ocito protiv zadrte mase ne moze boriti na ispravne nacine nego biti mudrija. kao sto mislim da je jedna stranica imena parova ispisanih u jutarnjem listu imala veci efekt nego jedan pride. pogledas li iole dublje moj post, skontas da nema svrhe sto pljujem po doticnima jer po toj logici se isto moze primjeniti za strejtere. medjutim treba biti inteligentan i mudrijim potezima narodu priblizavati gay svijet. a tek onda ce skuziti da i u njemu postoji robantico-izroda, jednako kao i tudjman/milosevic u hetero.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 04 ožu 2009 14:00

Podijeljenog sam misljenja u svemu tome. Ti likovi su mi osobno odbojni, ali njihovu medijsku eksponiranost ne gledam kao na nesto iskljucivo negativno. Ako uzmemo da je jedan od ciljeva gay aktivizma povecanje vidljivosti, oni rade svoj dio. Makar se i ne izjasnjavali kao homoseksualci (kao da ih itko dozivljava kao ista drugo). :D Upadati ljudima u oci dok ne otupe na to, dok to ne prestanu primjecivati kao odmak od "normalnog".
To sto ce dio (ili vecina) populacije generalizirati i kroz njih promatrati cijelu gay zajednicu, nije nas problem. On lezi u njihovim glavama, neobrazovanosti i opcoj zatupljenosti.

S druge strane, mozda su neke suptilnije metode primjerenije. Ako uzmemo u obzir situaciju i ljude kojima smo okruzeni, te cinjenicu da neces ispraviti te krive Drine. U tom slucaju mi se kao zahvalnije rjesenje cine akcije kojima je cilj isticanje slicnosti, radije nego isticanje razlika. Na koje, opet, svaki pojedinac ima potpuno pravo i ko mu ima pravo ista uskracivati? I tako u krug. Ne znam sto da mislim. Siva zona. Bla.
bring your mind into my head...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 04 ožu 2009 17:41

Zanimljivo, ali i ja sam pomislila nekaj vrlo slično ko invalid (kolko god to čudno zvučalo :D) kad sam, na svoju nesreću, u nedjelju pogledala ono smeće od red carpeta i onog jadnog robantica kako stoji u nekakvom zmazanom haustoru ili kaj je to već bilo i nariče u kameru: "Legalizirajte gay brakove!".

Tip je očito prolupao, a lešinarima iz gorespomenutog "showbiz magazina" očito ne fali ridikula koji bi dupe prodali za malo publiciteta. I da, problem je kaj ni najbolji mogući aktivizam nemre popravit to kaj takvi useru svojim javnim istupima. I problem je kaj su nezaustavljivi. I problem je kaj će većina običnog puka kad se spomenu LGBTIQXYZ prava reagirat upravo temeljem toga kaj su vidjeli, ma koliko mi šutjele o tome.

A "njihove glave, neobrazovanost i opća zatupljenost" danas-sutra vrlo vjerojatno mogu biti presudni za davanje ili nedavanje prava koje nam pripada, a to je apsolutna jednakost i dokidanje statusa građana drugog reda.

Prop 8 anyone?

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 04 ožu 2009 18:06

invalid_user je napisao/la:
nika331 je napisao/la::o u čemu je problem?
u jadnim hetero ljudima koji misle da su ti navedeni izrodi cijeli pederski svijet koji postoji. zaboli me. ja s gore navedenima ne dijelim nikakve zajedničke epitete. čak ni pederluk. zašto bi me bilo briga dal oni egzistiraju il ne? stvarno ne kužim. :o
erm..problem je u tome sto oni ocito spadaju u gay populaciju, koja je manjina. koja se ocito protiv zadrte mase ne moze boriti na ispravne nacine nego biti mudrija. kao sto mislim da je jedna stranica imena parova ispisanih u jutarnjem listu imala veci efekt nego jedan pride. pogledas li iole dublje moj post, skontas da nema svrhe sto pljujem po doticnima jer po toj logici se isto moze primjeniti za strejtere. medjutim treba biti inteligentan i mudrijim potezima narodu priblizavati gay svijet. a tek onda ce skuziti da i u njemu postoji robantico-izroda, jednako kao i tudjman/milosevic u hetero.
da.... pa oni niti ne žive niti razmišljaju na način da bi zatucanim ljudima, kak ti veliš, mudro približili gej svijet. kakve oni veze imaju s tim. apsolutno nikakve. al dal imaju pravo ić na plastične operacije il se preseravat sa svojim kućnim ljubimcima jebiga imaju. nama se to može gadit do šupka, al jebiga imaju pravo.
from my cold blooded hands!

dany

Post Postao/la dany » 04 ožu 2009 18:25

mislim da uopće nije pojnt u njihovim pravima niti želji da približe gej ljude hrvackoj javnosti, nego jednostavno u tome kako većina percipira manjinu prema nekolicini njenih amoreć predstavnika koji su postali takvima samo zbog svoje medijske eksponiranosti (u očima iste te većine jelte).

mene prosto zaboli kolko će operacija oni napravit, kolko će tjelohranitelja imat i da li će oblačit psa u rozi džemperić. al ne mogu si pomoć a da ne pomislim kolko će to utjecaja imat na gro populacije lijepe naše. i nije da osobno pridajem previše pažnje uskogrudnim ljudima, al kad ih je velik broj (što je nažalost slučaj u hrvatskoj) dolazimo do ovog problema:
tamara3 je napisao/la:A "njihove glave, neobrazovanost i opća zatupljenost" danas-sutra vrlo vjerojatno mogu biti presudni za davanje ili nedavanje prava koje nam pripada, a to je apsolutna jednakost i dokidanje statusa građana drugog reda.

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 04 ožu 2009 18:34

da hrvatska je u kurcu, i to po svim pitanjima, ne samo pedersko-lezb. al to smo već znali.
from my cold blooded hands!

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 04 ožu 2009 19:40

tamara3 je napisao/la:Zanimljivo, ali i ja sam pomislila nekaj vrlo slično ko invalid
Mislim da je vecina nas (barem u jednom trenutku) pomislila nesto slicno. :) Mene u odrzavanju takvog misljenja koci to sto oni na takvo svoje ponasanje imaju apsolutno pravo. :o Oni nisu sebe proglasili glasnogovornicima gay populacije ili aktivistima. Zive svoj zivot, sto god mi mislili o njemu. Ako toleriram nesto, ne znaci da mi se to mora svidjati i barem mi (kao dio te manjine) moramo podrzavati njihovo pravo da budu drugaciji, jer to na kraju krajeva, ocekujemo od ostatka populacije. (Jesam li previse zabrijala u ljudska prava? :D )

Oni nisu jedini vidljivi pripadnici homoseksualne zajednice i ako nam smeta to njihovo ponasanje, mozemo se potruditi i vlastitim primjerom predociti ljudima nesto drugo.
bring your mind into my head...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 04 ožu 2009 20:19

roadkill je napisao/la:(Jesam li previse zabrijala u ljudska prava? :D )
Ahm, da :roll:!

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 04 ožu 2009 20:26

Jebat ga. :D Dajmo da disu.
bring your mind into my head...

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 04 ožu 2009 20:58

oni koji misle da su ti likovi prototipovi pedera, takvi ti ljudska prava pederima ne bi ni dali.
oni koji su za - bit ce za bez obzira na ridikule.
oni koji su protiv, bit ce protiv i da vide recimo mene :D
oni koji su neutralni, njih se ionak jebe.

ni jedna od te 3 skupine ne tvori kriticnu masu koja bi utjecala na davanje ljudskih prava pederima. sasvim je jasno da lezbigej u hrv nece moci imati brak, ni posvajanje, bez obzira na bilo koju skupinu.
zakoni se ionak donose nekim drugim logikama.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 04 ožu 2009 21:05

Mhhmmm... ne bih se složila. Stavovi su fluidni i mijenjaju se stalno, jer da nisu, onda ne bi bilo ni promjena. Suppose da se održi referendum? I jopet: prop 8, friška povijest, anyone?

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 04 ožu 2009 21:09

tamara3 je napisao/la: Stavovi su fluidni i mijenjaju se stalno
Ubaci u jednadzbu zatucanost i fluidnost znacajno opada.
bring your mind into my head...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 04 ožu 2009 21:21

tamara3 je napisao/la:Zanimljivo, ali i ja sam pomislila nekaj vrlo slično ko invalid (kolko god to čudno zvučalo :D)
yeah fuck, jel se mi ovo eksli slazemo u necem? :D

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 04 ožu 2009 22:01

od njih svih je jedini deklarirani peder robantiko.
ali to nije bitno...jer i slijepci bi vidjeli odnosno culi :D
cudno je to kak su nekima stilisti danci i renci bili smjiesni i simpaticni.
a samo su preglumljavali gore spomenute modne macke i ostale pacove.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 04 ožu 2009 22:21

I ja se eksli slazem s tobom, invalidna.

Jebes to - ajmo ne generalizirat i bla bla, mi ionako i nismo bas u poziciji da generaliziramo. I ne trebamo se mi brinut da ce nam skinut neko pravo kao ovo sa Proposition 8 sto je tam3 spomenula, jer da bi ukinuli neka prava - trebaju ih prvo dati. Sto je, u ovom slucaju, dosta tesko, jer korak natrag bi znacio samo korak nikuda jer nazadnije gotovo pa ne moze.

Ali krenimo od banalnosti, od necije susjede koja nije upoznata sa svim raslojavanjima na gay sceni, sa svim pros i cons u pogledu gay pridea, sa tim sto bi jedni radikalni aktivizam i sto vecu vidljivost a drugi samo da ih se pusti na miru, koja ne zna za Global i G-bar i stogod vec. Kako bi mogla biti upoznata, kad se ne krece u tim krugovima, a o tom eventualno moze znat preko onog sto dobije na tv-u. A na tv-u su konstantno ovakve prikaze koje nerviraju i dobar dio gay populacije. Ali ona to isto ne zna, jer se ne nalazi u takvom okruzenju.
Sto ocekivati!? Da i tebe ne poistovjeti sa necim takvim?

Hetero populacija si moze priustit luksuz da generalizira. Kad udju cigani u tramvaj, makar samo prosli, ljudi se automatski hvataju za torbe i provjeravaju si novcanike. Kad vide hrpu omladine na jednom mjestu, vecina ljudi se vec micu od njih iako ovi ne rade nista. Kad vide tu i tamo neke muslimanske zene, vecina ih se barem nasali na racun terorizma.
Kad sretnu jednog Srbina, sjetit ce se rata i pitat se koliko ih je on ucmekao, makar ovaj citav zivot bio u Hrvatskoj. Meni neki nisu htjeli izdat stan u Zagrebu jer sam iz Bosne, i jer su sa bosancima imali losa iskustva. I tako dalje...

Jebiga, za biti silovan konstantno sranjima i stavovima iz medija i biti u stanju i dalje formirati vlastito misljenje - treba mozak, koji vecina ove nacije nema. A ipak o takvima ovisi puno toga.
Ne vidim zasto ne iskoristiti ujedno i snagu medija i glupost nacije za nesto pozitivno.

I jebes ih, i Modnog macka i tog Robantica i sve ostale, neka rade sto hoce, ali jos nisam cula da ih je popljuvala neka gay udruga ili bar spomenula ili ista. Zasto? Zato jer te udruge vise paznje posvecuju neoutanima, ne shvacajuci da su im veci problem i vise stete nanose oni naj-outaniji.
Da se dnevno ispljuju svi ti exponirani pederi koji naprosto cvile sa ekrana za bilo kakvim reakcijama, onoliko koliko se svakodnevno ispljuju oni u ormaru, ovih prvih ne bi ni bilo. Bar ne toliko.

A naprotiv, oni se samo pojavljuju. Latest update: mali od skandala, on ce iz Bosne dospjet na tv u Hrvatskoj, decko se zainatio. Sto ucinit u zivotu kad nemas ni diplomu, ni talent, ni mozak, ni izgled nit ista drugo? - Napravit brend od tog sto si peder i otic na tv.
Doslovno te bude sram sto si cuo za takve ljude, vise i ne znam gdje, ali ne mozes ni ne cuti.
A normalnu reportazu o homoseksualcima doslovno moras proslavit, ali i bit siguran da se nece vrtit nit priblizno toliko koliko se vrti Grubnic na skijanju.

I nitko ne reagira. A oni ne rade nista dobrog, to zasigurno.
Jebiga, a nacija guta sranja sa tv-a, nama ni ne treba Prijedlog 8 pored ovakvih licnosti, oni su nam prakticki Prijedlog 8 u najrafiniranijem obliku.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 04 ožu 2009 23:15

Hidden_soul je napisao/la: Da se dnevno ispljuju svi ti exponirani pederi koji naprosto cvile sa ekrana za bilo kakvim reakcijama
:o Imaju pravo ponasati se kako zele dok god postoji javnost koja te njihove price pusi i zeljno iscekuje. Oni sebe ne smatraju i ne promoviraju kao predstavnike gay zajednice. Nastupaju kao pojedinci i jedina stvar po kojoj se razlikuju od hrpe drugih ljigavaca jeste to sto su pederi. :o

Kako bi se to neka udruga trebala ograditi od njih i zasto ih sluzbeno pljuvati? Pederi su, pa je red da im "njihovi" daju po pi...? U cijelu ergelu drugih stvorova se necemo dirati, jer nisu pederi pa eto, nisu u nasoj domeni? :o

Jedna je stvar kad nam se osobno ne svidjaju, ali pljucanje po njima na nekoj visoj razini... sto ja znam. Ima mi neki otuzni prizvuk.

Mislim da je zapravo jedina stvar koju zelim istaknuti ta da oni na te svoje debilne postupke imaju pravo. A to mi se ne cini kao nesto u sto bi smjeli zadirati. :o
bring your mind into my head...

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 05 ožu 2009 08:59

Pa nisam bas mislila na to da neka udruga istupi i prozove tog i tog i tako, ne, ali da bar reagiraju nekako. Nemam bas konkretnu ideju sto bi ta udruga trebala, ali s obzirom na to koliko se paznje i negativnih stajalista obrusava na neoutane svakodnevno, toliko da cak za to postoje i posebni nazivi koji su vec postali i opceprihvaceni i normalni, vjerujem da bi se pronasao i nacin da se bude konstruktivno u pogledu ovih "outanih".
Pederi su, pa je red da im "njihovi" daju po pi...?
To je svakodnevno ionako sad. I desava se vec i sad. Samo prema neoutanoj skupini.
Mislim da je veci problem taj sto ni ovi nisu bas otvoreno outani, ali tu su stalno.

I je, ne bi smjeli zadirat u prava, mogu radit sto hoce. Isto kao sto je i pravo svakog da formira svoje misljenje o tom i izrazi ga. Jebena je ta demokracija, da :D

Ne znam, uz sva ta nagadanja i ideje, trenutna cinjenica ostaje da se takvima zbilja ne moze nista. Ni sama nemam ideju kako bi ih se neutraliziralo.
Zbilja nista.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 05 ožu 2009 12:52

roadkill je jedna od pacijenata.

Avatar
nika331
Postovi: 344
Pridružen/a: 03 stu 2005 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la nika331 » 05 ožu 2009 13:22

roadkill je napisao/la:
Hidden_soul je napisao/la: Da se dnevno ispljuju svi ti exponirani pederi koji naprosto cvile sa ekrana za bilo kakvim reakcijama
:o Imaju pravo ponasati se kako zele dok god postoji javnost koja te njihove price pusi i zeljno iscekuje. Oni sebe ne smatraju i ne promoviraju kao predstavnike gay zajednice. Nastupaju kao pojedinci i jedina stvar po kojoj se razlikuju od hrpe drugih ljigavaca jeste to sto su pederi. :o

Kako bi se to neka udruga trebala ograditi od njih i zasto ih sluzbeno pljuvati? Pederi su, pa je red da im "njihovi" daju po pi...? U cijelu ergelu drugih stvorova se necemo dirati, jer nisu pederi pa eto, nisu u nasoj domeni? :o

Jedna je stvar kad nam se osobno ne svidjaju, ali pljucanje po njima na nekoj visoj razini... sto ja znam. Ima mi neki otuzni prizvuk.

Mislim da je zapravo jedina stvar koju zelim istaknuti ta da oni na te svoje debilne postupke imaju pravo. A to mi se ne cini kao nesto u sto bi smjeli zadirati. :o
:thumbup:
da, ajmo imat i službenu lezbijsku policiju koja će pljuvati po autanim buč ružnim lezbama jer auč heteraši bi shvatili da je više od 70% lezbi ružno ko kurac, a znamo da si nemremo dopustit da oni to skuže. jer jebiga kak će nas tek onda prihvatit????!!!
jebote....get a grip
from my cold blooded hands!

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 05 ožu 2009 14:11

Hidden_soul je napisao/la:s obzirom na to koliko se paznje i negativnih stajalista obrusava na neoutane svakodnevno, toliko da cak za to postoje i posebni nazivi koji su vec postali i opceprihvaceni i normalni
To pljuvanje i opcenito omalovazavanje neoutanih mi je ljigavo samo po sebi, ali nemam dojam da se ukorijenilo i postalo opce ili vecinsko misljenje. Kako bi i moglo, kad vecina gayeva nije out? :D
To je djelo manje, nazalost, poprilicno glasne skupine. :o Nisam cula da se ijedna udruga izjasnila negativno o njima.
Isto kao sto je i pravo svakog da formira svoje misljenje o tom i izrazi ga.
I zivjelo nam to. :)
bring your mind into my head...

Val
Postovi: 11
Pridružen/a: 27 pro 2005 06:20

Post Postao/la Val » 05 ožu 2009 15:33

Meni je cijela ova polemika malo blesava.

Uzmimo mačića - on za sebe tvrdi da je hetero. Međutim, feminiziran je pa ga svi vi skupa svrstavate u pedere. Dakle, on niti tvrdi da se bavi gej pravima niti se ikad dotiče gej tema (osim kad ga "optužuju" da je zapravo gej). U čemu je problem?
Vi ga vlastitim predrasudama ubacujete u gej populaciju, zbog ženskastog ponašanja, i onda mašete prstićem da kako se usuđuje kvariti vam ugled. :aha: A on muči ko zaliven o vlastitoj homoseksualnosti.
Valjda se čovjek ima pravo pojavit na tv-u ako NovaTv ima shemu za popunit..

Stoga nisu problem mačići i stilisti - problem je u tome što uglavnom samo takvi (i među lezbama i među pederima) imaju hrabrosti javno istupati po pitanju svoje homo orijentacije.
Ima mnogo vrhunskih gej sportaša, i puno bi pomoglo da jedan takav istupi u javnosti i prizna da je gej. U tome je kvaka.. a ne u tome što Robantico ima muda, koliko god izvitoperen bio, da javno obznani da je gej.

Ima Simonica, ima modnih mačića, ima izoperiranih, ima izvitoperenih, ima pametnih, ima glupih, ima ženskastih, ima muževnih - ima onih koji se boje kamera i javnosti, ima i onih koji se ne boje (pa sad ajmo ih zatuć).

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 05 ožu 2009 15:45

Val je napisao/la: Stoga nisu problem mačići i stilisti - problem je u tome što uglavnom samo takvi (i među lezbama i među pederima) imaju hrabrosti javno istupati po pitanju svoje homo orijentacije.
da, samo retardirani, nazalost :o
U tome je kvaka.. a ne u tome što Robantico ima muda, koliko god izvitoperen bio, da javno obznani da je gej.
on nema muda, njemu samo fali pokoja daska, pardon, komadi namjestaja u mentalnom sklopu. takvi mogu obznaniti bilo sto na bilo koji nacin.
(pa sad ajmo ih zatuć).
ne, dajmo im da uzvikano obznanjuju na TV-u u kutu nekog dvorista ispred dvije gorile od zastitara kako su homoseksualci "ustvari normalni".

Odgovorite