PROBLEMI SA LOGINOM NA SITE

Problemi vezani uz rad foruma, pitanja, pohvale, pokude? Navedite ih ovdje.
Odgovorite
Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

PROBLEMI SA LOGINOM NA SITE

Post Postao/la Zita » 19 sij 2010 21:28

ukoliko se ne mozete ulogirati postoji opcija "forgot password" pa to koristite!!!
(obavezno pogledajte i spam folder!!)
opet_pineapple je napisao/la:

Nisam mogla koristiti tu opciju budući da sam zaboravila i e-mail s kojim sam se registrirala i password! A fora je u tome što sam doma na kompu postavila funkciju da mi pamti passworde automatski tako da ih ne moram pisati, i eto, tako zaboravih pass pa sam se morala ponovno registrirati. Ne znam je li moguće da mi se pošalju podaci sa starog accounta (valjda je svima jasno koji je)!?
tako moze doci tvoja bivsa, neka koja te mrzi i reci da je zaboravila mail sa kojeg se regala, da nezna sifru tog maila, da nezna sifru na crolu i tonu razloga.
to je i poprilicno cest nacin krade identiteta stoga se lijepo javi na mail, daj dokaz da si to eksli ti, mi cemo obavijestiti osobu putem maila u registraciji da pokusavas doci do login podataka i ako nema povratne informacije te ako ti znas neke stvari o accountu tipa sa kim se dopisujes, o cemu, kome si slala zadnju poruku i kada je to bilo, o cemu se radilo, imas li sacuvane poruke i od koga te pratis li koje forume-onda cemo tebi (a i svim drugima koje su zaboravile svoj mail) drage volje dati account
pozdrav
________________________________

sto ce reci: ukoliko imate problem kao opet_pineapple-lijepo na moj ili tamarin mail dajte sve ovdje trazene podatke o svom accountu, mi cemo to lijepo provjeriti i ako sve stima mozete dobiti svoj acc na drugu mail adresu.
hvala
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: PROBLEMI SA LOGINOM NA SITE

Post Postao/la Zita » 21 sij 2010 22:24

VAZNO:
ukoliko vam se desilo da vam je acc "nestao" tj da kod "forgot password" dobijete odgovor kako te mail adrese nema u sustavu molim da mi se obratite mailom i obavezno napomenite vas username pa cu preko vikenda pokusat rijesit vas problem (vrlo je vjerojatno da ce se to rijesit do ponedjeljka pa ako vam je bitno radi poruka itd pricekajte malo)
ujedno ispricavam se svima kojima se to desilo, jednostavno baza je ogromna, prebacaj na novu bazu i novi sistem nikad nije jednostavan i problemi su neizbjezni

ukoliko vam nije bitno sto ste "izgubile acc" slobodno se registrirajte sa novim
hvala na razumijevanju!
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: PROBLEMI SA LOGINOM NA SITE

Post Postao/la Zita » 24 ožu 2010 17:50

nazalost tek sam sad vidjela u junk mailu neke od vasih mailova gdje trazite pomoc za login
enivej..ak vidite da vam se ne javim unutar max 3 dana-pisite opet
pozz
Measure of a woman is her sense of humor

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: PROBLEMI SA LOGINOM NA SITE

Post Postao/la Dash » 04 lip 2012 23:35

Informatika mi je špansko selo i ja sam Pedro koji će sad zapjevat Mamu Juanitu. I tako to ...

Ali koji kukuruz mi neće Crol raditi dobro sa Youtube, Imdb... index.. bla bla... bla bla.... čak i na blc-u je to brže radilo...
Užasno mi je sporo podizanje sa drugih stranica.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wVknaW5PH-g[/youtube]


u zoru već čula se pjesma ispred tvoga prekrasnog praga.... :)

Odgovorite