Ljetovanje

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Ljetovanje

Post Postao/la pihach » 09 kol 2010 15:35

Vidim da nema teme....
Kako vam prolaze ovi vruci ljetni dani? Jeste li isle na more ili tek idete? Mozda planine ili neka metropola?

Ja bila u vodicama, splitu (grrr :D), rastokama i karlovcu.
drugi dio 'godisnjeg' krajem mjeseca....

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2010 15:47

Gotova turneja po Jadranu. Šibenik, Murter, Krk. Idući tjedan pičim u Makedoniju.
Moram li naglasiti da sam pegula kojoj više od pola ljetovanja pada kiša? :D
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Soopertrack » 09 kol 2010 15:51

iako je ovo ljeto rezervirano za učenje, ja kao ljetujem.
well, zadar, sad sam u poreču, (večeras pula.. hmm, netko tamo?), možda crikvenica na par dana, zagreb, pa back to zadar <3
uglavnom sunčano, lijepo, zadovoljna sam. :)
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
apsurdna
NullPointerException
Postovi: 300
Pridružen/a: 22 sij 2010 19:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Mojave Wasteland

Re: Ljetovanje

Post Postao/la apsurdna » 09 kol 2010 15:56

ljetujem kod kuce u istri. moram priznati da se jos nisam okupala u moru ali sutra namjeravam. za ozbiljno ovaj put :) inace mi ljetovanje i nije stress free radi faktora koji se zovu starci. ali nije tako strasno. uvijek. veceras mi far out dolazi :)
We can afford all we need, we cannot afford all we want.
Torta je laž.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Ljetovanje

Post Postao/la jpeg » 09 kol 2010 16:16

ljetujem obicno u kontinentalnim djelovima posto sam s mora pa to odradim ovako ili onako.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Ljetovanje

Post Postao/la roadkill » 09 kol 2010 16:27

imam plan za iduce ljeto - ponuditi cendjanje stanova nekome iz unutrasnjosti, oni na more, ja u mir i tisinu. :D
bring your mind into my head...

Avatar
zee
Postovi: 367
Pridružen/a: 23 stu 2009 18:37
Spol/rod: žensko
Lokacija: ZG

Re: Ljetovanje

Post Postao/la zee » 09 kol 2010 17:04

bila u Splitu, par dana, uskoro bježim na dva dana u Budimpeštu, i to je to što se ljetovanja i odmora tiče za ovu godinu. Budući da je ovo ljeto 'gužva' s ispitnim rokovima, uglavnom se dani provode u društvu knjiga i skripti...uz pokoji izlazak u praznom Zagrebu...

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ljetovanje

Post Postao/la call_me » 09 kol 2010 17:19

mora je doma, na par mjesta u 2 dalmatinske zupanije. stoga doma, ovisno o tome di su trenutno moji.

Avatar
ladychris
Postovi: 394
Pridružen/a: 02 kol 2010 21:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: Ljetovanje

Post Postao/la ladychris » 09 kol 2010 17:40

bila u vodicama i vjerojatno jedina koja je tamo uspjela obaviti gerijatrijski odmor.. a krajem mjeseca malo na korculu, valjda ce biti malo vise aktivnosti :D
Trolling.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2010 17:42

LadyChris je napisao/la:bila u vodicama i vjerojatno jedina koja je tamo uspjela obaviti gerijatrijski odmor.. a krajem mjeseca malo na korculu, valjda ce biti malo vise aktivnosti :D
Aha. Koliko ekipe u Vodicama ljetuje sa starcima. I to ne mislim na bebače do 5 godina. Bome ni do 15. :D Gerijatrija i cijele familije. :plazi2:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
ladychris
Postovi: 394
Pridružen/a: 02 kol 2010 21:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: Ljetovanje

Post Postao/la ladychris » 09 kol 2010 17:47

ajde, neka, vec sam mislila da smo ludi.. nas cetvero, svi u ranim dvadesetima i vrhunac zabave je bio otici van na veceru.. inace samo spavanje i suncanje xD
a lijepe su vodice, zbilja, i za aktivni i za vrlo pasivni odmor - preporucam <3
Trolling.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2010 17:53

Ma ne. Ja sam govorila o ekipi koja još ljetuje sa starcima. Il si ti svoje ostavila prek dana u apartmanu? :plazi2:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
ladychris
Postovi: 394
Pridružen/a: 02 kol 2010 21:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: Ljetovanje

Post Postao/la ladychris » 09 kol 2010 17:59

Ja sam svoje ostavila na kontinentu. Ali to je i ono najsladje! Nisam ljetovala sa starcima pa smo svejedno bili po energiji stariji od 80godisnjaka xD :sramise:
Trolling.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2010 18:03

A onda sam mislila da sam ja stara... :D

OT: Danas mi frendica ubacila bubu u uho za Ploče. Mislim, nitko ne ljetuje u Pločama... :D Eh, tražim sponzora... :roll:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Ljetovanje

Post Postao/la mrvica » 09 kol 2010 18:30

bila u zadru,biogradu i prošlo prebrzo..smrc al bilo je odlicno...super ekipa,dobra zezancija i puno alkohola :pivo:
slika

Gost

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Gost » 09 kol 2010 18:55

Peglam_subotom je napisao/la:Koliko ekipe u Vodicama ljetuje sa starcima.
A to je nešto društveno neprihvatljivo?

Imam sto i jedan plan sa curom. Bilo bi odlično kad bi se samo pola ostvarilo. :)

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2010 19:22

Pa kad imaš 20 i više godina... Onak, ne da je društveno neprihvatljivo, samo je malo weird...
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Gost

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Gost » 09 kol 2010 19:26

Zašto?

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Ljetovanje

Post Postao/la pihach » 09 kol 2010 19:59

zato kaj to nije kul, onakkk.
valjda ima neko nepisano pravilo da se sa navrsenih 18 godina moras odvojiti od staraca i s ekipom zapichit na more, po mogucnosti zrce :kava:

Enivejz, i ja imam planove s curom al kad prestane sljakica (s njene strane). Nadam se da ce se bar pola toga ostvariti :D

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2010 20:11

Pa nisam mislila na Zrće... Ironija je ovdje sasvim nepotrebna. Al mislim da nekak dođe prirodno da ak imaš neki krug prijatelja, odrasla si osoba, recimo djelomično i neovisna, da se odvojiš od mamine sise. (Kad smo već u tom tonu)
A ja znam nekoliko takvih osoba koji, eto, baš se slučajno potrefilo, ljetuju u Vodicama. Nebitna lokacija.
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Gost

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Gost » 09 kol 2010 20:17

Zašto se podrazumijeva da ako netko odluči provesti dio svog odmora sa starcima da je na maminoj sisi?

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2010 20:25

Ne govorim o dijelu odmora. Govorim o ljudima koji već godinama ljetuju tako. Al ok, sad već ulazim u neke druge sfere iznoseći osobna iskustva i doživljaje. Konkretno, čitavu godinu se družimo, izlazimo zajedno i recimo 80% vremena provodiomo zajedno. Zašto mi ne bi bilo weird što ta osoba ne želi jednom otići na 2-3 dana s nama na ljeto? Kažem, to je sad već malo ušlo dublje u moju osobnost...
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Gost

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Gost » 09 kol 2010 20:30

Ono na što ja ciljam da je weird ovo što prevladava u većinskom slučaju - a to je neslaganje, nepoštivanja, ne imanje neke povezanosti, čak nesviđanje na ljudskog razini na nivou dijete - roditelj i obrnuto, a ne ovo što ti insinuiraš.
Smeta mi što je standard postao emotivna hendikepiranost, ali s ovim dublje zalazimo u moju osobnost.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2010 20:35

Vidi, razumijem što govoriš. Meni nimalo ne smeta ljetovati ili bilo gdje otputovati s roditeljima. Dapače. Niti zbog toga osjećam neki hendikep. A ponajmanje smatram takve osobe kojekakvim luzerima. Ali, ako već možeš otići s roditeljima negdje na 2-3 tjedna, zašto pobogu ne možeš i s prijateljima na 2 dana? Mislim da je to za neku drugu temu i da smo malo u off-u. Sorry. Al tok misli mi je tako krenuo.
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Gost

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Gost » 09 kol 2010 20:39

Razloga može biti milijun, od neke neugode, fin.situacije, drugačije zamišljenog odmora...
A za off sam ja kriva, osjetljiva sam na dosta toga što se pokušava prodati pod "kul". : color me square :

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2010 20:40

Ali nisam nigdje implicirala na kul i ne kul. Možda krivi odabir vokabulara u početku. Sorry once again. ;)
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Gost

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Gost » 09 kol 2010 20:41

Sorry i tebi, žustrije se čitam već što zbilja mislim. :D
Bio je ovo konstruktivan offtopic. :pivo:

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Ljetovanje

Post Postao/la Peglam_subotom » 09 kol 2010 20:44

Ma nema problema. Ja nekad bubnem da to nitko osim mene ne skuži. Ajd da samo se konačno našle... :pivo:
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Ljetovanje

Post Postao/la call_me » 09 kol 2010 23:28

ja ljetujem sa svojim roditeljima a imam daleko iznad 30. to je jedan od rijetkih nacina da se vidimo tokom citave godine.
a jel vam ne ide na kurac guzvetina u vodicama? meni je to strahovito iritantno.

Avatar
ladychris
Postovi: 394
Pridružen/a: 02 kol 2010 21:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Lokacija: Zagreb

Re: Ljetovanje

Post Postao/la ladychris » 10 kol 2010 07:18

Ove godine uopce nije bila guzva kao inace.. Tako da je bilo skroz ok. Cak si popodne mogao naci mjesto na plazi, riva je bila napunjena taman.. Rekla bih zbog krize ali bilo je skroz ugodno.
Trolling.

Odgovorite