help me

Podforum dobrodošlice, u kojem se možete predstaviti curama, idealno mjesto za vaš prvi post i oslobađanje od treme :)
Odgovorite
mali_vrag
Postovi: 3
Pridružen/a: 07 ruj 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

help me

Post Postao/la mali_vrag » 08 ruj 2010 15:29

pozdrav....nova sam ovdje i nadam se da će te mi moći pomoći...uglavnom da se predstavim,lezbijka sam i to sam zaključila još od rane mladosti,kad sam se zaljubila u jednu curu koja je isto lezbijka...sada mi je 23 godine i imam vezu od 2 godine,ali mi se događa nešto jako čudno...mislim da sam se zaljubila u hetero curu..ako je uopće hetero...trenutno nisam u mogućnosti napisat o čemu se radi ali što prije ću se obratit sa pričom...

Avatar
ground.zero
Postovi: 318
Pridružen/a: 15 kol 2010 17:07
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: help me

Post Postao/la ground.zero » 08 ruj 2010 17:04

Dobro nam došla! :duga:

Avatar
astra glacialia
Postovi: 218
Pridružen/a: 13 kol 2010 21:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: help me

Post Postao/la astra glacialia » 08 ruj 2010 17:58

Dobrodošla :) nadam se da će netko pomoći, ja nažalost još ne uspijevam dovoljno pomoći ni samoj sebi. Prvi mi je poriv bio da napišem "drži se veze koju imaš" ali tako su se moji roditelji zeznuli :nezna:
per aspera ad astra

Avatar
-ari-
Postovi: 90
Pridružen/a: 02 ruj 2010 18:17
Spol/rod: žensko

Re: help me

Post Postao/la -ari- » 11 ruj 2010 10:26

Zaljubila si se u curu zbog toga što ona jest i jer ti se jednostavno žena svidjela.
Nije to ništa katastrofično. :)

Ionako protiv srca ne možeš, pa...go with the flow.
Možda budeš na kraju povrijeđena, a možda i ne.
That's life.

Gost

Re: help me

Post Postao/la Gost » 12 ruj 2010 09:29

Da je neki str8er došao i napisao da se zaljubio u lezbijku, sigurno ne bi svi bili puni podržavanja i savjeta "vidi što će biti...".
Nečija seksualnost se NE mijenja, najbolje što možeš je uzeti svoj primjer i učiti iz njega, razvij NO impuls na str8 cure i uštedi si vrijeme i živce.

Avatar
ground.zero
Postovi: 318
Pridružen/a: 15 kol 2010 17:07
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: help me

Post Postao/la ground.zero » 12 ruj 2010 10:48

:thumbup:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: help me

Post Postao/la Kroacija » 12 ruj 2010 10:50

mali_vrag je napisao/la:pozdrav....nova sam ovdje i nadam se da će te mi moći pomoći...uglavnom da se predstavim,lezbijka sam i to sam zaključila još od rane mladosti,kad sam se zaljubila u jednu curu koja je isto lezbijka...sada mi je 23 godine i imam vezu od 2 godine,ali mi se događa nešto jako čudno...mislim da sam se zaljubila u hetero curu..ako je uopće hetero...trenutno nisam u mogućnosti napisat o čemu se radi ali što prije ću se obratit sa pričom...
meni ovo zvuci kao oni fejkeri sa net.hr chata, sorry :D

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: help me

Post Postao/la tamy1302 » 27 ruj 2010 16:59

-Ari- je napisao/la:Zaljubila si se u curu zbog toga što ona jest i jer ti se jednostavno žena svidjela.
Nije to ništa katastrofično. :)

Ionako protiv srca ne možeš, pa...go with the flow.
Možda budeš na kraju povrijeđena, a možda i ne.
That's life.
Slažem se 100% sa ovime-srcu ne možeš zapovijediti u koga češ se zaljubiti a u konaćnici nemaš što izgubiti jedino se pitati što bi bilo kad bi bilo ???
a to je koma-zato samo naprijed i sretno :duga:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: help me

Post Postao/la pihach » 27 ruj 2010 18:12

pozdrav :)

ne kuzim ovaj dio da imas vezu od 2 godine? s kim - str8, gay, decko, cura, trans...?

mali_vrag
Postovi: 3
Pridružen/a: 07 ruj 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: help me

Post Postao/la mali_vrag » 04 lis 2010 19:32

ima jedna cura,28godina,nije nikad bila sa curom,svaka veza s muškarcem joj nije uspjela...kada odemo na vikend kod mene u varaždin potpuno je drugačija prema meni,tu su izljevi nježnosti,stalno se grlimo,ja ju mazim,govorim joj ljubavi...i to njoj nesmeta...čak kad je popila je rekla da je razmišljala probat sa curom a kad se otrijezni nepriča o tome...čak i moji frendovi su primjetili da tu ima kemije...na poslu se stalno pogledavamo i nalazimo si pogled u pogledu...ljubomorna je kad se ja zafrkavam s drugima na poslu,ja sam joj rekla da sam imala odnose sa curom ali joj nisam imala hrabrosti priznat da sam lezba jer se bojim da ću ju izgubit...kada se vratimo nazad u selo iz varaždina ona je potpuno druga osoba,nema te nježnosti ni ičega,samo kad smo u varaždinu...moji frendovi su mi rekli da se ona jednostavno boji okoline jer živi u malom mjestu a da sa curom nije nikad bila samo iz straha jer ju starci forsiraju kad će se udat više,u zadnje vrijeme su joj stalno muškarci u ustima a nikad da bude s nekim...na moru kad smo bile čak smo se pred 2 frenda mazile,držale za ruku i nismo fermali ljude oko sebe,kad popije stalno govori koliko me voli...ja trebam savjet kako da joj priznam da sam lezba i kako da ju dobijem za sebe...na moru smo ležale jedna pored druge i to trijezne gledale se licem prema licu,ja sam ju zagrlila i mazila ali nisam imala hrabrosti pogledat ju u oči,al sam vidjela da je ona mene cijelo vrijeme gledala u oči i usta,scena je bila kau u filmu....zvući smješno al istinito...molim vas za savjet kaj da radim,jednostavno si ju nemogu izbacit iz misli...

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Re: help me

Post Postao/la nexus 6 » 04 lis 2010 21:34

ta čini mi se tak i tak nikad neće bit spremna na otvorenu vezu, tako da nju možeš imat ko ljubavnicu, a ovu svoju zadrži i nemoj joj slučajno jadnoj reć kak si zaljubljena u drugu, jer ak te ta druga odjebe uvijek ti ostaje ova. ono, nemreš zgubit nikak ak si pokvarena :roll:
I`m in touch with humanity.

mali_vrag
Postovi: 3
Pridružen/a: 07 ruj 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: help me

Post Postao/la mali_vrag » 04 lis 2010 21:38

pa problem je kaj neznam jel bi mogla prešutit svojoj ako bi ju prevarila..nikad nisam prevaru počinila....neznam jesam li u stanju i prevarit....jednostavno sam zbunjena

Sania
Postovi: 142
Pridružen/a: 26 tra 2010 11:26
Spol/rod: žensko
Lokacija: Luna

Re: help me

Post Postao/la Sania » 05 lis 2010 08:44

-Ari- je napisao/la:Zaljubila si se u curu zbog toga što ona jest i jer ti se jednostavno žena svidjela.
Nije to ništa katastrofično. :)

Ionako protiv srca ne možeš, pa...go with the flow.
Možda budeš na kraju povrijeđena, a možda i ne.
That's life.
Slažem se s time. Ne mogu ti se svidjeti samo lezbijke, niti je svaka zato dobra jer jest lez. Svidjela ti se žena zato što je takva kakva je, a ne zbog ove ili one
orijentacije. Možda zvuči romantično i sanjarski, ali ne možeš protiv ljubavi zaista. Ne mora biti ništa loše i ne znači da ćeš patiti.

Dobro došla :)

Avatar
enigma hm hm
Postovi: 7
Pridružen/a: 03 lis 2010 13:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: help me

Post Postao/la enigma hm hm » 07 lis 2010 20:09

Možda joj ti pokažeš neki lipši svit i ne poželi vise nikad izać iz njega :ruza:

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: help me

Post Postao/la Popeye » 07 lis 2010 20:15

mali_vrag je napisao/la:pa problem je kaj neznam jel bi mogla prešutit svojoj ako bi ju prevarila..nikad nisam prevaru počinila....neznam jesam li u stanju i prevarit....jednostavno sam zbunjena
pa već si prevarila svoju curu. ili sam ja jako konzervativan?
ako drugu mazis i govoris joj ljubavi, pa to dodje gore od seksa...

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: help me

Post Postao/la komad kruha » 07 lis 2010 22:52

ima nas više tako konzervativnih .............
kaj te hiče?

Odgovorite