da olakšam dušu :(

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

da olakšam dušu :(

Post Postao/la tamy1302 » 12 ruj 2010 20:50

Nisam mislila da ću ikada biti u situaciju da žalim već samo da budem sretna jer sam upoznala nju -ljubav svog života.Otrcano?
Hm da možda ali prvi pogled na nju i to je bilo to.Starija je od mene 14 godina ali nije dugo prošlo i bile smo u vezi koja je traja 12 godina.Kada smo se upoznale bila je u braku koji je bio pred rastavom.rastala se teškom mukom jer je muž ssaznao za nas i preko njega djeca naravno.Bilo je svega i svačega ali uspijele smo izdržati zajedno .
Da,netko bi rekao super ali nažalost nije :(
Naime prekinula je vezu samnom nedavno .Razlog?
Nema više snage skrivati se, lagati djeci i roditeljima(kod kojih živi od rastave).
Živi u malom mjestu i kaže da više ne može živjeti sa šaputanjima i ostalim primitvnim ogovaranjima sa kojima je okružena.Kaže da joj je to najteža odluka koju je donijela u životu, da je mlađa otišla bi samnom na kraj svijeta ali ovako radi djece (koja već imaju svoje živote jer nisu baš mali ) ne može.
Ja ju ne mogu zaboraviti,jednostavno ništa više ne postoji za mene.
Dani su bljutavi a noći ispunjene samo razmišljanjima i suzama.
Ne znam jer da odem što dalje od nje da ju ostavim da živi kako je izabrala ili da se borim za nju?
Može savjet ili ima li vas sa iskustvom u ovakvim situacija.
Unaprijed hvala :tjesi:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Bash » 12 ruj 2010 21:22

Koliko godina imaju djeca? 12 godina ste to tajile od njih (zapravo ne vjerujem da ne znaju :o), a sad bi ona da prekinete? Nakon 12 godina prolaženja kroz sva sranja i ko zna šta? Jesi sigurna da pravi razlog nije to da te možda više ne voli? Jer meni ovo zvuči tako loše... Umjesto da u 12 godina skupi snagu bit iskrena s obitelji, žena od 35+ godina radije prekida vezu. :o Ovo o ogovaranjima i okolini uopće nije vrijedno komentara.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la phos » 12 ruj 2010 22:30

ta djeca vise nisu djeca i mislim da je nebitno sta oni misle nakon 12 god!!!!!
12 god!!! pa to je prosjek trajanja 6 brakova u holivudu!!!ako ste toliko izdrzale,onda me razumijem u cemu je problem.ako nista drugo-nakon 12 god skrivanja veze vec ste toliko verzirane da je to postao vas normalan zivotni stil.
i sad je toj zeni koja je onda po tome....oko 50 god vazno sto misli selo?!?!
i sad me boli dzon sta ko misli a sa 50 bila bi u stanju hodat gola , samo sa opancima na papcima i pricat da imam curu.
ta djeca skoro pa ce imati svoj zivot...
ja mislim da je ona nasla drugu :dada:
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Broken Down Angel
Postovi: 911
Pridružen/a: 24 pro 2006 11:28

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Broken Down Angel » 12 ruj 2010 23:36

Iz onoga što sam uspjela pohvatati: Djeca su saznala za vašu vezu prije 12 godina kad su ona i muž bili pred razvodom ["... jer je muž saznao za nas i preko njega djeca naravno."] - da bi im potom isti odnos bio ponovno prešućen ["Nema više snage skrivati se, lagati djeci..."]. Očito je negiranje odnosa bio odgovor na negativnu reakciju s njihove strane. Možda percipiraju vaš odnos okidačem kraja braka svojih roditelja? I zato odbijaju prihvatiti? Možda ne znaju ono što ona, ti i njen bivši muž znate - da je brak već bio ´gotov´ prije nego ste se upoznale?

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la call_me » 13 ruj 2010 00:08

tamy1302 je napisao/la:Bilo je svega i svačega ali uspijele smo izdržati zajedno .

Naime prekinula je vezu samnom nedavno .Razlog?
Nema više snage skrivati se, lagati djeci i roditeljima(kod kojih živi od rastave).
:o ovo naprosto nema veze s logikom. bori se za nju. mislim da razlog prekida nije koji navodi.

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 13 ruj 2010 00:31

moj savjet je da pustiš... reci joj kaj misliš o tome i kako se osjećaš i povuci se, imat ćeš veće šanse tako, ukoliko se sama predomisli... jer ako budeš i dalje inzistirala, samo ćeš joj još više nabit stres koji po meni već ima, a to joj sad ne treba i mogla bi to, u najgorem slučaju, okrenuti protiv tebe i uzeti kao razlog... moje mišljenje je, ako je to 12 god trajalo, teško će dići ruke od toga, zato joj sad nemoj davati nikakve razloge da poželi u tom smjeru ići i dalje, umjesto toga, daj joj mir, nek se malo sama skulira i nek još malo razmisli o svemu... vjerujem da će navika i osjećaji sami rješiti situaciju... i da, napomeni joj da ćeš je još neko vrijeme čekati...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la jpeg » 13 ruj 2010 10:07

pa ko da ne zna da ce je cekat, pa di ce. zna je u dusu vise i sta ova oce. a mos samo sumnjat u razlog. i cekat da se vrati. i pokusat se borit.
ali nadajmo se da ako jos voli da ce doci sama jer ces joj faliti i jer 12 takvih godina ne dogadjaju se svaki dan.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Ameli » 13 ruj 2010 10:14

call_me je napisao/la:
tamy1302 je napisao/la:Bilo je svega i svačega ali uspijele smo izdržati zajedno .

Naime prekinula je vezu samnom nedavno .Razlog?
Nema više snage skrivati se, lagati djeci i roditeljima(kod kojih živi od rastave).
:o ovo naprosto nema veze s logikom. bori se za nju. mislim da razlog prekida nije koji navodi.
slazem se sa call,..12g. svi ti problemi oko djece vec su u prvoj godini i da je htjela i morala prekinut zbog radi njih, tad bi vec prekinula..pitaj ju jos jednom da ti iskreno kaze razlog prekida, jer cini mi se da ti nesto presucuje.
Pa makar se i ne vratila imas pravo na istinu u ime tih 12g. skupa.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la phos » 13 ruj 2010 10:34

mravcica je napisao/la:pa ko da ne zna da ce je cekat, pa di ce. zna je u dusu vise i sta ova oce. a mos samo sumnjat u razlog. i cekat da se vrati. i pokusat se borit.
ali nadajmo se da ako jos voli da ce doci sama jer ces joj faliti i jer 12 takvih godina ne dogadjaju se svaki dan.
pa zasto bi ju cekala?
ako ju to jako povrijedi,moze okrenuti totalnu kontru.
iako njoj-toj koja odlazi nije nista znacilo 12 god i otisla ... zasto bi ovoj koja ostaje to nesto znacilo.i zasto bi izigravala socialnu sluzbu?
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

NiceGirl

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la NiceGirl » 13 ruj 2010 12:13

zena od 35 godina da zivi sa roditeljima.jel kojim slucajem mora pitat mamu s kim smije bit i kad izadje do kad mora izac van.

samo pazi ako ima zaj... bivseg muza,da joj djecu nebi oduzeo (osim ako su kojim slucajem puoljetna pa mogu sami birat s kim ce zivjet ako sam u pravu) ili je ucjenjivao npr.da nek bira izmedju tebe i djece jer neki ljudi ne mogu shvatit sve.

za vasu vezu zasto bi odmah trebali svi znat.zivis svoj zivot i svi sretni i zadovoljni.

ot - Tamy,ucini ono sto sama smatras da je ispravno.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Ameli » 13 ruj 2010 12:18

tamy1302 je napisao/la:Kada smo se upoznale bila je u braku koji je bio pred rastavom.rastala se teškom mukom jer je muž ssaznao za nas i preko njega djeca naravno.
Nema više snage skrivati se, lagati djeci i roditeljima(kod kojih živi od rastave).
:confused: saznali su, pa nema vise snage lagat im..odi nista nije jasno. :nezna:

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 13 ruj 2010 12:35

kako ja vidim, netko ovdje mora odlučiti što mu je važnije... živjeti i dalje u laži i zbog toga žrtvovati vlastitu sreću i pri tom sreću drugoga, jer očito se tu radi o nijekanju postojeće ljubavi između njih dvije pred njezinim roditeljima, djecom i tko zna pred kim još ne ili jednostavno odjebat sve i bit sretna sa svojom voljenom, a ostali nek se jebu i odjebu... taf one!

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Ameli » 13 ruj 2010 12:42

ponovno cu citirat
jer je muž ssaznao za nas i preko njega djeca naravno.
koliko sam ja tu mogla shvatit djeca znaju vec do razvoda i muz, vjerovatno i roditelji, ako je mjesto malo i ostali.. i to ju nije sprecavalo da bude s njom 12g..u cemu je sad problem???U cemu je problem?
njah, necu dalje

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 13 ruj 2010 12:45

to i dalje ne objašnjava razlog koji je navela:
"Nema više snage skrivati se, lagati djeci i roditeljima(kod kojih živi od rastave).
Živi u malom mjestu i kaže da više ne može živjeti sa šaputanjima i ostalim primitvnim ogovaranjima sa kojima je okružena."

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la phos » 13 ruj 2010 12:49

nek odseli!
a mislim.....ona se boji roditelja!
svaka cast respektu prema starcima...ali daj!!! zena ima 50 kvrga!
starci joj imaju minimallo 70-ak....oni na par metara ni ne vide dal hoda pod ruku s tipom ili zenskom. a to sto susjedi pricaju...to vjerojatno samo nacuju.
ako je ovo istinita prica..mada smrdi- onda je to dijete zarobljeno u tijelu zene od pola stoljeca koja unatoc godinama ne zna ili ne zeli odrediti prioritete i toga se treba kloniti.amen
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Ameli » 13 ruj 2010 12:54

pa da, spremit stvari i otic u vece mjesto di vas nitko nezna i zivjet sretno i u ljubavi(ako je ta ljubav jos uvik uzajmana)
rekoh necu, dalje pa opet, "besposlen pop.." :pismo:
odo nahranit pilice, piiiilepiplee brlp

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la phos » 13 ruj 2010 12:58

Ameli je napisao/la:pa da, spremit stvari i otic u vece mjesto di vas nitko nezna i zivjet sretno i u ljubavi(ako je ta ljubav jos uvik uzajmana)
rekoh necu, dalje pa opet, "besposlen pop.." :pismo:
odo nahranit pilice, piiiilepiplee brlp
ma neeeeee....
maknut se
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 13 ruj 2010 13:00

a mislim, kužim ju da se boji da bi zbog te veze, ako ju outa, mogla izgubiti ostale ljude oko sebe... ne treba suditi odma... nije joj lako, ipak su u pitanju njena djeca koja možda neće imati razumjevanja pa i njezini roditelji... ona ih najbolje zna i vjerojatno ima razloga zašto se toliko boji... možda joj je ipak bolja opcija prežalit tu vezu i pokušat zaboravit, jer ako živi s roditeljima... pretpostavljam da je tu u pitanju i nesređena financijska strana koja dodatno komplicira stvar

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la phos » 13 ruj 2010 13:02

ok,ali 12 god se nije bojala a sad se boji?!
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 13 ruj 2010 13:04

12 godina je odgađala neizbježno... sad je možda došao i taj trenutak

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Ameli » 13 ruj 2010 13:04

no dobro ajd opet procitajte uvod. koliko sam ja shvatila pobogu ta djeca vec odavno znaju kao i muz i selo i pm..kako je mogla podnijeti 12g. i sad je odjednom u strahu...koga cega, joj je dosta

evo vec sam postala kokos, bzvz kokodacem
:-o

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la phos » 13 ruj 2010 13:08

bzvz si se tu raskokodakala a netko se samo uci otvarati teme :D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Ameli » 13 ruj 2010 13:11

pa moram da si olaksam dusu :jezik:

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la phos » 13 ruj 2010 13:15

Ameli je napisao/la:pa moram da si olaksam dusu :jezik:
ovo nije poziv za olaksanje duse!
autor olaksava dusu,a ti se osjecas pozvanom... :pardon:
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Ameli » 13 ruj 2010 13:28

Nazalost.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Bash » 13 ruj 2010 15:17

Ameli je napisao/la:no dobro ajd opet procitajte uvod. koliko sam ja shvatila pobogu ta djeca vec odavno znaju kao i muz i selo i pm..kako je mogla podnijeti 12g. i sad je odjednom u strahu...koga cega, joj je dosta

evo vec sam postala kokos, bzvz kokodacem
:-o
pa dobro ako kaže da su prije 12 godina muž i djeca preko njega saznali i bilo je sranja, ne možeš li iz priče sama zaključiti da im je još tada pod pritiskom slagala nešto u stilu da to ništa nije značilo i da se više ne viđa s tom ženom? I da su se zadnjih 12 godina skrivale od svih?

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la tamy1302 » 13 ruj 2010 15:29

eto me :(
da i ja sam se pitala puno puta da li je razlog netko drugi-i molila u ime svih tih godina da mi kaže istinu -rekla je nitko drugi nije razlog.
uvijek postoji sumnja ali vjerujem da bi rekla da je .
djeca su saznala davno ali ona je negirala i tako je vrijeme prolazilo.
lagala i izmišljavala kada smo se nalazile ili išle na godišnji(ona je bila sa setrićnom kao).
kaže da joj je dosta laganja, da ne može još jednom prolaziti kalvariju koju je prolazila prije 12 godina kada ju je muž suočio sa činjenicom da smo skupa.
njena djeca(muška obdvoje) bi je se odrekla i kaže da im ne može uništiti život ako se "opet" sazna za nas.
ona je privlaćna žena i uvijek je imala udvaraća sa svih strana i sada dopušta razne priće samo da se reputacija koja ju prati zaboravi.
eto tako je otprilike :(
svaki dan se viđamo što je još gore i koliko god ja nju krivila vidim joj u oćima koliko joj je teško što je to učinila ali kaže natrag ne može :(
možda ipak malo moram popustiti jer priznajem stvaram veliki pritisak na nju ne želeći prihvatiti činjenicu da je kraj

p.s. pitala sam ju jer me prestala voljeti -rekla je ne želim ti odgovoriti jer ćeš se uhvatiti za slamku a ja ne smijem ponovo u to .

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Bash » 13 ruj 2010 15:40

ne bi je se djeca odrekla ako ih je ona odgajala. i ako su već odrasli, na koji se način njima može uništit život time što im je majka sa drugom ženom? mogu shvatiti da bi djeca u osnovnoj koja žive u maloj sredini mogla propatiti zbog reakcija susjeda, ali odrasli ljudi? :o
možda ona stvarno misli da je to šta ste zajedno nešto odvratno, sramotno i bolesno. možda joj je 12 godina sakrivanja i laži ušlo pod kožu. :(

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la tamy1302 » 13 ruj 2010 15:47

ne znam više ni sama :(
poznam joj djecu i nažalost utjecaj oca i te sredine je od njih stvorio tradicionalne i prilićno sirove muškarce.
ona se nije usudila puno utjecati upravo radi sranja koja je muž radio što se nas tiće-nije htjela i nije imala snage izboriti se za nas to je izgleda jedina istina.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Bash » 13 ruj 2010 16:01

a šta s opcijom da se odselite vas dvije van iz te zatucane sredine? ako je imala snage razvesti se od tradicionalnog surovog muškarca, znači da nije baš tako slaba. i da bivši ikad sazna, misliš da bi 12 godina kasnije njegova reakcija bila ista (pretpostavljam da je prijetio ili bio nasilan)? koja je on uopće karika u vašem odnosu sada kad svatko živi svoj odvojeni život više od desetljeća? ako su djeca zatucane sirovine, ali mogu živjeti sami, zašto se ne biste odselile? čak i da im kaže, ako ste daleko, nećete ih ni "sramotit" u njihovom prokletom selu.

Odgovorite