da olakšam dušu :(

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 13 ruj 2010 16:11

@Bash: ne možeš osuđivati njezinu majčinu ljubav... ipak su ta dva sina njezina djeca...
@tamy: žao mi je zbog situacije... probaj postupiti kao prijatelj... to je jedino ispravno što sada možeš napraviti, ne krivi ju, okolnosti su sjebale sve

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Bash » 13 ruj 2010 16:23

ali ne osuđujem njenu majčinsku ljubav. majčinska je ljubav super, krasna, poželjna kad si roditelj i tako to. ali ovdje se radi o nepotrebnoj žrtvi pod okriljem majčinske ljubavi. nju nitko ne tjera da napravi izbor između ljubavi prema ženi i ljubavi prema djeci. a ona ga svejedno radi. to mi je tužno jer mislim da postoje drugi načini iz ove situacije. jel nam treba u svijetu više Mostova okruga Maddison? :/

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 13 ruj 2010 16:27

ponekad biramo jednostavnija rješenja, jer mislimo da moramo, ne zato što to želimo...

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la tamy1302 » 13 ruj 2010 16:32

e da je to moguće ja bi i na kraj svijeta otišla s njom ali ona ne želi ostaviti djecu a ja se nikada nisam stavljala između njih iako bi mnogi rekli da jesam samim time što smo bile zajedno ali nikada nisam davala ultimatum.
prošla sam s njom njihovo školovanje-meni je prićala kakvi su u školi i sve ostalo......
jednom prilikom rekla mi je da je pogriješila što nije prije 10 godina otišla samnom i sve ostavila ali da je sada kasno i nemoguće.
ona vrijedi svakog čekanja i sve moje ljubavi ali vidim kako ju iz dana u dan sve to troši jako .
s jedne strane joj želim pokazati koliko je vrijedna ljubavi i poštovanja i svega a s druge strane mi se ćini da to uzima previše njenog zdravlja i mira sa kojim je rekla da vapi ....
ne znam možda vam je sve ovo zbrda zdola ali eto lakše mi je ovako kada vam malo otvorim dušu :)

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 13 ruj 2010 16:39

daj joj mir, al ostani uz nju

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Bash » 13 ruj 2010 16:51

@michelle: mislim da ovo nije takva situacija. zar bi ozbiljno sad trebala odabrat najjednostavnije (i dugoročno jebeno najbolnije) rješenje nakon 12 godina truda? :o

tamy, realno, ako ste prošle kroz sve kombinacije rješenja i ipak želi prekid, ne možeš je ničim nagovorit. ono šta možeš je na neko vrijeme pričekat i vidit. možda nije skroz dobro promislila o tome kakav će joj život bit bez tebe. jer doć će dan kad će se djeca odselit i stvarno imat svoje živote. i javljat joj se preko moba svako dva tjedna. tada će možda shvatit. samo ne znam koliko se tebi isplati potrošiti godine na toliki rizik. ja toliko čekala ne bih. eto.

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 13 ruj 2010 17:32

Bash je napisao/la:@michelle: mislim da ovo nije takva situacija. zar bi ozbiljno sad trebala odabrat najjednostavnije (i dugoročno jebeno najbolnije) rješenje nakon 12 godina truda? :o
ne, ne bi trebala to izabrat, ali sad trenutno ona želi odmak od svega i ponajviše mir... ja se iskreno nadam da će se situacija dalje odvit kako treba i da će ljubav pobijediti, tamy, drž' se!

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la tamy1302 » 13 ruj 2010 21:11

Ne znam šta reć osim hvala vam na savjetima,mišljenjima i dobrim željama :)
da, biti prijatelj to je ono što me ona moli i želi i to ću joj dati jer ako već nismo zajedno želim da zna da sam tu za nju , uvijek .
U svakom slučaju ostaju uspomene koje mi svaki dan na neki naćin govore koliko sam ipak sretna jer malo ljudi upozna onu polovicu koja je prava, onu polovicu sa kojom sam bila uistinu ja onakva kakva jesam, onaj dio duše koji je bez nje lutao,a sa njom je makar nakratko imao dom, jer 12 god. koliko god bilo puno malo je za život koji moram provesti bez nje .

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la call_me » 13 ruj 2010 23:52

jedini moguci izlaz je da se gospodja odseli, ali to ona naprosto ne zeli/ ne moze prolazit. sah mat pozicija.

NiceGirl

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la NiceGirl » 14 ruj 2010 06:58

Bash je napisao/la:@michelle: mislim da ovo nije takva situacija. zar bi ozbiljno sad trebala odabrat najjednostavnije (i dugoročno jebeno najbolnije) rješenje nakon 12 godina truda? :o

tamy, realno, ako ste prošle kroz sve kombinacije rješenja i ipak želi prekid, ne možeš je ničim nagovorit. ono šta možeš je na neko vrijeme pričekat i vidit. možda nije skroz dobro promislila o tome kakav će joj život bit bez tebe. jer doć će dan kad će se djeca odselit i stvarno imat svoje živote. i javljat joj se preko moba svako dva tjedna. tada će možda shvatit. samo ne znam koliko se tebi isplati potrošiti godine na toliki rizik. ja toliko čekala ne bih. eto.
i,kad svi odu,ona ce ostat sama,a godine ce sa sobom donijet da ce joj tad bit teze pronac nekoga. uostalom,jel zivi za sebe ili druge?
opet,djeca ce lakse bez roditelja,nego roditelj bez djece.

tamy,dobro razmisli o svemu tome i odluci. mozes je pricekat,ali cekat cijeli zivot-ne. tvoja odluka.

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Ameli » 14 ruj 2010 15:01

Pokusavama da smireno napisem post, prvo bravo Bash nije mi palo na pamet da ce 12g.lagati djeci, mislila sam da je situacija bila takva di je istina izasla na vidjelo i da se o tome zna svo to vrijeme, Bash bravo :thumbup:

Sto se tice djece, moram ovo napisati, jer me ljuti mnogo toga. Prvo djeca kad narastu odose, al te pita mama mogu ili ne, odgojila ih je i postavila na noge (sama ili uz cacinu pomoc) i to je to. Sad bi valjda trebala se posvetiti sebi i svojoj ljubavi tj. sreci. Ako nju cini sretnom, jos 12g. laganja, ovaj put i dragoj i svima, onda tu nema pomoci. Za nju je laz vec presla u istinu koju samo ona priznaje.

Istina jeste, da je tesko ostaviti dijete, ja sam ga prije 3g. ostavila dijete kod oca, zeleci biti sa tadasnjom dragom (trebale smo i skupa raditi). Dijete 8g... prvih 2 dana ja se nisam mogla javit djetetu na mobitel bilo me je sram, tek 3 dan sam smogla snage( mada ponavljam nisam ju ostavila zauvjek, jer je bio plan odradit to ljeto na moru i poslije da cemo zivjeti skupa dijete draga i ja, to je propalo o tome nebi dalje, jos uvijek boli). Slijedecih 4 dana ja sam plakala i plakala, bez obzira na tjesenje i bez obzira na prisustvo voljene osobe, 7 dan sam pukla i vratila se dijetetu. Bila sam rastrgnuta izmedju dvoje tada meni najdrazih osoba, al dijete je dijete.

sad kad je malo porasla, odem kod majke na tjedan, ne boli nista, naravno fali, ali ne boli. za koju godinu, ona ce otici od mene, nek ide ako zeli, samo nek je ziva i zdrava i sretna!
Sto htjedoh reci..da, ..ljubav prema djeci ne prestaje pa da smo tisucama kilometara razdvojeni, dok su maleni oni nas trebaju i bez daljnjeg, nema toga zbog koga bi ga ostavila i otisla, ali kad podrastu, pobogu, pa to su vec veliki ljudi. Mozes ih obilazit, zvat, jos malo imat ce svoju obitelj, tad previse i nemaju vremena za roditelje, pa na kraju krajeva tko mora znati razlog odlaska u drugo mjesto, nitko..a selo ce uvijek pricati, pa nek prica, nit te hrane i nit vodu nose.

E sad sam i ja se uzivila, ka da pricam sa tamy i njenom dragom :D
Odoh

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la tamy1302 » 14 ruj 2010 15:50

da Ameli imaš potpuno pravo-to sam joj i ja rekla-djeca kada odrastu trebaju roditelje ali sve manje i manje tj. zaokupljeni su svojim problemima i životom općenito ali ona ne može.
Kaže da ih je na neki naćin"obilježila" i da ponovno se pokrenu priće ne bi preživjela prezir u njihovim očima.
Ne preostaje ništa osim biti tu za nju kao što sam joj bezbroj puta rekla da ću biti tu kada me treba .
Teško je priznajem jer radimo zajedno-na 3 metra jedna od druge i poželim otići i radim na tome da odem što dalje ne zato što ja to želim već da ju oslobodim "sebe" jer teško je vjerujem joj biti tu svaki dan i gledati tugu i želju u mojim očima.
Kada sam joj rekla da sam tražila premjještaj plakala je , kada sam otišla na 2 tjedna na drugu lokaciju iako sam joj rekla da ne zove-zvala je 2-3 puta dnevno samo da pita kako sam.
Znam da bi možda bilo bolje da se nisam javljala i zbog nje i sebe ali nisam mogla.
I tako mi se vrtimo u nekom krugu -ako ja se kuliram ona zapadne u neko stanje kada je koma.
Kada ju pitam šta je -kaže mi da nije kamen i da i ona mora pucati makar s vremena na vrijeme.
Ma iskreno ne znam-ponekada ne vjerujem da me ikada voljela ali ipak .......
Ne sudim joj, ne želim to ali voljela bih doslovce na kraj svijeta otići možda bude makar njoj lakše jer ja svoje srce moram uzeti sa sobom :(
Jedino da mi se vratiti i nać ju kada će imati 63 god. da joj kažem ono što već sada znam a to je da je najljepša i da ju volim kao i prije što sam joj jednom prilikom rekla da ću doći kada će imati 63 god :)

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 14 ruj 2010 18:41

tamy1302 je napisao/la:Ma iskreno ne znam-ponekada ne vjerujem da me ikada voljela ali ipak ......
pored svega što si napisala kako se ona u svemu tome ponaša, ne razumijem kako možeš ovo uopće reći!?! :-o pa nebi s tobom onda ni djelila tih 12 god., niti bi sad pucala s vremena na vrijeme, a bome nebi ni plakala kad si tražila premještaj, da te još uvijek ne voli...

Avatar
-ari-
Postovi: 90
Pridružen/a: 02 ruj 2010 18:17
Spol/rod: žensko

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la -ari- » 14 ruj 2010 19:06

Tamy,

ta je žena o kojoj pričaš 12 GODINA IMALA PRILIKU da od svoje dvoje muške djece napravi i odgoji bića s normalnim pogledima na svijet, a ne homofobe.

I to znaš.

12 godina je previše, posebno jer je riječ o razvedenoj ženi da se srami sebe, a i tebe, osobe koja ju očito voliš više nego drugi koji ju, za razliku od tebe, ne prihvaćaju takvu kakva jest.

S obzirom da si još uvijek jako zaljubljena u nju, vjerojatno će ti jako teško pasti kada ti potpuni anonimac kao ja kaže da ta tvoja bivša draga nije baš neke visoke karakterne vrijednosti i da je potpuno nesuvislim i neopravdanim postupcima u kojima joj je stalo do svih drugih osim do tebe, ti pokazala što doista misli o tebi i vašoj vezi.

Ja bih na tvom mjestu išla dalje. Problem je u tome što ćeš ti (nadam se ne još dugo vremena) nalaziti bezbroj opravdanja kojima ćeš pokušati potvrditi da se ona nije prema tebi ponijela izrazito ružno i hladnokrvno i pokušat ćeš nas tu uvjeriti u to.

Ali ti ne pokušavaš uvjeriti nas, jer nas ni ne poznaješ, nego samu sebe. A zašto? Zato jer u dubini duše znaš da je ona itekako u krivu i da je to što je napravila sve, samo ne ljubav prema tebi.

E, onda ćeš tek moći krenuti u potragu za nekim tko će te doista voljeti.
Ne kažem da te ona nije voljela, ali sudeći po činjenicama, ne voli te više.

Sretno. :)

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la fakatja » 14 ruj 2010 19:24

Aleluja,-Ari-!
To su prave rijeci. Bas. Mozda zabole, al stoje. Tamy, nemoj da prode jos 10 godina, a da ti razmisljas, kako i zasto i mozda i cekas...-tu nema vise cekanja-pusti je, sasvim.
"for me it is more about seduction than just a pretty face"

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Ameli » 14 ruj 2010 20:55

Aleluja fakatti :ok:
Ona je odredila da joj je dosta, razlog toliko jadan, toliko sebican, toliko ogranicen, ..Tamy ne ljuti se, al postavit cu ti pitanje:-Dal u sebi, osjetis da je kraj? (pitanje glupasto, al iskreno, svaka od nas moze osjetit tu golemu tugu, i taj golemi zid pred sobom, kad je gotovo) Ako je tako..zelim ti svu srecu da prezivis sve ono sto te ceka. Jer..sto cinit, sutit i cekat-patis, forsirat kroz pricu, ispada da ju prisiljavas, ma koliko god ljubavi postojalo-opet patis.
Tamy, nama tvoja prica moze biti zanimljiva i mozemo s tobom skupa traziti i razloge i nacine i postavit masu pitanja zasto, mi NEMAMO ODGOVORE, :nezna: mi jesmo i bit cemo uz tebe, al tvoja je bitka, tvoja i njena..
Zato jos jednom sretno i Tebi i tvojoj dragoj..Vas dvije to morate rjesit.
Da ti olaksa dusu:-Ne zali nit za cim, nit ne plasi se onog sto te ceka.
Sretno!

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la tamy1302 » 14 ruj 2010 21:14

da moja je bitka i vjerojatno najteža do sada :(
da, imaš pravo Ameli ne smijem forsirat jer iskreno i meni se ponekada čini kao da tjeram nekoga da mi se vrati a to je zadnje što želim:(
nikada nisam žalila ni za čim a neću niti za ovim ni u kojem slučaju-smatram da svaki čovjek donosi odluke i da iza njih treba stajati pa kakve one bile i nikada ne žaliti jer onda nema kraja žaljenju a i naše odluke su nas napravile ljudima kakvi smo danas.
Isto tako i ja moram dozvoliti nekome da stoji iza odluke koju je donijela pa šta god ja mislila o tome jer ispravno ili nije ali ona ju je donijela.
hm da li osječam da je kraj?
iskreno ono najdublje -mislim da je ona moja kao i ja njena do kraja života ali da su šanse jako,jako male da mi se vrate to osjećam .
tko zna cure moje , možda jednom vam se jednom zajedno javimo ovdje a opet možda i ne:(
u svakom slučaju ova tuga koju osječam i najviše nemoć jer ne mogu promijeniti neke stvari me dovela ovdje do vas i znate što?
na neki naćin drago mi je i nadam se da ćemo se čuti još ali možda sa nekim vedrijim temama i mojim pomalo nesigurnim koracima prema svemu onome šro me čeka .
velika pusa svima-na neki naćin ste me utješila, potvrdile neka moja mišljenja ali iznad svega bile ste tu :)

p.s. evo kada već ste nas upoznale na neki naći evo i naša pjesma koja nas je pratila ovih 12 god.

http://www.youtube.com/watch?v=zaw7KvFtv-U

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la Ameli » 14 ruj 2010 21:26

sve ima svoje razloge,..
ovo zvuci mi kao iz neke pjesme

Samo ne zaboravi zivjeti :)

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la tamy1302 » 14 ruj 2010 21:31

da u to i ja vjerujem, sve se dešava sa razlogom samo osim velike tuge i razočarenja u ovom trenutku ne vidim baš puno no vjerojatno će se s vremenom i ti razlozi otkriti i sve će biti puno jasnije nego sada :)

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la call_me » 15 ruj 2010 04:29

voli te ona i dalje. i posve je sigurno da je tvoja kao sto ces i ti biti njena. i potpuno je nemoguce da ti sad odes trazis neku drugu. za boga miloga, ko da to tak ide nakon 12 godina prolazenja svega. vas dve ste ko u ratu same protiv svih, i ti bi sad, kak cure vele, trebala trazit drugu. to ne postoji. steta da zivite u malom mjestu i steta da nema snage da se odupre okolini. ono sto bi te trebalo raspizdit a time i malo dovest realnosti je da je tvojoj zeni vaznije sta prica selo nego vas dve. i jebiga, nema ih puno sta ce dic sidro i sa dvoje djece otic u grad kako bi realiziralo svoju ljubav. ono sta je u njoj usadjeno naprosto je jace od vas dvije. nema to direktne veze s djecom, ali je njoj najjednostavnije prihvatit da ima. jer su djeca iznad svih razloga (apsolutno vjerujem da jesi, tuzno je kad ih se koristi kao excuse za vlastite slabosti i promasaje). radi se o slabosti da se pomakne, uzme svoja dva sina i ode, koju ne treba osudjivat jer je ljudska i uvjetovana.
netko je rekao, a vjerujem da je najrealnije...daj joj mira. time ces i sebi dat malo mira. pokusat se malo smirit od tih dogadjanja. zivit normalno. i pokusaj bit sebicna. time sto je odlucila da joj je selo vaznije, bez obzira na razlog, nek dijelom nosi posljedicu svoje odluke i nemoj joj stalno bit na raspolaganju za cimanje.

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la sekica63 » 15 ruj 2010 08:24

:shock2: puno sam razmišljala dali da javno bilo šta komentarišem. ali evo u ovoj ulozi sam bila ja.moja prva veza 11.godina. druga veza sa ženom razvedenom i njenih 2oje djece. stim da je ćerka 15 godišnja živjela sa nama, a sin 10.godšnji sa bivšim mužem. Vrlo dobro razumijem šta preživljava ta žena sa djecom, sa takvom sredinom, sa primitivcima koji je okružuju svakodnevno... moglabih roman napisati jer imam vlastito iskustvo, taj život sam počela živjeti sa 17.godina. mislim zajedno sa ženom... Skraticu priču. ja osobno nažalost nemam djece. što znači lakše sam se mogla prilagođavati situaciji partnerke... da su karakteri svakog pojedinca razlićiti, to je logično. Znam samo reci ovo. Samo jak karakter i borbenost obostrana je, mjera vrijednosti svega toga da uspijete ostati opstati...ja sam izvukla dobro iskustvo i 18 kg. smršala. Niti sa jedno nisam uspjela ostati niti kolegijalno u odnosu. zame je to i bolje. vrijeme izlječi sve! Vama želim koji se nađete u istoj priči puno upsjeha. ( požar je prošao, a za dim je šteta vode) tako ja mislim. Boriti se treba! malo teže je ako nemaš druge polovine da se jednako borimo...! Sretno!
ne ruši most, možda nas poveže

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la sekica63 » 15 ruj 2010 10:27

samo bi dodala ovo. kad u vezi počne i dođe govor, razlog ovo razlog ono. ma nema od te veze ništa! u vezi se mora tražiti rešenje! ane izgovori i razlog ovo i ono... Rešenje je spas!
ne ruši most, možda nas poveže

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 15 ruj 2010 10:45

sekica63 je napisao/la:samo bi dodala ovo. kad u vezi počne i dođe govor, razlog ovo razlog ono. ma nema od te veze ništa! u vezi se mora tražiti rešenje! ane izgovori i razlog ovo i ono... Rešenje je spas!
ovo totalno stoji... :thumbup:

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la tamy1302 » 15 ruj 2010 15:58

Da, to je ono što pokušavam izbjegnuti a to je predbacivanje i nabrajanje razno raznih razloga jer jako troše ljude :(
na kraju ostaje samo gorčina.
da, nažalost ona me zove kada god je kod kuće koma jer kada se uistinu pogleda od sve te "mase" ljudi ona nema nikoga kada joj je teško i onda zove mene.
rekla mi je puno puta da se osjeća kao smeće jer koristi moju ljubav i dobrotu i zna da ja nešto očekujem alu da ona ne može ponovo u vezu ali da ima "jedino"mene.
mislim sama sebi skače u usta ali .........
a ja ne mogu odbiti jer želim biti tu za nju iako možda bih trebala reći ne .
ne neželim nikoga niti ne tražim nikoga jer je to nešto što ne dolazi u obzir ali sve više i više razmišljam da izmislim nekoga jer tako ću joj dati do znanja da ne mogu biti tu svaki puta kada ona želi tj. kada joj je teško a i možda utvaranjem u takvu priću i ja lakše "odglumim" da sam krenula dalje dok ne odem sa tog radnog mjesta gdje radimo zajedno :(
a nakon toga šta bude bit će .......

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 15 ruj 2010 18:37

well... ako joj ne moš bit prijatelj onda bolje odi...

tamy1302
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 ruj 2010 20:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la tamy1302 » 15 ruj 2010 21:03

ne znam, ne želim ju izgubiti više nego što jesam ali mislim da mi treba odmak od svega da smirim neke stvari a onda ako će biti prilike biti prijatelj.
mislim ona zna da ću uvijek biti tu za nju a i neznam jer možemo biti prijatelji jer s jedne strane prekid nije obostrana odluka pa da ljudi se raziđu jer obadvoje tako žele a i malo imamo prostora da kao prijatelji odemo na kavu i tako jer uvijek sretnemo nekoga tko ju pozna-sa njom velegrad je uistinu veliko selo jer nju jako ,jako puno ljudi zna:(

NiceGirl

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la NiceGirl » 16 ruj 2010 06:53

tamy1302 je napisao/la:ne znam, ne želim ju izgubiti više nego što jesam ali mislim da mi treba odmak od svega da smirim neke stvari a onda ako će biti prilike biti prijatelj.
mislim ona zna da ću uvijek biti tu za nju a i neznam jer možemo biti prijatelji jer s jedne strane prekid nije obostrana odluka pa da ljudi se raziđu jer obadvoje tako žele a i malo imamo prostora da kao prijatelji odemo na kavu i tako jer uvijek sretnemo nekoga tko ju pozna-sa njom velegrad je uistinu veliko selo jer nju jako ,jako puno ljudi zna:(
a,onda se vise makni od nje,a ona nek slusa mamicu i taticu i nek joj drugi diktiraju zivotom i prckaraju u mozak. u ljubavi bi trebali jednako davat i primat,kaj ne?

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la phos » 16 ruj 2010 08:43

nakon toliko vremena stvori se navika.
ona se ocito odlucila maknuti od tebe,ali mozda nesvjesno zeli olakasti sebi pa te drzi pored dok ne prode faza prilagodbe na novu situaciju.to je sebicno,ali vjerujem da bi nas puno reagiralo isto da smo na njenom mjestu.jbt ga,ljudi smo,nismo ormari...
ali ako bolje pogledas ta navika stvorila bi ti se sa bilo kim tko je normalan (sa vise ili manje neizbjeznih mana) u odnosu.
iz tvoje price mi se cini da te "iskoristava" dok sama ne prode tu fazu odvajanja,ublazava si odluku..nazovi kako hoces...
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

michelle

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la michelle » 16 ruj 2010 12:35

@phos: nebi rekla da ju iskorištava... prije bi rekla da rješava to na način kao što i priliči kad nekog smatraš prijateljem... što je po meni nekako i razumljivo, jer kad si s nekim u vezi 12 god. vjerojatno ti je ta osoba pored svega bila i najbolji prijatelj i nema tu ništa loše ako želi iz svega toga izvuć prijateljstvo... druga je stvar što je svojojm odlukom jako povrijedila tamy i što tamy sada ne može možda biti toliko jaka da pregrmi tu fazu prilagođavanja u dobrobit prijateljstva... malo tko to može u ovakvoj situaciji, da se razumijemo...

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: da olakšam dušu :(

Post Postao/la phos » 16 ruj 2010 12:52

michelle je napisao/la:@phos: nebi rekla da ju iskorištava... prije bi rekla da rješava to na način kao što i priliči kad nekog smatraš prijateljem... što je po meni nekako i razumljivo, jer kad si s nekim u vezi 12 god. vjerojatno ti je ta osoba pored svega bila i najbolji prijatelj i nema tu ništa loše ako želi iz svega toga izvuć prijateljstvo... druga je stvar što je svojojm odlukom jako povrijedila tamy i što tamy sada ne može možda biti toliko jaka da pregrmi tu fazu prilagođavanja u dobrobit prijateljstva... malo tko to može u ovakvoj situaciji, da se razumijemo...
zato sami napisala u navodnicima.a i cura je sam rekla da ju "iskoristava"...
ocito je jaca i dominantija,a i uvijek je lakse ostavljacu nego ostavljenom,a ovo siroce se bori s vjetrenjacama (tamy),pa da je cura fer i da joj je stvarno stalo(ova druga) onda ju nebi "mucila" kad vidi da se lomi...
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Odgovorite