Mačje zlobe

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la ticklebook » 29 lis 2010 23:10

komad kruha je napisao/la:legao mi je na ruku. jedva pišem. osjećam kako me hvata grč.
zašto ima potrebu ležati mi na ruci dok surfam netom, a kada ne radim ništa i kada bih se igrala s njime, onda mu se spava i ne želi me blizu ?!?
Moj isto to radi.
Možda je kvartovski običaj? :D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la komad kruha » 30 lis 2010 14:48

ticklebook je napisao/la:
komad kruha je napisao/la:legao mi je na ruku. jedva pišem. osjećam kako me hvata grč.
zašto ima potrebu ležati mi na ruci dok surfam netom, a kada ne radim ništa i kada bih se igrala s njime, onda mu se spava i ne želi me blizu ?!?
Moj isto to radi.
Možda je kvartovski običaj? :D

može biti!

danas smo imali (opet!) ovaj scenario:

stane pred vrata od balkona i hoće da ih otvorim. kada ih otvorim, izađe van. sjednem. grebe, hoće unutra. otvorim vrata, uđe. sjednem. grebe, hoće van. otvorim vrata, izađe. sjednem. grebe, hoće unutra. otvorim vrata uđe ... tek kada sam ostavila otvorena vrata, osjetila sam da je sretan i zadovoljan. a ja totalno smrznuta.
kaj te hiče?

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la call_me » 30 lis 2010 22:42

mene to tvoje uzasno podsjeca na...:D [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4rb8aOzy9t4[/youtube]

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la ticklebook » 30 lis 2010 23:26

call_me je napisao/la:mene to tvoje uzasno podsjeca na...:D
Oooo, da.
I nekako mi se čini da im je to najdraže zimi.
I kad ga pustim unutra, još se svađa.
Kao, nisam otvorila dovoljno brzo.
Al kad je zločest, namjerno ga izbacim van "na hlađenje" i onda ne puštam 10 minuta.
Kad uđe unutra, svađamo se, onda legne na radijator i zaspi. I prespava cijeli dan.
I mir :D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la komad kruha » 30 lis 2010 23:27

ne mogu vjererovati da si postigla stanje mira! svaka čast. kod nas ne postoji mir. postoji samo zatišje. postoji samo vrijeme koje on provodi smišljajući što je sljedeće.
kaj te hiče?

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la ticklebook » 30 lis 2010 23:33

Ne smišlja sljedeće kad naprosto spava. :D
Kad se probudi, često je onda dobre volje, pa žica hranu, onda gnjavi s maženjem, a ako je već kasno, tjera me na spavanje i pizdi i prigovara. Onako, baš se svađa, dok ne odem u kupaonu. Kad operem zube, krene prema spavaćoj sobi. Onda se uvuče u krevet (ako nije ljut, ako je, onda me čitavu večer ignorira i spava u dnevnoj sobi :D) pa mi prede u uho. Onako jako, kao čegrtaljka. I od tog brzo zaspim, fakat :D
Postupak "hlađenja" je kombinacija koja je otkrivena nakon 5 godina cirkusa kad god mu dođe "žuta minuta" i pali samo u hladnije doba.
Ostatak godine je naravno nemoguć.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la komad kruha » 31 lis 2010 00:05

meni je najdraže kad on misli da spavam, pa bezbrižno prolazi pored kreveta. tada samo puhnem ili pomaknem ruku i on skoči metar u zrak. znam, grozna sam.


trenutno ne smijem ostaviti na stolu kopirani materijal sa sprialnim uvezom jer ga strašno zabavlja vaditi papire iz uveza. uopće mi nije jasno kako to zna napraviti. naravno, ne zna (ili ne želi) vratiti papire u uvez, baš kao što ne zna (zapravo, ne želi) zatvoriti niti jedna vrata koja otvori.
kaj te hiče?

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la ticklebook » 31 lis 2010 01:44

Moj je opsjednut faksom i printerima.
I točno zna gdje papir ulazi a gdje izlazi.
I na velikom printeru zna šta pritisnuti za test ispis (trošiii boju).
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la call_me » 31 lis 2010 04:51

pobogu :eek: krajnje spooky. vi nemate macke, vi imate zlocestu djecu reinkarniranu u macke(tine).

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la komad kruha » 02 stu 2010 19:51

i meni se čini da je to tako nekako. samo, ako tako nastave teško da će se u slijedećem životu reinkarnirati u lezbijke. ili pak, baš zbog toga, hoće?



danas je otvorio ormar, pobacao neke stvari (koje se, vjerojatno ne slažu s njegovim modnim izričajem), a na ostalom ostavio dlake.
kaj te hiče?

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la ticklebook » 14 stu 2010 13:14

Noćas mi se uvukao u špajzu i raščeprkao komad stiropora 30x10 cm na kuglice.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la Uliana » 22 stu 2010 15:52

Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la mrvica » 22 stu 2010 18:52

duri se na mene vec 2 dana jer sam ju odvela na cijepljenje :D
slika

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la uNrEaLL » 18 pro 2010 21:37

Imam macka koji je luckast,grize punjac,fen,zice od tw,sve sto dohvati,cijelu noc,trazi da ga se pusti van,pa onda unutra i tako u krug,kad krenem u krevet obavezno mi uhvati nogu panđama,a onda skoci,pa sisa deku ko budala hahaha zasad dosta.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la ticklebook » 18 pro 2010 21:53

Noćas je dva puta iskidao wc papir.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la uNrEaLL » 19 pro 2010 09:54

Pijem kavu,a on mi sjedi u krilu kao gospodin dok smislja sto ce poslje.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la melted_sun » 19 pro 2010 18:21

sakrije se u hodnik ispod stolića.kad prolazim kroz hodnik onda me napadne..obgrli mi šapicama nogu hahahah
napada iz zasjede :)
na zvuk otvaranja frižidera ona se teleportira ispred mene.smireno sjedi i čeka.sve s manirama.nema deranja kod nje :D
:inlove: :inlove:

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la melted_sun » 19 pro 2010 18:21

sakrije se u hodnik ispod stolića.kad prolazim kroz hodnik onda me napadne..obgrli mi šapicama nogu hahahah
napada iz zasjede :)
na zvuk otvaranja frižidera ona se teleportira ispred mene.smireno sjedi i čeka.sve s manirama.nema deranja kod nje :D
:inlove: :inlove:

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la uNrEaLL » 20 pro 2010 16:51

Prezdero se hahahaha,nakon sto je bljuvao po dnevnom,uhvatio mi se za zavjesu i svukao ju,sad odmara.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la call_me » 21 pro 2010 00:18

vi imate sotone a ne macke jebovas :o psi rulaju. pogotovo oni mirni slatki i pristojni peseki :)

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la uNrEaLL » 04 sij 2011 10:11

Naucio je da mi sjedi u krilu dok pijem kavu,jutros mu ne dam jer u skupoj sam majici,pa da mi ne ostavlja dlake,od muke je srusio moje cigarete,poceo ih sutati.Maza moja hoce paznju :D

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la Rock Faerie » 04 sij 2011 19:47

Ubila je zlatnu ribicu, inače mi je sve što napravila pa makar to bilo skidanje silikona sa prozora, oštrenja kandži na kožnoj fotelji preslatko jer kad me onako pogleda moram joj sve oprostiti micek mali. Inače sama otvara vrata ful je pametna, ponekad mi se zna stvoriti u krilu dok jedem i zabit nos u tanjur -.-
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la ticklebook » 05 sij 2011 11:38

opet je ušao u fazu da ga moram prvo maziti 10 minuta prije spavanja.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la melted_sun » 05 sij 2011 20:52

...zabija šapu u zdjelu s hranom, grabi i stavlja usta :-o :-o

jutros sam je našla kako se valja u zahodu po robi iz košare koju je pobacala uokolo i to ono potpuno uživa :D

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la takeover » 02 vel 2011 09:19

evo jednog događaja od prije 3 godine.
Samo uvodno želim reći, da je moja mačka najrazmaženije stvorenje koje postoji na svijetu,...prokleta mala umišljenja samodopadna preslatka beštija.

Dakle,..jutro 7i30,...subota,..ja spavam (naravno),...ona leži kraj mene(naravno),..odnosno na meni (ovisi kako dami paše),...vrata od spavaće sobe zatvorena, same nas dvije u stanu i ona krene me grickat, mijaukat pred vratima da ju pustim van,..
,...mislim si u glavi,..joooooj pustiiii meeee,..tek je 7 ujutro luda mačkooo,....
naravno, na moje ignoriranje, vratila se kraj mene, legla na moj trbuh i ja si mislim,..super još malo ću odspavati. Ujednom trenu osjetim nešto toplo i mokro :aaaa:
wtf???? Dignem glavu,...a ona me gled posred face i fino se popiškila ravno na mene :haha: :haha: :haha:
sad mi je smiješno,...ali u tom trenuuuu ajmeeee

ipak ju volim :srce:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la ticklebook » 02 vel 2011 14:37

Moj je izveo svoj festivalski program.
Prvi put mi netko bitan dođe na vikend.. On izvadi iz ormara i pobaca van neispeglan veš, HRPU, i izbaci čarape iz ladice po cijeloj sobi.. i onda legne na krevet kao milo dijete.
Ali: nit je grizao nit grebao.
Mislim da se zaljubio :D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la takeover » 02 vel 2011 15:10

obožava sjediti na stolici na kojoj učim,...dama si je prisvojila taj dio sobe kao svoj,...
maco dušo makni se,..(tepam joj),...ništa ne reagira...(maco dušiceeeee ajdeeeee,...moram učiti) ,..ne reagira-,..ok,...uzmem macu u ruke i preselim ju na kauč,..lijepo joj dam pusu i odem,....
sjedim zadubljena i čitam,..čitam ,..KAD ODJEDNOM,...aaaa boooliiiiiii faaaak,..što je to?????
fino me zgrabila sa šapicama oko članka i stala grist ko blesava,..jebate sve sam zvijezde vidjela :wacko:
...i urlam pusstiiii meeee,....i otresam nogu al beštija se neda. Hoće natrag u stolicu,...pa jel to razmaženo stvorenje,..pa što uradi, kako mi je to uspjelo??džizss

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la uNrEaLL » 05 vel 2011 14:56

ticklebook je napisao/la:Moj je izveo svoj festivalski program.
Prvi put mi netko bitan dođe na vikend.. On izvadi iz ormara i pobaca van neispeglan veš, HRPU, i izbaci čarape iz ladice po cijeloj sobi.. i onda legne na krevet kao milo dijete.
Ali: nit je grizao nit grebao.
Mislim da se zaljubio :D
:haha:

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la uNrEaLL » 05 vel 2011 14:56

ticklebook je napisao/la:Moj je izveo svoj festivalski program.
Prvi put mi netko bitan dođe na vikend.. On izvadi iz ormara i pobaca van neispeglan veš, HRPU, i izbaci čarape iz ladice po cijeloj sobi.. i onda legne na krevet kao milo dijete.
Ali: nit je grizao nit grebao.
Mislim da se zaljubio :D

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Mačje zlobe

Post Postao/la uNrEaLL » 05 vel 2011 15:03

Nece jesti meso ak nie narezano na sitne kockice,obozava kruh i pastetu izrezane na kockice,uhvati misa,donesa ga i pusta po kuci,pa ga gnjavi,dok ga ne ubije,e onda ga nabacuje ko loptu sa sape,na sapu,pa u zrak dok ne poludim uzmem misa i bacim ga van...kad se jede obavezno sjedi za stolom i gleda :haha: al zna i starcima uletjet preko noci u krevet,ususka se i spava.

Odgovorite